Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crna Gora

    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nino Quincampoix Tue May 26, 2020 1:08 am

    Baš takav insajd info i ja imam.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by kondo Tue May 26, 2020 1:40 am

    a dotle će lepo da pomogne one kojima je namenjeno na izborima.

    mislim ne računajući erešovu taštu i one koji su rodom ili orođeni dole ne znam zašto bi iko išao u CG na more. albanija jeftinija, hrvatska bolja, grčku jonsku obalu da ne pominjem.

    durmitor komove prokletije kao i još par odličnih neturističkih destinacija izuzimam iz ovog ranta


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nino Quincampoix Tue May 26, 2020 2:04 am

    Ja samo hoću da otpošaljem malog kod babe i dede na Durmitor, ostalo me ne zanima.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50173
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Tue May 26, 2020 2:06 am

    pa idu ljudi, prvo - jezik. Ima ljudi koji ne znaju da beknu strani jezik. A recimo idu s decom, razmisljaju, sta ako se nesto desi, ovde (u CG) cu se ipak lakse snaci. Drugo, jednom delu Srbije je prosto blize, zgodnije da se spusti do CG u odnosu na put ka Grckoj koji im je mnogo duzi. Ljudi nadju nekog ko im iznajmljuje nesto, sprijatelje se kako bi tesko na drugom nekom mestu, itd. Na kraju imas one koji tamo imaju kuce.
    boomer crook

    Posts : 36943
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Tue May 26, 2020 8:37 am

    ili taste


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by Mr.Pink Tue May 26, 2020 9:26 am

    dobro, el ima neko pitanje koje nije pokriveno


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Tue May 26, 2020 9:58 am

    prenosim sa PPP. true if big.


    Radonjić je jedan od prvih satanista/pedofila u Crnoj Gori. On je još u prvoj polovini devedesetih bio u UO i čak jedno vrijeme na čelu Soroš fondacije. A znate sami šta znači bliskost sa Sorošem. Ako ne znate, napokon su se političari u Crnoj Gori, makar opozicioni, dosjetili da nam objasne.
    Takođe, bio je siva eminancija SDP i član Savjeta te partije, ne mogu provjeriti ali čini mi se i predsjednik Savjeta. Sa te pozicije lansirao je Ranka Krivokapića na mjesto predsjednika, naravno prije toga ga je Ranko iniciran u sataniste/pedofile gdje mu je uz Radonjića pokroviteljka bila i Marina Abramović. Tako je Krivokapić preuzeo SDP od Žarka Rakčevića kojeg nisu zanimali satanisti/pedofili nego samo kinta.
    boomer crook

    Posts : 36943
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Tue May 26, 2020 10:01 am

    mislim na stranu ovo ludilo ali ova potpuno straight-faced opsednutost pedofilima-satanistima je strukturalni antisemitizam.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    паће

    Posts : 40175
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by паће Tue May 26, 2020 10:03 am

    Mór Thököly wrote:
    Crna Gora 1. juna otvoriti granice sa Hrvatskom, Slovenijom, Austrijom, Nemačkom, Poljskom, Češkom, Mađarskom, Albanijom i Grčkom.

    Јел' имају они довољно људи да покрију све те граничне прелазе? :љ

    А морају то да отварају у пакету, замисли да отварају сваког дана по једну, па буде наслов "отвара се црногорско-пољска граница".

    Marius Lăcătuș wrote:
    mislim ne računajući erešovu taštu i one koji su rodom ili orođeni dole ne znam zašto bi iko išao u CG na more.

    Како неко рече деведесетих, "покушај да се од брђана направе угоститељи је темељан цивилизацијски промашај".


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Tue May 26, 2020 10:03 am

    erős paprika wrote:mislim na stranu ovo ludilo ali ova potpuno straight-faced opsednutost pedofilima-satanistima je strukturalni antisemitizam.

    blood libel.
    boomer crook

    Posts : 36943
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Tue May 26, 2020 10:09 am

    Halászlé wrote:
    erős paprika wrote:mislim na stranu ovo ludilo ali ova potpuno straight-faced opsednutost pedofilima-satanistima je strukturalni antisemitizam.

    blood libel.

    1 na 1


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50173
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Tue May 26, 2020 11:37 am

    Halászlé wrote:prenosim sa PPP. true if big.


    Radonjić je jedan od prvih satanista/pedofila u Crnoj Gori. On je još u prvoj polovini devedesetih bio u UO i čak jedno vrijeme na čelu Soroš fondacije. A znate sami šta znači bliskost sa Sorošem. Ako ne znate, napokon su se političari u Crnoj Gori, makar opozicioni, dosjetili da nam objasne.
    Takođe, bio je siva eminancija SDP i član Savjeta te partije, ne mogu provjeriti ali čini mi se i predsjednik Savjeta. Sa te pozicije lansirao je Ranka Krivokapića na mjesto predsjednika, naravno prije toga ga je Ranko iniciran u sataniste/pedofile gdje mu je uz Radonjića pokroviteljka bila i Marina Abramović. Tako je Krivokapić preuzeo SDP od Žarka Rakčevića kojeg nisu zanimali satanisti/pedofili nego samo kinta.

    Radonjic nije satanista-pedo naravno, ali je težak crnogorski nacoš
    boomer crook

    Posts : 36943
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Tue May 26, 2020 12:07 pm

    Mór Thököly wrote:
    Halászlé wrote:prenosim sa PPP. true if big.



    Radonjic nije satanista-pedo naravno, ali je težak crnogorski nacoš

    ne znam. jedna setnja niz cirjakovicevu lajnu na tnjiteru i njegove pratioce koji tvrde da je milo maks luburic i odmah postanes no country samo nisi u kanadi i bojis se za posao.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50173
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Tue May 26, 2020 12:11 pm

    Ma znam, ali cisto istine radi. Radonjic je crnogorska verzija onog politickog frankenstajna koji i Srbiji dolazi glave evo vec 30 godina: marksista-lenjinista koji je postao težak nacoš
    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Tue May 26, 2020 12:13 pm

    milo je krimos. a sad sto se vezao zadnjih godina sa ovim crnogorskim fashovima to je druga stvar. pre je bio sa srpskim. medojevic je dobro prolupao, nadam se ili je neopevano djubre.
    ovi kao radonjic bi proterali srbe kao u hrvatskoj ili svi su zamislili da mne bude kao neka od baltickih drzava u odnosu na srbe. i gooomila (apgrejdovanih) sendvicara koja je uz mila.
    boomer crook

    Posts : 36943
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Tue May 26, 2020 12:16 pm

    e sada, posto nije tu NC, da li je svaki nacionalizam isti? kondo, spremaj ekser!

    mislim napisati da je milo nacos je ok ali da je "ustasa siptarskog mentaliteta" je vec sumanuto i doslovce poziv na ubistvo (iz percipirane samoodbrane). mislim CG nacionalizam nije nikada ugrozio na taj nacin srbe (niti srpski crnogorce for that matter) a ako se od ovoga pravi borba protiv ustasa to je vec ozbiljno polivanje benzinom.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36943
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Tue May 26, 2020 12:17 pm

    bradilko wrote:milo je krimos. a sad sto se vezao zadnjih godina sa ovim crnogorskim fashovima to je druga stvar. pre je bio sa srpskim. medojevic je dobro prolupao,  nadam se ili je neopevano djubre.
    ovi kao radonjic bi proterali srbe kao u hrvatskoj ili svi su zamislili da mne bude kao neka od baltickih drzava u odnosu na srbe. i gooomila (apgrejdovanih) sendvicara koja je uz mila.

    mislim da preterujes. niti su crnogorci egzistencijalno ugrozeni od srba niti vice versa. ovo dizanje tenzija je nerazumno. milo treba da ode da bi ljudi dobili vise hleba i to je to.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 7503
    Join date : 2017-03-14

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by MNE Tue May 26, 2020 12:19 pm

    nije nerazumno ako će AV na konto toga(odnosno odgovora na to) da dobije 2% glasova
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50173
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Tue May 26, 2020 12:29 pm

    erős paprika wrote:e sada, posto nije tu NC, da li je svaki nacionalizam isti? kondo, spremaj ekser!

    mislim napisati da je milo nacos je ok ali da je "ustasa siptarskog mentaliteta" je vec sumanuto i doslovce poziv na ubistvo (iz percipirane samoodbrane). mislim CG nacionalizam nije nikada ugrozio na taj nacin srbe (niti srpski crnogorce for that matter) a ako se od ovoga pravi borba protiv ustasa to je vec ozbiljno polivanje benzinom.

    Dobro, jbg, ne, naravno da nije "ustaša", time se između ostalog ruga ustaškim žrtvama. Kao što napisah - nacionalista. A ja imam taj liboški instinkt/refleks koji verovatno nikad neću izgubiti da kada vidim nacionalistu koji priča o socijalnoj pravdi(i obrnuto) odmah se mašim za B-17
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by kondo Tue May 26, 2020 12:37 pm

    kondov zahrdjali ekser je samo za zli ljudski talog, mozete se osecati bezbednim


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Tue May 26, 2020 3:05 pm

    nisam poredio ove crnogorske fashove sa ustasama. jesam kenjao ustasoid.
    meni je oduvek smetao ovaj rezim. od dubrovnika jos preko milike dacevica, pomoci karadzicu, kradje izbora, lopovluka opsteg, ma svega. ovo je sad samo mozda emotivnije i licnije. ali oduvek protiv dps-a samo sto ranije nisam ziveo u crnoj gori i samim tim manje sam bio upetljan. isto vazi sad za srbiju.
    rumbeando

    Posts : 13801
    Join date : 2016-02-01

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by rumbeando Tue May 26, 2020 3:21 pm

    Ambasador Crne Gore: Nije doneta nikakva konačna odluka o otvaranju granica

    Ambasador Crne Gore u Srbiji Tarzan Milošević rekao je danas da Vlada Crne Gore još nije donela nikakvu konačnu odluku o otvaranju granica, preneo je portal Mondo.

    "Kao što ste čuli iz izjave premijera Crne Gore Duška Markovića, Nacionalno koordinaciono telo treba da donese odluku koja će se primenjivati od 1. juna, a u skladu sa preporukama Instituta za javno zdravlje", naveo je Milošević u pisanom odgovoru za Mondo.

    Dodao je da je predsednik Vlade Crne Gore, na osnovu stava Instituta za javno zdravlje, saopštio da se očekuje otvaranje granica sa zemljama koje u ovom trenutku ispunjavaju određene epidemiološke kriterijume, kao i da je "jasno naglasio da će se naredba odnositi i na druge zemlje koje do njenog stupanja na snagu budu ispunile te uslove".

    "Premijer je istakao, da globalna kretanja ukazuju i na proširenje kruga država prema kojima bi Crna Gora mogla da otvori granicu", naveo je Milošević.

    Istakao je da čvrsto veruje da će se "vrlo brzo uspostaviti kvalitetna komunikacija između Crne Gore i Srbije u pogledu slobodnog kretanja ljudi, poštujući sve ono što su do sada, na kvalitetan način, preduzele i uradile obe države radi zaštite zdravlja svojih građana".
    http://rs.n1info.com/Vesti/a603476/Ambasador-Crne-Gore-Nije-doneta-nikakva-konacna-odluka-o-otvaranju-granica.html
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50173
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Tue May 26, 2020 3:34 pm

    Milošević Nj. E. Tarzan
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Tue May 26, 2020 3:44 pm

    Znači odluka nije konačna. Šta će sad onaj veselnik iz Blica koga ta odluka trigeruje u većoj meri od pogibije petogodišnjeg deteta?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by kondo Tue May 26, 2020 4:04 pm

    veselnik Vesa?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    Crna Gora - Page 4 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Mon May 13, 2024 10:26 pm