Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Povratak Šešelja, pbp

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Filipenko Thu Apr 19, 2018 11:56 am

    Posebno Vucic kada im skrese "tucite nas, udrite, mi cemo biti mirni, stalozeni, a ja cu se zrtvovati", inspirise prdez u najboljem slucaju cak i u naprednjackom glasackom telu, a kamoli sire.
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by паће Thu Apr 19, 2018 12:28 pm

    Јесте има да се жртвује као што је снеоРЖ одговорност за све оно за шта ју је преузео. Што би рекла моја баба, трт па флоћ.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by MNE Thu Apr 19, 2018 4:52 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:faktor stabilnosti koji odoleva pomahnitalim četnicima, vi'te stranci sa kim vam je bolje. 
    https://vasudeva.forumburundi.com/t590p450-crna-gora#310540

    kao što rekoh vučić kopira mila po svemu pa što ne bi i po tome...srećno vam idućih par decenija snsa
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Filipenko Thu Apr 19, 2018 5:48 pm

    Inace, danas ide prica na Indexu da nikakvog gazenja zastave nije bilo i da se Seselj samo zajebavao, a pokrovitelji obiljezavanja obljetnice u Blajburgu nasjeli.
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Thu Apr 19, 2018 5:51 pm

    Nisu naseli nego im je bilo convenient da nasednu.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Filipenko Thu Apr 19, 2018 6:09 pm

    Dabome. Ne bi me cudilo ni da je sve bio unapred pripremljeni dogovor sa Vjekoslavom, tradicionalno lakomim na lovu.
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Thu Apr 19, 2018 6:22 pm

    jbt jel moguće da nam je promakao ovaj sudar titana


    Poslanik Ligesocijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenad Čanak izjavio je da ga je vređao na najgrublji mogući lider radikala Vojislav Šešelj i da ga je napalo njegovo obezbeđenje.

    On je novinarima u parlamentu rekao da se incident desio na televiziji "Hepi" gde su jutros obojica gostovala jedan posle drugoga u jutarnjem programu.

    Incident je, po njegovim rečima, sprečio poslanik Bošnjačke demokratske zajednice Sandžaka Muamer Zukorlić koji mu je pomogao da izađe iz te televizije.

    "Osuđeni ratni zločinac Šešelj, koji je sticajem nesrećnih okolnosti je poslanik u ovom parlamentu, ponovo je počeo da dovlači batinaše da plaše ljude, da prete, a mene eto su i fizički napali", rekao je Čanak.

    On je zatražio da MUP privede Šešeljevo obezbeđenje, da se počinioci identifikuju, a Šešelj da bude izložen primeni zakona kojim mu se oduzima mandat poslanika da bi mogao da odgovara za uvrede i pretnje upućene njemu i drugim kolegama u Skušptini.

    On je rekao da se "neće povlačiti" pred liderom radikala.

    kakav blast from the past, Šešelj vs. Čanak... ovog puta feat. Zuko

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 3Monsters1Fight
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Thu Apr 19, 2018 6:52 pm

    sledece izlivanje ove kanalizacije zakazano na pinku, cankovoj drugoj kuci
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Erős Pista Sat Apr 21, 2018 11:23 am

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 DbSuKOzX4AAtHla


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Filipenko Sat Apr 21, 2018 11:37 am

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 3579118792 Povratak Šešelja, pbp - Page 6 1848198029 Povratak Šešelja, pbp - Page 6 1336943286 Povratak Šešelja, pbp - Page 6 1727922752 Povratak Šešelja, pbp - Page 6 1498756251
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Sat Apr 21, 2018 11:41 am

    pa dobro, vođa je prvo objasnio šešelja kao pukog izvršioca narodne volje kad je pričao u dnevniku o tzv incidentu, sad treba dodatno učvrstiti "novu" normalnost, eto i kroz usta djv-a.

    šešelj je ok a ostali pušite kurac. to je vučićeva srbija, u stvari šešeljeva srbija.
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Sat Apr 21, 2018 12:12 pm

    William Murderface wrote:Povratak Šešelja, pbp - Page 6 DbSuKOzX4AAtHla
    Touch of class.
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Sat Apr 21, 2018 12:44 pm

    jbt ovo je stvarno objavljeno? Povratak Šešelja, pbp - Page 6 286371741Povratak Šešelja, pbp - Page 6 3274312807
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Filipenko Sat Apr 21, 2018 1:05 pm

    Pa ti reci da SKOJ ne treba.  Povratak Šešelja, pbp - Page 6 2952840586
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Летећи Полип Sat Apr 21, 2018 1:28 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:jbt ovo je stvarno objavljeno? Povratak Šešelja, pbp - Page 6 286371741Povratak Šešelja, pbp - Page 6 3274312807

    Uzmi jednu nedelju pa gledaj tokom dana Parove i emisiju Vanje Bulića, kupuj Inforfmer, i shvatićeš koliko je ovo sasvim uobičajena stvar.
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by disident Sat Apr 21, 2018 2:10 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:jbt ovo je stvarno objavljeno? Povratak Šešelja, pbp - Page 6 286371741Povratak Šešelja, pbp - Page 6 3274312807
    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Receiv35
    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Receiv36


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by disident Sat Apr 21, 2018 2:28 pm

    Btw na drugo i trećoj strani je ovo 
    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Dsc_0128
    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Dsc_0129


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    boomer crook

    Posts : 36862
    Join date : 2014-10-27

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by boomer crook Sat Apr 21, 2018 3:12 pm

    zmajevi


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Wed May 02, 2018 11:00 am

    Spremte se, spremte, Hrtkovci

    Beograd -- Odeljenje Upravnog suda u Novom Sadu poništilo je rešenje MUP o zabrani okupljanja SRS 6. maja u Hrtkovcima, saopštila je ta stranka.

    SRS je navela da nakon presude Upravnog suda Odeljenja u Novom Sadu, više ne postoji nijedan pravno valjan razlog za zabranu skupa 6. maja u Hrtkovcima, ispred zgrade Doma kulture "Sveti Sava", od 11 do 13 časova.

    Ta stranka je navela da bi svaki eventualni pokušaj zabrane predstavljao zloupotrebu i doveo u pitanje nezavisnost sudske grane vlasti.

    SRS je podsetila da je tužbu Upravnom sudu "na nezakonito Rešenje Ministarstva unutrašnjih poslova – Uprave policije o neosnovanoj zabrani okupljanja u Hrtkovcima" podnela blagovremeno.

    Odeljenje Upravnog suda u Novom Sadu je odluku o poništenju rešenja Uprave policije donelo u ponedeljak, 30. aprila, navodi se u saopštenju.
    ...



    Ček malo

    Policija ponovo zabranila skup radikala u Hrtkovcima

    Policija je Srpskoj radikalnoj stranci ponovo uručila rešenje kojim se zabranjuje skup te stranke zakazan za 6. maj u Hrtkovcima.

    Uprava policije Ministarstva unutrašnjih poslova postupila je u skladu sa presudom Upravnog suda kojom se zaključuje da je Uprava policije, kao drugostepeni organ u odlučivanju da se zabrani skup SRS-a u Hrtkovcima, bila u obavezi da poništi prvostepeno rešenje o zabrani, jer je prijava skupa bila nepotpuna, saopšteno je iz MUP-a Srbije.

    Podseća se da je Upravni sud nepotpunu prijavu obrazložio činjenicom da je istu potpisao predsednik sremskog Okružnog odbora SRS-a, iako se u prijavi navodi da Srpska radikalna stranka organizuje skup, a po mišljenju Upravnog suda ovo lice ne može biti organizator.

    Postupajući po ovoj presudi Uprava policije je poništila prvostepeno rešenje kojim se ne dozvoljava skup Srpske radikalne stranke i vratila predmet na ponovno odlučivanje uzimajući u obzir pravno tumačenje Upravnog suda koje je navedeno u presudi.

    Organizatoru je naloženo otklanjanje nedostataka iz prijave, što su oni i učinili. Nakon dopune prijave organizatoru je jutros ponovo uručeno rešenje kojim se zabranjuje skup Srpske radikalne stranke u Hrtkovcima.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50032
    Join date : 2017-11-16

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Nektivni Ugnelj Wed May 02, 2018 11:07 am

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Circus-workshop-kidzfun
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Mon May 07, 2018 9:28 pm

    „Nekome je ovo sa Šešeljom šala, a meni izaziva PTSP“

    Viktor Koska, politolog, stručnjak za istraživanje prisilnih migracija i bivši izbjeglica iz Vojvodine, inače znanstvenik koji je na Oxfordu magistrirao na temi Srba izbjeglih iz Hrvatske, objavio je važan status na Facebooku u kojem prepričava osobna iskustva iz Sremske Kamenice iz 1992. godine. Nerado to činimo, svega par puta do sada smo prenijeli FB statuse, ali pravila i postoje zato da se krše, posebno ako se to isplati, kao u ovom slučaju. Status, uz konzervativnu lektoru, prenosimo uz dozvolu autora:



    „Nekome je ovo sa Šešeljom šala, a meni izaziva PTSP.

    Primjena mjera retorzije primijenila se i na moju obitelj.

    I ne, nismo otišli svojom voljom.

    Otišli smo nakon što su nam tri godine sistematski svaki dan slali preteće pozive, u vrt bacali zaklane životinje, milicija upadala u stan usred ponoći tražeći oružje kojeg naravno nije bilo, komšije pisale grafite ustaškog U i HDZ po fasadi kuće, dobili više pretećih pisama u kojima je pisalo da će nas pojesti mrak, redovito aranžiranih u omotnice s krvavim tragovima prstiju i sa prilogom slika iz novina na kojima su zaklana djeca uz poneku sliku Šešelja na programu Srpske radikalne stranke, gdje je posebno bila zaokružena tačka programa “primena mera retorzije”, i gde je sve to u konačnici rezultiralo time da su nam 5. augusta 1992. komšije provalile u kuću sa namjerom da nas ubiju, oca mi cipelarili pedeset metara od očiju (imao sam tada 11 i pol godina), mama i ja smo bježali niz ulicu, a samo intervencijom jedne drage porodice (Srbi) koji su nas primili u zaštitu, i kojima su te noći također razbili ogradu i šajbu od auta, ostali smo živi.

    Otišli smo u Zagreb jednog jutra s vrećicama, živjeli u napuštenom geomehaničkom laboratoriju kraj Save u kojem smo se kupali tako da smo vodu grijali na štednjaku i ulijevali je u plastične lavore kupljene na pijaci.

    Kuću smo zamijenili tek godinu i pol dana poslije, i svaki dan smo bili u strepnji da li će nam se netko u kuću useliti ili nam baciti bombu u istu.

    Za miliciju su svi ovi incidenti bili komšijska svađa.

    Svi znate s čime sam se profesionalno godinama bavio, možda vam sada bude jasnije zašto. I ako itko od mojih Facebook kontakata ima simpatije prema ratnom zločincu Šešelju ili misli da je moja obitelj sama otišla, da protjerivanja Hrvata iz Vojvodine nije bilo, molim neka me blokira na Facebooku. Sam ću to učiniti sa svim osobama koje će u komentaru na ovaj post relativizirati sranje koje se dogodilo mojoj obitelji i traume od kojih se nikada nisam do kraja oporavio.“



    http://www.forum.tm/vijesti/nekome-je-ovo-sa-seseljom-sala-meni-izaziva-ptsp-6655
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Filipenko Sat May 19, 2018 2:06 am

    Nemački tabloid piše da je Šešelj kupio kuću u Hrtkovcima.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Erős Pista Sat May 19, 2018 3:24 am

    A posle kažu da se Hrvati na vraćaju u Hrtkovce!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by disident Thu Oct 04, 2018 10:20 am

    Pevačica Vesna Vukelić Vendi rešila je da otkrije detalje o kojima je do sada ćutala o njenoj vezi sa liderom SRS Vojislavom Šešešljem.



    Ističe kako njenu vezu sa prvim čovekom radikala pamti po dostojanstvenom držanju.



    "Ja sam neko ko u privatnom životu ne voli glupiranje i ozbiljan čovek kakav je on bio sa šarolikim temama i požrtvovanim srcem pretstavljao je pravi blagoslov za klesanje mog karaktera", rekla je ona.



    Ona napominje da je do udaljavanja nje i Šešelja došlo "činjenicom da je on ipak tražio ženu preko devojke".



    "Raskol koji se stvorio posle godinu dana naše veze posledica je istine da ja nisam tip koji bi vezao maramu ispod brade i ljuljao se na ljuljašci u zlatnom kavezu koristeći i merdevine za kanarince, pojilicu, stajalicu, hranilicu i držač za voće", rekla je Vendi a onda otkrila kakav je Šešelj u seksu:



    "Virtouz. Iako je i tada imao višak kilograma bio je razgibaniji od svih kineskih gimnastičara. Međutim najjača strana mu je bila predigra i nju nije započinjao bez neke dobre knjige. Jako me je palilo kada spusti između nas Solženjicina i njegov "Arhipelag Gulag", uz diskretno svetlo, bio je to fantastičan početak opuštanja. Volela sam dok jednom rukom drži knjigu, drugom da prelazi preko mojih butina. Znao je da mi orošava i telo i duh."



    Na konstataciju da se Šešelj ugojio Vendi kaže:



    "Pravi stomakougodnik je postao tek kada smo se rastali. Zato što se više od tada nije trošio na pravi način."



    Sa ove distance, da li biste opet bili u vezi sa njim?



    "Da, pa sve je bilo u korist duha i tela."



    O pojedinim navodima da lider SRS ima ljubavnicu pevačica kaže da Šešelj

    ne važi za uspavanog čoveka niti je dozvoljavao da se pesimizam i nihilizam instaliraju kroz njegovo biće.



    "Kod Voje je seskualni voljni momenat jako važan životni pokretač i ako ga nema nije blesav da sedi kući sa prekrštenim nogama."


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Thu Oct 04, 2018 10:26 am

    ^^

    Ne znam da li ste videli tu kuću u Hrtkovcima, odmah je uz glavni put, sva ofarbana u "le bleu radical"  Povratak Šešelja, pbp - Page 6 1844795956

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Hrtkovci%20seseljeva%20kuca%20foto-v-markovic%208601_1000x0
    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Seki3_1000x0

    Povratak Šešelja, pbp - Page 6 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 3:58 am