Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    One Eyed Bob

    Posts : 2060
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Sun Apr 07, 2024 8:44 am

    Nema u Srbiji nikakvog otimanja dece po narudžbini (izuzev u porodičnim sporovima), to nije nijednom zabeleženo, a u ovom slučaju nema ni indicija da je tako nešto posredi. A pogotovo neće neko ići u Zlot da krade decu, to je budalaština, dajmo nemojmo.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Летећи Полип

    Posts : 11362
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Летећи Полип Sun Apr 07, 2024 8:57 am

    bela maca wrote:
    Nektivni Ugnelj wrote:Velikom broju ljudi (ne svakom, ne većini) se može desiti da, eto, jednom, voze malo iznad dozvoljenog i zgaze nekog. To je jedno.
    u mojoj knjizi čim sedneš u kola pijan to je predumišljaj.

    https://sr.wikipedia.org/sr-ec/Actiones_liberae_in_causa


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Летећи Полип

    Posts : 11362
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Летећи Полип Sun Apr 07, 2024 8:58 am

    Nektivni Ugnelj wrote:Je bo te


    lovecraft country


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    boomer crook

    Posts : 37332
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Sun Apr 07, 2024 9:38 am

    ako imaju advokata ili su ga sada dobili moguce je da im on savetuje da ne priznaju gde je telo kako bi se izvukli za to davljenje.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 37332
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Sun Apr 07, 2024 9:39 am

    takodje ukoliko je telo raskomadano ili slicno to mozda moze da nekako dodatno kvalifikuje delo. a moguce je da su i sami svesni sta su napravili i sta ih ceka mimo suda.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 37332
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Sun Apr 07, 2024 9:42 am

    ali ovo je uzas. vec gazenje deteta je uzas ali ako su ubili jadno, bespomocno, prestravljeno dete u bolovima kojem su mogli i trebali da pomognu... ja ne mogu da prestanem da mislim o tome


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Apr 07, 2024 10:00 am

    Linčovaće ih.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Apr 07, 2024 10:05 am

    Idemo dalje u proizvodnji neprijatelja



    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Sun Apr 07, 2024 10:16 am

    pa sad pc je jedno ali sam letos ofc sticajem nesrećnih okolnosti morao da boravim u tim krajevima malo duže i kad sam se vratio stao sam pred ulaz u selendru poljubio znak i asfalt pogledo u nebesa zahvalio dragom bogu što me ovde nasadio i seo da botujem za bugarske nacoše Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 2304934895


    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 2692
    Летећи Полип

    Posts : 11362
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Летећи Полип Sun Apr 07, 2024 11:14 am

    boomer crook wrote:takodje ukoliko je telo raskomadano ili slicno to mozda moze da nekako dodatno kvalifikuje delo. a moguce je da su i sami svesni sta su napravili i sta ih ceka mimo suda.


    Naknadno mrcvarenje tela ne utiče na kvalifikaciju dela. A i ubili su dete. Teže kvalifikacije od toga nema. Doživotna im ne gine. Sad je samo pitanje koliko će ta doživotna da traje. Hoće li poživeti par decenija da je odsuže, ili će i njih naprasno udariti srčka u zatvoru.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    disident

    Posts : 15367
    Join date : 2016-03-28

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by disident Sun Apr 07, 2024 11:24 am

    Mogu samo da kazem da je ovo nacija ludaka i da sam danas u tri prilike slusao od ljudi kako je osumnjičenima ovo namesteno da bi se nesto wink wink prikrilo, kako nema tela, itd. Da su krivi, naterali bi ih da pokazu gde je telo, ovako ..

    To su vatreni monolozi sa toliko ludačke energije i detalja, citave konstrukcije ludila na ludilo


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    паће

    Posts : 41144
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Sun Apr 07, 2024 11:41 am

    disident wrote:Mogu samo da kazem da je ovo nacija ludaka i da sam danas u tri prilike slusao od ljudi kako je osumnjičenima ovo namesteno da bi se nesto wink wink prikrilo, kako nema tela, itd. Da su krivi, naterali bi ih da pokazu gde je telo, ovako ..

    To su vatreni monolozi sa toliko ludačke energije i detalja, citave konstrukcije ludila na ludilo

    Па кад имају свеобухватну обуку, то је све одгледало својих хиљаду сати деКтективлука и форензике, научило форе и сад би ти да их спречиш да примене савладано градиво.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Летећи Полип

    Posts : 11362
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Летећи Полип Sun Apr 07, 2024 11:59 am

    @disident

    Slučaj plus banalnost zla. Jako je tesko prihvatiti tako nešto nekome sa priprostim, crno-belim pogledom na svet.

    Niti mislim da su ova dvojica nužno neke psihopate. Pre će biti da su samo moralni kreteni - iskvareni lošim odgojem, siromastvom, marginalizacijom i uopste životom u Srbiji. Štaviše, mogu da ih zamislim kako, da se ovo dogodilo nekom drugom,  i sami traže da se uvede smrtna kazna i sl.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Erős Pista Sun Apr 07, 2024 12:20 pm

    +1000


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8220
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Daï Djakman Faré Sun Apr 07, 2024 12:31 pm

    ma i dalje je moguce da je sve prosto poor judgment: uspanicili se, zadavili je iz milosrdja jer su mislili da je gotova i bacili je

    ljudi razlicito reaguju na takve situacije - nekima je prosto tesko da gledaju tu borbu.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3341
    Join date : 2021-09-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Uncle Baby Billy Sun Apr 07, 2024 12:32 pm

    Nektivni Ugnelj wrote:Idemo dalje u proizvodnji neprijatelja



    super mi je kako su ga potpisali

    Ninoslav Cmolić, IQ 42, fiziološki TUP


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Erős Pista Sun Apr 07, 2024 12:43 pm

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 3579118792 Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 3579118792 Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Del Cap

    Posts : 6828
    Join date : 2019-11-04

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Del Cap Sun Apr 07, 2024 1:23 pm

    UMRO BRAT OSUMNJIČENOG ZA UBISTVO DANKE ILIĆ: Preminuo u u Policijskoj upravi u Boru

    D. D. je u ranim jutarnjim satima pozlilo i uprkos pravovremenom reagovanju policijskih službenika i lekara Doma zdravlja u Boru koji su pokušali reanimaciju on je u 3,10 časova preminuo, a od strane lekara mrtvozornika konstatovana je prirodna smrt.
    avatar

    Posts : 7700
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Sun Apr 07, 2024 1:24 pm

    One Eyed Bob wrote:Nema u Srbiji nikakvog otimanja dece po narudžbini (izuzev u porodičnim sporovima), to nije nijednom zabeleženo, a u ovom slučaju nema ni indicija da je tako nešto posredi. A pogotovo neće neko ići u Zlot da krade decu, to je budalaština, dajmo nemojmo.
    pa vjerovatnije je da će ga ukrasti u nekoj poluzapuštenoj selendri blizu granice nego u BG

    ne znam, nekako mi nevjerovatno djeluje da su obojica odjednom odlučili da sakriju tijelo dvogodišnjeg djeteta i da ga udave, možda su prošli pa kad su vidjeli da je mala sama i bez nadzora vratili se i kidnapovali je da bi je prodali(pijanome svašta pada na pamet) ili joj uradili ko zna šta pa se vade na to da su je udarili autom(mada, trebalo bi da ima tragova od udara na vozilu iako je malo dijete), ali opet neko ne postaje takav sa 50 godina već obično ranije a oni žive u malom mjestu i do sada bi se sigurno negdje pokazalo, ajde i jedan da pukne ali obojica odjednom baš jako malo vjerovatno


    btw frapantno mi je koliko po komentarima osuđuju majku(pogotovo ove supermame sa fejsbuka što im je dijete valjda na oku 24/7) i traže odgovornost i kaznu itd kao da žena nije dovoljno kažnjena što je izgubila dijete
    Del Cap

    Posts : 6828
    Join date : 2019-11-04

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Del Cap Sun Apr 07, 2024 1:25 pm

    PRED kućom Dejana D. (50) u Zlotu, koji je osumnjičen za ubistvo Danke Ilić (2), oko 12.30 časova stigla je ekipa Hitne pomoći.
    ...
    Pretpostavlja se da je majci pozlilo kada je saznala vesti o smrti sina.
    avatar

    Posts : 7700
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Sun Apr 07, 2024 1:27 pm

    počele su da se prinose žrtve
    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Sun Apr 07, 2024 1:40 pm

    Del Cap wrote:UMRO BRAT OSUMNJIČENOG ZA UBISTVO DANKE ILIĆ: Preminuo u u Policijskoj upravi u Boru

    D. D. je u ranim jutarnjim satima pozlilo i uprkos pravovremenom reagovanju policijskih službenika i lekara Doma zdravlja u Boru koji su pokušali reanimaciju on je u 3,10 časova preminuo, a od strane lekara mrtvozornika konstatovana je prirodna smrt.
    Smrt u prisustvu vlasti. Sve sam skloniji NCijev oj slutnji o ponašanju policije.
    avatar

    Posts : 7700
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Sun Apr 07, 2024 1:44 pm

    oće tako i da iskoče kroz prozor od stanice...

    https://24sedam.rs/region/vesti/192037/podgoricanin-iskocio-kroz-prozor-policijske-stanice/vest

    https://www.kurir.rs/crna-hronika/2768777/samoubistvo-u-savskoj-skocio-kroz-prozor-policijske-stanice/komentari

    https://mondo.rs/Info/Drustvo/a151256/Skocio-kroz-prozor-policijske-stanice-i-ubio-se.html

    https://mondo.me/Info/EX-YU/a50768/Skocio-sa-treceg-sprata-policijske-stanice.html
    boomer crook

    Posts : 37332
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Sun Apr 07, 2024 1:49 pm

    Летећи Полип wrote:
    boomer crook wrote:takodje ukoliko je telo raskomadano ili slicno to mozda moze da nekako dodatno kvalifikuje delo. a moguce je da su i sami svesni sta su napravili i sta ih ceka mimo suda.


    Naknadno mrcvarenje tela ne utiče na kvalifikaciju dela. A i ubili su dete. Teže kvalifikacije od toga nema. Doživotna im ne gine. Sad je samo pitanje koliko će ta doživotna da traje. Hoće li poživeti par decenija da je odsuže, ili će i njih naprasno udariti srčka u zatvoru.

    stvarno ne znam tako dobro KZ da bih to mogao da tvrdim. verujem ti.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 37332
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Sun Apr 07, 2024 1:53 pm

    Daï Djakman Faré wrote:ma i dalje je moguce da je sve prosto poor judgment: uspanicili se, zadavili je iz milosrdja jer su mislili da je gotova i bacili je

    ljudi razlicito reaguju na takve situacije - nekima je prosto tesko da gledaju tu borbu.

    e bre ti ko mita vojnov kada je gledao scenu nekrofilije u milosu brankovicu pa kaze 'to je pokazatelj polozaja ratnih vojnih invalida u srbiji'. nekrofilija? mislim nije to stvar odluke vec patologije. normalna osoba vozi dete u bolnicu a ne davi ga iz samilosti.

    ova dva lika su def patoloske licnosti sto ne iskljucuje ono sto je rekao polip.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 24 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon Sep 16, 2024 10:01 pm