Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    seoba naroda

    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Miki Wed 18 Apr 2018, 12:47

    da, bukvalno je pacifista, znači ne kao liberaš al ne poteže temu pacifizma per se, nego je bukvalno posvećen tome da tvrdi da je pička i blag.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Miki Wed 18 Apr 2018, 12:48

    U normalnim okolnostima, da ne živi u mestu gde se smestila azijska horda, bio bi član ovog foruma i sve bi pisao ko vi sad.
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 18 Apr 2018, 12:49

    disident wrote:
    Vasilij wrote:Nisu muslimani jedinstveno telo nego jednostavno Alahu Akbar se ne koristi tako.
    Znači nijedan musliman nikad nije, i nikad nece reci alahu akbar u takvoj situaciji... .hmmmm
    Ok hoće, ali to nije u duhu jezika, kulture, uvreženih obrazaca ponašanja, krajnje je neuobičajeno, rogobatno i čudno. To je kao da Amerikanac opisuje Srbina koji pljačka i kaže da je ovaj rekao "Bože pravde".
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 18 Apr 2018, 12:50

    Lakše mi je da povjerujem kako je neki od kosovskih policajaca povikao alahu ekber kad su nedavno hapsili Đurića nego da je to neko musliman uradio pri napadu na čupavog pacifistu.


    Last edited by fikret selimbašić on Wed 18 Apr 2018, 12:50; edited 1 time in total
    disident

    Posts : 15074
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed 18 Apr 2018, 12:50

    Ma čak i sad lik na komentare i pozive da se skupi rulja sa motkama i bakljama napiše Može ali samo ako će ta rulja da ode do opštine gde sedi pravo zlo ovog mesta /drzave
    Burundi Uuuu nacos, on bi njih u logore buuuu


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Miki Wed 18 Apr 2018, 12:51

    pa možda je zahalakao neki drugi grleni poklič koji je ličio na alahu akbar, tipa hjakhbahi alar
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 18 Apr 2018, 12:54

    disident wrote:Ma čak i sad lik na komentare i pozive da se skupi rulja sa motkama i bakljama napiše Može ali samo ako će ta rulja da ode do opštine gde sedi pravo zlo ovog mesta /drzave
    Burundi Uuuu nacos, on bi njih u logore buuuu


    Ovi ljudi su potencijalni rizik za bezbednost, pogotovo kad je politika takva da mediji odbijaju priče o tome, a policija nikako ne reaguje na to što rade. U Nemačkoj su naše izbeglice do određenja statusa lepo i u ljudskim uslovima držali ograđene žicom, nikakav izlazak, e ako dobiješ azil, ili tranzit u neku drugu zemlju, onda izađi i kreći se kuda hoćeš. Što da rizikuju? Ali mi nismo Nemci, eto

    seoba naroda - Page 21 Untitled

    ali dobro inace je kul lik, pacifista, samo bi ljude koji beze od rata ogradio zicom i zabranio im izlazak.


    Last edited by Vasilij on Wed 18 Apr 2018, 12:57; edited 1 time in total
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 18 Apr 2018, 12:58

    Miki wrote:pa možda je zahalakao neki drugi grleni poklič koji je ličio na alahu akbar, tipa hjakhbahi alar

    Istina. Ima ta fora kod serijskih razbojnika u malom gradu da ispustaju grlene poklice dok pljackaju na ulicama, kako bi ih sto pre culi svi u krugu od 100 metara.
    disident

    Posts : 15074
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed 18 Apr 2018, 12:59

    Vasilij wrote:
    disident wrote:Ma čak i sad lik na komentare i pozive da se skupi rulja sa motkama i bakljama napiše Može ali samo ako će ta rulja da ode do opštine gde sedi pravo zlo ovog mesta /drzave
    Burundi Uuuu nacos, on bi njih u logore buuuu


    Ovi ljudi su potencijalni rizik za bezbednost, pogotovo kad je politika takva da mediji odbijaju priče o tome, a policija nikako ne reaguje na to što rade. U Nemačkoj su naše izbeglice do određenja statusa lepo i u ljudskim uslovima držali ograđene žicom, nikakav izlazak, e ako dobiješ azil, ili tranzit u neku drugu zemlju, onda izađi i kreći se kuda hoćeš. Što da rizikuju? Ali mi nismo Nemci, eto

    seoba naroda - Page 21 Untitled

    ali dobro inace je kul lik, pacifista, samo bi ljude koji beze od rata ogradio zicom i zabranio im izlazak.
    Znam da si radio za razne tabloide al bzv je da seces jednu rečenicu tako očigledno brt

    Cela rečenica 

     U Nemačkoj su naše izbeglice do određenja statusa lepo i u ljudskim uslovima držali ograđene žicom, nikakav izlazak, e ako dobiješ azil, ili tranzit u neku drugu zemlju, onda izađi i kreći se kuda hoćeš.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Miki Wed 18 Apr 2018, 13:00

    Da, divni ljudi iz Herata su poznati kao vrsni taktičari. Ajde odo ne mogu da vas čitam, podrška za mog brata disidenta i Viktora Orbana, pozz.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Miki Wed 18 Apr 2018, 13:01

    Mislim odo iz ove konverzacije ne kao sa foruma haha
    disident

    Posts : 15074
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed 18 Apr 2018, 13:01

    Sto bi rekli naši stari, oce čovek iz kurira, al nece kurir iz njega


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 18 Apr 2018, 13:03

    U citiranoj recenici pise da su:

    1) sve izbeglice potencijalni rizik za bezbednost
    2) jedna grupa razbojnika se identifikuje sa svim izbeglicama
    3) ignorise se cinjenica da nasa zemlja daje azile u izuzetno malom broju
    4) preporucuje se da se sve izbeglice ograde zicom i da im se ne dozvoljava nikakav izlazak.

    Uostalom pravis se blesav a ne znam zasto, pa ne vidim zasto bih nastavljao da cerecim ovu suplju pricu.

    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 18 Apr 2018, 13:04

    disident wrote:Sto bi rekli naši stari, oce čovek iz kurira, al nece kurir iz njega

    Idi prebroj snikerse jos jednom.
    disident

    Posts : 15074
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed 18 Apr 2018, 13:04

    Nije čovek osudio politiku davanja malog broja azila republike srbije pošto su ga uz pretnju nožem opljačkali
    Burundi buuuu


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 18 Apr 2018, 13:05

    Koja je trolčina Disident seoba naroda - Page 21 4101625831
    boomer crook

    Posts : 36940
    Join date : 2014-10-27

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by boomer crook Wed 18 Apr 2018, 13:06

    Vasilij wrote:
    disident wrote:
    Znači nijedan musliman nikad nije, i nikad nece reci alahu akbar u takvoj situaciji... .hmmmm
    Ok hoće, ali to nije u duhu jezika, kulture, uvreženih obrazaca ponašanja, krajnje je neuobičajeno, rogobatno i čudno. To je kao da Amerikanac opisuje Srbina koji pljačka i kaže da je ovaj rekao "Bože pravde".

    dok mi je otimao telefon odzvizdao je boze pravde!


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    disident

    Posts : 15074
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed 18 Apr 2018, 13:06

    Vasilij wrote:
    disident wrote:Sto bi rekli naši stari, oce čovek iz kurira, al nece kurir iz njega

    Idi prebroj snikerse jos jednom.
    Uuu šta si mi rekao 
    Nego sta je vama gazda vučićević naredjivao? Kako je izgledao sastanak u redakciji?


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 18 Apr 2018, 13:09

    disident wrote:
    Vasilij wrote:

    Idi prebroj snikerse jos jednom.
    Uuu šta si mi rekao 
    Nego sta je vama gazda vučićević naredjivao? Kako je izgledao sastanak u redakciji?

    meni su ovakva peckanja simpatična samo na kratke staze, ti jednu ja jednu i završili smo, a na ovo što si pitao ću ti jednom dati pravi odgovor, ako te zaista zanima seoba naroda - Page 21 1143415371 zanimljivije je nego što misliš.
    disident

    Posts : 15074
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed 18 Apr 2018, 13:09

    fikret selimbašić wrote:Koja je trolčina Disident seoba naroda - Page 21 4101625831
    Nije to to dok mi se kondo ne namesti, al i ovu prozivku za snikers smatram dovoljnom pobedom


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 18 Apr 2018, 13:10

    disident wrote:
    fikret selimbašić wrote:Koja je trolčina Disident seoba naroda - Page 21 4101625831
    Nije to to dok mi se kondo ne namesti, al i ovu prozivku za snikers smatram dovoljnom pobedom

    ne važi se jer si do nje došao lateralnim čeprkanjem po meni lično
    boomer crook

    Posts : 36940
    Join date : 2014-10-27

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by boomer crook Wed 18 Apr 2018, 13:14

    da li je vasilij ovde ikada spominjao kurir? ili se ponovo zajebavamo oko RL?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    disident

    Posts : 15074
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed 18 Apr 2018, 13:15

    Jeste na forumu b92 ranih 2000 kad je opisivao kako je urednik tražio da se o običnom ubistvu piše kao o ritualnom


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    boomer crook

    Posts : 36940
    Join date : 2014-10-27

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by boomer crook Wed 18 Apr 2018, 13:17

    ovo nije forum b92. nastavi ovako i promenicu ti nik u kinik.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    disident

    Posts : 15074
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed 18 Apr 2018, 13:17

    Nije me zanimao on, nego sam proveravao sopstvenu tezu da crna ruža ne postoji a da je fama o sektama crkveno državni projekat iz 90tih btw


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete

    seoba naroda - Page 21 Empty Re: seoba naroda

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon 13 May 2024, 09:48