Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    feminizam i prikljucenija

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    feminizam i prikljucenija Empty feminizam i prikljucenija

    Post by Sotir Mon Aug 20, 2018 2:44 pm

    lalinea wrote:Da, bio je tu negde. Sto, jel je otac na porodjaju kod nas i dalje no-no?  feminizam i prikljucenija 4159171962
    (Izvor je vrlo verodostojan, ako na to mislis)

    Један колега је био код нас на порођају.
    Треба да прође неке тестове пре мислим, и стоји поред узглавља.
    Знају неки да се онесвесте ако стоје са друге стране.

    Питали су и нас први пут, супруга се изјаснила да не треба.
    Мислим да сам јој био потребнији да одмах после донесем неку гомилу ствари и нешто за клопу...
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Aug 20, 2018 2:48 pm

    Pitali i nas, ja viteški rekao da bih prisustvovao, žena odbila.
    Plus jedan za poslednju rečenicu.
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Aug 20, 2018 2:49 pm

    Sad mi glupo što sam napisao ono za urbanu legendu. Nije da ne verujem, više odbijam da verujem, ogavna mi je sama pomisao.
    lalinea

    Posts : 3420
    Join date : 2014-10-29

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by lalinea Mon Aug 20, 2018 3:06 pm

    Creepy Uncle wrote:Sad mi glupo što sam napisao ono za urbanu legendu. Nije da ne verujem, više odbijam da verujem, ogavna mi je sama pomisao.
    Pa ne znam, urbana legenda je "desilo se drugu od kumine sestre", ovo "desilo se meni" je malo teze za nepoverovati. Drugarici u jednoj susednoj zemlji lekar u sali pitao muza pre usivanja "dodji da ti uzmem meru"... Ja kad sam procitala engleski izraz "the husband stitch" prvo mi nije bilo jasno zasto se tako zove, iz ciste nepojmljivosti ideje mi je trebalo neko vreme da sastavim 2+2 :/.
    Jos gore je sto kada se zene mesecima nakon porodjaja zale na bol pri seksu, postoji stav "sve ce se to srediti nakon sledece bebe".


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    lalinea

    Posts : 3420
    Join date : 2014-10-29

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by lalinea Mon Aug 20, 2018 3:08 pm

    *shali, ne porodjajnoj sali feminizam i prikljucenija 1143415371


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by uskok i ajduk Mon Aug 20, 2018 4:35 pm

    lalinea wrote:I dalje ne verujem sta sam procitala/cula.

    Ја сам сличан дијалог прочитао у Godfather-у. (књизи, не филму)
    По сећању, овако некако је то било: Сонијева љубавница, после убиства Сонија Корлеонеа, налази новог партнера, па пошто тај нови није Сонијевих габарита, наговара је да се смањи, feminizam i prikljucenija 1403342043 а током операције лекар га пита да ли је то то, или треба још.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Летећи Полип Mon Aug 20, 2018 5:48 pm

    Moj poznanik je studirao medicinu, pa u okviru toga radio praksu u porodilištu. Kaže, dešava se da novopečeni roditelji tokom spolnog odnosa pokidaju te šavove, pa mlada mama mora ponovo na ušivanje.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    паће

    Posts : 39819
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by паће Mon Aug 20, 2018 5:54 pm

    А шта ћеш, неколико месеци нејебице, у жару тренутка...


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Aug 20, 2018 9:12 pm

    Evo ovde


    (CNN) Actress and filmmaker Asia Argento has found herself on the other side of the #MeToo conversation.

    The New York Times reported Sunday that months after publicly accusing Harvey Weinstein of rape, Argento made a deal with a young actor who accused her of sexual assault.

    Argento was among the first women to accuse now disgraced movie mogul Weinstein of sexual misconduct and has been a leading figure in the #MeToo movement.


    The New York Times says it has lawyers' documents showing that actor and musician Jimmy Bennett alleged Argento sexually assaulted him in 2013 when he was 17 and she was 37.

    According to the publication Bennett said the assault took place at a hotel in California, where the age of consent is 18. Bennett played Argento's son in the 2004 movie "The Heart Is Deceitful Above All Things."

    The Times reported they received the documents "through encrypted email by an unidentified party," and that they included "a selfie dated May 9, 2013, of the two lying in bed."

    "As part of the agreement, Mr. Bennett, who is now 22, gave the photograph and its copyright to Ms. Argento, now 42," the story said. "Three people familiar with the case said the documents were authentic."

    Bennett reportedly asked Argento for $3.5 million in damages, a month after she spoke out about Weinstein last October and that Argento later arranged to pay Bennett $380,000.

    The first installment was made in April 2018, the New York Times said.
    ...
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Aug 20, 2018 9:25 pm

    da, čitao sam ovo. jedna od najboljih riba na svetu mu je, dok je bio u nežnoj dobi od 17 godina, dala viskija, pružila mu felacio i potom ga opkoračila, odvela ga na večeru i platila mu taksi do kuće. verujem da je moguće da žena siluje muškarca ali BRATE MILI.
    bemty

    Posts : 3782
    Join date : 2014-11-12

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by bemty Mon Aug 20, 2018 9:56 pm

    lalinea wrote:Ja sam danas saznala da postoji nesto sto se zove "the husband stich". 

    da ne citas to Carmen Mariju Machado?


    (ja bas danas pocela, prva prica ima taj naslov.)


    _____
    Warning: may contain irony.
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Aug 20, 2018 10:03 pm

    na sreću, mene nikada nijedna žena nije pokušala da napije, zloupotrebi pružanjem felacija, a potom...

    u stvari jbg
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Aug 20, 2018 10:11 pm

    Ma poenta je da ipak treba da postoji neka razlika između silovanja i toga da se posle seksa kaješ i osećaš smoreno. Ako nema, onda se pojam silovanja prazni od značenja.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Sotir Mon Aug 20, 2018 10:24 pm

    Ovde je oćigledno problem uzrast i velika razlika u godinama.
    Tu nema puno mesta za filozofiranje o pojmovima.
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Mon Aug 20, 2018 10:29 pm

    Znam, znam, načelno, formalno, u pravu si. Ali i dalje mi je teško da prihvatim da se ta vrsta odnosa može okarakterisati kao silovanje. Onda je i Dastin Hofman silovan u "Diplomcu".
    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista Mon Aug 20, 2018 10:30 pm

    Creepy Uncle wrote:Ma poenta je da ipak treba da postoji neka razlika između silovanja i toga da se posle seksa kaješ i osećaš smoreno. Ako nema, onda se pojam silovanja prazni od značenja.


    +1000

    Momak je imao 17 jbt, i samo zbog bizarnih age of consent laws (gde je granica 18) uopste pricamo o ovome.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista Mon Aug 20, 2018 10:32 pm

    Sotir wrote:Ovde je oćigledno problem uzrast i velika razlika u godinama.
    Tu nema puno mesta za filozofiranje o pojmovima.


    Ma daj jbt. U Srbiji i prakticno celoj Evropi ne bismo imali o cemu da pricamo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Daï Djakman Faré

    Posts : 7994
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Daï Djakman Faré Mon Aug 20, 2018 10:45 pm

    Creepy Uncle wrote:da, čitao sam ovo. jedna od najboljih riba na svetu mu je, dok je bio u nežnoj dobi od 17 godina, dala viskija, pružila mu felacio i potom ga opkoračila, odvela ga na večeru  i platila mu taksi do kuće. verujem da je moguće da žena siluje muškarca ali BRATE MILI.
    cry me a fuciking river. sigurno ce biti traumatiziran za ceo zivot.

    zbog ovakih kretena zene treba da se sindikalizuju kao pol i onda da ga kolektivno blacklistuju na jedno 10 god.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista Mon Aug 20, 2018 10:46 pm

    Ma bizar.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Desmond Bojčinski

    Posts : 115
    Join date : 2016-01-22

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Desmond Bojčinski Mon Aug 20, 2018 10:53 pm

    https://metro.co.uk/2011/07/13/robber-viktor-jasinski-used-for-sex-slavery-by-beauty-salon-owner-olga-zajac-75008/

    Ovo bi bilo silovanje?
    Erős Pista

    Posts : 81199
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista Mon Aug 20, 2018 11:04 pm

    Sta ti mislis?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    lalinea

    Posts : 3420
    Join date : 2014-10-29

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by lalinea Mon Aug 20, 2018 11:06 pm

    bemty wrote:
    lalinea wrote:Ja sam danas saznala da postoji nesto sto se zove "the husband stich". 

    da ne citas to Carmen Mariju Machado?


    (ja bas danas pocela, prva prica ima taj naslov.)
    Ne, citam babycentar forum i gubim veru u covecanstvo, svakim danom sve vise... feminizam i prikljucenija 1949538119 neko bi pomislio da se nikalva feministicka revolucija nikad nije ni desila (nevezano konkretno za ovaj stitch, nego mi je taj community malo susret sa slojevima americkog drustva i nekih opsteprihvacenih stavova od kojih sam ja izgleda zesce izolovana)
    Ali sam posle naisla i na Carmen.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Летећи Полип Mon Aug 20, 2018 11:26 pm

    Creepy Uncle wrote:da, čitao sam ovo. jedna od najboljih riba na svetu mu je, dok je bio u nežnoj dobi od 17 godina, dala viskija, pružila mu felacio i potom ga opkoračila, odvela ga na večeru  i platila mu taksi do kuće. verujem da je moguće da žena siluje muškarca ali BRATE MILI.


    A da je bila matora, ružna i debela?  feminizam i prikljucenija 2304934895


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    avatar

    Posts : 18178
    Join date : 2014-12-12

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by beatakeshi Mon Aug 20, 2018 11:30 pm

    Tražio bi više para?
    bemty

    Posts : 3782
    Join date : 2014-11-12

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by bemty Mon Aug 20, 2018 11:56 pm

    lalinea wrote:
    bemty wrote:

    da ne citas to Carmen Mariju Machado?


    (ja bas danas pocela, prva prica ima taj naslov.)
    Ne, citam babycentar forum i gubim veru u covecanstvo, svakim danom sve vise... feminizam i prikljucenija 1949538119 neko bi pomislio da se nikalva feministicka revolucija nikad nije ni desila (nevezano konkretno za ovaj stitch, nego mi je taj community malo susret sa slojevima americkog drustva i nekih opsteprihvacenih stavova od kojih sam ja izgleda zesce izolovana)
    Ali sam posle naisla i na Carmen.

    http://babycentre.co.uk je bolji  feminizam i prikljucenija 1844795956

    lici spolja, ali iznutra je druga prica. 

    mislim ne znam za forum, ali sadrzaji na sajtu.


    _____
    Warning: may contain irony.

    feminizam i prikljucenija Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 6:12 pm