Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    jugoslavija - od nemila do nedraga

    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Erős Pista Thu Apr 16, 2020 9:48 pm

    Bendegúz Somogyi wrote:jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 EVvt4o3WsAAZcq6?format=jpg&name=small


    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 1529856955


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    bela maca

    Posts : 11029
    Join date : 2014-10-28

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by bela maca Thu Apr 16, 2020 10:02 pm

    vinkovačka tv, emisija demokracija


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    disident

    Posts : 15059
    Join date : 2016-03-28

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by disident Thu Apr 16, 2020 10:11 pm

    Tnx jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 2304934895


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Guest Sat Apr 18, 2020 7:32 pm

    Promakao je burunđanskom puku ovaj skorašnji uradak o atentatu u Marseju. Nema ni mjesec dana kako je okčen na yt.

    Neke od istoričara koji se pojavljuju u dvosatnom filmu prvi put vidim, od starih poznanika tu su Miomir Marić, Dejan Lučić, Bojan Dimitrijević , a na samom kraju pojavljuje se Predrag Marković, potpisan kao član krunskog saveta. On sažima i nudi šbbkbb verziju šta bi se desilo da atentat nije uspio.Taj dio bi se posebno Filipenku dopao*.

    Ja ga sinoć odgledah, ako još neko želi, bujrum.




    *Prizivam pokojnika, kad ako ne na Uskrs.

    Pokojnog Garija takođe.


    Last edited by József Csuhay on Sat Apr 18, 2020 7:35 pm; edited 1 time in total
    ficfiric

    Posts : 34186
    Join date : 2012-02-10

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by ficfiric Sat Apr 18, 2020 7:35 pm

    József Csuhay wrote:Prizivam pokojnika, kad ako ne na Uskrs.

    badam tssss

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 EV5xAtwWAAE4ln4?format=jpg&name=small


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Erős Pista Sat Apr 18, 2020 7:37 pm

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Esterházy Márton Sat Apr 18, 2020 8:14 pm

    József Csuhay wrote:Promakao je burunđanskom puku ovaj skorašnji uradak o atentatu u Marseju. Nema ni mjesec dana kako je okčen na yt.

    Neke od istoričara koji se pojavljuju u dvosatnom filmu prvi put vidim, od starih poznanika tu su Miomir Marić, Dejan Lučić, Bojan Dimitrijević , a na samom kraju pojavljuje se Predrag Marković, potpisan kao član krunskog saveta. On sažima i nudi šbbkbb verziju šta bi se desilo da atentat nije uspio.Taj dio bi se posebno Filipenku dopao*.

    Ja ga sinoć odgledah, ako još neko želi, bujrum.




    *Prizivam pokojnika, kad ako ne na Uskrs.

    Pokojnog Garija takođe.

    Šta kaže profa sa Fakulteta za bezbednost "atentator se nije prezivao Černozemski nego Veličkov, a Černozemski je nadimak koji je dobio u VMRO pošto je ubio više neposlušnih članova".

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 3579118792 


    Величко Димитров Керин, известен с псевдонимите си Владо Георгиев Черноземски, Владо Димитров Черноземски и Владо Шофьора.



    През 1922 г. става член на ВМРО под името Владо Димитров Черноземски, роден в с. Патрик, Щипско - Македония

    Dakle, primljen je u VMRO pod laznim podacima (ime, mesto rodjenja, posto je rodjen u Kamenici, selo u Zapadnim Rodopima). Vlado Šofer je postao čovek za specijalne zadatke u VMRO oko 1923/24 po nalogu Todora Aleksandrova.

    eedit: film je obicna limunada, sa previse opskurnih ucesnika.
    Anonymous
    Guest

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Guest Sun Apr 19, 2020 8:07 am

    Esterházy Márton wrote:
    Šta kaže profa sa Fakulteta za bezbednost "atentator se nije prezivao Černozemski nego Veličkov, a Černozemski je nadimak koji je dobio u VMRO pošto je ubio više neposlušnih članova".

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 3579118792 


    Величко Димитров Керин, известен с псевдонимите си Владо Георгиев Черноземски, Владо Димитров Черноземски и Владо Шофьора.



    През 1922 г. става член на ВМРО под името Владо Димитров Черноземски, роден в с. Патрик, Щипско - Македония

    Dakle, primljen je u VMRO pod laznim podacima (ime, mesto rodjenja, posto je rodjen u Kamenici, selo u Zapadnim Rodopima). Vlado Šofer je postao čovek za specijalne zadatke u VMRO oko 1923/24 po nalogu Todora Aleksandrova.

    eedit: film je obicna limunada, sa previse opskurnih ucesnika.


    Naravno da jeste, zaboravih da pomenem da je od meni poznatih i Amfilohije tu. Ipak nije beskoristan, konačno sam saznao ko je u stvari Liepa Plavka  jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 4101625831

    Mogao je komotno da bude pola sata kraći, zbrkan je u montaži i nekoliko puta se ponavljaju identične scene i komentari.
    Anonymous
    Guest

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Guest Sun Apr 19, 2020 8:43 am

    Ko je lepa plavuša, Stana Godina / Marija Vudračec? Mrzi me da gledam i tražim taj detalj.
    Anonymous
    Guest

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Guest Sun Apr 19, 2020 9:51 am

    Ova prva, oko pedesetog minuta je pominju kad rekonstruišu kretanje atentatora prema Francuskoj.

    Uvod u atentat i podsjećanje na tadašnje stanje u svijetu, Hitler je upravo dograbio vlast u Njemačkoj, a u SSSR-u je prije toga na vlast zasjela ekipa u kojoj je bitan dio vlasti i Troicki jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 4101625831 dva puta ga narator pominje pod tim imenom.
    Anonymous
    Guest

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Guest Sun Apr 19, 2020 11:10 am

    Ista je to žena, ovo drugo je alijas koji je koristila tokom atentata.

    TroIcki? Lepo  jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 3579118792 Pogotovo je lepo što u vreme atentata, i godinama pre njega, (originalni) Trocki već nije bio deo vlasti.
    Anonymous
    Guest

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Guest Sun Apr 19, 2020 11:23 am

    Bendegúz Somogyi wrote:Ista je to žena, ovo drugo je alijas koji je koristila tokom atentata.

    TroIcki? Lepo  jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 3579118792 Pogotovo je lepo što u vreme atentata, i godinama pre njega, (originalni) Trocki već nije bio deo vlasti.

    Pobrkah alijas sa Marijom Oršić jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 3274312807
     
    Nije Troicki(TM) pominjan kao bitan faktor u vrijeme marsejskog atentata nego u ranijem periodu Aleksandrove vladavine.
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by kapetanm Sun Apr 19, 2020 1:54 pm

    Dobro prepričavate, iz trećeg puta se i nasluti ko bi mogao biti u pitanju
    Anonymous
    Guest

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Guest Sun Apr 19, 2020 2:26 pm

    ovako, na brzinu, verovatno neki sukob u teniskom savezu
    avatar

    Posts : 18405
    Join date : 2014-12-12

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by beatakeshi Mon Apr 27, 2020 9:40 pm

    Umro Dragutin Zelenović.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by kondo Mon Apr 27, 2020 9:53 pm

    bumeru, ovde se samo ti i ja secamo njega


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Guest Mon Apr 27, 2020 9:54 pm

    bitan ličnos
    avatar

    Posts : 18405
    Join date : 2014-12-12

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by beatakeshi Mon Apr 27, 2020 10:01 pm

    Marius Lăcătuș wrote:bumeru, ovde se samo ti i ja secamo njega
    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 3579118792
    паће

    Posts : 40131
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by паће Mon Apr 27, 2020 10:11 pm

    Marius Lăcătuș wrote:bumeru, ovde se samo ti i ja secamo njega

    Човек који је волео возове?

    У ствари га се сећам и изблиза, штогод, био сам похађао неку магистратуру, па је 1 дана био гост предавач. Нем' појма шта је причао, то је било '88.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Mr.Pink Mon Apr 27, 2020 10:19 pm

    sta se lozite na te nebitne likove i jos kao uuu, al smo matori

    ja se secam sta sam vecerao noci kada je pao berlinski zid


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    паће

    Posts : 40131
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by паће Mon Apr 27, 2020 10:37 pm

    Које ложење? Слушао га сат ипо, ничег се не сећам jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 1143415371. Остао оно мало као фаца па сам га познао кад је постао Брзопружић неко мудо у влади.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Guest Mon Apr 27, 2020 11:01 pm

    Marius Lăcătuș wrote:bumeru, ovde se samo ti i ja secamo njega

    Mislim da sam pre par meseci kačio jedan njegov govor iz 1990. o reformi Jugoslavije, Evropi itd.
    Anonymous
    Guest

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Guest Sat May 09, 2020 1:07 pm

    Mislim da je najmanje dvadeset godina nisam vidio, naročito u ovako dobrom stanju.

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 BxuWDR9

    I to u upotrebi, čovjek od otprilike sedamdeset godina je pazario cigare, okačio je na rame i produžio svojim putem.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50099
    Join date : 2017-11-16

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Nektivni Ugnelj Sat May 09, 2020 1:12 pm

    Putnik u buducnost. Koje cigare je pazario, Filter57?
    Anonymous
    Guest

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Guest Sat May 09, 2020 1:13 pm

    Mór Thököly wrote:Putnik u buducnost. Koje cigare je pazario, Filter57?

    Plavi BOSS, dvije kutije jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 4101625831

    jugoslavija - od nemila do nedraga - Page 16 Empty Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 8:11 am