Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    Lisan al Gaib

    Posts : 8
    Join date : 2024-03-22

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Lisan al Gaib Fri Mar 22, 2024 5:19 pm

    Ako kandiduju dobricu opet izlazim i glasam za sns

    Bukvalno ako je on gracka faca ja glasam za seljake
    Јанош Винету

    Posts : 5446
    Join date : 2016-01-26

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Јанош Винету Fri Mar 22, 2024 5:25 pm

    Ја немам проблем са Добрицом али мам проблем са Дабрицом, она ми је антипатична и сматрам је политички неспособном.

    Лазовић је од свих њих најагилнији заједно са Миливојевићем.

    Прави сељак је Алексић, нема већег сељака од њега. Доста је добар тандем заједно са Ћутом.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51978
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Mar 22, 2024 5:26 pm

    Đinđić i Koštunica vašeg detinjstva...
    Lisan al Gaib

    Posts : 8
    Join date : 2024-03-22

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Lisan al Gaib Fri Mar 22, 2024 5:31 pm

    Haha, nesposobni

    Komplet tzv opozicija je idiotska
    Janko Suvar

    Posts : 7833
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Fri Mar 22, 2024 6:12 pm

    "Мајка Ана Михаљица поново са својом децом
     
    ЛЕКАРИ И РОДИТЕЉИ  
    4:22 PM (1 hour ago)
    to bcc: me

    Мајка ХРАБРОСТИ Ана Михаљица је поново са своја три анђела, Михаилом, Гаврилом и Рафаилом на славу Бога и велику радост свих, а највише на радост ње и њене деце! 

    Нажалост, како сте могли да видите, неке институције у Србији раде незаконито, тако да грађани правду морају да бране сопственим снагама. Зато су грађански протести, одлучних, часних и храбрих грађана Србије наша кључна моћ. Али, једна добијена битка, не значи добијен рат.

    Шта даље?

    Сада настављамо борбу и за осталу обесправљену децу, мајке, очеве, породице. Позивамо све оне којима су институције узурпирале законска права да не ћуте. Ма колико деловало трауматично јавно иступање, оно је често једини пут до правде. Тако је то било и у случају Ане, Михаила, Гаврила и Рафаила Михањице - ништа није могло да се разреши без притиска јавности и помоћи часних медија.
    Наши чланови су се укључили у овај случај на позив грађана блиских адвокату Босики, знајући да правни пут у бесправној држави јесте немогућа мисија. То смо научили кроз досадашњу борбу током које се показало да је правосуђе јалово, те је без подршке јавности свака битка унапред изгубњена.
    Сада настављамо даље, за сву децу и све породице Србије и ЗАХТЕВАМО:
    1. Укидање ЗАКОНА који омогућава странцима усвајање деце из Србије
    2. Ревизију рада свих Центара за социјални рад (ЦСР) у Србији
    3. Забрана поступања ЦСР без правоснажних одлука суда 
    ЦСР НЕ СМЕЈУ БИТИ ИЗНАДА ЗАКОНА И УСТАВА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ
    ДЕЦА НИСУ ВЛАСНИШТВО ДРЖАВЕ, ДЕЦА СУ ДАР ОД БОГА СВОЈИМ РОДИТЕЉИМА
    4.Захтевамо измену Закона о заштити становништва од заразних болести у делу којем се тешко дискриминишу невакцинисана деца и на основу кога центри за социјални рад позивају на службене разговоре родитеље невакцинисане деце.

    Удружење грађана (УГ) Лекари и родитељи за науку и етику, УГ НоВа, УГ Право на избор и УГ Глас душе се захваљују својим члановима, и бројним грађанима који су имали срце и душу да препознају проблем и помагну да се дође до решења. Захваљујемо се и Заштитнику грађана Републике Србије!

    ДАЉЕ РУКЕ ОД НАШЕ ДЕЦЕ
    С поштовањем, УГ ЛРНЕ, УГ НоВа, УГ ПНИ, УГ Глас душе"


    _____
    ????
    Del Cap

    Posts : 6914
    Join date : 2019-11-04

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Del Cap Fri Mar 22, 2024 6:52 pm

    Lisan al Gaib wrote:Ako kandiduju dobricu opet izlazim i glasam za sns

    Bukvalno ako je on gracka faca ja glasam za seljake

    Slažem se brte i ja tako razmišljam.....
    паће

    Posts : 41202
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Sat Mar 23, 2024 11:12 am

    Жали се комшија. Неком инверзијом се десило да је он остао са женом овде, а родитељску кућу на селу је преузео син и бави се пољопривредом тамо. Каже откупна цена жита је била 41 дин/кг прошле године, за ову је 18. Свиња је била 400 динара кило живе ваге, сад је 180.

    Не зна се ко ту мамуља, је ли улеће опет неки дампинг.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    roksi

    Posts : 390
    Join date : 2023-09-09

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by roksi Sat Mar 23, 2024 10:29 pm

    Lisan al Gaib wrote:Ako kandiduju dobricu opet izlazim i glasam za sns

    Bukvalno ako je on gracka faca ja glasam za seljake


    opet najveci problem carapice i sakoi?  Vučićeva Srbija - Page 25 1848198029
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51978
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Mar 23, 2024 11:08 pm

    Jok, nego jebe ga ta uska glava... Vučićeva Srbija - Page 25 2304934895
    Летећи Полип

    Posts : 11394
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Летећи Полип Sat Mar 23, 2024 11:10 pm

    Moj problem sa Dobricom, a pored čarapica koje još i mogu da istolerišem nekako, je što taj čovek očigledno ima pristup nekom serumu mladosti, a nikom drugom ne da.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 82342
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Sat Mar 23, 2024 11:11 pm

    Del Cap wrote:
    Lisan al Gaib wrote:Ako kandiduju dobricu opet izlazim i glasam za sns

    Bukvalno ako je on gracka faca ja glasam za seljake

    Slažem se brte i ja tako razmišljam.....


    Vučićeva Srbija - Page 25 3579118792 Vučićeva Srbija - Page 25 3579118792 Vučićeva Srbija - Page 25 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    roksi

    Posts : 390
    Join date : 2023-09-09

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by roksi Sat Mar 23, 2024 11:22 pm

    Летећи Полип wrote:Moj problem sa Dobricom, a pored čarapica koje još i mogu da istolerišem nekako, je što taj čovek očigledno ima pristup nekom serumu mladosti, a nikom drugom ne da.


    dorijan grej stoprocentno!  Vučićeva Srbija - Page 25 1233199462

    ali ta opsesija njegovom pojavom i stilom je bas zanimljiva. ide toliko daleko da mora da je simptomaticno, sto se kriticara-posmatraca tice. 

    ono: neglasanje ili cak glasanje za sns(!), je bolja opcija nego sarene carapice. haos. kurslus.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51978
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Mar 23, 2024 11:24 pm

    Ma dobro, to je nesro drugo...
    roksi

    Posts : 390
    Join date : 2023-09-09

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by roksi Sat Mar 23, 2024 11:26 pm

    meni on nekako dodje kao lakmus
    Летећи Полип

    Posts : 11394
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Летећи Полип Sat Mar 23, 2024 11:28 pm

    roksi wrote:
    Летећи Полип wrote:Moj problem sa Dobricom, a pored čarapica koje još i mogu da istolerišem nekako, je što taj čovek očigledno ima pristup nekom serumu mladosti, a nikom drugom ne da.


    dorijan grej stoprocentno!  Vučićeva Srbija - Page 25 1233199462

    ali ta opsesija njegovom pojavom i stilom je bas zanimljiva. ide toliko daleko da mora da je simptomaticno, sto se kriticara-posmatraca tice. 


    Pa verovatno da svaki put kada krindžuju na njegove čarapice, jedna njegova bora pređe na njih.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    паће

    Posts : 41202
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Sun Mar 24, 2024 10:48 am

    Ја чарапе углавном ни не носим јер дане проводим у папучама, откако су ми се распале кломпе. Ал' за то мало, за тих тридесетак пута годишње кад треба да проведем више сати у ципелама... па да ме јебеш ал одбијам да се повинујем диктатури црног и сивог. Наиђе једном у три године и нешто друго да се купи, узмем, нек има и срцета меде цвеће штагод, а у пичку материну, није ми ништа цркло да носим црно.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    disident

    Posts : 15387
    Join date : 2016-03-28

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by disident Sun Mar 24, 2024 11:38 pm



    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by rumbeando Tue Mar 26, 2024 6:36 am

    Sa FB-a Mihaljičinog advokata Milana Bosike:

    Spoiler:

    https://www.facebook.com/milan.bosika/posts/pfbid0fH2NfEUkMVZxP7dKRqcqUhLNpWHCHzTA2eRc4TMgGhXU7nhp2V9rMAwujcUwCTYil?__cft__[0]=AZUSHUs-42BVriDvxSxl2sYeRVEtbkZT2-hjRAYE_Dlyt8Eob5I6kMpoPIkE4Cx-luzZ1kUx3RJjMQ7ABoMPLbApUgV-OQynbch4tSKgpe-bXPXLX11imK95OGMRPxcLwn51cWCyh1aUvGu1rCJeFizRykIOMeI_-4ZoqRMqVUNwZA&__tn__=%2CO%2CP-R


    Last edited by rumbeando on Tue Mar 26, 2024 6:39 am; edited 1 time in total
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by rumbeando Tue Mar 26, 2024 6:37 am

    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by rumbeando Tue Mar 26, 2024 10:47 am



    Zaštitnik građana Zoran Pašalić izjavio je danas agenciji Fonet da će nastaviti da kontrolišu rad Centra za socijalni rad u slučaju Ane Mihaljice i njene dece, koja su joj vraćena.
    Deca su danas vraćena Mihaljici uz meru korektivnog nadzora u trajanju od tri meseca, a zaštitnik građana će pratiti rad Centra u slučaju nadzora.
    „Suština je pustiti institucije da rade svoj posao“, rekao je Pašalić i istakao da je cilj institucije zaštitnika građana bio da se deca vrate majci.
    On je dodao da još ne mogu da izvuku zaključak o postupanju Centra u ovom slučaju, ali da će pregledati svu dokumentaciju koju imaju.
    https://nova.rs/vesti/drustvo/zastitinik-gradjana-najavljuje-dalju-kontrolu-centra-za-socijalni-rad-u-slucaju-ane-mihaljice-i-njene-dece/
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Улични ходач Tue Mar 26, 2024 11:56 am

    Морам рећи следеће: као поносни Бинср сам помало посрамљен следећим подацима:

    Vučićeva Srbija - Page 25 24716

    Па где је Србија?
    Толика земља празна зврји а милијарде могу да се згрну. Да нас неки брат Ердоган толико остави у блату и прашини. Прво нам велики пријатељ Орбан узме Кинезе а сада брат Ердоган узме европски отпад. А ми Дунав-коридор 7, коридор 10, ко зна колико још мањих коридора, за које нико није чуо до сада, типа "војвођански осмех", а све европски.  Па окружени смо нато и еу земљама, колико је само отпада по хрватској и бугарској, то је страшно, можемо сав њихов отпад да усисамо.

    Ма и Европа ме разочарала, они у Анадолију терају врхунски европски отпад. Толико се трудимо да примимо европске вредности а они тако.

    Да се напредно одмах размислили о великом потенцијалу Србије. Нема скоро никаквих улагања а враћа се више него да потераш тону синтетике преко границе.

    Пазите, ми овде говоримо о милијардама килограма. Нека само у просеку узмемо 1 ојро по кг отпада, па ми говоримо милијардама ојра, па то је некад јача прилика за Србију и то ништа не мораш да извозиш и мућкаш главом да удовољиш иностранцу, само увозиш а нико се не буни.  Решење за дефицит текућег рачуна а легално без улагања, нема задуживања.

    Лудило, људи моји, лудило, када вам кажем.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by rumbeando Tue Mar 26, 2024 12:15 pm

    Vučićeva Srbija - Page 25 EWT4KOE

    https://www.facebook.com/sasaborojevicc/posts/pfbid026Vg8ZZeL1GFGTWHP3MTmTAng3fjMzzdi1HHY5ooD4Mkawbu88RrAS1VpPVmCxgf4l?__cft__[0]=AZWt6awQeyRrW64gq3hnbN9BSI7vkOp3jAT_R3c01KWd4lXE207f2-piwPKMSpeb0-_ZM5lUP9IEmk41URteoKfUaQFUe351YZftzt72SKwdDaQDuksxoQUwOm_e9qdhDDVMNFUBIK5iHzTVmA1MedwMhv6AYxD6vad2jhUxlXzJ1b-M-h8W4a6YkzPduHeql04&__tn__=%2CO%2CP-R
    avatar

    Posts : 7717
    Join date : 2017-03-14

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by MNE Tue Mar 26, 2024 12:24 pm

    i socijalne mreže su neka vrsta medija, onda djecu medijima izlaže svaka druga osoba
    паће

    Posts : 41202
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Tue Mar 26, 2024 12:25 pm

    А оне друге друге особе пуштају децу да се сама излажу.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    Janko Suvar

    Posts : 7833
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Wed Mar 27, 2024 12:28 am

    jebote gde je ovo dete, koliko daleko moze da ode samo


    _____
    ????

    Vučićeva Srbija - Page 25 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Sep 29, 2024 1:15 am