Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    feminizam i priključenija

    bemty

    Posts : 3797
    Join date : 2014-11-12

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by bemty Tue Mar 14, 2023 5:00 pm

    kondo wrote:
    disident wrote:
    Ma ne može ovo niko da normalizuje, bar ne niko funkcionalan. Msm ako si mizogina svinja, mozes da kazes hnjo hnjo pa sta štipnu je , al ne mozes da negiras seksualni kontekst toga. 
    Ustvari mene idalje ostavlja bez teksta ovaj njegov status, tj sta je on hteo da kaze, kakve su ovo nebuloze.

    procitaj bolje, sve pise tamo. uvatio je za dupe ne zato da bi je nagnao nego da bi je ponizio i stavio na mesto koje joj pripada, glupom zenskom.

    a ono, mozda njegova pozicija nije kljucna za to da li se radi o seksualnom nasilju? mislim mogao je da je odalami po tintari da joj pokaze da je glupa. seksualno nasilje je vrlo cesto stvar dominacije i ponizavanja, ali je efektna zato sto u te svrhe koristi nesto sto je inace podrucje intime. ne hvatamo se za dupe medjusobno kao prijatelji, jbg.


    _____
    Warning: may contain irony.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Zus Tue Mar 14, 2023 5:31 pm

    Pa sad, kako ko
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Notxor Tue Mar 14, 2023 6:09 pm

    Kad su slobodna bacanja je obavezno.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    avatar

    Posts : 7511
    Join date : 2017-03-14

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by MNE Tue Mar 14, 2023 6:16 pm

    bemty wrote:
    kondo wrote:

    procitaj bolje, sve pise tamo. uvatio je za dupe ne zato da bi je nagnao nego da bi je ponizio i stavio na mesto koje joj pripada, glupom zenskom.

    a ono, mozda njegova pozicija nije kljucna za to da li se radi o seksualnom nasilju? mislim mogao je da je odalami po tintari da joj pokaze da je glupa. seksualno nasilje je vrlo cesto stvar dominacije i ponizavanja, ali je efektna zato sto u te svrhe koristi nesto sto je inace podrucje intime. ne hvatamo se za dupe medjusobno kao prijatelji, jbg.
    al se lupkamo, s tim što je to nešto što po bontonu inicira ženska strana u tom prijateljskom odnosu
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7174
    Join date : 2020-03-05

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Mar 14, 2023 7:08 pm

    Pre neki dan nas nekoliko upada u Uber, ispostavi se da je vozač Ukrajinac. Krene priča o ženama i on mrtav ladan kaže da istočno evropljanke vole kad ih se pljesne po guzi. Rekoh mu ja to jednom probao sa bivšom, dva dana sam čekao da mi otok spadne da ponovo progledam na to oko. Rekoh nemoj da pričaš te stvari mušterijama, stradaće neko.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by kondo Tue Mar 14, 2023 7:14 pm

    ne seri da si popio po pički od žene


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    zvezda je zivot

    Posts : 7063
    Join date : 2014-11-07

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by zvezda je zivot Tue Mar 14, 2023 7:35 pm

    паће wrote:И Бетовен је био пиздек, па шта. Тј једно је шта направиш, друго је какав си као осопа, некад буквално уметност дође као искупљење за љигу.

    ljudi zaboravljaju da je osnivacki mit poezije onaj o apolonu i dafne, pametnom dosta. to je mnogo dublje pitanje od blaziranog razdvajanja lika i dela i sta ti ja znam.


    _____
    ova zemlja to je to
    boomer crook

    Posts : 36972
    Join date : 2014-10-27

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by boomer crook Tue Mar 14, 2023 7:47 pm

    apolon feminizam i priključenija - Page 8 1399639816


    zvezda skuplja snagu pa odmah na povratku ide u super saiyan formu



    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7174
    Join date : 2020-03-05

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Mar 14, 2023 7:53 pm

    kondo wrote:ne seri da si popio po pički od žene
    Ma naravno da nisam, ali sam morao da WASPovima sa kojima sam bio u kolima slikovito objasnim zašto je loša ideja to raditi istočno evropljankama. Ne da je dobra ideja uraditi to bilo kome bez odobrenja, ali ovde je krenula proča o tome kako je to implicitno dozvoljeno njima raditi.

    tldr: publika bolje shvati kad im daš slikovit primer.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    zvezda je zivot

    Posts : 7063
    Join date : 2014-11-07

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by zvezda je zivot Tue Mar 14, 2023 8:03 pm

    boomer crook wrote:apolon feminizam i priključenija - Page 8 1399639816

    ne mora apolon. pan ima prakticno isti mit.

    rambo ko rambo me ne zanima, samo sam u fazonu ej ljudi zivimo u civilizaciji, helou


    _____
    ova zemlja to je to
    kapetanm

    Posts : 5803
    Join date : 2012-02-10

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by kapetanm Tue Mar 14, 2023 8:14 pm

    Po njemu razlozi su konceptualne prirode
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Erős Pista Tue Mar 14, 2023 8:25 pm

    zvezda je zivot wrote:
    паће wrote:И Бетовен је био пиздек, па шта. Тј једно је шта направиш, друго је какав си као осопа, некад буквално уметност дође као искупљење за љигу.

    ljudi zaboravljaju da je osnivacki mit poezije onaj o apolonu i dafne, pametnom dosta. to je mnogo dublje pitanje od blaziranog razdvajanja lika i dela i sta ti ja znam.

    Ovo je jedan od najzvezdastijih postova ikada napisanih. feminizam i priključenija - Page 8 1233199462


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by kondo Tue Mar 14, 2023 8:37 pm

    kod ramba ima jedan dodatni problem koji mu dosta otežava situaciju

    ne znam da li pere zube ali njemu nenormalno smrdi iz usta što svako normalan oseća na manje od 2 metra

    par puta mi se zapahnuo u facu i ovo što sam preživeo to vam je


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    zvezda je zivot

    Posts : 7063
    Join date : 2014-11-07

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by zvezda je zivot Tue Mar 14, 2023 8:55 pm

    mojoj sestri to isto glavni utisak iz komunikacije s rambom, to da bas smrdi. nije doduse precizirala da li je iz usta il odakle.


    _____
    ova zemlja to je to
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by kondo Tue Mar 14, 2023 9:11 pm

    pa ima taj nepodnošljiv oreol bazdine


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11581
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Ferenc Puskás Tue Mar 14, 2023 10:20 pm

    Crni Rambo.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7174
    Join date : 2020-03-05

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed Mar 15, 2023 3:00 am

    disident wrote:
    konjski nil wrote:comic relief: pokojni indy odbego od ovdašnjih nazi gej bibliotekara u vulvalini encampment da tamo lučonoši slepima povodom slučaja pa ga neka gospoja isprašila za mensplejning i gazdovanstvo feminizam i priključenija - Page 8 Tvhorror
    O ne, sad ce da napusti i PPP 
    feminizam i priključenija - Page 8 1931448533
    feminizam i priključenija - Page 8 62b50310


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    avatar

    Posts : 7511
    Join date : 2017-03-14

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by MNE Wed Mar 15, 2023 8:15 am

    recituje svoju pjesmu "Osveta", bilo joj je na YT ali je makla jutros

    https://streamable.com/15gocu
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by kondo Wed Mar 15, 2023 8:38 am

    slatkica


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Notxor Wed Mar 15, 2023 10:01 am

    Šta je ona i kakva je manje je bitno od činjenice da je u HNovom bila na radnom zadatku, da ne kažem na radnom mestu.
    Ako je istina to što on piše, mogao je da je otera nazad ili da emisiju napravi sa ekipom bez nje, a ne da je udara po dupetu.
    Na kraju, sud u HNovom je na lepom mestu u starom gradu preko puta crkve sv. Jeronima, 5 minuta od gajbe pa ako se zateknem u to vreme izveštavaću za Burundi. feminizam i priključenija - Page 8 1143415371
    Biće zanimljivo pratiti kako se razvijaju njihove karijere, ali ne verujem da će se bogznašta u njihovim životima promeniti. Onom nenormalnom pilotu što je putanjom aviona crtao srce u vazduhu su ponovo dali avion da vozi.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    konjski nil

    Posts : 2567
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by konjski nil Wed Mar 15, 2023 10:21 am

    kondo wrote:slatkica
    -1
    prvomajska parada u pjongjangu ima manje redflegova od gđice pesnikinje bukv neverujženikojapušidrinubezfiltera tip ali ok nebitno za ovaj slučaj a i inč

    nego sinoć sam preslušavao diskografiju riznicu seksualne opterećenosti pomahnitale crnogorčine i iskr svi znaci su bili tu nego su sledbenici kulta bili i ostali pretupi da skapiraju a ostale je bolo avax da se bave prizemnim hitovima o manijacima incestima natezanjima guženjima picajzlama kurvama sidama polanskom onaniji staračkoj nemoći ljubavi vođenju plođenju opaljivanju qrcima pičkama govnima i sisama feminizam i priključenija - Page 8 2304934895

    Notxor wrote:Ako je istina to što on piše, mogao je da je otera nazad ili da emisiju napravi sa ekipom bez nje, a ne da je udara po dupetu.
    +1
    zamisli kolko bi svetskimegacarskije bilo da smo videli ovaj prizor u emisiji


    _____
    feminizam i priključenija - Page 8 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   feminizam i priključenija - Page 8 2692
    avatar

    Posts : 7511
    Join date : 2017-03-14

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by MNE Wed Mar 15, 2023 10:27 am

    izgovor mu je tragikomičan
    паће

    Posts : 40200
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by паће Wed Mar 15, 2023 10:30 am

    konjski nil wrote:
    nego sinoć sam preslušavao diskografiju riznicu seksualne opterećenosti pomahnitale crnogorčine i iskr svi znaci su bili tu nego su sledbenici kulta bili i ostali pretupi da skapiraju a ostale je bolo avax da se bave prizemnim hitovima o manijacima incestima natezanjima guženjima picajzlama kurvama sidama polanskom onaniji staračkoj nemoći ljubavi vođenju plođenju opaljivanju qrcima pičkama govnima i sisama feminizam i priključenija - Page 8 2304934895

    Ма то никад не знаш која половина је зајебанција, шта је ту пројекат а где је ту уградио себе. После се испостави, па знаш.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Летећи Полип

    Posts : 11132
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Летећи Полип Wed Mar 15, 2023 10:59 am

    MNE wrote:recituje svoju pjesmu "Osveta", bilo joj je na YT ali je makla jutros

    https://streamable.com/15gocu


    E, moj Antonije...


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    avatar

    Posts : 18439
    Join date : 2014-12-12

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by beatakeshi Wed Mar 15, 2023 11:08 am

    Nisam stručan, ali njegovo saopštenje vrišti od samozaljubljenosti. A ako mene pitate, narcisoidnost zna da bude ozbiljan poremećaj ličnosti.

    feminizam i priključenija - Page 8 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 2:09 pm