Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    One Eyed Bob

    Posts : 2060
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Sat Aug 31, 2024 4:39 pm

    Gazda pumpe u Grebencu. Tamo nema ničeg osim SNS a gazda pumpe apsolutno mora biti povezano lice.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Aug 31, 2024 4:39 pm

    Druga stvar - pa i nek zapali kuću. Jebeš kuću, ovo ti je dete.
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Erős Pista Sat Aug 31, 2024 4:40 pm

    To su Romi, odnosno romske porodice, sto objasnjava puno toga ukljucujuci rekao bih i ovu spremnost da se deca puste (jer je alternativa puno gora).


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Aug 31, 2024 4:42 pm

    A ok, onda mi je jasno. Oni najbolje znaju da su sustinski izvan zakona...ili bilo cega drugog. Uzas.
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Erős Pista Sat Aug 31, 2024 4:48 pm

    Da, bas tako.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    fikret selimbašić

    Posts : 10144
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Sun Sep 01, 2024 1:33 am

    fikret selimbašić wrote:
    Nikola Cumbo (38), koji je osumnjičen da je jutros ubio nevjenčanu suprugu Anđelku M. (38) u Šipovu, podlegao je usljed povreda na UKC RS, a nakon što je sebi pucao u glavu, prenose Nezavisne.
    Podsjetimo, ubijena žena Anđelka M. nedavno je napustila nevjenčanog muža Nikolu Cumbu iz Šipova, koji ju je jutros sačekao prije posla te je ubio u automobilu u blizini svoje kuće.


    Juče na protestnoj šetnji u Gradačxu povodom godišnjice trostrukog ubistva:

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 01000000-c0a8-0242-7924-08dcba1ec536_cx0_cy9_cw0_w1023_r1_s


    U gradačačkom naselju Požarike sinoć se desilo novo ubistvo. Kako saznaje portal "Avaza", ženu s kojom nije bio u srodstvu je usmrtio Mehmed Selimović, a brzo nakon toga je uhapšen.
    Mehmed Selimović je itekako poznat na području Gradačca. Riječ je o muškarcu za koju policija zna da uživa u narkoticima i koji ima psihičke probleme. Za sada nije poznat motiv ubistva i on se utvrđuje.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Sun Sep 01, 2024 1:40 am

    One Eyed Bob wrote:Najbolje da ne pristanu pa da im SNS kabadahija zapali kuću. Ima na PPP lepih objašnjenja događaja, uzmite prvo nešto protiv mučnine, od patologizacije događaja i dehumanizacije žrtava (to su trajno oštećena deca, buduće ubice itd) do pune identifikacije sa ovom ubilačkom bitangom. Inače protiv su Vučića. Lol.
    Pročitao. Prilično sam zabrinut za ovdašnji ljudski rod.
    boomer crook

    Posts : 37332
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Sun Sep 01, 2024 2:02 am

    jos dok sam ppposecivao to mseto imali su ppproblem da shvatke koncept ppprekoracenja nuzne odbrane ali ako je suditi po ono sto se ovde pise pppresli su na mafijaski vidzilantizam


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    x>0

    Posts : 81
    Join date : 2024-08-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by x>0 Mon Sep 02, 2024 8:50 am

    Sakrio sam slike jer su jezive. 

    Spoiler:

    Prokleti bili.


    _____

    Vidi ga, mali ker! Dođi, ker, mali ker!
    x>0

    Posts : 81
    Join date : 2024-08-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by x>0 Fri Sep 06, 2024 2:56 am

    Učenik bacio klupu na nastavnika u Prokuplju...

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 GWxxqyu-Xs-AAdc-ES


    _____

    Vidi ga, mali ker! Dođi, ker, mali ker!
    x>0

    Posts : 81
    Join date : 2024-08-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by x>0 Fri Sep 06, 2024 2:59 am

    Jedva čekam priopćenje SĐD.


    _____

    Vidi ga, mali ker! Dođi, ker, mali ker!
    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Fri Sep 06, 2024 3:32 am

    5. razred, gađa se klupama!
    Isplatilo se ulaganje Države u atletiku.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Sep 06, 2024 5:20 am

    I u teretane. Dobro, ne baš države direktno, ali...
    One Eyed Bob

    Posts : 2060
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Fri Sep 06, 2024 5:26 am

    Dobro, ne znamo koji je put u petom razredu...


    _____
    Gdje punac drži pive?
    паће

    Posts : 41144
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Fri Sep 06, 2024 7:26 am

    Шта, опет може да се понавља?


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    fikret selimbašić

    Posts : 10144
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Sun Sep 08, 2024 6:02 am

    fikret selimbašić wrote:

    U gradačačkom naselju Požarike sinoć se desilo novo ubistvo. Kako saznaje portal "Avaza", ženu s kojom nije bio u srodstvu je usmrtio Mehmed Selimović, a brzo nakon toga je uhapšen.
    Mehmed Selimović je itekako poznat na području Gradačca. Riječ je o muškarcu za koju policija zna da uživa u narkoticima i koji ima psihičke probleme. Za sada nije poznat motiv ubistva i on se utvrđuje.




    “Danas 08.09.2024.godine, oko 00,50 sati, PS Gradačac prijavljeno je da se u Ul. Požaričkih branilaca čuje vika i galama, da je najvjerovatnije došlo do tuče, kao i da ima povrijeđenih lica. Izlaskom na mjesto događaja patrole policije PS Gradačac, potvrđeni su navodi prijave, zatečena su povrijeđena lica, o čemu je obaviješten dežurni tužilac KTTK-a”.

    “Povrijeđena lica i to: F.H.(1994) i M.Š (1992), oba iz Gradačca, su sanitetskim vozilom preveženi u JZU UKC Tuzla, gdje je M.Š. zbog teških tjelesnih povreda, zadobijenih ubodnih rana, koje najvjerovatnije potiču od hladnog oružja, zadržan na liječenju u JZU UKC Tuzla.

    Ne znam šta se tamo zbiva, Gradačac i okolina (igrao sam fudbal u svim tamošnjim selima) su mi djelovali kao napitomiji dio Bosne.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 39 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon Sep 16, 2024 1:43 pm