Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    boomer crook

    Posts : 37332
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Thu Aug 22, 2024 11:25 pm

    taj lik je koliko ja kapiram bezbednjak. nije, na primer, sanitetlija?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Thu Aug 22, 2024 11:28 pm

    Ako je tako, mnijem da je to dosta mračno bratstvo.
    One Eyed Bob

    Posts : 2060
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Thu Aug 22, 2024 11:40 pm

    Načelnik vojnog arhiva.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Erős Pista Thu Aug 22, 2024 11:42 pm

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 45140586


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    One Eyed Bob

    Posts : 2060
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Thu Aug 22, 2024 11:45 pm

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 3579118792
    Pa da. U osnovi visoka ćatinska pozicija, dovoljna da izazove svinjac u javnosti ali ne verujem u mračne klanovske priče osim one elementarne siledžijske solidarnosti + od toga mnogo važnijom potrebom da se narativ™ drži pod kontrolom.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Del Cap

    Posts : 6828
    Join date : 2019-11-04

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Del Cap Sat Aug 24, 2024 12:05 pm

    Na sva tri minula ročišta jedan podatak je porodice ubijenih su govorile kako su ispred porodične kuće Blažića, 5. maja ujutru, odnosno dan nakon masakra, primetili teretna vozila Vojske Srbije. Ova informacija je dodatno zaintrigirala javnost imajući u vidu da je Radiša Blažić, potpukovnik po činu, zaposlen u Vojsci, te da se tereti da je u svom posedu imao ilegalno oružje. Meštani su ispričali da su videli da je su iz kuće Blažića iznošeni nepoznati predmeti.

    Kao dokaz za ove tvrdnje, krajem ročište održanog drugog dana, advokati porodica ubijenih i ranjenih dostavili su i snimke sa nadzornih kamera na kojima se vide kamioni koji prolaze kroz oba sela. Takođe, pojedini članovi porodice isticali su da je porodicu ubice i njihovo imanje u jednom navratu obezbeđivala vojna policija, a Milica Ivković, majka ranjenog Ivana Ivković i prva komšinica Blažića, ispričala je da je njihov komšija, koji živi preko puta, video kamione.

    „Istina je da su svi pucali na svadbi iz pušaka. Istina je da su došla tri vojna kamiona u kuću Radiše Blažića posle masakra. Bila je tu i vojna policija, a naša policija nije smela da priđe. Ko zna šta su sve uzeli i odneli iz kuće. Komšiju, preko puta, su oterali kada su ga videli ispred kuće…“, rekla je pored ostalog Milica Ivković u četvrtak.

    Takođe, advokati porodica oštećenih ispričali su nakon ročišta u petak da porodice zaslužuju da znaju istinu, te je tom prilikom zatraženo da se utvrdi da li je istina, i ako jeste, zbog čega su ovi kamioni bili u kući potpukovnika Radiše Blažića. Takođe, otkriven je i serijski broj automatske puške iz koje je Uroš Blažić pucao i roditelji za nju tvrde da je pripadala Vojsci Srbije, pa su branioci oštećenih tražili da se utvrdi kojoj jedinici.



    inače, otac, srbin, oficir, branilac, ima svašta

    Nakon što su advokati završili svoje izlaganje, za govornicu je izveden Radiša Blažić.
    ...
    „Želim svima ode da se obratim, bol i žalost koju osećam zbog tog stračnog zločina gde je tamana sila prirode učinila da moj sin učini masakr, da sam znao da će doći do ovoga, dao bih svoju glavu da predupredim. Zakletvu sam dao 1977. godine, postavljen sam na pukovnički položaj, učestvovao sam u odbrani haških osuđenika. Ovde sam zaprepašćen kako Srbin na Srbina udara. Ne mogu da pravdam sina za bilo šta, da počini šta, a da ja to ne znam, ali želim da kažem da nisam lud. Državni instrument imate, da me ubijete u četiri zida, istina je nepobitna. Malo dete je velika radost, veliko dete je velika žalost. Porodice žrtava, patnja i bol. Više će osećati moje srce od bilo koga ovde što sedi. U ćeliji uz post i molitvu molim se za vaskrsenje. Moj sin je vaspitavan, od moj supruge i porodice, da bude pošten, da uči školu, da bude domaćin. Svi znaju ko sam i šta sam. Akademiju završavao kao najbolji u klasi. Sada me nema nigde u sistemu, ni za glasanje… Prošao sam dril u vojsci, ali se nisam bavio politikom. Posvećen sam poslu, a posle posla se presvlačio da bih radio. Od rane proleća do kasno u jesen kod nas je radilo 15 radnika koji su nam bili kao porodica“, pričao je stariji Blažić dok su petorica stražara stajala oko njega.

    Pokušao je da objasni kako je decu vaspitavao da rade i ponovio kako ne bi dozvolio svom sinu da učini ono što je učinio, da je znao da će do toga doći.

    „Da dozvolim svom sinu da ubije dečka koji se veslio na veselju, žaliču ga do kraja života. General me je spasio da ne odem na međunarodni sud, a možda mi i to smestitie“, rekao je stariji Blažić i dodao da mu se sin nikada nije poverio da je nekome dužan.

    „Štedeo sam od svoje plate, sin mi se nije poverio da je nekome dužan. Da pročitam u medijima u fašista, a uhapšen je u majici koju je moja majka uzela na pijaci za 200 dinara dece koja su bila na ekskurziji. Moj sin je položio prijemni, psihofizičke testove i sad sam ja kriv ovde što sina nisam vezao lancima. Pitaju šta će mi oružje, a ja stalno prolazio bezbednosne provere. Osudite me na smrt, razumem (stao mirno)“, kazao je Blažić.

    Dodao je potom da oni svi porodično rade, da je Uroš trebalo da ubije njega, a potom je počeo da plače.

    „Nije kriva supruga moja, mučenica, kriva je mračna sudbina, viša sila. Sve sam prošao, zaboravljen bio, torture preživeo… I sad opet preživljavam. Žao mi je što nisam u tuđem zatvoru, nego u srpskom, koji sam branio. Meni ne treba ništa, živeo sa skromno, meni je trebala samo porodica. Oženio sam sina, štedeo sam godinama za svadbu, bilo je preko 1.000 ljudi. Da bih, prilikom hapšenja, bio primoravan da kažem da se pucalo na svadbi“, kaže Blažić.

    Radiša Blažić je kazao kako nikada nije primetio da se Uroš ponaša nasilno.

    Advokat Radiša Blažića potom ga je pitao kako je izgledao Uroš kobnog 4. maja i šta su komunicirali.

    „To je bilo dva dana pre naše slava, Đurđevdana. Uroš, Lazar unuk i ja samo otišli u Dubonu, da kupimo ovcu sa slavu. Dovezli smo u porodični dom, uredili su, ja ne prisustvujem klanju. Rekao je u 7.00 će doći, u 12.00 su me probudili pozivom – Dolazi u centar sela, tvoj Uroš ubio dovjicu. Ja sam doživeo šok. Nisam primetio ništa čudno i nenormalno, da bi ukazivalo da može da se desi neka svađa. Nije bilo rasprave, a kamoli da dođe do pokolja, do ovakve strahote… Bili smo kući sve vreme. Uhapšen sam desetog, šest dana posle toga“, ispričao je Blažić.

    Blažić je potom upitan da opiše kakav je odnos imao sa sinom Urošem.

    „Uvek me oslovljavao sa tata. Jedina moja želja je bila da se ne bavi kriminalom i alkoholom. Hteo sam da se sa njim pošalim, želeo sam da legnem pored njega. Ja sam najsrećniji bio kad se on rodio. Nije mi se poveravao o ozbiljnim problemima. Pitao sam ga da li ga je neko tukao ili nešto. Ja sam rastrzan od posla, imam dosta imanja, on je pomagao, kad je loše vreme išao je kod drugara u Beograd. Poznato mi je da je zaustavljen sa motorom i ovo što je imao sa majstorom. Savetovao sam ga da do toga ne sme da dolazi, nikad nisam otišao da ga štitim, ako je zaslužio kaznu, neka ga kazne. Nije tačno to za socijalni rad. Moj sin je imao oči, video je sve probleme kroz koje samo prolazili. Nisam pričao o oružju ispred njega, nisam mu metak pokazao. Iznenadio me kada je 2020. godine hteo na akademiju“, priča Blažić opisujući odnos sa sinom.

    Na pitanje zbog čega je uzimao puške, rekao je da ne zna šta da odgovori, da su ga drugari nagovarali da bi nekada išao u lov. Na kraju u lov nikada nije otišao, a puške su stajale pod ključem.

    „Pričali smo o tom revolveru koji je posedovao, regularno za dozvolu. Rekao sam da ga ne drži na stolu zbog unuka. NIje mi se žalio da se oseća nebezbedno, sam je pokušavao da izađe iz toga, da nađe rešenje“, kazao je Blažić.

    Opisao je i kako je imao automatsku pušku i pištolj, da je „komandovao jedinicama koje su imale puške kao ovu iz koje je pucao Uroš“.

    Radiša Blažić je potom odgovarao na pitanja advokata, pa je tako objasnio kako je njegov DNK nađen u „mercedesu“ koji je Blažić koristio tog 4. maja.

    „Uroš i ja smo godinama koristili isti automobil, ali sam koristio i gradski prevoz i službena kola. A taj „mercedes“ koristio sam i za odlazak i dolazak po radnike, za prenos goriva. Opet napominjem ja sam sve vreme radio, a kada se vratim sa posla skinem uniformu i obučem staro odelo i radim“, rekao je Blažić.

    Odgovarajući na pitanja advokata Stefana Stefanovića, ko mu je prvi javio da je njegov sin počinio zločin, Blažić je kazao kako nije mogao da se seti njenog imena, ali joj zna prezime.

    Advokat Nebojša Perović potom ga je upitao da li je ikada otišao do kuće u Šepšinu u kojoj je živeo njegov sin i pretresao prostorije da vidi šta radi i čime se bavi, a Blažić je odgovorio kako nije vršio pretres.

    „Moj posao je da stvaram, a ne da proveravam da li mi se sin drogira, to nije bila moja obaveza. Žena je rekla da se ne drogira“, kazao je Blažić.

    Nakon što su advokati završili sa pitanjima, suđenje je završeno, a nastavak sledi sutra.
    One Eyed Bob

    Posts : 2060
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Sat Aug 24, 2024 12:16 pm

    Primitivna kulačka marva.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Erős Pista Sat Aug 24, 2024 12:28 pm

    +1


    Prirodno izrasla iz nekaznjenog ratnog maroderstva.


    Last edited by Erős Pista on Sat Aug 24, 2024 12:45 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 7700
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Sat Aug 24, 2024 12:31 pm

    Žena je rekla da se ne drogira
    паће

    Posts : 41144
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Sat Aug 24, 2024 12:32 pm

    У ратовима не само што нестају животи и имовина, нестаје и оружје. Док ратујеш, требају ти такви, ал' шта после са њима и са оружјем које су покупили и донели кући, да се нађе.

    Штоно кажу, и празна опали једном годишње. А ово имало и муниције, шенлучило сваки час, и још имало приступ магацину.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Erős Pista Sat Aug 24, 2024 12:47 pm

    Bas tako, to su ti likovi i to je to oruzje, a to je i ta maroderska silina stecena nekaznjenom pljackom. Sta mi bre ko moze?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Sat Aug 24, 2024 2:07 pm

    Koje je godište otac, ne mogu da nađem?
    Pominje zakletvu 1977, 2008. da je "dobio čin", negde sam video njegovu ili sinovljevu izjavu o 41 godini službe.
    Pomalo sam psiholog, na osnovu iskaza ne BiH mu dao nacrtanu pušku.
    Del Cap

    Posts : 6828
    Join date : 2019-11-04

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Del Cap Sat Aug 24, 2024 6:17 pm


    Možda je otišao u srednju vojnu školu 1977. i dao zakletvu sa 15 godina. Nelogično je da je od 1977. već aktivan oficir, pa današnji pukovnici su krajem 80ih i početkom 90ih išli na vojnu akademiju.
    Hans

    Posts : 101
    Join date : 2024-06-24

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Hans Wed Aug 28, 2024 8:33 am

    Primećujem da ovakve vesti postaju učestale - smrt od batina.
    Koliko je ovo deprimirajuće.


    https://n1info.rs/vesti/uhapsena-trojica-mladica-sumnja-se-da-su-na-smrt-pretukli-muskarca-na-adi-ciganliji/

    Dvojica maloletnika i jedan punoletni mladić uhapšeni su zbog sumnje da su na smrt pretukli muškarca na Adi Ciganliji.

    Incident se dogodio u noći između 19. i 20. avgusta, a povređeni muškarac je naknadno preminuo u Urgentnom centru, javlja Tanjug.

    Uhapšeni su jedan 19-godišnjak i dvojica 16-godišnjaka.



    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Aug 28, 2024 8:39 am

    Pasivna agresija na 11 na medijima i na netu = agresija na 11 u društvu.
    rujofil

    Posts : 613
    Join date : 2016-04-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by rujofil Wed Aug 28, 2024 2:38 pm

    Mnogo visok procenat psihopata medju mladima plus nikad veca zelja da se dokazuju.
    Del Cap

    Posts : 6828
    Join date : 2019-11-04

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Del Cap Wed Aug 28, 2024 5:55 pm

    A to je izgleda ovo:



    Sistem je prepoznao beskućnika, ali ubijenog
    28. avgust 2024, 14:27
    Jelena Zorić

    Kako su trojica obesnih klinaca ubila beskućnika na Novom Beogradu, a policiji to najpre nije bilo vredno ni uviđaja. Kako je, dakle, lako i daleko od očiju sistema otišao jedan čovek

    ...

    Oko jedan sat po ponoći, u utorak 20. avgusta ove godine, došao je tren kada su pred Marjanom svoje lice, ali i lice budućnosti ovog društva, pokazali jedan tinejdžer od 19 godina i dvojica maloletnika.

    Pre nego što su spazili beskućnika, trojica mladića počinila su nekoliko razbojništava u tom kraju, već su se domogli nešto novca, a onda su, iz čiste obesti, napali čoveka – Marjana Stihovića.

    Tukli su ga, razbili mu glavu. U nesvesti, okrvavljen, ostao je da leži na ruševinama.

    Oko devet ujutru pronašao ga je komunalni radnik dok je sakupljao smeće. Pozvani su policija iz stanice Čukarica i hitna pomoć.

    Uviđaja nije bilo

    Neko je zaključio: beskućnik, alkoholičar, razbijene glave, krvav… Dakle, pao je sam. Kao što je i živeo. Nikome nije palo napamet da i kad, poput beskućnika, živiš izvan sveta, to ne znači da živiš izvan zla ovog sveta.

    Uviđaj nije urađen, a Marjan je prevezen u Urgentni centar. Lekari su sa Marjana skinuli krvave dronjke. Smrdljive krpe koje su bile garderoba povređenog odmah su bačene, umesto da budu izdvojene kao dokazni materijal.

    Zato što beskućnik nije odmah evidentiran kao žrtva… već jedan „od onih“ u nizu. Ipak, pružena mu je lekarska pomoć kao čoveku, priključen je na medicinsku aparaturu.
    ...

    https://vreme.com/komentar/sistem-je-prepoznao-beskucnika-ali-ubijenog/
    avatar

    Posts : 7700
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Wed Aug 28, 2024 6:13 pm

    mnogo je veća tragedija ono u Boru, ovo su kriminalci bez značke
    Hans

    Posts : 101
    Join date : 2024-06-24

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Hans Wed Aug 28, 2024 8:28 pm

    @Del Vap

    Da čini se da je to to, iako se mesto zločina ne poklapa.

    Vidim da je samo Vreme objavilo ime ubijenog. Niko osim njih nije ni objavio ceo kontekst.
    Jedno ubistvo manje-više. Koga to interesuje, zgražavanje je iritantno i zastarelo.
    ficfiric

    Posts : 35279
    Join date : 2012-02-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by ficfiric Wed Aug 28, 2024 8:48 pm

    Nova podseca na jos dva slucaja - paljenje beskucnika u Novom Sadu i prebijanje u Tovarisevu, prosle godine https://nova.rs/vesti/hronika/deca-nasilnici-beskucnika-dragutina-zapalili-dok-je-spavao/


    Prosle godine je i ovde bio slican slucaj

    G.J. (62), koji je pre nekoliko noći pretučen u Majuru, preminuo je danas u Beogradu u bolnici, prenosi Glas Podrinja. Za ovaj zločin osumnjičen je sedamnaestogodišnjak.

    Podsećanja radi, maloletnik je čoveka napao na autobuskoj stanici i tukao ga duže od pola sata. G.J. je sa teškim povredama iz Šapca poslat u Klinički centar u Beogradu, gde se do juče borio za život.

    Šabačka policija u ponedeljak je uhapsila osumnjičenog, a sudija za maloletnike odredio mu je pritvor.


    _____


    Uprava napolje!

    Hans

    Posts : 101
    Join date : 2024-06-24

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Hans Thu Aug 29, 2024 9:27 am

    "tukao ga duže od pola sata"

    Šta reći.
    Ovaj raspad se da popraviti u drugoj, trećoj generaciji, ako se sad počne sa radom, a neće.
    x>0

    Posts : 81
    Join date : 2024-08-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by x>0 Sat Aug 31, 2024 10:45 pm

    Priča za laku noć...

    Trojica maloletnika provalili na benzinsku pumpu i ukrali novac, vlasnik ih pretukao i naterao da jedan drugog šišaju na ćelavo

    „Pljačka je prijavljena policiji i inspektori su identifikovali mog sina i njegove drugove kao krivce. Sa sinom sam išao u stanicu da dam izjavu, to su učinili i roditelji druge dvojice. Deca su ispričala šta se dogodilo. Zatim je vlasnik pumpe došao kod nas kući i sasvim smo normalno pričali. Nikakav sukob nije bio, jer smo se dogovorili da ćemo nadoknaditi štetu koju su deca napravila“, kaže on.

    Sagovornik dodaje da je vlasnik pumpe potom došao kod njega i 27. avgusta oko 18 sati kako bi tražio da se deca izvine i njegovoj sestri, pošto je ona suvlasnik pumpe i takođe je oštećena strana.

    „Odobrili smo i to, pustili smo decu da sednu u njegov auto kako bi ih on odvezao kod sestre da joj upute izvinjenje. Tada je usledila njihova drama i neviđena tortura“, priča sagovornik.

    Vlasnik pumpe, prema njegovim rečima, decu je odvezao u svoju kuću u Beloj Crkvi, uveo ih u dvorište i odmah počeo da ih tuče.

    „Tukao ih je i šutirao, a pridružila mu se i sestra. Jednom detetu je slomio nos, pa ga je polivao vodom iz creva da bi isprao krv. Tortura ni tada nije prestala, već je decu opet stavio u kola i odvezao ih kod frizera da ih ošiša za kaznu. U salonu je bila gužva, pa je on kupio mašinicu za šišanje“, priča potreseni čovek i objašnjava da je iživljavanje nad decom tada nastavljeno.

    „Odvezao ih je do svoje pumpe u selu, izneo stolicu i naredio im da jedan drugog šišaju na ćelavo! Deca su to uradila, šišala su jedan drugog i plakala“, kaže sagovornik.


    _____

    Vidi ga, mali ker! Dođi, ker, mali ker!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Sep 01, 2024 12:17 am


    Odobrili smo i to, pustili smo decu da sednu u njegov auto kako bi ih on odvezao 

    Jebote, ja ne razumem...
    One Eyed Bob

    Posts : 2060
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Sun Sep 01, 2024 12:23 am

    Najbolje da ne pristanu pa da im SNS kabadahija zapali kuću. Ima na PPP lepih objašnjenja događaja, uzmite prvo nešto protiv mučnine, od patologizacije događaja i dehumanizacije žrtava (to su trajno oštećena deca, buduće ubice itd) do pune identifikacije sa ovom ubilačkom bitangom. Inače protiv su Vučića. Lol.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Sep 01, 2024 12:37 am

    Ne nego, ako je stvarno SNS kabadahija, onda ih odvezu sami i vrate sami.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 38 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon Sep 16, 2024 9:37 pm