Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    Uncle Baby Billy

    Posts : 3341
    Join date : 2021-09-13

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Uncle Baby Billy Tue Apr 04, 2023 4:52 pm

    opa, Lilo Mompar podržao Jeremiću Vuka

    https://www.instagram.com/reel/CqnhBnQoID3/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Tue Apr 04, 2023 6:09 pm

    ficfiric wrote:Za koji dan u rubrici OTD. Jos tad je rekao "ako se ponove", odmah je provalio Vucica da hoce da ga zajebe

    opozicija - Page 13 Fs3UU0nXoAEQFrj?format=jpg&name=large
    Popriličan komad političke budale.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Tue Apr 04, 2023 6:27 pm

    Nije on toliko budala koliko je generalno zadovoljan svojom profesionalnom pozicijom.
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Tue Apr 04, 2023 6:56 pm

    +1


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Thu Apr 06, 2023 2:37 am

    Sukobi na kosovskoj desnici.

    http://www.nspm.rs/komentar-dana/referendum-ne-hvala.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Fri Apr 14, 2023 12:00 am

    Moram priznati da me prilicno zabavlja ova trakavica

    http://www.nspm.rs/hronika/vuk-jeremic-zasto-neki-traze-vanredne-izbore-a-istovremeno-se-protive-referendumu-na-kojem-ce-rezim-sigurno-biti-porazen.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 35279
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Fri Apr 14, 2023 12:56 am

    Za to vreme Djilas i Bota se sibaju

    Đilas odgovorio na optužbe Borisa Tadića

    Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas reagovao je na izjavu lidera Socijaldemokratske stranke (SDS) Borisa Tadića koji je poručio da je lider SSP uništio opozicione redove.

    U izjavi za Novu, Đilas je naglasio da ni ovoga puta neće odgovarati Borisu Tadiću na sve ono što je govorio o njemu.

    „Godinu dana i više sam izložen napadima pojedinaca iz opozicije i neistinama koje iznose. Uglavnom su u pitanju pripadnici političkih organizacija koje nemaju dovoljno glasova da pređu ni ovaj umanjeni cenzus od 3 odsto. Nikada nisam odgovarao na isti način, jer smatram da bilo kakvi sukobi unutar opozicije utiču na odluku opozicionih birača da izađu na izbore, odnosno svaka rasprava samo koristi režimu. Od 2018. kada sam se vratio u politiku radim sve što je u mojoj moći da opozicione stranke budu što jedinstvenije i da oštrica kritike bude usmerena isključivo ka režimu. Trudiću se da se i ja i svi iz Stranke slobode i pravde i dalje ponašaju na isti način. Zato ni ovoga puta neću odgovarati Borisu Tadiću na sve što je o meni izgovorio“, zaključio je Đilas.

    Tadić je u emisiji „Među nama“ televiziji Nova govorio i o predsedniku Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, koga je optužio da je „uništio opozicione redove“.

    „Ne možete biti čovek koji će svako malo biti u saradnji sa vladajućim režimom i govoriti da ste pošteni, ne možete govoriti da su Dveri pre nekoliko godina bile stranka koja treba da učestvuje u zajedničkoj borbi protiv sistema, a danas kažete da su Dveri ekstremistička organizacija. To ne možete da radite… Pričam o Draganu Đilasu, koji je to direktno govorio i uništio opozicione redove“, rekao je Tadić.

    „Mogli smo fantastično da se dogovorimo da nemamo besmislene bojkote lokalnih izbora, poništene su sve stranke koje su imale svoju infrastrukturu, a on (Đilas) pošto ima pare, gradio je svoju infrastrukturu i sada se hvali da je najveća stranka. To će sve da se promeni, ali su potrošene godine“, dodao je on.


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Wed Apr 19, 2023 2:44 pm

    biće odsečniji   opozicija - Page 13 4135669698




    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 35279
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Wed Apr 19, 2023 2:46 pm

    Kao Putin?

    opozicija - Page 13 576685_nafta_f


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 35279
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sat Apr 22, 2023 8:33 pm

    Radulovi koalicioni partneri se ukrupnjavaju

    Jovana Stojković i njen pokret prešli u Stamatovićevu Zdravu Srbiju

    Jovana Stojković i Pokret Živim za Srbiju, koji je predvodila, prešli su u Zdravu Srbiju, čiji predsednik je Milan Stamatović, inače i predsednik Opštine Čajetina.

    Stamatović je to saopštio na današnoj sednici Glavnog odbora Zdrave Srbije koja je održana na Zlatiboru, a kojoj je prisustvovala i Jovana Stojković.

    Stamatović je rekao da se njegovoj stranci „pridružio Pokret Živim za Srbiju“, za koji je rekao da ga „predvodi mlada, časna i hrabra lekarka Jovana Stojković koja, kao i njen pokret, već godinama živi za Srbiju i ne da na Srbe i Srbiju“.

    „Program Zdrave Srbije uvek mogu potpisati. Tu nema nikakve ideološke razlike i to je program koji nije samo na papiru već on je životan, pogotovu ovde na Zlatiboru“.

    „Politiku, od predsednika države do najnižeg lokalnog činovnika, moramo vratiti da služi narodu i ja ću rado biti deo tog procesa“, poručila Jovana Stojković.

    „U politici retko možete da nađete nekog korektnog partnera koji drži reč. Mi smo to pronašli u Zdravoj Srbiji i to je glavni razlog zbog koga smo odlučili da nastavimo našu saradnju“, dodala je bivša predsednica Pokreta Živim za Srbiju.


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Sat Apr 22, 2023 8:47 pm

    opozicija - Page 13 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Sat Apr 22, 2023 8:48 pm

    Ovde kao ilustraciju treba staviti total Zlatibora.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Apr 22, 2023 9:27 pm

    [size=34]Tu nema nikakve ideološke razlike[/size]

    Apsolutno, kao što nema ideološke razlike između ove pekare ispred zgrade i one na uglu
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7402
    Join date : 2020-03-05

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sat Apr 22, 2023 10:35 pm

    Živim za Zdravu Srbiju.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Летећи Полип

    Posts : 11362
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Летећи Полип Sat Apr 22, 2023 10:37 pm

    Srbim za živu zdraviju


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    паће

    Posts : 41144
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by паће Sun Apr 23, 2023 11:41 am

    Парола обједињене странке: „уздравље, живели!“.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    ficfiric

    Posts : 35279
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Tue Apr 25, 2023 2:06 pm

    SAZNAJEMO Zorana Mihajlović napustila SNS

    Bivša ministarka i visoka funkcionerka SNS Zorana Mihajlović napustila je Srpsku naprednu stranku (SNS), saznaje Nova.rs.

    Kako saznajemo, Mihajlović je uputila pismo u kojem je obavestila rukovodstvo da napušta tu partiju.

    Trzavice na relaciji Zorana Mihajlović – vrh SNS traju duže od godinu dana, a kulminirale su nakon sastanka lidera SNS Aleksandra Vučića i bivše ministarke nakon kog je postalo jasno da Mihajlović neće biti deo nove Vlade.


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 35279
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Thu Apr 27, 2023 3:37 pm

    Zorana Mihajlović otkriva kako je Mali tajno sklopio ugovor sa Norvežanima za EPS i odgovara na pitanje – ko čuva Bajatovića i Grčića

    https://nova.rs/vesti/politika/zorana-mihajlovic-otkriva-kako-je-mali-tajno-sklopio-ugovor-sa-norvezanima-za-eps-i-odgovara-na-pitanje-ko-cuva-bajatovica-i-grcica/

    Bivša ministarka i potpredsednica Vlade Srbije, Zorana Mihajlović, rekla je u intervjuu za Nova.rs da je stanje u energetskom sektoru Srbije tragično i da se tačno zna ko je kriv za energetski kolaps koji se dogodio krajem 2021. godine. Ona je rekla da su u EPS-u uz pomoć tajkuna bliskih vlasti (lobista kako ih ona naziva) organizovani štrajkovi zbog kojih jedno vreme nisu radile teromelektrane i kopovi.

    ...


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Thu Apr 27, 2023 4:22 pm

    opozicija - Page 13 1529856955


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3341
    Join date : 2021-09-13

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Uncle Baby Billy Fri Apr 28, 2023 11:24 am

    https://www.facebook.com/583987467/posts/pfbid02cMfoDBxxuDhvcUvidmad7Fe4SypApfY4AKtE2DdBKdUiVK5ySEbN5H9FLcKBsmwTl/?mibextid=Nif5oz

    Dejan Atanacković o tome zašto je izbačen iz Ekološkog ustanka



    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri Apr 28, 2023 11:48 am

    Haha tek sad videh da je Ćuta počeo da se bavi Kosovom, izdajom i tako dalje  opozicija - Page 13 3579118792

    Nema ništa od nas, ljudi.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri Apr 28, 2023 11:52 am

    Zemlja se davi u prljavštini, reke i šume služe kao deponije, ne može se disati u gradovima, ali neeee, hajde da se ekološki pokret bavi izdajom Kosova, to je sada prioritet, bavljenje drugom državom. Ma marš u kurac.
    Јанош Винету

    Posts : 5420
    Join date : 2016-01-26

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Јанош Винету Fri Apr 28, 2023 1:41 pm

    Није могуће бавити се политиком а немати баш никакав став о Косову. То је питање  наметнутно свима, и ко нема макар некакав одговор нема шта да тражи у јавном простору. 

    Било какав одговор је добар, леви, десни, какав год. Али ћутати као мулац о томе значи да ниси политичар него аматер. 
    Ако немаш идеологију нити идеолошки апарат који ти омогућује да се о стварима поставиш, немаш ни кичму за политику, него си фах-идиот који је ту привремено и колико сутра ћеш нестати и напустити положаје чим се ситуација покаже неповољном.

    Нама треба неко ко је спреман на све, а не ухрањени и ситуирани професионалци средње класе који се играју политике док не дође Сима Спасић. У датом моменту, политички покрет мора озбиљно да се конфронтира са постојећим интересним групама које не презају ни од чега и спремне су на сваку беспризорност.
      
    А Вучић и СНС ће сигурно користити сваку слабост, тући ће заменом теза - ти кренеш о проблему отпадних вода, они о Косову.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3341
    Join date : 2021-09-13

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Uncle Baby Billy Fri Apr 28, 2023 1:45 pm

    Нама треба неко ко је спреман на све, а не ухрањени и ситуирани професионалци средње класе који се играју политике док не дође Сима Спасић. У датом моменту, политички покрет мора озбиљно да се конфронтира са постојећим интересним групама које не презају ни од чега и спремне су на сваку беспризорност.
    ko da nam to obezbedi?


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    ficfiric

    Posts : 35279
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Fri Apr 28, 2023 1:47 pm

    Јанош Винету wrote:А Вучић и СНС ће сигурно користити сваку слабост, тући ће заменом теза - ти кренеш о проблему отпадних вода, они о Косову.

    Gde to? U tv duelu?


    _____


    Uprava napolje!

    opozicija - Page 13 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Mon Sep 16, 2024 10:08 pm