Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Najave svirki

    fikret selimbašić

    Posts : 10104
    Join date : 2020-06-19

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by fikret selimbašić Sun May 26, 2024 7:30 am

    Nektivni Ugnelj wrote:
    Daï Djakman Faré wrote:
    rammstein tourist pie chart ide otprilike ovako:

    - domaci 30%
    - bugari 25%
    - miscelaenous ex yu 15%
    - rumuni 10%
    - madjari 10%
    - ostali 10%

    ali najvecim delom bugari

    Pa mozda su domaci Rusi i Nemci na privremenom radu.

    Ne znam koliko je bilo domacih, posto se Bgd uglavnom deli na:

    - sta je to, to neki nacisti?
    - I'm too cool for that

    Naime, Goran Ratković Rale prije više od dvije decenije radio je kompletan album za Indiru Radić, a na njemu se našla i pjesma "Preko". Album je snimljen i izdat 2002. za "Grand produkciju", čiji je direktor i tada bio Saša Popović. Sve je bilo u najboljem redu dok na adresu "Granda" nije stigla tužba poznatog benda Ramštajn.

    Popoviću u početku ništa nije bilo jasno. Međutim, kada je vidio šta piše u tužbi i da je plava koverta stigla zbog albuma Indire Radić, Popović je ostao šokiran. Brzo je pozvao kompozitora i krenuo da viče na njega zašto on nije bio obaviješten da pjesma nije original, navodi izvor Kurira. Mi smo stupili u kontakt s Ratkovićem i zamolili ga da se prisjeti te situacije i otkrije šta se tačno dešavalo tada, prenosi Pink.

    "Jao, to je bilo 2002. Uradio sam ceo album za Indiru. Za jednu pesmu uzmem ja sempl (deo pesme) od Ramštajna i mi izdali taj album. Naravno da nisam tražio nikakvu dozvolu, to u to vreme nije postojalo, niti sam ja očekivao da će neka svetska faca da čuje pesmu Raleta i Indire. I dešava se situacija da je album krenuo i mene zove Saša i viče: "Čije si pesme krao? Ko je taj Ramštajn?", pričao je Rale i dodao:

    "I meni sve jasno! Kažem: 'Šta je bilo, pa ne mogu ja tebi da dajem informacije gde nalazim inspiraciju.' On kaže: 'Dobio sam tužbu od Ramštajna.' Odem do studija i kažem Saletu: 'Smiri se, sve ću ja to da rešim.' Onda sam preuzeo odgovornost na sebe. I oni su, kao što sam već rekao, tražili ludački iznos od 45.000 evra. U to vreme na ovim prostorima ta suma je bila nemoguća, pa i sad nije ništa bolje, ali tad tek. I mi se na kraju dogovorili da oni dobiju deseti deo zarade i to se tako završilo. Ali prepao sam Popovića tad kao niko nikad", rekao je kompozitor ranije za Kurir.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by Nektivni Ugnelj Sun May 26, 2024 8:48 am


    to u to vreme nije postojalo

    Najave svirki  - Page 9 3579118792
    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by One Eyed Bob Sun May 26, 2024 9:39 am

    Najave svirki  - Page 9 3579118792


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8209
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by Daï Djakman Faré Sun May 26, 2024 12:53 pm

    Najave svirki  - Page 9 1233199462

    ugnelje nisam protivrecio, nego kazem sta sam ja video

    inace od domacih dosli su svi ovi kao random nacelni alternativci, emo-mallgoth spektrum i metalci iz unutrasnjosti


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by Guest Sun May 26, 2024 7:34 pm

    Sad sam naučio šta je mall goth.
    Ima li ime deo ekipe koji ide kod Dj Gavre na EBM, a izleda malo goth, malo diskoteka Nachtwerk?

    I ja sam video tu publiku, razmileli se po gradu, Bugari, Nemci, susedi iz Bosne i to. Ovako na prvu - fin neki svet, klošarski(tm) stil uopšte nije in.
    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by One Eyed Bob Sun May 26, 2024 7:49 pm

    Centar grada ih je i dalje pun, lutaju u crnim majicama. 


    Ima li ime deo ekipe koji ide kod Dj Gavre na EBM, a izleda malo goth, malo diskoteka Nachtwerk?

    Najave svirki  - Page 9 3579118792 Nadam se da imaju ime. Ne menjaju se već 20 godina, a to su gradski šabančići, sitni dileri i raspadi koji su otkrili EBM ali nikad nisu uspeli da razviju sofisticiran stil, prosto nemaju to u sebi. Nisam dugo bio, te ne znam da li i dalje onako sitno ritmički klate glavama na Dioramu, stisnuvši usne kao da susprežu demonsku agresiju.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by One Eyed Bob Sun May 26, 2024 7:50 pm

    e da, zaista nema više prljavih metalika. to su sada čiste metalike.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    fikret selimbašić

    Posts : 10104
    Join date : 2020-06-19

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by fikret selimbašić Sun May 26, 2024 7:53 pm

    https://www.facebook.com/bajaga.official.page/videos/kada-ste-u-igri-40-i-vi%C5%A1e-godina-imate-i-tu-privilegiju-da-ste-mnoge-dana%C5%A1nje-zv/1435191757882660/?locale=sr_RS


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by One Eyed Bob Sun May 26, 2024 7:56 pm

    Žika više nego ikada liči na trbuhozboračkog lutka


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by Erős Pista Sun May 26, 2024 8:01 pm

    One Eyed Bob wrote:Centar grada ih je i dalje pun, lutaju u crnim majicama. 


    Ima li ime deo ekipe koji ide kod Dj Gavre na EBM, a izleda malo goth, malo diskoteka Nachtwerk?

    Najave svirki  - Page 9 3579118792 Nadam se da imaju ime. Ne menjaju se već 20 godina, a to su gradski šabančići, sitni dileri i raspadi koji su otkrili EBM ali nikad nisu uspeli da razviju sofisticiran stil, prosto nemaju to u sebi. Nisam dugo bio, te ne znam da li i dalje onako sitno ritmički klate glavama na Dioramu, stisnuvši usne kao da susprežu demonsku agresiju.


    Najave svirki  - Page 9 3579118792 Najave svirki  - Page 9 3579118792 Najave svirki  - Page 9 3579118792

    One Eyed Bob wrote:e da, zaista nema više prljavih metalika. to su sada čiste metalike.

    Najave svirki  - Page 9 3579118792 Najave svirki  - Page 9 3579118792 Najave svirki  - Page 9 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by konjski nil Sun May 26, 2024 8:58 pm

    Hans wrote:Ima li ime deo ekipe koji ide kod Dj Gavre na EBM, a izleda malo goth, malo diskoteka Nachtwerk?
    naslepo bih rekao da su sajbergoti ali ako nisu kucaj na yt wave gotik treffen pa biraj od ponuđenih pozera Najave svirki  - Page 9 2304934895


    _____
    Najave svirki  - Page 9 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Najave svirki  - Page 9 2692
    Anonymous
    Guest

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by Guest Mon May 27, 2024 9:24 am

    Ima toga baš dosta, ali nema ovih koje je One Eyed Bob dobro opisao. U principu dizelaši u crnom. Pa ima tu i nekih metrosex muških sa preterano počupanim obrvicama koji su kao iz Nachtwerk diskoteke u Beču.

    Od onoga što znam video sam steampunk ekipu i ove koji su otvoreno bdsm/fetish. Ovih drugih je bilo uvek.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7374
    Join date : 2020-03-05

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon May 27, 2024 11:19 am

    I svi su oni čekali noćne buseve u 01h na Terazijama. Nikad toliko ljudi na tim stanicama u to doba nisam video.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Hans

    Posts : 93
    Join date : 2024-06-24

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by Hans Sat Jun 29, 2024 10:23 am

    Slušao sam juče jednosatni nastup benda S.T.R.A.H.
    Nisam neki poznavalac niti ljubitelj, iako smo imali onaj 7", prepoznao sam samo dve pesme.

    I dobro praše. Kao nepoznavalac mogu komotno da ih preporučim ljubiteljima ako ih negde uhvate da sviraju.

    Najave svirki  - Page 9 Empty Re: Najave svirki

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Sep 08, 2024 5:25 am