Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Rakijo rako, ja te volim jako

    One Eyed Bob

    Posts : 1338
    Join date : 2015-08-13

    Rakijo rako, ja te volim jako - Page 10 Empty Re: Rakijo rako, ja te volim jako

    Post by One Eyed Bob Sat Mar 16, 2024 12:11 pm

    To je gotovo nemoguće iz različitih razloga, od kojih je glavni - vrlo ograničen kapacitet proizvodnje. U pitanju je zanatska a ne industrijska rakija, ovde će se prodavati u malom broju prodavnica, a Bil je pre svega profesionalni muzičar koji rakiji pristupa kao apostolskoj misiji i zapravo nikada nisam video takav fanatizam kao kod njega Rakijo rako, ja te volim jako - Page 10 3579118792

    Mislim da kvalitet može opasti samo u sprezi sa padom kvaliteta u porodičnoj destileriji Tok u kojoj se Yebiga rakija pravi, a to trenutno nije na vidiku. Ta destilerija inače ima višegodišnji stalan kvalitet i potpuno zaokruženu proizvodnju, čak je i drvo sa njihovog imanja, i sa jedne tačke u njihovom dvorištu može se videti ceo sistem, od pogona preko šljivika do hrastove šume.


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Rakijo rako, ja te volim jako - Page 10 Empty Re: Rakijo rako, ja te volim jako

    Post by паће Sat Mar 16, 2024 12:22 pm

    Онда само да им пожелим да дижу цену сразмерно потражњи... живели.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    bela maca

    Posts : 11020
    Join date : 2014-10-28

    Rakijo rako, ja te volim jako - Page 10 Empty Re: Rakijo rako, ja te volim jako

    Post by bela maca Sat Mar 16, 2024 1:41 pm

    Odlična fotka Rakijo rako, ja te volim jako - Page 10 1143415371


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together

    Rakijo rako, ja te volim jako - Page 10 Empty Re: Rakijo rako, ja te volim jako

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 8:28 pm