Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    bela maca

    Posts : 11052
    Join date : 2014-10-28

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by bela maca Wed Sep 02, 2015 11:00 pm

    Pristojan svet.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 11:08 pm

    Jir-Lo wrote:ono sto zelim da razumem je kako je desnica postala levica i obrnuto, kako su jeftine dronfulje postale feministkinje i feministicki uzori, a ropstvo sloboda. kako je sve postalo ono suprotno od onoga sto jeste, i kako su ljudi uopste poceli da se primaju na to?

    Mislim da previše značaja učitavaš u ovaj odnos prema lumpenima, to jeste važno ali postoji broj mnogo važnijih pitanja za levicu u Srbiji.

    Posle toga, jeftine dronfulje su postale feministkinje i uzori onda kada se počelo ozbiljno baviti teorijom, sa čime je došao i radikalan raskid sa liberalnim odnosom prema nasilju i kulturi lumpenproletarijata (ne zaboravimo ovde je reč o kulturi radničke klase, jer čitavu pop kulturu i razne druge izraze koje služe radničkoj klasi, i sa kojima se ona identifikuje oblikuju lumpenproleteri). Ovako je došlo i do želje da se suoči sa svim tim nasleđem bez otklona, i da se radikalnoj toleranciji (koju je propovedala "anti-liberalna", a zapravo još uvek liberalna, levica) suprotstavi ideal radikalne emancipacije. U prevodu, neću da se žalim učiteljici (državi) na nasilje koje je samo posledica ovog sistema, već ću sam da se probijem, kao neko ko je formiran u krilu tog sveta, a ne izvan njega.

    Sa druge strane, rodila se jedna prilično negativna tendencija romantizacije ulice kojoj pripadaju i ova Sajber, Sejlorka itd. To su ti hipsteri 2.0 koji se lože na narodnjake, rep, ali kada su oni očišćeni od za njih problematičnih pojava i kada je u njih učitana neka romantika. Oni su pomislili - ekstra, postoji neko ko je (pored ostalih takvih pojava) ovaploćenje tendencije (samo)osnaživanja žena, ko ima tetoviran Balkan na ruci, a istovremeno je nasilan, ali umereno i kalkulisano nasilan (ne dira "one koji to nisu zaslužili", nije bahat prema svima itd.) i sada ćemo da se ložimo na to. Na kraju se ispostavi da to nije do kraja tačno, i onda dolazi do ovakvih, tragičnih nesporazuma.


    Last edited by fernoux-h on Wed Sep 02, 2015 11:29 pm; edited 2 times in total


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Kaneda

    Posts : 521
    Join date : 2014-12-07

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Kaneda Wed Sep 02, 2015 11:09 pm

    Sujeta je po meni izbila nakon dobijanja po nosu. Do tad je to bilo jedno oduševljenje, čim je išla na njen koncert i govorila "super bi bio koncert da nije bilo zapišavanja i pesnice". Ovo pesničenje bi prošlo totalno nezapaženo da posle njega nije usledilo ovo što je usledilo, i po meni, usmereno u totalno krivom pravcu, neko ideološko prozivanje, čeprkanje po prošlosti itd. Pa svako od nas se zadesio na nekom od koncerata gde je bilo situacija da neko dobije po nosu, a na ovakvom koncertu, gde je 90% publike ili na nečemu ili na tripu da je nasilje do jaja (a pritom slabo ko ima preko 25), garantujem da Sajber nije bila jedina koja je dobila u glavu, a sigurno nije dobila zbog njenog aktivizma, već prosto jer je naletela na neku gudriranu budalu. Garantujem da tamo niko nije znao ko je ona, publiku na tom koncertu ne interesuje aktivizam i feminizam. Čak je i ona sama u nekom od tvitova rekla da neki nisu smeli da idu na taj koncert iz straha od ekipe. Znači, nije baš bila totalno nesvesna u kakvu budalaštinu se upušta odlaskom na taj koncert.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 11:10 pm

    Upravo tako.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 11:11 pm

    Klinka koja ju je udarila, koliko ja znam, ide u srednju, ne prati Tviter i nije znala ko je Sajber.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 11:14 pm

    bela maca wrote:Pristojan svet.

    Kakav pristojan svet?

    Koga briga šta kaže "pristojan svet" koliko sam ja video sujetni ljudi naročito mogu dobiti po nosu, evo to je i ovaj događaj pokazao. Sad to što pristojan svet ima neke fantazije, to je njihova stvar, mogu da žive u tim fantazijama dok ne izađu iz kuće. Ja ti kažem kako stvari funkcionišu u realnosti, a koga zabole šta ti ili ja, neki "pristojni" ili "nepristojni" svet, mislimo.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Veletin Wed Sep 02, 2015 11:16 pm

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 E553307d0d4de0c279d919ee9e414c2e2b6a4bc2be252294942e7839c8810a7d
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 11:21 pm

    ostap bender wrote:takodje ne razumem sta je problem u tome sto je moderacija stala u zastitu svoje drugarice pa cak i kada moze da misli da ona nema ispravno razumevanja fenomena mimi mercedeZ. eto desilo se.

    Ban ovde nije problem, to sam ti već rekao. Ban je u stvari i najmanje problematičan ovde. Obrazloženje je problem.

    U zaštitu svoje drugarice se ne staje tako što se Mimi proziva da je fejk, fašista, bivša LDPovka, srednja klasa itd. već tako što recimo izbrišeš sve što je o tvojoj drugarici pisano na forumu, i to uradiš bez ikakvog obrazloženja (jer kada obrazlažeš cela priča postaje patetična), ili tako što odeš i prebiješ i Mimi i ovu klinku, ili tako što pružaš psihičku podršku toj nesrećnoj drugarici (ako joj je ovo već tolika trauma).


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by uskok i ajduk Wed Sep 02, 2015 11:26 pm

    Mr.Pink wrote:


    a sad se stvarno odjavljujem.

    А неееееееемој *



    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by boomer crook Wed Sep 02, 2015 11:28 pm

    fernoux-h wrote:
    Jir-Lo wrote:ono sto zelim da razumem je kako je desnica postala levica i obrnuto, kako su jeftine dronfulje postale feministkinje i feministicki uzori, a ropstvo sloboda. kako je sve postalo ono suprotno od onoga sto jeste, i kako su ljudi uopste poceli da se primaju na to?

    Mislim da previše značaja učitavaš u ovaj odnos prema lumpenima, to jeste važno ali postoji broj mnogo važnijih pitanja za levicu u Srbiji.

    Posle toga, jeftine dronfulje su postale feministkinje i uzori onda kada se počelo ozbiljno baviti teorijom, sa čime je došao i radikalan raskid sa liberalnim odnosom prema nasilju i kulturi lumpenproletarijata (ne zaboravimo ovde je reč o kulturi radničke klase, jer čitavu pop kulturu i razne druge izraze koje služe radničkoj klasi, i sa kojima se ona identifikuje oblikuju lumpenproleteri). Ovako je došlo i do želje da se suoči sa svim tim nasleđem bez otklona, i da se radikalnoj toleranciji (koju je propovedala "anti-liberalna", a zapravo još uvek liberalna, levica) suprotstavi ideal radikalne emancipacije. U prevodu, neću da se žalim učiteljici (državi) na nasilje koje je samo posledica ovog sistema, već ću sam da se probijem, kao neko ko je formiran u krilu tog sveta, a ne izvan njega.

    Sa druge strane, rodila se jedna prilično negativna tendencija romantizacije ulice kojoj pripadaju i ova Sajber, Sejlorka itd. Oni su pomislili - ekstra, postoji neko ko je (pored ostalih takvih pojava) ovaploćenje tendencije (samo)osnaživanja žena, ko ima tetoviran Balkan na ruci, a istovremeno je nasilan, ali umereno i kalkulisano nasilan (ne dira "one koji to nisu zaslužili", nije bahat prema svima itd.) i sada ćemo da se ložimo na to. Na kraju se ispostavi da to nije do kraja tačno, i onda dolazi do ovakvih, tragičnih nesporazuma.

    sta je ovde semplovano?

    Ferenc Puskás

    Posts : 11585
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Ferenc Puskás Wed Sep 02, 2015 11:28 pm

    fernoux-h wrote: neću da se žalim učiteljici (državi) na nasilje koje je samo posledica ovog sistema, već ću sam da se probijem
    Emancipacija kao na divljem zapadu, a egoistični individualizam nije više temelj kapitalizma nego je sad to komunizam.

    fernoux-h wrote: Ja ti kažem kako stvari funkcionišu u realnosti,
    E kad ti kažeš.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by uskok i ajduk Wed Sep 02, 2015 11:30 pm

    otto katz wrote:

    Emancipacija kao na divljem zapadu

    Стаљин је почео као пљачкаш возова, а види га после...


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by boomer crook Wed Sep 02, 2015 11:30 pm

    fernoux-h wrote:
    ostap bender wrote:takodje ne razumem sta je problem u tome sto je moderacija stala u zastitu svoje drugarice pa cak i kada moze da misli da ona nema ispravno razumevanja fenomena mimi mercedeZ. eto desilo se.

    Ban ovde nije problem, to sam ti već rekao. Ban je u stvari i najmanje problematičan ovde. Obrazloženje je problem.

    U zaštitu svoje drugarice se ne staje tako što se Mimi proziva da je fejk, fašista, bivša LDPovka, srednja klasa itd. već tako što recimo izbrišeš sve što je o tvojoj drugarici pisano na forumu, i to uradiš bez ikakvog obrazloženja (jer kada obrazlažeš cela priča postaje patetična), ili tako što odeš i prebiješ i Mimi i ovu klinku, ili tako što pružaš psihičku podršku toj nesrećnoj drugarici (ako joj je ovo već tolika trauma).

    i nakon sto ti kazem da otvoris temu? da li ti uopste citas sta pises ili sta drugi pisu?

    mislim za pocetak necu da s tobom pricam dok mi ne kazes sta je tamo semplovano.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 11:32 pm

    A poenta je?


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by boomer crook Wed Sep 02, 2015 11:33 pm

    poenta je da citiras hellera oko ulicnog kredibiliteta.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Wed Sep 02, 2015 11:38 pm

    A Otto briljira ovde  o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 286371741
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Wed Sep 02, 2015 11:42 pm

    fernoux-h wrote:
    Jir-Lo wrote:ono sto zelim da razumem je kako je desnica postala levica i obrnuto, kako su jeftine dronfulje postale feministkinje i feministicki uzori, a ropstvo sloboda. kako je sve postalo ono suprotno od onoga sto jeste, i kako su ljudi uopste poceli da se primaju na to?

    Mislim da previše značaja učitavaš u ovaj odnos prema lumpenima, to jeste važno ali postoji broj mnogo važnijih pitanja za levicu u Srbiji.

    Posle toga, jeftine dronfulje su postale feministkinje i uzori onda kada se počelo ozbiljno baviti teorijom, sa čime je došao i radikalan raskid sa liberalnim odnosom prema nasilju i kulturi lumpenproletarijata (ne zaboravimo ovde je reč o kulturi radničke klase, jer čitavu pop kulturu i razne druge izraze koje služe radničkoj klasi, i sa kojima se ona identifikuje oblikuju lumpenproleteri). Ovako je došlo i do želje da se suoči sa svim tim nasleđem bez otklona, i da se radikalnoj toleranciji (koju je propovedala "anti-liberalna", a zapravo još uvek liberalna, levica) suprotstavi ideal radikalne emancipacije. U prevodu, neću da se žalim učiteljici (državi) na nasilje koje je samo posledica ovog sistema, već ću sam da se probijem, kao neko ko je formiran u krilu tog sveta, a ne izvan njega.

    Sa druge strane, rodila se jedna prilično negativna tendencija romantizacije ulice kojoj pripadaju i ova Sajber, Sejlorka itd. To su ti hipsteri 2.0 koji se lože na narodnjake, rep, ali kada su oni očišćeni od za njih problematičnih pojava i kada je u njih učitana neka romantika. Oni su pomislili - ekstra, postoji neko ko je (pored ostalih takvih pojava) ovaploćenje tendencije (samo)osnaživanja žena, ko ima tetoviran Balkan na ruci, a istovremeno je nasilan, ali umereno i kalkulisano nasilan (ne dira "one koji to nisu zaslužili", nije bahat prema svima itd.) i sada ćemo da se ložimo na to. Na kraju se ispostavi da to nije do kraja tačno, i onda dolazi do ovakvih, tragičnih nesporazuma.
    Kako se ovo razlikuje od komplet nasumičnog nasilja, aj sad svi da jebemo mamu svima, ne mogu da razumem..

    Rekao sam i reći ću opet - ja se plašim na šta bi ličio svet kad bi ga ti uređivao po ovom principu
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by boomer crook Wed Sep 02, 2015 11:48 pm

    pa izgledao bi kao danas.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Ferenc Puskás

    Posts : 11585
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Ferenc Puskás Wed Sep 02, 2015 11:48 pm

    sejlor wrote:A Otto briljira ovde  o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 286371741
    Pa nemoj, nego on će da nam kaže kakva je realnost. On zna. A onamo sami tinejđerski fantazmi.
    F. koristi ovu svoju ideologiju kao oni mladi menadžeri personal development i self help. Nauči se asertivnost i tajm menađment i vozi.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11585
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Ferenc Puskás Wed Sep 02, 2015 11:49 pm

    ostap bender wrote:pa izgledao bi kao danas.
    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 3579118792


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by kondo Wed Sep 02, 2015 11:52 pm

    Bluberi wrote:
    otto katz wrote:
    Nevjerovatno. o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 1233199462  Malo napucavanja u facu je toliko nebitno da čak nije ni pomenuto u ovome o čemu nas blagoizvoljevaš obavijestiti jer je naime upravo toliko nebitno. A bitno je navodno ono za šta tebe upravo treba da boli kurac onaj lumpenistički i o čemu možeš govoriti samo i jedino iz malograđanskog voajerizma jer tu nema nikakve dalje substancije koja bí te se mogla ikako ticati.
    Pa nije, bitna je recepcija uličnog nasilja, vrlo je uznemirujuće što nailazi na takvo veselo odobravanje, i to ne samo u tvom slučaju, nisi ti izuzetak, naprotiv riječ je o duhu vremena i zato je dakle bitno. Mani se nedozrelih malograđanskih fantazija o šamaranju histeruša, ne vjerujem da je ovdje iko radoznao u tom smjeru.
    A vidiš, ja na tu stvar gledam suprotno. Ta Sajber je postupila malogradjanski kad je želela dodir sa nasiljem koje označava Mimi i cela ta supkultura, odlaskom na koncert, ne onako voajerski nego da bude priznata. I sad ne zna šta bi sa sobom.

    bravo bluberi, bravo. stigao sam tek do trece strane ali je ovde zakljucan topik.

    massive respect za straightforward citanje kroz prasumu manipulacije i bullshita koji kao roj muva prati ovu zenu i njene pisanije po mrezama.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Wed Sep 02, 2015 11:52 pm

    otto katz wrote:
    sejlor wrote:A Otto briljira ovde  o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 286371741
    Pa nemoj, nego on će da nam kaže kakva je realnost. On zna. A onamo sami tinejđerski fantazmi.
    F. koristi ovu svoju ideologiju kao oni mladi menadžeri personal development i self help. Nauči se asertivnost i tajm menađment i vozi.  

    pa to i jeste ta 'ideologija', samo pervertirana


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by boomer crook Wed Sep 02, 2015 11:56 pm

    Kondo wrote:
    Bluberi wrote:
    A vidiš, ja na tu stvar gledam suprotno. Ta Sajber je postupila malogradjanski kad je želela dodir sa nasiljem koje označava Mimi i cela ta supkultura, odlaskom na koncert, ne onako voajerski nego da bude priznata. I sad ne zna šta bi sa sobom.

    bravo bluberi, bravo. stigao sam tek do trece strane ali je ovde zakljucan topik.

    massive respect za straightforward citanje kroz prasumu manipulacije i bullshita koji kao roj muva prati ovu zenu i njene pisanije po mrezama.

    pa dobro ali kakve to veze ima sa maljokvicevstinom koja se zapatila kao dominantna interpretacija ove price i koja je i odvela mucenu sajber na taj koncert.

    evo ti znas sigurno sta je bambata usemplovao u planet rock.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by kondo Thu Sep 03, 2015 12:04 am

    Ferenz wrote:Dajdžest veržn


    za ovo treba tuba tommy majoneze, cetvrt vruceg belog hleba i 200g najfinije mortadele da se iskonzumira.

    neverovatno glupava ideoloska manupulacija. devojka je dobila po picci isto kao sto to dobija x drugih posetilaca perifernih koncerata u gradu sa nedostatnim obezbedjem kada se kurci pa cak i kada se ne kurci, kada se neko drugi kurci. doima se da nikada nije bila na nekom off koncertu na kome nema jednog redara na 5 posetilaca i gde moze da te pripali svaki drugi mandril kome se ne svidja tvoja frizura ili faca.

    pretpostavljam i stavljam 10e na to da je sajberka toj devojci od koje je dobila po picci rekla nesto tipa zasto nisi svom ortaku posrkala kolbas umesto sto nas je pisao ili nesto slicno. cak i da nije, i da je dobila po nosu iz blackouta, to je rizik koji nosi svaki silazak u andergraund i to traje vec dugo u bgd. 

    svako od nas je dobijao masnice i nosio slomljene nosove raznim povodima ali od svega toga nije pravio ovu otuznu ideolosku i feministicku saradu.

    naravno da je jedna stvar nasilje i osuda, a sasvim druga stvar cirkus oko njega. sada treba da se pusti suza za "aktivistkinjom" koja debelo manipulise mreze i net svojom tuznom sudbinom prebijene zene, a to je zapravo milje scene na koju je dosla o cemu niti je pisala, niti ce.

    ovo joj se ne bi desilo da ima 10 godina manje... kapirala bi to bolje. bojim se.


    Last edited by Kondo on Thu Sep 03, 2015 12:07 am; edited 1 time in total


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by kondo Thu Sep 03, 2015 12:06 am

    ostap bender wrote:
    Kondo wrote:

    bravo bluberi, bravo. stigao sam tek do trece strane ali je ovde zakljucan topik.

    massive respect za straightforward citanje kroz prasumu manipulacije i bullshita koji kao roj muva prati ovu zenu i njene pisanije po mrezama.

    pa dobro ali kakve to veze ima sa maljokvicevstinom koja se zapatila kao dominantna interpretacija ove price i koja je i odvela mucenu sajber na taj koncert.

    evo ti znas sigurno sta je bambata usemplovao u planet rock.


    cekaj, ti mislis da je ona dobila po nosu zato sto je sajberka, zato sto je zena, zato sto je aktivistkinja ili zato sto je rekla nesto zasta se po difoltu dobija po nosu danas.

    cemu ovaj cirkus posle svega?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 7 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Mon May 20, 2024 3:30 pm