Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    disident

    Posts : 15372
    Join date : 2016-03-28

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by disident Sat Aug 19, 2023 5:28 pm

    Ne vidim od sunca smajlije  Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 2304934895
    Meni su obe teme zanimljive, i taj patrijarhalni fenomen sto se nekome dize/vlazi na opasne likove i kriminalce, ima tu neverovatnih priča i ličnosti i bice zanimljivo da se vidi, jednom kada čovečanstvo napravi punokrvni AI ili komunističko društvo da li je to sve bila posledica samo patrijarhata. 
    Drugo, jako je zanimljivo koliko duboko ide simbioza kriminala i organa sile, al to ume da bude nezdravo kod nas , iako ironično na lokalu i u malim mestima svi sve vide.
    I ko s kim sedi u kojoj kafani, ko kod koga ide na slavu i svadbe krštenja itd


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    fikret selimbašić

    Posts : 10148
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Sat Aug 19, 2023 5:31 pm

    disident wrote:Sto pisete kao da ne postoji struja a kamoli internet.
    Prepun je svet i istorija pandurki,z čuvarki i slicnih zanimanja koje su se spandjale sa krimosima.
    Sad sto jača mafija i kartel a slabija drzava, i sto jaci patrijarhat, to prisutniji fenomen

    Starci drobe svoju priču, Disi. Kao oni koje Ostap Bender u Odesi sluša dok se sjećaju predrevolucionarnih vremena. Nismo ovo zatekli već je nešto čijem smo nastanku i razvojnom putu svjedočili i svjedočimo. Nema šoka ali jeste malo neobično naviknuti se na Hrkalovićke i Selimovićke, na hapšenja skoro kompletnih policijskih stanica, na to da je uzgojem marihuane (ozbiljnom skoro kao Jovanjica) na bihaćkom području godinama rukovodio tamošnji kantonalni policjski komesar...


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11728
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Ferenc Puskás Sat Aug 19, 2023 5:39 pm

    fikret selimbašić wrote:
    disident wrote:Sto pisete kao da ne postoji struja a kamoli internet.
    Prepun je svet i istorija pandurki,z čuvarki i slicnih zanimanja koje su se spandjale sa krimosima.
    Sad sto jača mafija i kartel a slabija drzava, i sto jaci patrijarhat, to prisutniji fenomen

    Starci drobe svoju priču, Disi. Kao oni koje Ostap Bender u Odesi sluša dok se sjećaju predrevolucionarnih vremena. Nismo ovo zatekli već je nešto čijem smo nastanku i razvojnom putu svjedočili i svjedočimo. Nema šoka ali jeste malo neobično naviknuti se na Hrkalovićke i Selimovićke, na hapšenja skoro kompletnih policijskih stanica, na to da je uzgojem marihuane (ozbiljnom skoro kao Jovanjica) na bihaćkom području godinama rukovodio tamošnji kantonalni policjski komesar...
    A ko bi ti da rukovodi? Kojekakve barabe i kriminalci?


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Летећи Полип Sat Aug 19, 2023 5:47 pm

    disident wrote:Ne vidim od sunca smajlije  Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 2304934895
    Meni su obe teme zanimljive, i taj patrijarhalni fenomen sto se nekome dize/vlazi na opasne likove i kriminalce, ima tu neverovatnih priča i ličnosti i bice zanimljivo da se vidi, jednom kada čovečanstvo napravi punokrvni AI ili komunističko društvo da li je to sve bila posledica samo patrijarhata. 

    Ne treba ti Ej-Aj, čitaj Karen Hornaj!


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    паће

    Posts : 41157
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Sat Aug 19, 2023 6:29 pm

    Filipenko wrote:Niko da obrati paznju na root cause i da savet koji jedini moze da pomogne ostalim devojkama/zenama, a to je da se klone kriminalaca. Jebiga, mozes da se zgrazavas nad individualnim sudbinama/ucestvujes u Blic humanitarnim akcijama, ali ne smes da ides na neku opstu pricu.


    To kazem kao dobro poznati feminista.

    Органима г. добро познати?


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Notxor Sat Aug 19, 2023 11:30 pm

    Dženana je nevina!


    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 TDxxTPF


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Erős Pista

    Posts : 82302
    Join date : 2012-06-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Erős Pista Sun Aug 20, 2023 9:33 am

    Zasto si glup?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Notxor Sun Aug 20, 2023 9:43 am

    Boli te kurac, živiš kao svinja.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    fikret selimbašić

    Posts : 10148
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Mon Aug 21, 2023 3:23 pm

    Sinoć je na području TK opet neka ljubomorna budala ubila (nevjenčanu) ženu i sebe, ovaj put u Živinicama.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Aug 21, 2023 3:37 pm

    Brate mili...
    avatar

    Posts : 7703
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Mon Aug 21, 2023 6:49 pm

    imam neki utisak da se pola događaja u Bosni dešava u tim Živinicama
    fikret selimbašić

    Posts : 10148
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Mon Aug 21, 2023 7:50 pm

    MNE wrote:imam neki utisak da se pola događaja u Bosni dešava u tim Živinicama



    Tuzlanski kanton je namnogoljudniji i najnaseljeniji dio BiH. Tuzla, Živinice, Lukavac je praktično jedan grad spojen brojnim i velikim selima između njih. Prolazno su mjesto, nezaobilazno za dosta ljudi kad se kreću sa sjevera prema moru i centralnoj Bosni ili sa juga prema Savi. Kroz Živinice rijetko prolaze oni koji se kreću pravcem istok zapad, prema Drini ili Krajini. Spustio se prošle sedmice na jug, nisam bio od prije korone u Harcegovini. Glavni utisak mi je pustoš, čini mi se da je svaka treća kuća naseljena. Osjeti se to i u Živinicama ali i dalje su življi od ostatka. U selima oko čaršije nje dosta gore stanje nego prije 13 godina.

    Vidimo se u Živinicama tačka ba/Pank je iz Živinica je nikad prežaljena internetska stranica. Da je živa, sad bih ti proslijedio link i za pola sata bilo bi ti jasnije zašto imaš takav utisak. Nestala je davno, dvocifren je broj godina Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 3363120308


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by plachkica Mon Aug 21, 2023 7:53 pm

    jedna devojka iz živinica mi je otela momka sredinom devedesetih, moj poslednji šabački momak.
    posle se izvinjavala jer nije znala (HA!) i udala za nekog pandura
    fikret selimbašić

    Posts : 10148
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Mon Aug 21, 2023 7:57 pm

    plachkica wrote:


    jedna devojka iz živinica mi je otela momka
    sredinom devedesetih
    moj poslednji šabački momak.
    posle se izvinjavala jer nije znala
    (HA!)
    i udala za nekog pandura


    Stih.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Летећи Полип Mon Aug 21, 2023 8:04 pm

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 E7x42HLWEAILLJd


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Mon Aug 21, 2023 8:15 pm

    plachkica wrote:jedna devojka iz živinica mi je otela momka sredinom devedesetih, moj poslednji šabački momak.
    posle se izvinjavala jer nije znala (HA!) i udala za nekog pandura

    tako joj i treba


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Mon Aug 21, 2023 8:16 pm

    Летећи Полип wrote:Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 E7x42HLWEAILLJd

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 1399639816


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    fikret selimbašić

    Posts : 10148
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Mon Aug 21, 2023 8:46 pm

    U Bijeljini u ulici Pere Stanića večeras je nožem izbodena žena. Kako saznajemo ženu je nožem izbo suprug, a nakon toga skočio sa balkona. Muškarac i žena su kolima hitne pomoći prevezeni u bijeljinsku bolnicu.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    avatar

    Posts : 18962
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Mon Aug 21, 2023 9:16 pm

    Ovo sve kao kao neki sumanuti triler.
    avatar

    Posts : 7703
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Mon Aug 21, 2023 9:29 pm

    ništa tu nije sumanuto, bar nekih 5-10% stanovništva je za ozbiljno liječenje, ali su mentalne bolesti kod nas i dalje tabu tema
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7414
    Join date : 2020-03-05

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Aug 21, 2023 10:19 pm

    Ovo poslednje je sto smo imali prilike da citamo u dnevnoj stampi pre rata. Bosna, Srbija juzno od Save i Dunava: sekira, noz uvek ladno nikad vatreno, zrtve clanovi uze porodice. Vojvodina, Slavonija, našli ga obešenog/nu na tavanu medj šunkama jedne maglovite decembarske noci. Slovenija, e tu su već bili ozbiljno poremećeni ljudi kao Metod Trobec, čitajte o njemu a možete i da slušate bend Trobecove krušne peći.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Mon Aug 21, 2023 11:16 pm

    najbolje ime za bend ikada a bgm i za album

    1 sam vodio 1 djevu da gledamo pripala joj muka od grozozvuka s bine dočim sam ja kupio majicu i cd od miline užitka i dragosti Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 2304934895



    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 2692
    avatar

    Posts : 18962
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Fri Aug 25, 2023 9:35 am

    Dvoje ubijenih u Futogu, Blic navodi da su nestašni navijači u pitanju. Da se podsetimo starih  hitova  https://insajder.net/arhiva/tema/vucic-drzava-trenutno-nema-snage-za-borbu-protiv-huligana-video
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Sun Aug 27, 2023 1:11 pm

    Muškarac star 72 godine, pretukao je devojčicu od 14 godina, inače svoju komšinicu, u naselju Ogledna stanica u Vranju, potvrđeno je iz Osnovnog javnog tužilaštva, saznaje "Blic".

    - Mi tog čoveka i ne poznajemo, živi u susednoj ulici. Smetala su mu deca. Pored što ju je pesničio, vređao ju je jer je bila u šortsu, govorio joj da je ku*va i druge gadosti. Dete je došlo da mi kaže šta se desilo, bilo je pod stresom, a on se zaključao u stanu. Valjda je mislio da ću da idem i da ja njega tučem. Mi smo slučaj prijavili policiji, koja je došla po pozivu – priča vidno potresen otac za "Blic".

    https://www.blic.rs/vesti/hronika/jezivo-nasilje-u-vranju-muskarac-72-pretukao-devojcicu-14-jer-mu-je-smetala-buka/wvzg0qm
    samo lapot brt samo lapot and chill

    inč imao sam komšije obolele od bučanja i žurčenja pa sam ih u nedelju ujutro lečio ljutom travom ofc sve u granicama legalno dozvoljene buke kako komunalna neb imala posla



    cenim da je neko od njih imao frku od zubarske bušilice koja se čuje svih 30 min pa je 1 tretman bio dovoljan  Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 2304934895


    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 2692
    avatar

    Posts : 7703
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Sun Aug 27, 2023 2:42 pm

    u naselju Ogledna stanica"

    wtf jel se stvarno tako zove naselje

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 8 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 11:53 pm