Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Bluberi Thu Sep 03, 2015 8:58 pm

    Ovo govoriš iz miralema Holandjanina?
    boomer crook

    Posts : 36969
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by boomer crook Thu Sep 03, 2015 10:10 pm

    fernoux-h wrote:
    ostap bender wrote:a sve to da se zabasuri cinjenica da se radikalna dizel emancipacija zavrsava batinama lbgt aktivista. ne zato sto se siri neka identitetska prica vec eto  zato

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 286371741

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Tumblr_n1ckzlR4bT1qi4q5go1_540

    “Marge everything is corrupted by capital. Have you ever sat down and read this thing? Technically the way we close a car door is fascist.”
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Erős Pista Thu Sep 03, 2015 10:26 pm

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Veletin Thu Sep 03, 2015 11:42 pm

    Sajber 浪人 Vanderlast (@CyberWanderlust) | Twitter

    https://twitter.com/cyberwanderlust
    Преведи ову страницу
    A evo i Biljanu Srbljanović prozivaju za mišljenje o Mimi Mercedez. Shit is spreading. o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 1241126653. View conversation Hide conversation 0 retweets 0 favorites. Reply.
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Thu Sep 03, 2015 11:45 pm

    @CyberWanderlust's Tweets are protected.


    koga ti black dogom , taj tebe zaštitom ,pošteno o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 1399639816
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Fri Sep 04, 2015 12:05 am

    mimi mercedez nije nikakav izraz generacijskog bunta ili klasne svesti vec egzotizujuci pogled u tom pravcu.

    Meni je ovo ustvari bas zanimljivo. Mislim da jesi u pravu. S druge strane mislim da je bas to cini autenticnim predstavnikom jedne tuzne skupine. Mislim, ona nije to sto kazu da jeste ali to (nazalost) ne znaci i da je fejk.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Fri Sep 04, 2015 12:09 am

    Ajde da batalimo Mimi, a i ove diskusije o politici (molim da se to prebaci na topik "fernoux protiv...") i pišemo o onome što je ovde tema - a to je Sajber vs Mimi na internetu.

    Ja se slažem sa Kondom da ovo sve treba spustiti na lični nivo, jer i jeste jedan lični sukob (iako ima veze i sa sudarom svetova) u pitanju.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Fri Sep 04, 2015 12:14 am

    pa ako je u pitanju skroz lična stvar, bez ikakvih širih društvenih implikacija ..i to lična stvar koja uključuje osobu koju neki ljudi odavde znaju- onda aj ne pričamo o tome uopšte.
    Jir-Lo

    Posts : 396
    Join date : 2012-02-10

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Jir-Lo Fri Sep 04, 2015 12:26 am

    gagorder wrote:
    mimi mercedez nije nikakav izraz generacijskog bunta ili klasne svesti vec egzotizujuci pogled u tom pravcu.

    Meni je ovo ustvari bas zanimljivo. Mislim da jesi u pravu. S druge strane mislim da je bas to cini autenticnim predstavnikom jedne tuzne skupine. Mislim, ona nije to sto kazu da jeste ali to (nazalost) ne znaci i da je fejk.
    fejk je zato sto su neke budale resile da od nje prave feministicku jovanku orleanku, pa se iznenadile kad se pokazalo da, o zamislite samo, ona to nije. 

    sto se autenticnosti tice, ona je krizanac dr iggyja, modelsica i vesne vukelic vendi. sto onako jeste prilicno autenticno.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Fri Sep 04, 2015 12:26 am

    Šuvar i varivo wrote:pa ako je u pitanju skroz lična stvar, bez ikakvih širih društvenih implikacija ..i to lična stvar koja uključuje osobu koju neki ljudi odavde znaju- onda aj ne pričamo o tome uopšte.

    Pa ta osoba pretenduje na to da bude javna ličnost, i čitava stvar se odvijala u nekoj (pseudo)javnosti tako da je sasvim ok da pričamo o tome ovde...


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Mr.Pink Fri Sep 04, 2015 12:28 am

    pa dobro, i pomenuta vendi ne da pretenduje nego jeste javna ličnost, pa to ne znači da zaslužuje temu ili našu pažnju ovde.
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Fri Sep 04, 2015 12:29 am

    pretenduje i Kristijan Golubovic...


    edit : e moj primer je bas bolji! o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 1505862411
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Fri Sep 04, 2015 12:30 am

    Dok Sajber ne otvori profil... Svašta čovek nađe na ovom tviteru...

    Jozef K. ‏@srecniprinc  Aug 29 Belgrade
    ministre @sverbic zlostavljaju me studenti beogradskog u. i pozivaju na smeštanje azilanata u krematorijume, imate li neki komentar na ovo?

    Viljuska ‏@Flegmatick  Aug 29
    @srecniprinc @sverbic nema on veze s tim sto je narod retardiran

    Jozef K. ‏@srecniprinc  Aug 29
    Univerzitet po pravilniku treba da reaguje na širenje verske i nacionalne mržnje od strane članova univerziteta @Flegmatick @sverbic

    Viljuska ‏@Flegmatick  Aug 29
    @srecniprinc @sverbic u okviru prostorija Univerziteta valjda, njihov je izbor šta će da rade van toga, i za to postoje nadležne institucije

    Jozef K. ‏@srecniprinc  Aug 29
    Naravno da ne, ti si član univerziteta gde god da si, i vrednosti univerziteta moraš poštovati @Flegmatick @sverbic


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Bluberi Fri Sep 04, 2015 12:34 am

    Jebote koji si smarač.
    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by plachkica Fri Sep 04, 2015 12:38 am

    fernoux-h wrote:Dok Sajber ne otvori profil... Svašta čovek nađe na ovom tviteru...

    Jozef K. ‏@srecniprinc  Aug 29 Belgrade
    ministre @sverbic zlostavljaju me studenti beogradskog u. i pozivaju na smeštanje azilanata u krematorijume, imate li neki komentar na ovo?

    Viljuska ‏@Flegmatick  Aug 29
    @srecniprinc @sverbic nema on veze s tim sto je narod retardiran

    Jozef K. ‏@srecniprinc  Aug 29
    Univerzitet po pravilniku treba da reaguje na širenje verske i nacionalne mržnje od strane članova univerziteta @Flegmatick @sverbic

    Viljuska ‏@Flegmatick  Aug 29
    @srecniprinc @sverbic u okviru prostorija Univerziteta valjda, njihov je izbor šta će da rade van toga, i za to postoje nadležne institucije

    Jozef K. ‏@srecniprinc  Aug 29
    Naravno da ne, ti si član univerziteta gde god da si, i vrednosti univerziteta moraš poštovati @Flegmatick @sverbic


    I šta ti je problematično ovde?
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Fri Sep 04, 2015 12:44 am

    "Nisam htela da je povredim braneći se, jer je minimalno 15 godina mladja i možda ju je i ćale tukao kao devojčicu. Mene nije.

    Aj sad na stranu ovo "nisam htela da se je povredim braneći se" (jeste okretala joj je drugi obraz dok joj je ova lomila nos, kako da ne) ali nije li ovaj deo "možda ju je i ćale tukao kao devojčicu. mene nije" pišanje po svemu za šta se zalagala i na čemu je profitirala u životu? Ili ćete reći da je to ozbiljno mislila, nikako posprdno i da je ovo "mene nije" jedan nebitan detalj?


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Mypalfootfoot

    Posts : 219
    Join date : 2014-11-19
    Age : 123
    Location : mauritius

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Mypalfootfoot Fri Sep 04, 2015 1:05 am

    Sa drugog foruma, o pošasti dizel levice  o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 2952840586


    Ne znam koliko vam je poznat ceo fenomen "dizel levice" - u Srbiji već par godina unazad žari i pali i čak predstavlja dominantan trend na akademskoj levoj sceni, iako sam čuo da su ljudi u ostalim ex-Yu republikama vrlo slabo upoznati sa celim fenomenom.

    Cela "teorijska škola" je počela da se generiše sredinom 2000-ih sa altiserijancem Darkom Draškovićem kao utemeljiteljem, koji je gradio teoriju od teze da liberalni drugosrbijanski elitizam i "mržnja prema svemu što je narodno, tj. srpsko" predstavlja odraz ideološkog državnog aparata u perifernim kapitalističkim državama, ovde konkretno Srbiji, dok je nacionalizam koji se javlja od 2000. godine pa nadalje izraz masovnog otpora njemu. Pošto je radikalna levica, u tom periodu grupisana oko Socijalnog Fronta, gledala da se što više moguće ogradi od miloševićevske "levice", Drašković je vrlo brzo završio ostrakizovan i izolovan iz aktivističkih krugova, ali je nastavio da deluje unutar akademskog miljea.

    Drašković je u međuvremenu napustio aktivan politički rad, ali ga je nasledio Darko Delić, koji vodi blog "Teorija iz Teretane". On je umnogome dao meso kosturu koji je konstruisao Drašković, uglavnom se fokusiravši na kulturološki aspekt - što se svodilo na fetišizaciju ulične, dizelaško-navijačke podkulture, uz prihvatanje svih njenih desnih tendencija kao nešto protiv čega se ne treba boriti, jer bi to navodno bio elitizam. Sam Delić je vremenom umanjio politički angažman i pre oko godinu dana zajedno sa mlađim pripadnikom iste struje, Vladimirom Tabaševićem, započeo dosta ambiciozniji blog - Prezupč. Njih dvojica su se vrlo brzo udaljili jedan od drugog zbog nekih Delićevih isuviše sumanutih teorijskih ekscesa, posle čega je prestao da piše na blogu, ali je Tabašević nastavio da gura istu liniju a Prezupč je trenutno jedan od popularnijih domaćih blogova.

    Bitan uticaj takođe vrši slovenačka altiserijanska scena, pre svega Primož Krašovec sa svojom teorijom o autorasizmu i kritikom "kreativne srednje klase" (čiji su autentični kulturološki izraz navodno hipsteri).

    Cela ova filozofija je vrlo brzo zaživela među omladinskom akademski orijentisanom levom scenom, uglavnom srednjeklasnim studentima i studentkinjama sa Filozofskog fakulteta, koji su izgleda, usled vrlo kulturno reduktivističke orijentacije tog teorijskog pravca, u njemu uspeli da nađu lak način da reše kontradikciju između svog klasnog porekla i politike za koju se bore - počeće da nose trenerke i slušaju narodnjake i sve će odjednom biti okej. Iako se većina identifikuju kao marksisti i marksistkinje, određen broj njih je čak napustio marksističku klasnu analizu zarad arhaične rusoovske podele na "elitu" i "narod", a neki negiraju postojanje levice i desnice. Vole da guraju neku nedefisanu kvazi-libertersku, anti-autoritarnu, anti-elitističku i anti-avangardističku liniju, čime su uspeli da donekle utiču na određen broj anarhista iz ASI-ja. Dešavaju se situacije u kojima pristalice ove linije redovno prave homofobne, seksističke i rasističke ispade (gejevi kao agenti Zapada, prozivanje žena da su "kurve", pretnje tučom, pa čak i silovanjem, insistiranje da se Romi zovu Ciganima itd), a svako ko ih prozove zbog toga bude "liberal", "elitista", "građanin", "soroševac" i slično. Omiljeni Lenjinov citat im je onaj o desnim seljacima i liberalnim kadetima, potpuno izvađen van konteksta.

    Najgori efekti ove politike su se mogli videti kroz delovanje struje u kojoj je najistaknutiji Aleksandar Stojanović - oni su raskinuli sa Altiserom i počeli da zastupaju teoriju Majkla Hajnriha, po kojoj ne postoji ideologija, već se kapitalizam održava isključivo zahvaljujući tome što svi u njemu, pa čak i radništvo, imaju materijalne koristi iz njega - isto tako, radnici su kapitalisti isto koliko i buržuji. Shodno odbacivanju pojma ideologije, veruju da je nacionalizam autentični izraz radničke svesti u datom trenutku i čak su bezobrazniji u njegovoj odbrani od altiserijanaca od kojih potiču. Na blokadi Filozofskog fakulteta tokom jeseni/zime 2014. su tolerisali i branili učešće autentičnih neonacista iz Srbske Akcije, pa čak se i družili sa njima, dok su antifašistkinje i antifašiste videli kao pretnju jedinstvu studentskog pokreta, koji u svojoj biti "nije klasni", pa bi uvođenje klasne politike u njega bilo licemerno i nenaučno. o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Thumbup


    Prezupč je sad u poslednje vreme, iako je ostao na relativno sličnim pozicijama, zapao u težak postmoderni opskurantizam - iz njihovih skorijih tekstova pokušavam da skontam kako se tačno odvila ta neka promena u stavovima na koju se pozivaju i u čemu se precizno ogleda, ali toliko su prepuni prazne postmoderne frazeologije da ne mogu nikako da ih uhvatim za glavu. A što se Tarzanije tiče, tačno je da ga je Tarzanija umnogome pogurala - i istina je da kao naginje ka levici, ali me izuzetno bode sekstička, mačo kultura svojstvena sajtu: koja je u ranim danima sajta počela kao ironična subverzija tropa iz muških časopisa i slično, da bi vremenom, uglavnom zbog promene sastava redakcije a i kao danak popularnosti, postala uglavnom neironična.

    Što se tiče problema cele ove "škole" sa M21 (i ne samo nama, nego velikim delom leve scene generalno, ali mi se često izdvajamo kao najvidljiviji): stvar je u tome što su deducirali da, pošto demografija koju oni smatraju za "običan narod" navodno smatra "komunjare" nečim negativnim, komunisti bi bukvalno trebalo da prestanu da budu komunisti i da odbace svoju avangardističku ulogu (koja navodno proizilazi iz građanskog, srednjeklasnog elitizma) i u potpunosti se asimiluju u svakodnevnu praksu "običnog naroda", makar neke prakse bile problematične sa ideološkog stanovišta, a sve to u ime komunizma. Taj levičarski "otklon od naroda" smatraju produktom srednjeklasnog porekla najvećeg dela naše radikalno leve scene - tačno je da većina scene potiče iz tog miljea, ali je isto tako tačno i da se sami koreni sistematizacije radničke svesti, u sredinama gde je ona nerazvijena, upravo rađaju unutar srednje klase. Zato su na krv i nož sa mnogim predstavnicima "tradicionalnije" radikalne levice.


    Last edited by Mypalfootfoot on Fri Sep 04, 2015 1:11 am; edited 2 times in total
    Jir-Lo

    Posts : 396
    Join date : 2012-02-10

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Jir-Lo Fri Sep 04, 2015 1:05 am

    mislim da je vreme da se syme, kilbi i vasa pokazu kao pravi drugari i kazu joj da zacepi gubicu vec jednom. ovakvo samoukopavanje se retko vidja, i bio bi red da je neko dobronameran zaustavi.


    _____
    trt mrt smrt
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Nino Quincampoix Fri Sep 04, 2015 1:11 am

    Palfoote, hvala za tekst o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 3137070404 o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 3137070404 o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 3137070404
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8094
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Daï Djakman Faré Fri Sep 04, 2015 1:24 am

    yaay, arbajt !!! o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 1233199462

    ovaj topik posto sabirni centar.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Fri Sep 04, 2015 1:25 am

    Mypalfootfoot wrote:Sa drugog foruma, o pošasti dizel levice  o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 2952840586


    Cela "teorijska škola" je počela da se generiše sredinom 2000-ih sa altiserijancem Darkom Draškovićem kao utemeljiteljem, koji je gradio teoriju od teze da liberalni drugosrbijanski elitizam i "mržnja prema svemu što je narodno, tj. srpsko" predstavlja odraz ideološkog državnog aparata u perifernim kapitalističkim državama, ovde konkretno Srbiji, dok je nacionalizam koji se javlja od 2000. godine pa nadalje izraz masovnog otpora njemu. Pošto je radikalna levica, u tom periodu grupisana oko Socijalnog Fronta, gledala da se što više moguće ogradi od miloševićevske "levice", Drašković je vrlo brzo završio ostrakizovan i izolovan iz aktivističkih krugova, ali je nastavio da deluje unutar akademskog miljea.

    Drašković je u međuvremenu napustio aktivan politički rad, ali ga je nasledio Darko Delić, koji vodi blog "Teorija iz Teretane". On je umnogome dao meso kosturu koji je konstruisao Drašković, uglavnom se fokusiravši na kulturološki aspekt - što se svodilo na fetišizaciju ulične, dizelaško-navijačke podkulture, uz prihvatanje svih njenih desnih tendencija kao nešto protiv čega se ne treba boriti, jer bi to navodno bio elitizam. Sam Delić je vremenom umanjio politički angažman i pre oko godinu dana zajedno sa mlađim pripadnikom iste struje, Vladimirom Tabaševićem, započeo dosta ambiciozniji blog - Prezupč. Njih dvojica su se vrlo brzo udaljili jedan od drugog zbog nekih Delićevih isuviše sumanutih teorijskih ekscesa, posle čega je prestao da piše na blogu, ali je Tabašević nastavio da gura istu liniju a Prezupč je trenutno jedan od popularnijih domaćih blogova.

    Kao neko ko je bio član Socijalnog Fronta (i sam učestvovao u izbacivanju D. Draškovića, sticajem okolnosti) moram uložiti primedbu na ove neistine i tračeve. Bilo bi zaista dobro da se neko uzme baviti istorijom radikalne levice u Srbiji, i na Balkanu, ali ovaj tekstić mi ne uliva neko poverenje.

    Darko Drašković je u ovo vreme stajao na nekim sasvim drugim pozicijama, koje nemaju preterano veze sa onim što se ovde karakteriše kao "dizel levica". U pitanju je bio više neki vulgarni antiimperijalizam, koji je Miloševića stavljao uz Čaveza, a iznesen u odbranu Maria Kalika, inače poznatog kao anti-žižekijanca i autora koji prema savremenoj teoriji ima stav sličan Ćirjakovićevom.

    Tokom izbacivanja mnogi su stali uz Draškovića, ali iz nekih sasvim drugih razloga - kršenja statutom utvrđene procedure i zbog anti-intelektualizma koji je izašao u prvi plan u nekim argumentima za Draškovićevo izbacivanje. Ti ljudi su bili osnivači Marks21 + Darko Delić.

    Ovo je poslednji put da se bavim ovakvim pitanjima i konkretnim ličnostima na ovom forumu, jer smatram da je to loše iz razloga što pišemo pod anonimnim nikovima, što se već sad pokazuje kao pogodno tle za tračeve i tračpolitiku a ja u tome ne želim da učestvujem.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Bluberi Fri Sep 04, 2015 1:29 am

    Ti ne želiš da učestvuješ u tračevima???
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Fri Sep 04, 2015 1:30 am

    I ne mogu da verujem da se Palfoot bavi time ko se sa kime druži o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 3274312807


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    No Country

    Posts : 11129
    Join date : 2015-05-16

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by No Country Fri Sep 04, 2015 1:30 am

    Ето, ја макар ође научио да у Србији постоји левица. И то каква...  o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 3579118792


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Fri Sep 04, 2015 1:38 am

    Nego vratimo se mi temi.

    fernoux-h wrote:
    "Nisam htela da je povredim braneći se, jer je minimalno 15 godina mladja i možda ju je i ćale tukao kao devojčicu. Mene nije.

    Aj sad na stranu ovo "nisam htela da se je povredim braneći se" (jeste okretala joj je drugi obraz dok joj je ova lomila nos, kako da ne) ali nije li ovaj deo "možda ju je i ćale tukao kao devojčicu. mene nije" pišanje po svemu za šta se zalagala i na čemu je profitirala u životu? Ili ćete reći da je to ozbiljno mislila, nikako posprdno i da je ovo "mene nije" jedan nebitan detalj?


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 12 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri May 17, 2024 9:05 am