Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Najave svirki

    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by One Eyed Bob Sat May 25, 2024 3:59 pm

    ahahahah česmovača 420 dinara lol 

    uopšte ne mogu da ubacim taj fakt u glavu, kao i ceo ekonomski mehanizam koji je doveo do toga. najdalje dokle mogu da dobacim je da ljudi plaćaju premium da bi imali dobar reel sa Ramštajna, dakle ulažeš novac u socijalni kapital, i onda je ta cena logična.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    avatar

    Posts : 18904
    Join date : 2014-12-12

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by beatakeshi Sat May 25, 2024 4:04 pm

    Bila moja prijateljica, kaže oko nje sami Rusi i Nemci Najave svirki  - Page 8 1090578128
    bela maca

    Posts : 11206
    Join date : 2014-10-28

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by bela maca Sat May 25, 2024 4:11 pm

    Kao na egzitu kada su isključili česme na tvrđavi.
    Smeće.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by One Eyed Bob Sat May 25, 2024 4:23 pm

    Da da baš pričam sa gospođom o tome. 

    Mislim bilo je do sada visokih cena vode ali ovde je pređena fina linija između "naši sponzori su omogućili visoke produkcijske uslove bez kojih ne bi bilo moguće dovesti jednu takvu zvezdu kao što je XYZ, i ostale PR žvake za ludake" i "e sad ću da te primitivno brutalizujem a ti ćeš da platiš kao bela lala jer ti je lajk na instagramu važniji od oca i majke".


    _____
    Gdje punac drži pive?
    bela maca

    Posts : 11206
    Join date : 2014-10-28

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by bela maca Sat May 25, 2024 4:53 pm

    e zato ja sad idem da ih gledam za džabe, balansa radi Najave svirki  - Page 8 1844795956


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by One Eyed Bob Sat May 25, 2024 4:55 pm

    Najave svirki  - Page 8 3579118792 
    Dobro se napij vode pre nego što kreneš


    _____
    Gdje punac drži pive?
    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by паће Sat May 25, 2024 5:27 pm

    Да не останемо без традиционалног шлагворта, ко памти - прво да добро чалабрцне.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Anonymous
    Guest

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by Guest Sat May 25, 2024 5:56 pm

    One Eyed Bob wrote:
    Hans wrote:Mene je uvek zanimalo dosade li tim muzičarima turneje. Svaki dan jedno te isto, avion/bus, probe, novinari sa istim pitanjima, diskretno ili naglašeno šlihtanje lokalcima, pa koncert sa hiljadu puta izvedenim pesmama.

    Čitao sam neki tekst o bostonskoj drugoligaškoj alt sceni za vreme grandža i sećam se kako su se inače dosta uzemljeni Buffalo Tom žalili kako ih je izdavač primoravao da sviraju kao predgrupa popularnijim bendovima, pa je to bilo samo po sebi frustrirajuće, jer su slabo koga interesovali, pa stalna putovanja kombijem, pritisak da naprave nešto komercijalnije i od toga krene zloupotreba koječega, kako reče postanu "nearly psychotic", pukne im film i na neko vreme ostave muziku i rade neke bezvezne kancelarijske poslove da bi se prikupili.

    Ili sa ove druge, pop komercijalne strane, ima neka pevačica Rhye. Pritiska je porodica čiji je projekat, izdavač je tretira kao roba i daje joj da izdaje pesme na kojima peva u pozadini dok ne bude spremna da eksplodira i izda hit album i ova od svegga toga odlepi, krene da se drogira i radi svašta sebi. I onda dobije to što hoće i krene svako veče da radi jedno te isto.

    Oću reći, uživaju li oni u tome kad nije dozirano, ili je to samo zbog novca?

    Kao šro rekoh, često me je to interesovalo. Rod mi se nikad nije sviđao, izuzev Lady Jane, ali to je potpuno nebitno. On ima 79 godina i sad  su ga vucarali kojekuda i uopšte mi se to ne dopada.

    U svojoj prethodnoj inkarnaciji imao sam dosta razgovora sa muzičarima, pa i onima za koje bukvalno svi znaju. Dešavalo se da razgovaram sa muzičarima na kraju turneje, ili pred kraj, i nisu baš uspevali da sakriju iscrpljenost, a ponekad su izgledali kao da se drže za život uz pomoć vitaminskih infuzija, naročito oni nešto stariji. Ne mogu, naravno, da svedočim šta je tim ljudima bilo u glavama, i mogu da potpišem samo to da je muzička turneja fizički iscrpljujući posao, do ivice fiziološkog kolapsa. A da li im dosadi taj način života? To su fanatici, ekstremno driven individue, visoko motivisane, sa materijalnim i iskustvenim mogućnostima koje su običnoj raji nedostupne, sve što rade je ostvarenje tinejdžerskih snova. Pripremljeni su za duge napore, drogiraju se i drogom i ovacijama. E sad ima gradova i gradova i publika i publika, i podrazumeva se da nije isto kada sviraš u, šta ja znam, domu kulture u Celju, i na Metal Cabron festivalu koji se održava na bivšem gubilištu a sadašnjem El Loco Zone u Meksiku. Ali da skroz upadnu u ennui - mislim da to može da se dogodi samo u sklopu jedne šire moralne degradacije ili depresivnog stanja, ili pak duboko poremećenih odnosa u timu/grupi, i da je posao koji rade ponekad jako naporan ali gotovo uvek uzbudljiv i svakako prijatniji od 99.99% drugih privrednih grana.
    Što volim da pročitam ovako zanimljive stvari. Hvala za ovo.
    Kozumiram tmuziku mnogo, ali ne znam te pozadinske, insajderske stvari.
    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by One Eyed Bob Sat May 25, 2024 6:12 pm

    Kvalifikovao bih ovo ipak time da nisam siguran kako stoje stvari kod bendova srednjeg ešelona, ono, radnika u muzičkoj industriji, klupskih atrakcija itd, večitih predgrupa itd, kod kojih verovatno može lakše doći do potpunog zasićenja poslom.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7374
    Join date : 2020-03-05

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sat May 25, 2024 7:09 pm

    Sve to zavisi i od vođe benda. Frenk Black i Billy Corgan su bili poznati po tome da im je ritam bio album-turneja-album sa veoma malo praznog hoda. To su radili jer nisu umeli da se opuste i uživaju u životu, pa su na kraju rasturili bend jer su im se bendmates poptuno emocionalno i fizički ispraznili, a njima nije bilo jasno zašto - zar ima išta lepše nego da sviraš svaki dan.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    bela maca

    Posts : 11206
    Join date : 2014-10-28

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by bela maca Sat May 25, 2024 8:30 pm

    One Eyed Bob wrote:Najave svirki  - Page 8 3579118792 
    Dobro se napij vode pre nego što kreneš


    Jebo alavo smeće

    Najave svirki  - Page 8 IMG-20240525-202751228


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    bela maca

    Posts : 11206
    Join date : 2014-10-28

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by bela maca Sat May 25, 2024 9:18 pm

    Ovaj ramštajn je evrovizija 1/1


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by One Eyed Bob Sat May 25, 2024 9:20 pm

    Najave svirki  - Page 8 Flat-750x-075-f-pad-750x1000-f8f8f8


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Летећи Полип

    Posts : 11311
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by Летећи Полип Sat May 25, 2024 9:29 pm

    Ah, Ramštajn... Bend koji sam kao mlad tinejdžerac religiozno slušao. Od njih mi je u amanet ostalo upravo to da mogu prezrivo da gledam mase koje pucaju te silne novce za bend koji sam, kao jedva punoletan, već u potpunosti bio psihoemotivno prerastao. Ono kao kad je Niče odjebao Vagnera, pa ono piše kako je Bize sto puta bolji i senzibilniji. E tako i ja, trenutno slušam Alizee i smejem se ovcama.  Najave svirki  - Page 8 2304934895


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by One Eyed Bob Sat May 25, 2024 9:41 pm

    ja sam transcendirao sve te podele i materijalne vezanosti. 

    sve je dobro što čoveka nezlobivo veseli.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by Erős Pista Sat May 25, 2024 10:14 pm

    Летећи Полип wrote:Ah, Ramštajn... Bend koji sam kao mlad tinejdžerac religiozno slušao. Od njih mi je u amanet ostalo upravo to da mogu prezrivo da gledam mase koje pucaju te silne novce za bend koji sam, kao jedva punoletan, već u potpunosti bio psihoemotivno prerastao. Ono kao kad je Niče odjebao Vagnera, pa ono piše kako je Bize sto puta bolji i senzibilniji. E tako i ja, trenutno slušam Alizee i smejem se ovcama.  Najave svirki  - Page 8 2304934895


    Bravobravobravo. Tako sam ja sa nekog dauner metala preso na Def Leppard isto mi pao na pamet Nice o Vagneru i Bizeu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11311
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by Летећи Полип Sat May 25, 2024 10:28 pm

    Najave svirki  - Page 8 1233199462


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by One Eyed Bob Sat May 25, 2024 10:39 pm

    Najave svirki  - Page 8 3579118792


    Love you gyus

    Erose nisi se nasmijao na moj izmaštani metal event, Metal Cabron festival u Meksiku na.prostoru bivšeg gubilišta a današnjeg El Loco Zone koncertnog venuea.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by Nektivni Ugnelj Sat May 25, 2024 10:40 pm

    Ja sam mislio da to stvarno postoji. Mislim, metal je u pitanju Najave svirki  - Page 8 2304934895
    One Eyed Bob

    Posts : 2004
    Join date : 2015-08-13

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by One Eyed Bob Sat May 25, 2024 10:41 pm

    Kamo sreće


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Летећи Полип

    Posts : 11311
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by Летећи Полип Sat May 25, 2024 10:43 pm

    Nektivni Ugnelj wrote:Ja sam mislio da to stvarno postoji. Mislim, metal je u pitanju Najave svirki  - Page 8 2304934895

    Lol, isto.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Јанош Винету

    Posts : 5394
    Join date : 2016-01-26

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by Јанош Винету Sat May 25, 2024 11:01 pm

    One Eyed Bob wrote:Najave svirki  - Page 8 3579118792


    Love you gyus

    Erose nisi se nasmijao na moj izmaštani metal event, Metal Cabron festival u Meksiku na.prostoru bivšeg gubilišta a današnjeg El Loco Zone koncertnog venuea.



    Неко ми је рекао да овај тип који чудно игра има неке неуролошке проблеме и било је питање да ли ће икада опет ходати.
    Ова његова игра је плес уживања у чињеници да је жив и здрав, право из чамотиње непостојећег мексичког здравственог система урушеног америчким токсичним утицајем.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8209
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by Daï Djakman Faré Sun May 26, 2024 2:41 am

    beatakeshi wrote:Bila moja prijateljica, kaže oko nje sami Rusi i Nemci Najave svirki  - Page 8 1090578128
    rammstein tourist pie chart ide otprilike ovako:

    - domaci 30%
    - bugari 25%
    - miscelaenous ex yu 15%
    - rumuni 10%
    - madjari 10%
    - ostali 10%

    ali najvecim delom bugari


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by Erős Pista Sun May 26, 2024 4:45 am

    One Eyed Bob wrote:Najave svirki  - Page 8 3579118792


    Love you gyus

    Erose nisi se nasmijao na moj izmaštani metal event, Metal Cabron festival u Meksiku na.prostoru bivšeg gubilišta a današnjeg El Loco Zone koncertnog venuea.

    Najave svirki  - Page 8 3579118792 Najave svirki  - Page 8 3579118792 Najave svirki  - Page 8 3579118792

    NISAM IMO NET!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by Nektivni Ugnelj Sun May 26, 2024 7:22 am

    Daï Djakman Faré wrote:
    beatakeshi wrote:Bila moja prijateljica, kaže oko nje sami Rusi i Nemci Najave svirki  - Page 8 1090578128
    rammstein tourist pie chart ide otprilike ovako:

    - domaci 30%
    - bugari 25%
    - miscelaenous ex yu 15%
    - rumuni 10%
    - madjari 10%
    - ostali 10%

    ali najvecim delom bugari

    Pa mozda su domaci Rusi i Nemci na privremenom radu.

    Ne znam koliko je bilo domacih, posto se Bgd uglavnom deli na:

    - sta je to, to neki nacisti?
    - I'm too cool for that

    Najave svirki  - Page 8 Empty Re: Najave svirki

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Sep 08, 2024 5:44 am