Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    ficfiric

    Posts : 34187
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Tue Aug 10, 2021 10:41 am

    Pretukli aktivistu na Fruškoj gori i oteli mu telefon

    Petar Živanović, aktivista koji je mesecima čistio Frušku goru i ostavljao smeće ispred uprave "NP Fruška gora", pretučen je u subotu, 7. avgusta, od strane četvorice muškaraca koji su ga napali, oborili ga na zemlju, oduzeli mu telefon i šutirali ga. Živanović tvrdi da je bilo prisutno i službeno lice "NP Fruška gora" i da je taj muškarac dobacivao psovke dok su ga tukli.

    Napad se dogodio u blizini Letenke, na šumskom putu prema Andrevlju.

    „Šetao sam svojom rutom po Fruškoj gori i video sam službeno vozilo „NP Fruška gora“, crveni traktor i crveni golf. Tu su bili ljudi koji su radili nešto. Tu deonicu sam čistio pre oko mesec dana, nije bilo smeća, ali video sam gomilicu flaša i PVC ambalaže“, priča Živanović.

    Jedan muškarac mu je zatim dobacio da ne šeta tuda, jer „su tu radovi“, što je Petar ignorisao.

    „Skrenuo sam mu pažnju, rekao sam mu: ‘Vidi šta vaši bacaju’. Počeo je da viče, a ja sam ga ignorisao i nastavio sam slikam traktor koji je u tom momentu vukao debla. Traktor je stao, oni su sišli, krenuli prema meni, počeli da se unose. Tražili su mi telefon, rekao sam da nemaju prava na to. U tom momentu se muškarac koji je vikao u pozadini zaleteo i oborio me na zemlju. Počeli su da me šutiraju njih četvorica ili petorica. Nisam ni gledao ko je, sagnuo sam glavu da se zaštitim“, priča Petar Živanović.

    Tražili su mu telefon, on je odbio da im da, pa su nastavili da ga tuku – dok mu jedan muškarac nije izvukao uređaj iz džepa.

    „Videli su da je zaključan i tražili su mi šifru, što sam odbio. Ali su nastavili da me tuku, pa sam otključao. Obrisali su mi slike, vratili mi telefon, pa su me opet oborili i tukli. Onda su opet izvukli telefon da provere da li su sve obrisali. Sve vreme su me psovali“, priča aktivista.

    Živanović dodaje da je pored stajao muškarac koji je službeno lice „NP Fruška gora“, koji je učestvovao u napadu verbalno. Aktivista sumnja da su muškarci tako reagovali jer su radili nešto ilegalno.

    Kada su muškarci otišli, nakon što je neko viknuo da Petra ostave na miru, jer „mu je bilo dosta“, službeno lice je nastavilo da ga prati pedeset metara. Službenik „NP Fruška gora“ je odbio da kaže svoje ime i prezime.

    Petar je otišao dalje u šumu i pozvao policiju, koja je prema rečima aktiviste bila korektna. Živanović kaže da je pet sati proveo na ispitivanju i pregledima, i da će biti podignuta optužnica protiv muškaraca za nasilničko ponašanje. Oni još uvek nisu identifikovani.

    Inače, Petar je mesecima ispred prostorija Javnog preduzeća „Nacionalni park Fruška gora“ ostavljao džakove smeća koje ostaje za drvosečama, u znak protesta protiv prekomerne seče šuma ove planine.

    „Na Fruškoj gori vlada totalna anarhija, sada ne prestaju da seku cele godine“, rekao je Živanović.


    _____


    Uprava napolje!

    disident

    Posts : 15059
    Join date : 2016-03-28

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by disident Tue Aug 10, 2021 12:10 pm

    U prva tri minuta deda Svetozar ima zanimljiv nastup


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Aug 10, 2021 12:13 pm

    Po meni, dobar decko...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Aug 10, 2021 12:15 pm

    Egzukatori...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Aug 10, 2021 12:16 pm

    Od nepravde se zamonašio
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Aug 10, 2021 12:17 pm

    Jedan od razloga iz kojih ne volim da slušam javne nastupe advokata je to što želim da zadržim potpuno očuvanu svest o neophodnosti tog poziva.
    disident

    Posts : 15059
    Join date : 2016-03-28

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by disident Tue Aug 10, 2021 12:25 pm

    Ima deda Svetozar i kasnije zanimljive komentare o drugim vodjama navijaca,koji su dobri momci ili onoptuzenom Miljkoviću, imam informacije da njegova familija nije znala cime se on bavi,ona je mislila da je on navijac razumete


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Aug 10, 2021 12:28 pm

    Familija koju ne poznajem.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Aug 10, 2021 1:06 pm

    ficfiric wrote:
    Pretukli aktivistu na Fruškoj gori i oteli mu telefon

    Petar Živanović, aktivista koji je mesecima čistio Frušku goru i ostavljao smeće ispred uprave "NP Fruška gora", pretučen je u subotu, 7. avgusta, od strane četvorice muškaraca koji su ga napali, oborili ga na zemlju, oduzeli mu telefon i šutirali ga. Živanović tvrdi da je bilo prisutno i službeno lice "NP Fruška gora" i da je taj muškarac dobacivao psovke dok su ga tukli.

    Napad se dogodio u blizini Letenke, na šumskom putu prema Andrevlju.

    „Šetao sam svojom rutom po Fruškoj gori i video sam službeno vozilo „NP Fruška gora“, crveni traktor i crveni golf. Tu su bili ljudi koji su radili nešto. Tu deonicu sam čistio pre oko mesec dana, nije bilo smeća, ali video sam gomilicu flaša i PVC ambalaže“, priča Živanović.

    Jedan muškarac mu je zatim dobacio da ne šeta tuda, jer „su tu radovi“, što je Petar ignorisao.

    „Skrenuo sam mu pažnju, rekao sam mu: ‘Vidi šta vaši bacaju’. Počeo je da viče, a ja sam ga ignorisao i nastavio sam  slikam traktor koji je u tom momentu vukao debla. Traktor je stao, oni su sišli, krenuli prema meni, počeli da se unose. Tražili su mi telefon, rekao sam da nemaju prava na to. U tom momentu se muškarac koji je vikao u pozadini zaleteo i oborio me na zemlju. Počeli su da me šutiraju njih četvorica ili petorica. Nisam ni gledao ko je, sagnuo sam glavu da se zaštitim“, priča Petar Živanović.

    Tražili su mu telefon, on je odbio da im da, pa su nastavili da ga tuku – dok mu jedan muškarac nije izvukao uređaj iz džepa.

    „Videli su da je zaključan i tražili su mi šifru, što sam odbio. Ali su nastavili da me tuku, pa sam otključao. Obrisali su mi slike, vratili mi telefon, pa su me opet oborili i tukli. Onda su opet izvukli telefon da provere da li su sve obrisali. Sve vreme su me psovali“, priča aktivista.

    Živanović dodaje da je pored stajao muškarac koji je službeno lice „NP Fruška gora“, koji je učestvovao u napadu verbalno. Aktivista sumnja da su muškarci tako reagovali jer su radili nešto ilegalno.

    Kada su muškarci otišli, nakon što je neko viknuo da Petra ostave na miru, jer „mu je bilo dosta“, službeno lice je nastavilo da ga prati pedeset metara. Službenik „NP Fruška gora“ je odbio da kaže svoje ime i prezime.

    Petar je otišao dalje u šumu i pozvao policiju, koja je prema rečima aktiviste bila korektna. Živanović kaže da je pet sati proveo na ispitivanju i pregledima, i da će biti podignuta optužnica protiv muškaraca za nasilničko ponašanje. Oni još uvek nisu identifikovani.

    Inače, Petar je mesecima ispred prostorija Javnog preduzeća „Nacionalni park Fruška gora“ ostavljao džakove smeća koje ostaje za drvosečama, u znak protesta protiv prekomerne seče šuma ove planine.

    „Na Fruškoj gori vlada totalna anarhija, sada ne prestaju da seku cele godine“, rekao je Živanović.


    ko li je crkvi 2008 - 2011 vratio 10.000ha pod šumama, koje sad ista besomučno seče i razvaljuje. biće da su isti oni koji su 2002. uveli odvratni harač za izgradnju hrama spc u beogradu.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Tue Aug 10, 2021 2:17 pm

    .


    Last edited by Janko Suvar on Tue Aug 10, 2021 2:31 pm; edited 1 time in total
    Solus_Rex

    Posts : 3508
    Join date : 2018-07-03

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Solus_Rex Tue Aug 10, 2021 2:25 pm

    Kića Marković je bio osuđen na 32 godine ali ja tvrdim da je on sasvim korektan mladić. On nije bogat i vidi se po njemu da mu je materijali moment isključen. Vučićeva Srbija - Page 40 1670177810

    Sky username: Kića Raskoljnikov


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    fikret selimbašić

    Posts : 9564
    Join date : 2020-06-19

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by fikret selimbašić Tue Aug 10, 2021 7:59 pm


    "Nije tu reč o navijačima iz Pazara, nego o ljudima koji su iskreno rekli šta misle, oni su unaprijed imali pripremljeno šta će skandirati na stadionu. Navijači "Partizana" imaju svoje trendove, oni su navijački organizovani, ali ovo drugi nisu navijački organizovani ljudi. Ovo su obični ljudi koji su došli na utakmicu u Pazar i koji su pokazali šta misle, ne o meni kome su skandirali "Vučiću pšederu, što je nevažno, važno je šta misle o Srbija i o Srbiji i koliko su naše podele duboke...Nekada su skandirali Hašimu Tačiji, samo sem čekao kada će početi skandirati Albinu Kurtiju. Moje pitanje je: dokle to mi Srbi i Bošnjaci mislimo da to može tako da ide?!"

    Ali ja razumem tog čoveka (E. Suljagića, op. SB), ja ga apsolutno shvatam i neću da govorim o svim njegovim lažima i prevarama. .. Ali, valjda im je Dodik mali da bi ga napadali, pa su izabrali mene kao malo veću metu", kazao je Vučić.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Mr.Pink Tue Aug 10, 2021 8:03 pm

    ne mogu ljudima dovoljno objasniti koliko je vazno insistirati na formuli i platformi vucicu pederu

    tu se bukvalno svi pronalazimo

    i opancari i sosoni i siptari i madjari i milogorci

    svi svi svi


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by kapetanm Tue Aug 10, 2021 9:12 pm

    On to neizostavno pominje u svakom intervjuu u zadnje vreme, boli ga do daske.
    rumbeando

    Posts : 13731
    Join date : 2016-02-01

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by rumbeando Thu Aug 12, 2021 1:16 am

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50100
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Aug 12, 2021 1:26 am

    Kao sto rekoh za deponiju - ma zabole ih bre, "moze nam se".

    -------

    https://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.php?t=1920

    Vučićeva Srbija - Page 40 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 9:59 am