Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    паће

    Posts : 41202
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Wed Mar 27, 2024 10:50 am

    ШКК
    https://zrenjaninski.com/srbija/pojacano-prisustvo-vojne-policije-u-vecim-gradovima-u-srbiji/

    Pojačano je i prisustvo patrola vojne policije na trgovima, u parkovima i na ulicama većih gradova, kao i u tržnim centrima, na železničkim stanicama, Beogradskom sajmu i drugim prometnim mestima.
     
    „Sigurnost i bezbednost građana je prioritet, a Vojska Srbije ostaje spremna da, u skladu sa Ustavom, zakonom i odlukama državnog rukovodstva, angažuje svoje snage i sredstva i zajedno sa drugim snagama bezbednosti osigura miran san svih građana naše zemlje“, poručuje Ministarstvo odbrane.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    One Eyed Bob

    Posts : 2109
    Join date : 2015-08-13

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by One Eyed Bob Wed Mar 27, 2024 10:56 am

    Koriste napad u Moskvi da malo izvedu svoje kerove, malo zaplaše koga treba i pritom prikupe par predizbornih poena.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    fikret selimbašić

    Posts : 10188
    Join date : 2020-06-19

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by fikret selimbašić Wed Mar 27, 2024 7:44 pm

    Dodik je navodno pojačao osiguranje?


    Njegov savjetnik Vulin rekao je da se boji otmice, a ko bi oteo tolikog čovjeka? Zašto bi se vršila otmica? Čovjek ima tri prstena osiguranja. On je jako uplašen. Ja sam, kad je Dodik bio u Trebinju, snimao tri kruga njegovog osiguranja. Kao da je došao Putin ili Trump.

    Vukanović za N1.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Del Cap

    Posts : 6913
    Join date : 2019-11-04

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Del Cap Wed Mar 27, 2024 8:11 pm

    https://www.novosti.rs/vesti/politika/1349534/vulin-neki-ljudi-oko-vucica-rade-cia
    avatar

    Posts : 19015
    Join date : 2014-12-12

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by beatakeshi Wed Mar 27, 2024 9:37 pm

    Ima li neki za FSB?
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Улични ходач Wed Mar 27, 2024 9:41 pm

    Како се батакеши одмах нашао прозваним да одреагује.
    Тако је батакеши, можда те се за 4. јули сете у западноиндијском изасланству, ако не, то је била твоја дужности.
    ficfiric

    Posts : 35369
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Thu Mar 28, 2024 12:02 am

    Muz od Suzi (koja je 12 godina danju i nocu pored njega) je neki obavestajac?


    _____


    Uprava napolje!

    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by rumbeando Thu Mar 28, 2024 7:20 am

    Francuski, navodno bivši nevenčani.

    Vučić 2019:
    Dodao je da je praćen i Žorž Urio [Georges Uriot], bivši verenik njegove aktuelne savetnice za medije Suzane Vasiljević, kao pripadnik obaveštajne službe Francuske.
    https://www.danas.rs/vesti/politika/od-stanisica-do-vesica-koga-je-sve-predsednik-pomenuo-iz-poverljivih-izvestaja/

    Vučić 2024:
    Ona [Suzana] je bila udata za nekog Francuza, Žorž Urio. On je bio tu neki špijun, prvi sekretar, tako nešto [u francuskoj ambasadi]. Oni tako pokriju te špijunske službe. Volela je špijune, šta ćete.

    Snimak:

    (od 31:18)

    Njegov LinkedIn:
    https://www.linkedin.com/in/georges-uriot-909672123/

    Ne znam kako si to propustio, ovo je kružilo još pre desetak godina.

    Spoiler:

    Bili su i neki navodni detalji u nekoliko navrata u Tabloidu, npr. ovde:

    https://www.magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=230&cl=08
    паће

    Posts : 41202
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Thu Mar 28, 2024 11:40 am

    Јесам плавољуб, ал' она ми је баш симпатична фаца. Осим тамо где подсећа на другарицу са цветом у коси.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by rumbeando Thu Mar 28, 2024 1:56 pm





    ficfiric

    Posts : 35369
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Thu Mar 28, 2024 1:58 pm

    a gde su studentkinje?


    _____


    Uprava napolje!

    One Eyed Bob

    Posts : 2109
    Join date : 2015-08-13

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by One Eyed Bob Thu Mar 28, 2024 2:00 pm

    Klasa prof. Novaka Nedića


    _____
    Gdje punac drži pive?
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by konjski nil Thu Mar 28, 2024 2:08 pm

    dinko sada snosi posledice belolistićarenja iako je blagovremeno upozoravao demokratski zapad naivno cinkario smrdljivim imperijalistima njihovog upicanjenog lakeja Vučićeva Srbija - Page 26 2304934895

    Iste te 2012. godine je Tomislav Nikolić, tadašnji predsednik SNS-a, pobedio Borisa Tadića na predsedničkim izborima zahvaljujući jezičku na vagi koji su na njegovu stranu dodali “beli listići” i pučisti iz Demokratske stranke.

    Te iste godine Ivica Dačić, metodom kukavičjeg jajeta, ispravno je zaključio da mu se valja podmetnuti novom, Vučićevom carstvu, koje je – ruku na srce – uživalo i značajne simpatije u Berlinu, Briselu, a bogami i Washingtonu. Uzalud je pokojni profesor Vojin Dimitrijević tada ubeđivao “belolistićke vedete” i pučiste da će poništavanjem glasačkih listića i neizlaskom na izbore biti saučesnici u Nikolićevoj pobedi nad Tadićem. A lepo im je rekao, praktično nacrtao: “Ljudi, da li vi razumete da ako ovi pobede, u Srbiji više neće biti slobodnih izbora!?”.

    Uzalud smo upozoravali i zapadne ambasadore da je profesor Dimitrijević dao pravu dijagnozu i prognozu.


    _____
    Vučićeva Srbija - Page 26 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Vučićeva Srbija - Page 26 2692
    паће

    Posts : 41202
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Thu Mar 28, 2024 2:30 pm

    Хм, врло недоследно. Washington а не Вашингтон, али зато Брисел а не Bruxelles. Не могу да укапирам је ли скроз аутошовиниста или је оно мењач ручни квачило аутоматско.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51974
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Mar 29, 2024 6:50 am

    One Eyed Bob

    Posts : 2109
    Join date : 2015-08-13

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by One Eyed Bob Fri Mar 29, 2024 8:56 am

    Malo studentske vrcavosti

    Vučićeva Srbija - Page 26 20240329-085342


    _____
    Gdje punac drži pive?
    паће

    Posts : 41202
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Fri Mar 29, 2024 8:59 am

    Да се нешто организују па да унутра пуштају само ко покаже индекс тог факултета... као што су радили 1968.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    ficfiric

    Posts : 35369
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Fri Mar 29, 2024 9:08 am

    One Eyed Bob wrote:Malo studentske vrcavosti

    Poezija sa sipke Vučićeva Srbija - Page 26 3826186726 . Nadam se da postoji neki Vuk Karadzic koji skuplja sve to


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51974
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Mar 29, 2024 9:48 am

    Mozda ima, al se ne zove Vuk
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Fri Mar 29, 2024 3:55 pm

    konjski nil wrote:dinko sada snosi posledice belolistićarenja iako je blagovremeno upozoravao demokratski zapad naivno cinkario smrdljivim imperijalistima njihovog upicanjenog lakeja Vučićeva Srbija - Page 26 2304934895

    Iste te 2012. godine je Tomislav Nikolić, tadašnji predsednik SNS-a, pobedio Borisa Tadića na predsedničkim izborima zahvaljujući jezičku na vagi koji su na njegovu stranu dodali “beli listići” i pučisti iz Demokratske stranke.

    Te iste godine Ivica Dačić, metodom kukavičjeg jajeta, ispravno je zaključio da mu se valja podmetnuti novom, Vučićevom carstvu, koje je – ruku na srce – uživalo i značajne simpatije u Berlinu, Briselu, a bogami i Washingtonu. Uzalud je pokojni profesor Vojin Dimitrijević tada ubeđivao “belolistićke vedete” i pučiste da će poništavanjem glasačkih listića i neizlaskom na izbore biti saučesnici u Nikolićevoj pobedi nad Tadićem. A lepo im je rekao, praktično nacrtao: “Ljudi, da li vi razumete da ako ovi pobede, u Srbiji više neće biti slobodnih izbora!?”.

    Uzalud smo upozoravali i zapadne ambasadore da je profesor Dimitrijević dao pravu dijagnozu i prognozu.
    Да ли је то икада утврђено/ потврђено, то да су управо тзв. бели листићи довели СНС на власт? Ја колико се сећам - све непоузданија категорија - била је дабоме једна озбиљна (и дебело заслужена) кампања против Тадића, и вероватно добар број људи није уопште гласао или је гласао против њега, али сам број “белих” односно неисправних листића није био никакав “језичак на ваги”? За промену власти у Србији је био најзаслужнији Дачић, односно ДС који их није убио када је требало, него су их увели у власт. Мислим, јасно је мени да си са разлогом огорчен, али метода запишавања погрешног дрвета никада није била од помоћи…
    ficfiric

    Posts : 35369
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Fri Mar 29, 2024 4:20 pm

    To je zajebancija ali ako cemo ozbiljno da pricamo, da se podsetimo rezultata pa da uporedimo sa 2008, da vidimo trendove

    Vladajuca koalicija

    2008. Bota+Dinkic - 102 mandata
    2012. Bota 67 + URS 16 - 83

    2008. SPS 20
    2012. SPS 44

    rast 4 mandata

    Opozicija

    2008. SRS 78
    2012. Koalicija Pokrenimo Srbiju 73 - pad 5 mandata

    2008. DSS 30
    2012. DSS 21 - pad 9 mandata

    2008. LDP 13
    2012. Preokret 19 - rast 6 mandata

    Manjine

    2008. Madjari 4
    2012. Madjari 5

    2008. Bosnjaci 2
    2012. Bosnjaci 3

    2008. Albanci 1
    2012. Albanci 1

    2012. NOPO 1


    Vlast nije izgubila izbore, dobila je vise mandata nego sto je imala. Nakon izbora su formirali vlast u Beogradu, Novom Sadu i jos gomili lokalnih samouprava ali se u toku pregovora nesto desilo pa su SPS i URS promenili stranu.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Fri Mar 29, 2024 5:37 pm

    То је отприлике оно чега се сећам. Long story short, Боки Таки се невиђено уплаткао, и успут упропастио више поколења те несрећне земље, јер је платка била једина могућност за човека његових квалитета. Бели листићи су ту били једна сасвим неважна декорација.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51974
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Mar 29, 2024 6:12 pm

    Recimo da su mnogi imali pogresnu ideju o tome ko ce doci na vlast ako Nikolic pobedi Tadica u drugom krugu.

    Ja sam molio i vukao za rukav ljude da izadju i glasaju protiv Nikolica i to mi je jedno od 3 velika prorocanstva na kojima gradim svoj autoritet u drustvu Vučićeva Srbija - Page 26 2304934895 Ono sto sam promasio necemo pominjati Vučićeva Srbija - Page 26 1861198401
    паће

    Posts : 41202
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Fri Mar 29, 2024 6:13 pm

    No Country wrote:
    Бели листићи су ту били једна сасвим неважна декорација.

    Нешто као 1 ратлук уз кафу, кад је ружин уместо орахов, е зато не ваља кафа.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    ficfiric

    Posts : 35369
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Fri Mar 29, 2024 9:21 pm

    Nektivni Ugnelj wrote:Recimo da su mnogi imali pogresnu ideju o tome ko ce doci na vlast ako Nikolic pobedi Tadica u drugom krugu.

    Ja sam molio i vukao za rukav ljude da izadju i glasaju protiv Nikolica i to mi je jedno od 3 velika prorocanstva na kojima gradim svoj autoritet u drustvu Vučićeva Srbija - Page 26 2304934895 Ono sto sam promasio necemo pominjati Vučićeva Srbija - Page 26 1861198401

    Ja sam svoj glas dao tada maloletnoj bratanici, da glasa za koga ona hoce, posto ja nisam imao za koga. Glasala je za Botu.

    Btw, cenim da bi isto bilo i da je Tadic dobio tih par hiljada glasova u drguom krugu. Koalicija sa SPS je postojala i nakon dolaska Tome, tek kasnije je doslo do preleta, tako da kuzim da rezultat na predsednickim nije igrao neku veliku ulogu u tome


    _____


    Uprava napolje!

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Sep 28, 2024 11:22 pm