Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Aug 15, 2023 12:29 am

    Ne znam dal si ozbiljan
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Notxor Tue Aug 15, 2023 12:33 am

    Misliš da ubica nije slušao Smitse, ili, štajaznam mlađeg Kejva?


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by kondo Tue Aug 15, 2023 12:36 am

    ubosni?

    hanku paldum bolan. lepo je gađo vilmoš, hanka seljanka.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    паће

    Posts : 41156
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Tue Aug 15, 2023 8:58 am

    Приметио бих 1 позитивно бројање за босанске новинаре из крими рубрике, или макар мурију и ко већ тамо пише саопштења, што им кривична дела још увек имају падеже.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Tue Aug 15, 2023 9:39 am

    Mór Thököly wrote:Balkanski tekstovi pjesama
    logični naslednik topom ću te gađat moja mala

    ali

    ubedljivo najgori triling kriperskih grozota ima fkn čolo čikatilo a to sam otkrio tako što sam na nekom multikulti partiju iskazao IQ 300 kad me neka tršava meleskinja pitala wow o čemu je ova pesma baš je gruuuvi i ja balvan u naletu Maliganske Inspiracije mesto da smastim neki dobar ulet počnem da mudrujem* na mom Engleskom pa mi se upali lampica i nadodam da je hEj bAš iNtErEsAnTnO što ima još dve** stalkerske*** pesme na istom albumu i da je sva 3 txta to my total and utter astonishment napisala 1 ista žena msm znam sve njegove pesme napamet imaš sreće što si mene pitala hehe

    Spoiler:

    ofc vaporizirala se već na pola prve Definicije i otišla s nekim pijanim debelim zaraslim raspojasanim proćelavim žovijalnim iskeženim rusom da predigra na podiju a ostala dva sam smislio dok sam u auri mog pua talenta visio #truestory Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 2304934895


    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 2692
    fikret selimbašić

    Posts : 10147
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Tue Aug 15, 2023 9:43 am

    But I shot a man in Reno just to watch him die


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Notxor Tue Aug 15, 2023 9:46 am

    Yeah, my baby left me this morning
    And I don't care now, I don't care what the people say

    Yeah, I did everything that I could, everything I could
    Lord knows I did not leave her
    I tried to satisfy her worried mind, that's what I did

    You know she was nothing but trouble, trouble
    She keep me worried all the time
    God knows her movements are killing me

    Yeah, my baby stayed out all night long, all night long
    She keep me worried all the time

    Yeah, I lay down last night I was thinking
    Must I kill that woman? Must I kill that woman?
    Oh Lord I get down on my knees
    They tell me God forgivin' everything you do
    But I don't care what the people say
    I'm gonna kill that woman
    I'm gonna kill that woman, God knows
    I'm gonna get down on my knees


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    fikret selimbašić

    Posts : 10147
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Tue Aug 15, 2023 10:03 am

    Gledam Drinu


    Gledam Drinu
    njene vode hladne
    zbogom ostaj
    voljeni moj grade

    Saznao sam
    ko je nocu ljubi
    nisam dao
    drugi da im sudi


    Ref. 2x
    Hajde, druze moj
    prevezi me preko
    ja bi' nocas
    odavde daleko

    Jer za mene
    ovde srece nema
    poslednja je nada
    izgubljena

    Gledam Drinu
    a dusa me boli
    zasto nije
    mogla da me voli

    Ove noci
    na obali reke
    njihove sam
    okajao grehe

    Ref. 2x

    Gledam Drinu
    i suza mi krenu
    tu sam nekad
    krao ljubav njenu

    Ja sam krao
    a krali i drugi
    svasta o njoj
    pricali su ljudi


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    паће

    Posts : 41156
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Tue Aug 15, 2023 10:04 am

    А да кренемо мало од баш древних хитова о женоубиству? „Дилајла“ Тома Џонса и „Хеј, Џо“, а? Овај први то бар пева док седи забарикадиран и чека да мурија груне унутра, а овај други разговара са другаром и шта му другар каже, „куд ћеш сад, шта ћеш сад“ - „одо у мехико, никад ме уватити неће“. Одозго да посолим и „Максвелов сребрни чекић“ од Битлса, где мислим да страда наставница хемије, нек се наслањају на традицију црњака колико хоће.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    avatar

    Posts : 7703
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Tue Aug 15, 2023 10:41 am

    konjski nil wrote:
    Mór Thököly wrote:Balkanski tekstovi pjesama
    logični naslednik topom ću te gađat moja mala

    ali

    ubedljivo najgori triling kriperskih grozota ima fkn čolo čikatilo a to sam otkrio tako što sam na nekom multikulti partiju iskazao IQ 300 kad me neka tršava meleskinja pitala wow o čemu je ova pesma baš je gruuuvi i ja balvan u naletu Maliganske Inspiracije mesto da smastim neki dobar ulet počnem da mudrujem* na mom Engleskom pa mi se upali lampica i nadodam da je hEj bAš iNtErEsAnTnO što ima još dve** stalkerske*** pesme na istom albumu i da je sva 3 txta to my total and utter astonishment napisala 1 ista žena msm znam sve njegove pesme napamet imaš sreće što si mene pitala hehe

    Spoiler:

    ofc vaporizirala se već na pola prve Definicije i otišla s nekim pijanim debelim zaraslim raspojasanim proćelavim žovijalnim iskeženim rusom da predigra na podiju a ostala dva sam smislio dok sam u auri mog pua talenta visio #truestory Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 2304934895
    kakav #srcetame vokabular  Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 3579118792
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Aug 15, 2023 10:45 am

    Ma bre sve je jao meni, kuku mene, kud bas mene, sta sam bogu zgresio, zasto ja, nemam srece, druga, prijatelja, ljube, psa, ujeda...i ostali repertoar sa vucicevih KZŠ
    avatar

    Posts : 18961
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Tue Aug 15, 2023 10:46 am

    konjski nil wrote:
    Mór Thököly wrote:Balkanski tekstovi pjesama
    logični naslednik topom ću te gađat moja mala

    ali

    ubedljivo najgori triling kriperskih grozota ima fkn čolo čikatilo a to sam otkrio tako što sam na nekom multikulti partiju iskazao IQ 300 kad me neka tršava meleskinja pitala wow o čemu je ova pesma baš je gruuuvi i ja balvan u naletu Maliganske Inspiracije mesto da smastim neki dobar ulet počnem da mudrujem* na mom Engleskom pa mi se upali lampica i nadodam da je hEj bAš iNtErEsAnTnO što ima još dve** stalkerske*** pesme na istom albumu i da je sva 3 txta to my total and utter astonishment napisala 1 ista žena msm znam sve njegove pesme napamet imaš sreće što si mene pitala hehe

    Spoiler:

    ofc vaporizirala se već na pola prve Definicije i liotišla s nekim pijanim debelim zaraslim raspojasanim proćelavim žovijalnim iskeženim rusom da predigra na podiju a ostala dva sam smislio dok sam u auri mog pua talenta visio #truestory Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 2304934895
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 3137070404
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Tue Aug 15, 2023 10:50 am

    khm ti pua retosi su moji krvni neprijatelji jer forsiraju dejting scenu što to dalje uzrokuje razne vrste nasilja potrošačko ludilo krčenje šuma pojavu zoonoza i klimatske promene msio sam da ne moram da objašnjavam ali eto mne po običaju kupio kartu za poslednji red s kraja
    Mór Thököly wrote:Ma bre sve je jao meni, kuku mene, kud bas mene, sta sam bogu zgresio, zasto ja, nemam srece, druga, prijatelja, ljube, psa, ujeda...i ostali repertoar sa vucicevih KZŠ
    taj žanr se zove неш јебат imam čitavu plejlistu na yt Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 2304934895


    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 2692
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Летећи Полип Tue Aug 15, 2023 6:48 pm

    [Verse 1]
    Die, die, die
    Rotting in the rain
    Crawling in the mud
    And looking up at me in vain
    Die, die, die
    I want to hear you moan
    Shaking in the shadows
    Lying all alone

    [Chorus]
    I want you to die, die like a stranger
    I want you to die, die like a rat
    I wanna spit on your tombstone
    And then I'll laugh
    I want you underneath me
    I want you in the ground
    I want you to die, die, die
    Fucking die

    [Verse 2]
    Die, die, die
    Drowning in the regret
    Begging on me for forgiveness
    That you will never get
    I want you to die

    [Chorus]
    I want you to die, die like a stranger
    I want you to die, die like a rat
    I want to see you suffer and die in agony
    But before you slip away
    Please remember me
    I want you to die




    Misim, dosadašnji tok diskusije sam razumeo kao poziv da kačimo random nasilne lirikse. Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 1861198401


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    паће

    Posts : 41156
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Tue Aug 15, 2023 6:56 pm

    Јел могу и епикси? Миссим оно з гуслама...


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    fikret selimbašić

    Posts : 10147
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Sat Aug 19, 2023 4:05 pm

    Nakon što je obznanjeno da je Dženana Selimović imala bliski kontakt s pomahnitalim ubicom Nerminom Sulejmanovićem, uslijedila je odluka MUP-a TK da se ona suspenduje.

    Kako su mediji u početku naveli, ona je bila i u vezi sa Nerminom Sulejmanovićem, a što je ubijena Nizama Hećimović, nevjenčana supruga ubice Sulejmanovića sumnjala i zbog čega je dobijala batine kada god bi ga upitala za odnos sa Dženanom.

    "Avaz" sada otkriva da je policijska karijera "prljave" policajke Dženane Selimović i ranije kompromitirana te da je i ranije bilo elemenata za suspenziju odnosno za isključivanje iz redova onih koji trebaju da štite i provode Zakone ove države.

    Dženana Selimović je, naime, radila u PU Centar u Tuzli, da bi nakon otkrića da je imala neprofesionalnu komunikaciju s ljudima iz kriminalnog miljea, premještena na rad u policijsku stanicu u Gradačcu.

    Istražitelji su došli do dokaza, fotografija, da je Selimović imala kontakte i s ostalim kriminogenim osobama, ne samo sa Sulejmanovićem. S nekim od njih objavljivala je fotografije na Instagramu.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Sat Aug 19, 2023 4:12 pm

    te groupi policajke krimosa su neki nas balkanski fenomen?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Guest Sat Aug 19, 2023 4:14 pm

    Izgleda da je tako.
    avatar

    Posts : 18961
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Sat Aug 19, 2023 4:23 pm

    Pa nisu one problem već oni koji bi trebalo da ih nadziru i kontrolišu.
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Sat Aug 19, 2023 4:30 pm

    ne, naravno medju ima nesto duboko patrijarhalno i simbolicki u tome sto su mafijasi od policije napravili svoju naloznicu.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    паће

    Posts : 41156
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Sat Aug 19, 2023 5:10 pm

    boomer crook wrote:te groupi policajke krimosa su neki nas balkanski fenomen?

    Каже се групачеРЖ.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    disident

    Posts : 15371
    Join date : 2016-03-28

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by disident Sat Aug 19, 2023 5:14 pm

    Sto pisete kao da ne postoji struja a kamoli internet.
    Prepun je svet i istorija pandurki,z čuvarki i slicnih zanimanja koje su se spandjale sa krimosima.
    Sad sto jača mafija i kartel a slabija drzava, i sto jaci patrijarhat, to prisutniji fenomen


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Sat Aug 19, 2023 5:21 pm

    dobro sta se ljutis? ti treba nas seniore da izvestavas.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Guest Sat Aug 19, 2023 5:25 pm

    da, ranije sam mislio da je "hajde, oči moje, pogledaj mi to i to..." stilska figura. kad ono prc.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Filipenko Sat Aug 19, 2023 5:25 pm

    Niko da obrati paznju na root cause i da savet koji jedini moze da pomogne ostalim devojkama/zenama, a to je da se klone kriminalaca. Jebiga, mozes da se zgrazavas nad individualnim sudbinama/ucestvujes u Blic humanitarnim akcijama, ali ne smes da ides na neku opstu pricu.


    To kazem kao dobro poznati feminista.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 7 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 6:02 pm