Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Везе, познанства и остале networking технике

    Anonymous
    Guest

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 Empty Re: Везе, познанства и остале networking технике

    Post by Guest Mon Sep 28, 2015 7:40 pm

    Ja sam Staljinista.  Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 2304934895
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 Empty Re: Везе, познанства и остале networking технике

    Post by fernoux-h Mon Sep 28, 2015 7:47 pm

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 2304934895


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 Empty Re: Везе, познанства и остале networking технике

    Post by Ointagru Unartan Mon Sep 28, 2015 8:37 pm

    uskok i ajduk wrote:Оћете курац, позваћу се на друга Лењина.  Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 2304934895

    Bojim se da ti to nece mnogo pomoci kad na vlast dodju ferveks i njegova nacionalsocijalisticka srpska radnicka partija.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    паће

    Posts : 40139
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 Empty Re: Везе, познанства и остале networking технике

    Post by паће Mon Sep 28, 2015 8:51 pm

    Заборавило се којешта, па СовНарКом растављам као сов. нарком.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 Empty Re: Везе, познанства и остале networking технике

    Post by Margit Savović Tue Sep 29, 2015 12:00 am

    I am a natural kad je u pitanju networking. Ne radim ja to svesno, prosto sam ekstrovert i valjda sam topla osoba, pa me ljudi pamte. Štaznam.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 Empty Re: Везе, познанства и остале networking технике

    Post by uskok i ajduk Tue Sep 29, 2015 12:04 am

    Radagast wrote:
    uskok i ajduk wrote:Оћете курац, позваћу се на друга Лењина.  Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 2304934895

    Bojim se da ti to nece mnogo pomoci kad na vlast dodju ferveks i njegova nacionalsocijalisticka srpska radnicka partija.

    Неће то ићи лако, eм ће их много изгинути у тој операцији, ем ће упропастити имовину коју евентуално отму.  Залудан је тај разбојнички пос'о. Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 2304934895 Него да се вратимо на тему, џабе социјална умрежавања без економије, то је као да се просјаци договарају око бољег места у народној кухињи (а која је и сама задужена, презадужена, храна све лошија, а кров прокишњава) , право питање није ни како улетети у прозападну НВО, (Западњаци не би били то што јесу када би преплаћивали своју служинчад) право питање је како створити извозно орјентисану економију (ако социјализам нуди неко решење за то, онда океј, да чујемо ту идеју па да дискутујемо, све друго нису решења, него чекање Годоа да се обруше зидови народне кухиње државе и поклопе све нас, грађане ове лепе земље)


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    bemty

    Posts : 3794
    Join date : 2014-11-12

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 Empty Re: Везе, познанства и остале networking технике

    Post by bemty Tue Sep 29, 2015 12:15 am

    Mau wrote:I am a natural kad je u pitanju networking. Ne radim ja to svesno, prosto sam ekstrovert i valjda sam topla osoba, pa me ljudi pamte. Štaznam.

    a mozda te pamte i sto imas dva metra, but who knows. 

    setila sam se sad jedne scene s mojom babom. mi u nemackoj, i ona sa svojim akcentom narucila nesto na kiosku. iduce nedelje kad se kiosk opet pojavio u nasem kraju, prodavac se setio sta joj treba cim ju je video. odmah je zakljucila mora biti da je se seca zato sto ima sedu kosu ali nema ondulacije Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 1844795956


    _____
    Warning: may contain irony.
    паће

    Posts : 40139
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 Empty Re: Везе, познанства и остале networking технике

    Post by паће Tue Sep 29, 2015 12:40 am

    Mau wrote:I am a natural kad je u pitanju networking. Ne radim ja to svesno, prosto sam ekstrovert i valjda sam topla osoba, pa me ljudi pamte. Štaznam.

    Има ту нечега. Некима то напросто лежи. Знам по себи, што ми лежи понекад а понекад сам себи звучим извештачено и намештено и некако једва чекам да се извучем одатле и отргнем се из тога и проговорим нормално.

    Још јаче знам по некима које ухватим како преда мном (или још горе, на мени) вежбају материјал из неког од оних уџбеника за како постати успешан мрежарош за три недеље. Вада зато што звучи као пропаганда - за длаку, али само за длаку мање бљутаво него кад неко крене са продајном спиком за своју фирму или странку у сред нормалног разговора.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 Empty Re: Везе, познанства и остале networking технике

    Post by Indy Tue Sep 29, 2015 2:24 am

    bemty wrote:
    Mau wrote:I am a natural kad je u pitanju networking. Ne radim ja to svesno, prosto sam ekstrovert i valjda sam topla osoba, pa me ljudi pamte. Štaznam.

    a mozda te pamte i sto imas dva metra, but who knows. 

    Uh, preteče me. A bio zicer. Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 1861198401

    Ali, istina je, ima posebno networking for introverts.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 Empty Re: Везе, познанства и остале networking технике

    Post by uskok i ajduk Wed Sep 30, 2015 10:35 am

    uskok i ajduk wrote:Него да се вратимо на тему, џабе социјална умрежавања без економије, то је као да се просјаци договарају око бољег места у народној кухињи (а која је и сама задужена, презадужена, храна све лошија, а кров прокишњава) , право питање није ни како улетети у прозападну НВО, (Западњаци не би били то што јесу када би преплаћивали своју служинчад) право питање је како створити извозно орјентисану економију (ако социјализам нуди неко решење за то, онда океј, да чујемо ту идеју па да дискутујемо, све друго нису решења, него чекање Годоа да се обруше зидови народне кухиње државе и поклопе све нас, грађане ове лепе земље)



    Šta ću da budem sad kada sam porastao? – raspoloživa radna mesta u Srbiji u skladu sa potrebama i realnošću

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 3984128386



     http://www.tarzanija.com/sta-cu-da-budem-sad-kada-sam-porastao-raspoloziva-radna-mesta-u-srbiji-u-skladu-sa-potrebama-i-realnoscu/

    Telefonski anketar/promoter




    Plata: NAJJAČI SAMO OPSTAJU
    Godišnja plata: NIKADA SE NE DAJU
    Godišnja plata čistačice u Irskoj: 18 000 evra

    Bonus  – članstvo u stranci, rodbinska veza




    Prosečna godišnja zarada: oko 4500 evra
    Godišnja zarada baštovana u Australiji: 50 000 evra



    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 Empty Re: Везе, познанства и остале networking технике

    Post by ontheotherhand Wed May 11, 2016 2:46 pm

    Da li neko ima neki dobar vodič za pisanje motivacionih pisama?  Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 1844795956
    паће

    Posts : 40139
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 Empty Re: Везе, познанства и остале networking технике

    Post by паће Wed May 11, 2016 2:51 pm

    Јоој... кад бих то морао да пишем, чули бисмо се на црној кери. То ми дође нешто као домаћи са темом из НОБа.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 Empty Re: Везе, познанства и остале networking технике

    Post by Guest Wed May 11, 2016 4:44 pm

    ontheotherhand wrote:Da li neko ima neki dobar vodič za pisanje motivacionih pisama?  Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 1844795956
    http://www.razvojkarijere.bg.ac.rs/v-savetnik/pisanje-motivacionog-pisma


    to treba zakonom zabraniti!

    Везе, познанства и остале networking технике - Page 5 Empty Re: Везе, познанства и остале networking технике

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 7:50 pm