Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Najbolja mesta za život u Srbiji

    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by паће Thu Oct 11, 2018 4:38 pm

    То у Врднику је пљунут "Извор" из Буковичке Бање - дакле типа 150€ за ноћ, сви гелендери никловани, има сауна базен итд итд. Истина не знам пошто је у Врднику, а у Буковичкој сам се захвалио и потражио неко преноћиште. Пошто га нисам нашао, једна јача кафа и само 160км до куће, одјепте.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Ferenc Puskás Thu Oct 11, 2018 4:51 pm

    150€ noć? Ja ne idem.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Mr.Pink Thu Oct 11, 2018 4:55 pm

    ja sam bio y tom vrdniku dok je bio normalan. svidelo mi se ono kada su praznili bazen, pa puste onu vodu da ga pune

    stanes ispod one cevcuge i budes nepobediv i neunistiv jedno par meseci

    koza mi bila kao u detetA


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Mr.Pink Thu Oct 11, 2018 4:56 pm

    uvalio sam se nekok babi neplanirano na gajbu. uredno platio neku sicu


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Sotir Thu Oct 11, 2018 5:08 pm

    bela maca wrote:Pa, neko ceo život stopira i vozi bajs po gradu i ništa mu ne bude, a neko ceo život pazi i udare ga kola na pešačkom ispred kuće, iako je za to u teoriji manja verovatnoća.

    to samo znači da se ne valja oslanjati na statistiku pri izboru svakodnevnih aktivnosti.
    Кад спомену теорију, мислим да сам те видео у граду на бајсу данас, што је свакако мала вероватноћа (чак и да се не ударамо).
    plavaivy

    Posts : 3127
    Join date : 2014-11-21

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by plavaivy Thu Oct 11, 2018 6:04 pm

    pa u Vrdniku ima taj socko i ima taj preskupi hotel/bazen ..a smestaja ima po selu gde god hoces..
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by ontheotherhand Thu Oct 11, 2018 6:20 pm

    Taj skupi, to ovo?

    https://www.hotelpremieraqua.com/promotivni-paketi.html
    Anonymous
    Guest

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Guest Thu Oct 11, 2018 6:21 pm

    паће wrote:
    bela maca wrote:znači ja sam niko Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 4135669698

    Не него мислим да те не познаје, а хтео би можда.

    xie saike wrote:...a bicikli tamo gde su se jace koristili nisu bili osudjeni da dele saobracajnice sa vozilima

    Откад знам за себе делио се коловоз. Прву бициклистичку траку сам видео у својој улици, кад је асфалтирана 1961. и то само као белу траку на метар од ивичњака, што никад није обновљено. Овде је напросто нормално да се вози по коловозу (осим на магистрали, на којој је иначе зелени подешен на 45 али су траке широке таман за два камиона, нема места да се претекне бициклиста) и то сви знају. Једино бициклисте више не уче да не возе по двојица упоредо, што обично решавам тако да приђем, па кад ме чују онда се леви склони ка ивичњаку. Ако ме не чују, притиснем квачило и нагазим гас.

    bela maca wrote:... pa kola stoje nepomično od Kuće Cveća do Dragiše Mišovića a ja samo prozujim pored njih Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 1861198401

    Један од ретких тренутака кад уживам у томе што знам да ми бар десеторица наглас јебу матер. Моје место је улаз из Пашићеве на Житни трг (оно из правца БГ кад скреће полудесно и ту одмах има семафор, то је уско грло где скоро увек бар десеторо чекају зелено, а у шпицевима буде и по 100м колона. Бициклиста је ту цар.


    novi sad je bio grad sa najvise bici staza u sfrj, a ulice u kojima ih nije bilo su imale jako malu frekvenciju motornog saobracaja i mnogo vise prostora nego danas. backi jarak, temerin imali su jos pre 40-50 godina na najfrekventnijim ulicama bici staze izmedju trotoara i "glavnog puta".
    Anonymous
    Guest

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Guest Thu Oct 11, 2018 6:23 pm

    vrdnik sa okolinom postaje budva-kopaonik-zlatibor seljana polako ali sigurno, ulecu biznismeni sa hotelima, a lokalci namirisali etno sabanski turizam.
    plavaivy

    Posts : 3127
    Join date : 2014-11-21

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by plavaivy Thu Oct 11, 2018 6:24 pm

    ontheotherhand wrote:Taj skupi, to ovo?

    https://www.hotelpremieraqua.com/promotivni-paketi.html


    da
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Mr.Pink Thu Oct 11, 2018 6:50 pm

    mislim da je osijek imao vise staza za bajs


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Mr.Pink Thu Oct 11, 2018 6:51 pm

    od banja se meni isto svidela lukovska. cak msm da je i sad pristojna


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Guest Thu Oct 11, 2018 6:53 pm

    novi sad najvise kilometara u sfrj.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Mr.Pink Thu Oct 11, 2018 6:55 pm

    dobro gari, budi prvi

    ja ionako ko tomas man ljude delim na one iz ravnice i brdjane. meni osijek, ns...isti (dosadni) kurac

    moguce da osijek pnda imao najvise zelenih povrsina. zaboravio sam


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Guest Thu Oct 11, 2018 6:58 pm

    jebe mi se to nego je ns 5 puta veci i logicno je imao najvise staza jer je bio i najveci ravan grad u zemlji Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 1143415371
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Mr.Pink Thu Oct 11, 2018 7:00 pm

    ja ako mora ravno jedino na istru

    a ovako bih okolinu sarajeva


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by паће Thu Oct 11, 2018 7:01 pm

    А и добрим делом је грађен на новом терену, па није био проблем да се улице испројектују довољно широке, а тамо где су просецани булевари није било много кућа, велике сељачке баште а мање зграда... Тако да се могло.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    plavaivy

    Posts : 3127
    Join date : 2014-11-21

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by plavaivy Thu Oct 11, 2018 7:16 pm

    jbte gari kako tebi ne odu zivci od toliko negativnosti?
    kako te ne boli glava ili ne dobijes cir na zeludcu od toliko nerviranja?
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by nalog sa ženinog laptopa Thu Oct 11, 2018 7:51 pm

    kad god se iznervira svrati ovde da izventilira


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by nalog sa ženinog laptopa Thu Oct 11, 2018 7:52 pm

    a verovatno se i ne nervira toliko nego je navikao da pise jedno te isto pa ide utabanom stazom


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by kapetanm Thu Oct 11, 2018 8:01 pm

    Uh mozak mi otece citam ovu stranu naizmenicno banje i biciklisticke staze, ne znam ko kome odgovara
    Anonymous
    Guest

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Guest Thu Oct 11, 2018 8:07 pm

    plavaivy wrote:jbte gari kako tebi ne odu zivci od toliko negativnosti?
    kako te ne boli glava ili ne dobijes cir na zeludcu od toliko nerviranja?


    kakve negativnosti? jel ti delis ljude na dobre i lose ili pozitivne i negativne? nisam uopste negativan nego objektivno sagledavam na sta lici septicka jama. 

    evo izbetonirali su na sremskoj strani i kamenicki park i to sad zovu atraktivni spomenik prirode  Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 3579118792
    Anonymous
    Guest

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Guest Thu Oct 11, 2018 8:08 pm

    msm sad je svaki seljanin u vrdniku utripovao da izadje na airbnb za cene kao u berlinu i raspalim prababinim crvljivim namestajem, evo sad cemo doci sve trcimo. to ce biti jedino savrsen escape vikend za stanare beograda na vodi.
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by паће Thu Oct 11, 2018 8:17 pm

    kuku wrote:a verovatno se i ne nervira toliko nego je navikao da pise jedno te isto pa ide utabanom stazom

    Том стазом се вози бицикл.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    plavaivy

    Posts : 3127
    Join date : 2014-11-21

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by plavaivy Thu Oct 11, 2018 8:26 pm

    xie saike wrote:msm sad je svaki seljanin u vrdniku utripovao da izadje na airbnb za cene kao u berlinu i raspalim prababinim crvljivim namestajem, evo sad cemo doci sve trcimo. to ce biti jedino savrsen escape vikend za stanare beograda na vodi.


    pa evo ovo npr..sta to tebe sad tangira?
    ljudi hoce malo da zarade na talasu tog nekog turizma i malo da srede selo.. i neka ide ko hoce,ti ako neces nemoj

    ne vidim sta tu ima lose?
    pa svuda se izdaje svasta na airbnb-u,pusti Vrdnik na miru


    mislim grozan je taj hotel i bazen,mi bili jednom i bilo je hladno,vrata su odmah do bazena i svlacionica nema nikava tampon zona,duva promaja na sve strane ne smes da izadjes iz vode i u svlacionicama gde si sa mokrom kosom..bili smo tri sata ukupno jer toliko mozes da izdrzis u toj vodi jer ne mozes napolje i to platili 600din..to bi bilo ok da mozes da izadjes iz vode,pa blejis malo na lezaljci pa popijes kafu,da provedes popodne tu..ovako je cista pljacka i necu nikad vise otici...ali to je to ne nerviram se oko toga..
    prodjemo u setnji tuda,lepo je selo ima lep parkic,lepih kafica,sredjena dvorista..

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 4 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 10:39 am