Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    feminizam i prikljucenija

    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by disident Mon Mar 11, 2019 9:08 pm

    Летећи Полип wrote:Druga stvar. Da li vi žene stvarno verujete da mi muškarci ne doživljavamo neprijatnosti u životu? Da nas ne maltretiraju debili, da nam ne dosađuju žene koje nam se ne sviđaju itd?


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by plachkica Mon Mar 11, 2019 9:13 pm

    meni je, btw, najveći ološ tata cvele, koji u trenutku kad mu se ćerka oseća zlostavljano,
    odlučuje da se okrene i ode, bez reči.
    ja nemam tatu skoro 3/4 svog života, ali ne mogu da zamislim situaciju u kojoj mene neki
    njegov kolega verbalno zlostavlja, a on na to ne radi ništa.
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Mar 11, 2019 9:14 pm

    ko je Cvele? ko je Dea? ko je Deina mama? ko je Simona? ko je Biljana? dajte ljudi nemojte, jedno je nama matorima da čitamo Bikine fb statuse, za ovakve stvari mi treba legenda ispod teksta. ne mogu da odaberem stranu kad ima ovoliki cast of characters a nikog ne prepoznajem feminizam i prikljucenija - Page 18 3363120308
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Mar 11, 2019 9:17 pm

    plachkica wrote:meni je, btw, najveći ološ tata cvele, koji u trenutku kad mu se ćerka oseća zlostavljano,
    odlučuje da se okrene i ode, bez reči.
    ja nemam tatu skoro 3/4 svog života, ali ne mogu da zamislim situaciju u kojoj mene neki
    njegov kolega verbalno zlostavlja, a on na to ne radi ništa.
    mislim da je to i Dea rekla:

    I nije mi ni toliki problem jedan degen na kog naletiš, nego ovi okolo što gledaju i ne rade ništa

    a mislim da je i Nikola Nidža tako nešto hteo da kaže kad je pitao da li voli tatu... Nidža je izgleda više uvrtao jaja Cveletu nego što je hteo da smara Cveletovu šćer, možda je to u stvari bila poenta cele scene a da Dea nije shvatila feminizam i prikljucenija - Page 18 2304934895


    Last edited by Djamolidine Abdoujaparov on Mon Mar 11, 2019 9:18 pm; edited 1 time in total
    bela maca

    Posts : 11050
    Join date : 2014-10-28

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by bela maca Mon Mar 11, 2019 9:17 pm

    Летећи Полип wrote:Iz ovoga što sam pročitao, ona je prva počela. Džukela naletela na džukelu.
    kako je ona prva počela?

    a što se tiče ovog drugog, jel vas žene i ubijaju? i hvataju za kurac u prevozu? i maltretiraju dok sedite sami u parku u sred bela dana sa bolesnim seksualnim pričama?
    i još jedno pitanje, kolki procenat ljudi koji maltretiraju muškarce su takođe muškarci?


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by kondo Mon Mar 11, 2019 9:17 pm

    Svetozar Cvetkovic, otac
    Dea Cvetkovic, cerka
    ne znam ko je mama ni Simona
    Biljana je Biljana

    što se tiče nasilja to je velika tema ali deluje da nije trenutak da se priča o bilo čemu što nije rodno zasnovano


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Mar 11, 2019 9:18 pm

    Kondo wrote:Svetozar Cvetkovic, otac
    Dea Cvetkovic, cerka
    ne znam ko je mama ni Simona
    Biljana je Biljana
    feminizam i prikljucenija - Page 18 1552546758
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by kondo Mon Mar 11, 2019 9:20 pm

    inače je i meni glavni utisak cvele kao otac koga je blam od ćerke koja bezobrazno odgovara pijanom degeneriku


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Zuper Mon Mar 11, 2019 9:23 pm

    bela maca wrote:
    Летећи Полип wrote:Iz ovoga što sam pročitao, ona je prva počela. Džukela naletela na džukelu.
    kako je ona prva počela?

    a što se tiče ovog drugog, jel vas žene i ubijaju? i hvataju za kurac u prevozu? i maltretiraju dok sedite sami u parku u sred bela dana sa bolesnim seksualnim pričama?
    i još jedno pitanje, kolki procenat ljudi koji maltretiraju muškarce su takođe muškarci?

    Mene su neke devojcice hvatale za guzu i sav sam bio stidan i kikatao sam se.
    Ti mislis mazzo da muskarci kada sede po danu samo pricaju o zenama i njhovim atributima?!
    Nemoj biti naivna.
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by disident Mon Mar 11, 2019 9:25 pm

    jel ima neko normalan jbt bog, cela ta drugasrbija kao izdegenerisana aristokratija renesansne evrope
    treci put citam ovaj status


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by kondo Mon Mar 11, 2019 9:27 pm

    ja sam fasciniran tviterom podseća me to dosta na skupinu japanskih boraca koji su u džungli i ne izlaze napolje 30 godina nakon kraja rata


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Solus_Rex

    Posts : 3516
    Join date : 2018-07-03

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Solus_Rex Mon Mar 11, 2019 9:29 pm

    Ja ti reko' Sultanija. A Biljana je kuma i brižni svetonazor.


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Mar 11, 2019 9:33 pm

    Meni je glavni utisak da je ona u pravu - ovo se dešava masovno i u svim socijalnim kontekstima, a još masovnije se normalizuje sa "pusti, uvek će biti pijanih budala i manijaka, ne možeš ti tu ništa" i "nemoj se nervirati." feminizam i prikljucenija - Page 18 286371741

    Ovo deluje kao first wrld problem zato što se konkretan događaj odigrao u first world-u. Ali toga ima svugde i takve stvari su samo uvod u mnogo ogavnije oblike uznemiravanja žena. 

    Ova žena je solidno odreagovala, pretpostavljam zato što je već prilično odrasla, a i zaštićena je debelim slojem privilegija. Ogromna većina žena bi osećala obavezu da bude pristojna sa muškarcem koji joj se obraća sa pozicije moći, i to bi samo dalje naložilo matorog bednika.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by kondo Mon Mar 11, 2019 9:36 pm

    Oni mogu ovom Jevtiću da se useru u život ako hoće, trenutno je neka normalna javnost (25-30% Srbije) više nego ikad senzitivisana na ovakve stvari, bez obzira na silent majority koji je reakcionaran kao i obično ovde.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by disident Mon Mar 11, 2019 9:40 pm

    Reko ti ja da pazis sta radis brt  feminizam i prikljucenija - Page 18 2304934895 
    Salu na stranu, ta normalna javnost moz da se sagne pravim igracima srbije, jedino unutar te drugosrbijanske scene mogu da se kolju, znaci win win, nek pocrkaju svi


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by plachkica Mon Mar 11, 2019 9:40 pm

    gde se krije ta normalna javnost? tih 25-30%?
    bela maca

    Posts : 11050
    Join date : 2014-10-28

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by bela maca Mon Mar 11, 2019 9:48 pm

    Летећи Полип wrote:Druga stvar. Da li vi žene stvarno verujete da mi muškarci ne doživljavamo neprijatnosti u životu? Da nas ne maltretiraju debili, da nam ne dosađuju žene koje nam se ne sviđaju itd?

    i dalje ne mogu da se ofrkestim od ovog posta.
    ovo može da napiše samo neko potpuno nesvesan količine sranja koju prosečna žena na ovim prostorima istrpi od strane muškaraca u svom životu


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Mar 11, 2019 9:50 pm

    još ako je radnica za 20 iljada u prijepolju, vranju, majdanpeku, odžacima....
    Ferenc Puskás

    Posts : 11584
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Ferenc Puskás Mon Mar 11, 2019 9:50 pm

    Летећи Полип wrote:Iz ovoga što sam pročitao, ona je prva počela. Džukela naletela na džukelu.
    Kako, pa počelo j s "ne kaže se šta".


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11584
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Ferenc Puskás Mon Mar 11, 2019 9:54 pm

    Летећи Полип wrote:Druga stvar. Da li vi žene stvarno verujete da mi muškarci ne doživljavamo neprijatnosti u životu? Da nas ne maltretiraju debili, da nam ne dosađuju žene koje nam se ne sviđaju itd?
    feminizam i prikljucenija - Page 18 3579118792 Ček, ti se zajebavaš? Ne pišeš ozbiljno da ti srce pati što ti dosađuju žene koje ti se ne svidžaju? feminizam i prikljucenija - Page 18 3579118792 To su tvoje muške patnje? feminizam i prikljucenija - Page 18 3579118792 Pa care!


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Mar 11, 2019 9:55 pm

    plachkica wrote:meni je, btw, najveći ološ tata cvele, koji u trenutku kad mu se ćerka oseća zlostavljano,
    odlučuje da se okrene i ode, bez reči.
    ja nemam tatu skoro 3/4 svog života, ali ne mogu da zamislim situaciju u kojoj mene neki
    njegov kolega verbalno zlostavlja, a on na to ne radi ništa.

    +1000
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Mar 11, 2019 9:56 pm

    otto katz wrote:
    Летећи Полип wrote:Druga stvar. Da li vi žene stvarno verujete da mi muškarci ne doživljavamo neprijatnosti u životu? Da nas ne maltretiraju debili, da nam ne dosađuju žene koje nam se ne sviđaju itd?
    feminizam i prikljucenija - Page 18 3579118792 Ček, ti se zajebavaš? Ne pišeš ozbiljno da ti srce pati što ti dosađuju žene koje ti se ne svidžaju? feminizam i prikljucenija - Page 18 3579118792 To su tvoje muške patnje? feminizam i prikljucenija - Page 18 3579118792 Pa care!

    probirač....
    Ferenc Puskás

    Posts : 11584
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Ferenc Puskás Mon Mar 11, 2019 9:57 pm

    bela maca wrote:
    Летећи Полип wrote:Druga stvar. Da li vi žene stvarno verujete da mi muškarci ne doživljavamo neprijatnosti u životu? Da nas ne maltretiraju debili, da nam ne dosađuju žene koje nam se ne sviđaju itd?

    i dalje ne mogu da se ofrkestim od ovog posta.
    ovo može da napiše samo neko potpuno nesvesan količine sranja koju prosečna žena na ovim prostorima istrpi od strane muškaraca u svom životu
    Dosuđuju mu, a ne sviđuju mu se. Dosađuju. A ne sviđaju se. To nanosi bol.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Mr.Pink Mon Mar 11, 2019 9:59 pm

    petparacke price

    meni je zaista tesko da se solidarisem sa bilo kime u toj prici i da zauzmem stranu. prosto ne znam ko je tu privilegovaniji, ali da, ljudi su stoka


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Mar 11, 2019 10:02 pm

    Meni je najjače to kao podsmevanje i cinizam, zato što je ova konkretna žena iz više klase. Osobe, helou, to samo pokazuje vašu nesposobnost da shvatite da se ovo dešava ženama iz svih klasa. I da većina nema taj luksuz da manijaku pokaže srednji prst.

    feminizam i prikljucenija - Page 18 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 6:31 pm