Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Najbolja mesta za život u Srbiji

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Zuper Thu Oct 11, 2018 9:38 pm

    William Murderface wrote:Zupere, jel to Petrograd?

    Ja mislio da je malo veći.

    Evo vece,

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Thumbnail.php?file=24sata_u_zrenjaninu_aps_196144867
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Erős Pista Thu Oct 11, 2018 9:41 pm

    Bogami, i WC im carski!

    :paće:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Ferenc Puskás Thu Oct 11, 2018 9:49 pm

    Zar nije Zrenjanin najbolje mjesto u Srbiji? Zupere?


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Zuper Thu Oct 11, 2018 9:56 pm

    Nije.
    Petrovgrad vec ulazi u izbor.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Erős Pista Thu Oct 11, 2018 10:00 pm

    Valjda Petrograd.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by nalog sa ženinog laptopa Thu Oct 11, 2018 10:04 pm

    zar se nije popravila situacija sa zagadjenjem u pancevu?


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Летећи Полип Thu Oct 11, 2018 10:05 pm

    kuku wrote:zar se nije popravila situacija sa zagadjenjem u pancevu?

    Pa jeste, ali je i hiljadu ljudi ostalo bez posla.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    bela maca

    Posts : 11020
    Join date : 2014-10-28

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by bela maca Thu Oct 11, 2018 10:06 pm

    nije


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Guest Thu Oct 11, 2018 10:12 pm

    kuku wrote:zar se nije popravila situacija sa zagadjenjem u pancevu?


    u srbiji ce se situacija sa zagadjenjem narocito u urbanim sredinama samo pogorsavati. 

    u zemlji teskog raspada i kurcobolje, ubedljivo najveca je za zivotnu sredinu, poglavlje 27 za eu srbija nece ispuniti nikada, delom zbog toga, a delom i zato sto je najskuplje.
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by ficfiric Thu Oct 11, 2018 10:18 pm

    plachkica wrote:btw, primetila bih da niko nije pomenuo šabac kao lep grad, a lep je i zgodan za život

    Ne bih rekao da je nesto narocito lep, ali je udoban. Ravan je, ima reku, ima planinu. Na transport se gubi minimalno vremena - moze se pesaciti, voziti bajs... Po sadrzajima ne zaostaje za gradovima slicne velicine u regionu. Blizu je Bosna, BG, NS.


    _____


    Uprava napolje!

    bela maca

    Posts : 11020
    Join date : 2014-10-28

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by bela maca Thu Oct 11, 2018 10:20 pm

    meni put do šapca traje večnost nakon što se isključi sa autoputa


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by ficfiric Thu Oct 11, 2018 10:21 pm

    bela maca wrote:meni put do šapca traje večnost nakon što se isključi sa autoputa

    Zato sto ne znas blizi put Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 1241126653


    _____


    Uprava napolje!

    bela maca

    Posts : 11020
    Join date : 2014-10-28

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by bela maca Thu Oct 11, 2018 10:23 pm

    išla sam bližim putem bajsem Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 1844795956
    nego uglavnom kad idem idem busem pa nemam baš izbora..


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by паће Thu Oct 11, 2018 10:27 pm

    Zuper wrote:
    William Murderface wrote:Zupere, jel to Petrograd?

    Ja mislio da je malo veći.

    Evo vece,

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Thumbnail.php?file=24sata_u_zrenjaninu_aps_196144867

    Побркао си, веце је са друге стране Водоторња.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    plachkica

    Posts : 16170
    Join date : 2014-11-06

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by plachkica Thu Oct 11, 2018 10:30 pm

    ficfiric wrote:
    plachkica wrote:btw, primetila bih da niko nije pomenuo šabac kao lep grad, a lep je i zgodan za život

    Ne bih rekao da je nesto narocito lep, ali je udoban. Ravan je, ima reku, ima planinu. Na transport se gubi minimalno vremena - moze se pesaciti, voziti bajs... Po sadrzajima ne zaostaje za gradovima slicne velicine u regionu. Blizu je Bosna, BG, NS.


    ja sam mislila da nije lep, a onda sam posetila valjevo i loznicu, nije tragičan kao a dva grada, 
    valjevo kog se ja sećam je bilo prelepo, malo, skockano, rečica, tešnjar, sad sve razrušeno, 
    ulice i fasade u raspadu, zatvorene radnje, pretužno, loznica u još gorem stanju.
    šabac deluje fino našminkan, osim samog ulaska u grad Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 1143415371
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by ficfiric Thu Oct 11, 2018 10:51 pm

    plachkica wrote:
    ficfiric wrote:

    Ne bih rekao da je nesto narocito lep, ali je udoban. Ravan je, ima reku, ima planinu. Na transport se gubi minimalno vremena - moze se pesaciti, voziti bajs... Po sadrzajima ne zaostaje za gradovima slicne velicine u regionu. Blizu je Bosna, BG, NS.


    ja sam mislila da nije lep, a onda sam posetila valjevo i loznicu, nije tragičan kao a dva grada, 
    valjevo kog se ja sećam je bilo prelepo, malo, skockano, rečica, tešnjar, sad sve razrušeno, 
    ulice i fasade u raspadu, zatvorene radnje, pretužno, loznica u još gorem stanju.
    šabac deluje fino našminkan, osim samog ulaska u grad Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 1143415371

    Dobro, grad se odrzava, cist je, vodi se racuna o zelenilu - kad pricam o lepoti grada, ne mislim na odrzavanje


    _____


    Uprava napolje!

    bela maca

    Posts : 11020
    Join date : 2014-10-28

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by bela maca Thu Oct 11, 2018 11:46 pm

    Sotir wrote:
    Кад спомену теорију, мислим да сам те видео у граду на бајсу данас, што је свакако мала вероватноћа (чак и да се не ударамо).
    tej sad vidim ovo.. gde u gradu? Vrlo moguće Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 1143415371
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Sotir Thu Oct 11, 2018 11:59 pm

    Kod 27. marta, oko pola pet. Nije baš da ima previše ženskih biciklista po gradu Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 1241126653
    Ako jesi, kako i izašto ti bicikl zuji i kad nisi u leru? Namerno da te čuju kad ideš, što bi i meni trebalo, mrzi me da zvonim.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by kondo Fri Oct 12, 2018 12:03 am

    elektricni bajs, nije ona


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    bela maca

    Posts : 11020
    Join date : 2014-10-28

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by bela maca Fri Oct 12, 2018 12:06 am

    Jeste jeste, it was I, leclerc Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 1143415371
    To ti je kampanjolo kentaur nabla, još se navikavam na to kolko je glasna.
    Inače oko 4 i 20 je bila saobracajka na raskrsnici svetogorske i Takovske, ja sam bajsem jedva prošla posle u 27 marta. Ne mogu ni da zamislim do kad je bilo zakrčeno


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by nalog sa ženinog laptopa Fri Oct 12, 2018 12:09 am

    eh ne znam zasto sam mislio da se situacija u pancevu znacajno popravila.

    ja bih mozda voleo da zivim u cg.
    mozda jer me privlaci priroda a odbija drustvo  Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 286371741


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Anonymous
    Guest

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Guest Fri Oct 12, 2018 2:51 pm

    William Murderface wrote:

    U selu nikad ne bih mogao da živim. Prošle godine bio u poseti kod prijatelja (njegovi se praktično odselili na selo), preko dana okej, lepo, moš se prošetaš, ali čim padne mrak počne da me hvata neka teskoba, fali mi saobraćaj, gradska vreva i 24h prodavnice.



    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 22310710_1987523888183821_4449769556678495089_n
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by паће Fri Oct 12, 2018 3:00 pm

    Došao Sveti Petar na Zemlju, nije svraćao odavno, pa tup! upade negde usred Vojvodine, negde u atar, ko zna gde… Kad, evo ga Lala na zaprežnim kolima, dorat vuče lagano da laganije ne može, Lala se zavalio na sedište, digao ruke iza glave, spustio šešir na čelo, gricka neku travku i tačno vidiš da ga boli patka za ceo svet… Obrati mu se Sveti Petar:
    – Dobri čoveče, kojim putem mogu stići do Čuruga?
    – Ha, vidi ti ovog, ne zna di je Čurug! Hi hi hi, ha ha ha!
    – Ali, nema tu ničeg smešnog, dobri čoveče, pa zašto se smeješ? Samo mi reci put…
    – A HA HA HA! Pa ti stvarno, čiča, pojma nemaš di je Čurug, a? Ta koji si ocov kret’o na put kad ne znaš di je Čurug! Ta svako zna di je Čurug!
    – Malo me ljutiš, dobri čoveče, što mi se podsmevaš. Bolje bi ti bilo da me ne rasrdiš, lepo ti velim. A znaš li ti ko sam ja?
    – Ta kako neću znati! Ti si jedini starac koji nema pojma di je Čurug, eto ko si ti! Hi hi hi, ha ha ha!
    – JA SAM SVETI PETAR! I AKO MI NE ODGOVORIŠ, NIKAD NEĆEŠ STIĆI U RAJ!
    – Kol’ko ja vidim, ni ti nikad nećeš stići u Čurug!…

    (украо од комшије)

    Елем, кроз Чуруг сам прошао двапут (у животу, а где бих другде). Први пут је било нешто облачно, а онај дрворед на главном сокаку штогод бесконачан, па сам нешто упао у неку фазу зомби возача, и негде око пола села више нисам начисто да ли идем према Жабљу или према Бечеју, скроз ме слудило. Кад сам на крају видео обрисе жабаљске шећеране, лакнуло ми. Пази, жабаљска шећерана малим словима, јер кад је Жабаљска - Шећерана, то је линија бр. 1 зрењанинске Аутобанде, како ли се већ зову ове године.

    Други пролазак кроз Чуруг је био по лепом времену и некако ми се свидело. Лепо велико село а није било без везе проглашено за седиште општине јер неко мора, нити се налази на неком важном друму.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by паће Fri Oct 12, 2018 3:05 pm

    Иначе, у Гардиновцима сам чуо да се у Чуругу "врх, брате" каже "шпиц, деране".


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Guest Fri Oct 12, 2018 3:14 pm

    jedino što se kaže u čurugu žablju i gardinovcima je muuurš i jebem vam mamu gradsku

    Najbolja mesta za život u Srbiji - Page 6 Empty Re: Najbolja mesta za život u Srbiji

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 11:36 pm