Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    seoba naroda

    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 18 Apr - 13:17:52

    disident wrote:Jeste na forumu b92 ranih 2000 kad je opisivao kako je urednik tražio da se o običnom ubistvu piše kao o ritualnom

    Ovo je drugi forum i sada ću te zamoliti da više ne potežeš RL stvari sa drugih foruma ovde, pošto je to jedina stvar za koju se ovde banuje, a i da nije tako - mi do sada nismo bili u odnosu koji bi opravdao tako nešto. Ja tebi nikada nisam jednu lošu reč uputio, a ti si našao za shodno da me drndaš jer ne verujem random priči sa fejsbuka. Hajde da to obustavimo dok smo još drugari ovde. OK?

    Za Crnu ružu si u pravu. Za famu o sektama si u pravu samo delimično.


    Last edited by Vasilij on Wed 18 Apr - 13:20:45; edited 2 times in total
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8082
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Daï Djakman Faré Wed 18 Apr - 13:18:33

    ako imas vest koja 1 na 1 funkcionise kao rasisticka fantazija (i to veoma glupa), naravno da to niko odgovoran nece da je objavi pa makar bila 100 puta tacna. to je po defautu nesto sto pripada ovim strogo kontrolisanim medijima koji cesto takve vesti i izmisljaju. a potreba da se po cenu klikabilnostiistine nema ama bas nikakav media bias, bude jedno ideoloski prazno mesto i da se uopste ne osvrce na sire drustvene posledice u krajnjoj liniji svog rada i nije novinarstvo nego neko buzzfeed-ovanje.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    boomer crook

    Posts : 36935
    Join date : 2014-10-27

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by boomer crook Wed 18 Apr - 13:19:23

    CRNA RUZA NE POSTOJI!  seoba naroda - Page 22 1090578128


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    disident

    Posts : 15070
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed 18 Apr - 13:23:07

    Vasilij wrote:
    disident wrote:Jeste na forumu b92 ranih 2000 kad je opisivao kako je urednik tražio da se o običnom ubistvu piše kao o ritualnom

    Ovo je drugi forum i sada ću te zamoliti da više ne potežeš RL stvari sa drugih foruma ovde, pošto je to jedina stvar za koju se ovde banuje, a i da nije tako - mi do sada nismo bili u odnosu koji bi opravdao tako nešto. Ja tebi nikada nisam jednu lošu reč uputio, a ti si našao za shodno da me drndaš jer ne verujem random priči sa fejsbuka. Hajde da to obustavimo dok smo još drugari ovde. OK?

    Za Crnu ružu si u pravu. Za famu o sektama si u pravu samo delimično.
    Prihvatam poziv ka deeskalaciji i detantu 
    Al piši za to o sektama, moze i pm


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 18 Apr - 13:24:30

    disident wrote:
    Vasilij wrote:

    Ovo je drugi forum i sada ću te zamoliti da više ne potežeš RL stvari sa drugih foruma ovde, pošto je to jedina stvar za koju se ovde banuje, a i da nije tako - mi do sada nismo bili u odnosu koji bi opravdao tako nešto. Ja tebi nikada nisam jednu lošu reč uputio, a ti si našao za shodno da me drndaš jer ne verujem random priči sa fejsbuka. Hajde da to obustavimo dok smo još drugari ovde. OK?

    Za Crnu ružu si u pravu. Za famu o sektama si u pravu samo delimično.
    Prihvatam poziv ka deeskalaciji i detantu 
    Al piši za to o sektama, moze i pm

    seoba naroda - Page 22 359476144 Izvini i ti za snikerse, to sam rekao samo da te jebem malo.
    Pisacu, samo da nadjem malo vremena
    disident

    Posts : 15070
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed 18 Apr - 13:26:11

    bruno sulak wrote:CRNA RUZA NE POSTOJI!  seoba naroda - Page 22 1090578128
    Koliko sam iskopao počelo je sa debilnim tracarenjem hrvatske čaršije i nekog sveštenika oko samoubistva mlade devojke koja je konobarisala u kafiću u koji je dolazio malnar . Čaršija je sabrala dva i dva i dobila pet, tj povezala njega,, njegova putovanja i knjigu i od crvene ruže došla do crne ruže i ostalo je istorija


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15070
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed 18 Apr - 13:28:00

    Vasilij wrote:
    disident wrote:
    Prihvatam poziv ka deeskalaciji i detantu 
    Al piši za to o sektama, moze i pm

    seoba naroda - Page 22 359476144 Izvini i ti za snikerse, to sam rekao samo da te jebem malo.
    Pisacu, samo da nadjem malo vremena
    Prihvaćeno i izvinjavam se sto sam prvi bzv prešao granicu dobrog ukusa  seoba naroda - Page 22 3697983


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Ferenc Puskás

    Posts : 11575
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Ferenc Puskás Wed 18 Apr - 13:31:31

    To je lijepo, to ja volim.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 18 Apr - 14:00:07

    ima milion takvih pacifista i mirnih likova koji isto smatraju da samo cigani maltretiraju zivotinje i dignu glas samo kada takve slucajeve imaju ili dozive. lik je seljacina i smece, moze biti cupav i duvati drogu kolko oce.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by kondo Wed 18 Apr - 14:06:54

    fikret selimbašić wrote:Koja je LOLčina Disident seoba naroda - Page 22 4101625831

    fixt.

    zamišljam situaciju u kojoj bruno sprovodi neku kaznenu meru prema disidentu, besan što je žordi udelio cigosima još jednom EL bez zasluga. a disi odlazi tamo i žali se kako je progonjen na burundiju zato što je zagovarao pravedno rešenje za obrenovačkog hipika i pacifistu sa nožem u džepu i žicom u ruci.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18427
    Join date : 2014-12-12

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by beatakeshi Wed 18 Apr - 15:36:45

    Kondo wrote:
    fikret selimbašić wrote:Koja je LOLčina Disident seoba naroda - Page 22 4101625831

    fixt.

    zamišljam situaciju u kojoj bruno sprovodi neku kaznenu meru prema disidentu, besan što je žordi udelio cigosima još jednom EL bez zasluga. a disi odlazi tamo i žali se kako je progonjen na burundiju zato što je zagovarao pravedno rešenje za obrenovačkog hipika i pacifistu sa nožem u džepu i žicom u ruci.
    seoba naroda - Page 22 3579118792 Ti sanjaš kanjon Morače.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11575
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Ferenc Puskás Wed 18 Apr - 16:50:27

    Kondo wrote:
    fikret selimbašić wrote:Koja je LOLčina Disident seoba naroda - Page 22 4101625831

    fixt.

    zamišljam situaciju u kojoj bruno sprovodi neku kaznenu meru prema disidentu, besan što je žordi udelio cigosima još jednom EL bez zasluga. a disi odlazi tamo i žali se kako je progonjen na burundiju zato što je zagovarao pravedno rešenje za obrenovačkog hipika i pacifistu sa nožem u džepu i žicom u ruci.
    Na drugi strani Franz je stal s krvavo žico v roki.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Erős Pista

    Posts : 81489
    Join date : 2012-06-10

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Erős Pista Wed 18 Apr - 17:38:44

    Disidente, ja ne tvrdim da je ovaj čovek fašista, niti da svesno laže, ali moraš priznati da ima nečeg malo bizarnog i neuverljivog u bar dva ključna detalja iz njegove priče - jedan je ovaj sa Allahu akbar, drugi je činjenica da mu se to desilo dva puta.

    Nedavno si kačio onaj FB status devojke koja tvrdi da je silovalo pola policijske stanice, i svi smo se nasablažnjavali nad tim, samo da bi se ubrzo ispostavilo da devojka nije baš u vinklu i da je slične optužb već iznosila na račun različitih ljudi.

    Hoću reći, malo zdravog skepticizma prema tome šta ljudi iznose na FB, stvarno ne bi bilo naodmet.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    mstislaw

    Posts : 1040
    Join date : 2015-01-26

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by mstislaw Mon 14 May - 17:47:44

    Željka: wrote:
    "Ne smemo da budemo naivni. Možemo imati ogromne probleme, jer ljudima koji dolaze ne može se utvrditi identitet, a nemamo ni njihovu zdravstvenu istoriju", rekla je premijerka RS.

    Neka se uguši u sopstvenim gadostima, fašističko đubre neopevano.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Filipenko Mon 14 May - 17:50:50

    Obracas se dami  seoba naroda - Page 22 Milorad-dodik-128x128
    паће

    Posts : 40148
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by паће Mon 14 May - 19:38:26

    Filipenko wrote:Obracas se dami  seoba naroda - Page 22 Milorad-dodik-128x128

    И њега, и њега.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Sat 19 May - 15:20:13

    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 6 Jun - 17:20:48

    European leaders in talks on creating asylum center outside EU
    Reuters Staff


    COPENHAGEN/BRUSSELS (Reuters) - Several EU countries are discussing setting up a camp for rejected asylum seekers in a country on the continent but outside the European Union, two national leaders said on Tuesday.

    Germany, the Netherlands and Austria were among those involved in the discussions, Danish Prime Minister Lars Lokke Rasmussen told local media, adding he hoped a pilot project could pave the way for an improved European asylum system.

    “I’m optimistic. Based on my discussions with other European leaders - and the dialogue that is going on at official level - it is my expectation that we will be able to take the first step this year,” he said separately in a speech marking Denmark’s Constitution Day.

    Speaking in Brussels, Austria’s Chancellor Sebastian Kurz confirmed the plans, saying talks had already reached an advanced stage.

    “We suggested a long time ago that it would make sense to offer protection outside of the European Union, where (migrants) get protection where it is necessary but do not have the opportunity to pick the best system in Europe,” Kurz said.

    Both Rasmussen and Kurz said talks were being held directly between European governments and not within the EU framework.

    EU Commission President Jean-Claude Juncker said he was not immediately opposed to such an initiative.

    “I believe the defense against illegal immigration is a European as well as national matter. It is not up to me to be against it,” he told a joint press conference with Kurz, ahead of Austria taking over the rotating EU presidency.

    Denmark’s intake of asylum seekers has dropped to just over 1,000 in the first four months of this year, from a peak of more than 21,000 in 2015.

    Compared with its neighbors Sweden and Germany, Denmark has generally granted fewer people asylum as a proportion of its population.

    Rasmussen declined to comment on which countries could be hosting such a camp, though he said it would be in a place that was “not particularly attractive” for traffickers.


    https://www.reuters.com/article/us-europe-migrants-denmark/european-leaders-in-talks-on-creating-asylum-center-outside-eu-idUSKCN1J216R

    Kakav će to da bude žreb....
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50141
    Join date : 2017-11-16

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Nektivni Ugnelj Wed 6 Jun - 17:32:43

    Švajcarska  seoba naroda - Page 22 2304934895
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 6 Jun - 18:09:46

    Pa ovo "neprivlačna za švercere" je teško znati šta znači, geografska ruta gađa MKD i SRB, ostaju BiH, ALB i CG, e sad ako je to neprivlačno za švercere.... seoba naroda - Page 22 1399639816

    Mada tipujem na Ukrajinu seoba naroda - Page 22 1861198401  Imaju prostor, daleko su od uhodanih ruta, a mislim da imaju "volje" da budu na usluzi kad ih se pozove.
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 6 Jun - 18:14:15

    ili uk kad izađe seoba naroda - Page 22 2304934895
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50141
    Join date : 2017-11-16

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Nektivni Ugnelj Wed 6 Jun - 18:19:05

    Gargantua wrote:ili uk kad izađe seoba naroda - Page 22 2304934895

    seoba naroda - Page 22 1399639816

    A tu je i Moldavija...Mislim, MKD i SRB su deinitivno "privlacne", alo ko ce ga znati...

    Najbolje da ih smeste u Lavov ili jos bolje Ivano-Frankovsk, tamo ce biti najbezbedniji  seoba naroda - Page 22 2304934895
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed 13 Jun - 21:19:02



    Erős Pista

    Posts : 81489
    Join date : 2012-06-10

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Erős Pista Wed 13 Jun - 21:25:50

    Je bo te


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Mr.Pink Wed 13 Jun - 21:39:09

    ja sam rekao jos pre nego sto se vlada u italiji oformila da su oni talijanski klovnovi i zvezdasi projekat berlina

    sad nakon ove epizode sa brodom akvarijusom to je jasno kao dan

    istok ce drzati madjari, sektor jug brani italijanska mornarica


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk

    seoba naroda - Page 22 Empty Re: seoba naroda

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri 10 May - 23:00:24