Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    seoba naroda

    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by Erős Pista Wed Feb 03, 2021 4:25 pm

    To su u nedelju radili  na temu abortusa kad su doveli Lalatovic da brani pravo na abortus i ona krenula ono njeno...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by Erős Pista Wed Feb 03, 2021 4:39 pm

    Moram da se ispravim. Vratio sam sad, nije uopste los Ratibor.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed Feb 03, 2021 4:45 pm

    Ma gde nije los, nego su ostali gosti naci klovnovi koji nikada nisu gostovali sa neistomisljenikom. Ratibor je seseljčanak sa aliekspresa,stim sto on pada u vatru,gubi se ,dobija napade ludila.
    Milica Zavetnica dominira


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed Feb 03, 2021 4:50 pm

    Fleshback misa vacic VS Ratibor 2005


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by Erős Pista Wed Feb 03, 2021 4:50 pm

    E, nisam docekao taj deo. Ali pazi, on ima jedan pristup koji malo ko u Srbiji sebi dopusta, a koji zapravo moze da bude koristan - a to je da kaze Ua EU, ko ih jebe, sta ih branite.

    Meni je utisak ova voditeljka koja je pre samo par nedelja (vrlo aryikulisano i ubedljivo) trazila solidarnost i razumevanje za sebe i druge Mikine zrtve, a sad prosipa najgoru rasisticku propagandu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by Erős Pista Wed Feb 03, 2021 4:51 pm

    disident wrote:Fleshback misa vacic VS Ratibor 2005

    Jeste, jeste  seoba naroda - Page 25 1233199462


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by Erős Pista Wed Feb 03, 2021 5:00 pm

    Mislim, da dodam i ovo, Polip često priča o tome kakav nastup treba levici, i meni se čini da je ovaj Ratiborov nastup bar deo rešenja. Ne on lično (razumem sve primedbe na njega kao na njega), nego taj nastup fali levici - malo sprdnja, malo zajebancija, malo oce u fajt, itd.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed Feb 03, 2021 5:10 pm

    Erős Pista wrote:Mislim, da dodam i ovo, Polip često priča o tome kakav nastup treba levici, i meni se čini da je ovaj Ratiborov nastup bar deo rešenja. Ne on lično (razumem sve primedbe na njega kao na njega), nego taj nastup fali levici - malo sprdnja, malo zajebancija, malo oce u fajt, itd.
    Nit ima levice nit bi taj bio pozvan na hepi. Niti bi voditeljka istrpela pet posto ovoga sto je on napravio od nekog drugog gosta. Npr kako je sekla i ucutkala nadrkano Lava Pajkica kada je bio gost pre koji mesec.
    Kao sto nije slucajno Ratibor pozivan tada na RTS


    Last edited by disident on Wed Feb 03, 2021 5:12 pm; edited 1 time in total


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by Erős Pista Wed Feb 03, 2021 5:11 pm

    Mene samo zanima da li Vučićevi razgovori s Makronom na temu izbeglica imaju veze sa ovim prekonoćnim prelaskom režimskih medija u antimigrantsku ofanzivu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by Erős Pista Wed Feb 03, 2021 5:12 pm

    disident wrote:
    Erős Pista wrote:Mislim, da dodam i ovo, Polip često priča o tome kakav nastup treba levici, i meni se čini da je ovaj Ratiborov nastup bar deo rešenja. Ne on lično (razumem sve primedbe na njega kao na njega), nego taj nastup fali levici - malo sprdnja, malo zajebancija, malo oce u fajt, itd.
    Nit ima levice nit bi taj bio pozvan na hepi. Niti bi voditeljka istrpela pet posto ovoga sto je on napravio od nekog drugog gosta.
    Kao sto nije slucajno Ratibor pozivan tada na RTS


    Naravno, slažem se, nemam nikakve iluzije. Stigao je u jednom trenutku da šutne i Borisa Tadića, ali Vučića ne pominje. Niti naprednjake.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed Feb 03, 2021 5:15 pm

    Erős Pista wrote:Mene samo zanima da li Vučićevi razgovori s Makronom na temu izbeglica imaju veze sa ovim prekonoćnim prelaskom režimskih medija u antimigrantsku ofanzivu.
    Mozda i ne,posle rucka ima klasican raspored,jedan dan alternativna medicina,pa onda Kosovo,pa onda razni problemi naroda tipa nezenje,pa natalitet,pa blok narodnih pesama,plus sta je aktuelno u medijima od dogadjaja. 
    Zapalo ove nedelje da budu migranti,sledece nedelje nek se spreme Hrvati


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by kondo Wed Feb 03, 2021 5:16 pm

    disident wrote:Na hepiju ide klasicna desnicarske parada na temu izbeglica ali su doveli i Ratibora kao kontra gosta,izvukao ga maric iz naftalina. Ukratko lud kao klozetski pacov, poremećeni psihopata,potpuni kontraefekat.
     Da odu izbeglice grupno da ga mole da ih ne brani vise.


    ne diraj mi bre više ratu, sigurno je zabavan čak i kao psiho

    naravno da ga ne zovu slučajno, samo njegov broj telefona imaju u tefteru. šta bi drugo moglo biti


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Sat Feb 06, 2021 4:21 pm



    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by kondo Sat Feb 06, 2021 7:28 pm

    u roku od 10 minuta nakon snimanja ove reklame bilo je 3x vise cigranata u radijusu od 100-150m od picinog parka, nego što su ih potrpali u bus za preševo odakle će ionako sutra da se vrate u bgd


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by fikret selimbašić Wed Feb 10, 2021 12:17 pm

    Bh. državljani snimali kako tuku i zlostavljaju migrante u Bihaću
    Napad organizirao kriminalac Mirhad Gverić koji je ranije hapšen i procesuiran zbog raznih krivičnih djela. U opisu snimka navedeno kako su migranti zlostavljani u znak odmazde zbog napada na Mirhadovog brata Alvira.
    Grupa bh. državljana u utorak je u Bihaću pretukla i fizički zlostavljala migrante. Sve su to snimali i u srijedu ujutro objavili na Facebooku. Snimak je ubrzo uklonjen. U MUP-u USK-a su nam potvrdili da su identifikovali napadače.
    Bravoo Bihać. Osveta je pala za našeg Alvira Gverića kojeg je prekjučer ova grupa migranata pretukla”, navedeno je u opisu snimka koji je u srijedu ujutro objavljen na Facebooku.

    Prema informacijama Istrage, migrante je napala grupa koju je predvodio Mirhad Gverić, ranije osuđivan i procesuiran zbog više krivičih djela. Gverić je priveden u MUP USK-a gdje je priznao krivično djelo. Na snimku se vidi najmanje pet osoba kako šakama, nogama i palicama tuku dvojicu migranata koji mole za pomoć.

    Vi ćete tući našu djecu”, govori muškarac dok mibitelom snima kako za kosu drži migranta koji leži na zemlji i moli za pomoć.
    Na snimku se vidi kako isti muškarac udara nogom u lice migranta koji leži na zemlji, dok na drugoj strani dvojica muškaraca palicom i nogama udaraju drugog migranta.
    Ovaj napad, prema informacijama Istrage, uslijedio je nakon što se grupa migranata u nedjelju sukobila sa nekoliko bh. državljana među kojima je bio Alvir Gverić, brat Mirhada Gverića koji je, pored ostalog, hapšen zbog nasilničkog ponašanja, ali i pokušaja krijumčarenja migranata. Mirhad Gverić je, nakon napada, organizirao grupu koja je krenula da “provodi pravdu” u Bihaću uz poruku da ovo vide “oni koji u javnosti brane migrante”.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by fikret selimbašić Fri Sep 10, 2021 7:06 pm


    Tužitelj Tužiteljstva Bosne i Hercegovine, nakon provedene istrage, podigao je optužnicu protiv Fatmira Alispahića, rođenog 1966. godine, državljanina BiH.
    On se tereti se da je u više navrata, tokom 2019. i 2020. godine, putem web stranice na kojoj je administrator, kao i putem društvenih mreža, kontinuirano javno objavljivao tekstove i video zapise koji obiluju izjavama koje potiču i šire mržnju prema migrantima i migrantskoj populaciji, kao i između konstitutivnih naroda u BiH.
    Optuženi se tereti, da je u više navrata, putem web stranice antimigrant.ba, IP domene 19************ kojoj je bio administrativni kontakt i urednik sadržaja, kao i putem e-mail adrese, tokom 2019. i 2020. godine, u namjeri da izazove i raspiri nacionalnu i vjersku mržnju prema migrantskoj populaciji i narodima koji žive u Bosni i Hercegovini, kontinuirano javno objavljivao tekstove i video zapise koji obiluju izjavama koje potiču i šire mržnju kako prema migrantima, tako i između konstitutivnih naroda, a što je protivno i odredbama Zakona o zabrani diskriminacije kao i odredbama Kodeksa za štampu i online medije BiH.
    Na navedeni način optuženi je izazvao uznemirenje kod većeg broja osoba, predstavnika nevladinog sektora, članova Mreže za izgradnju mira, Vijeća za štampu u Bosni i Hercegovini i drugih osoba koje su imale mogućnost pročitati sadržaj navedenih poruka objavljenih na navedenom portalu, što je prouzročilo i reakciju Institucije ombudsmena/ombudsmana za ljudska prava Bosne i Hercegovine.

    Optuženi se tereti da je javno izazivao ili raspirivao nacionalnu, rasnu ili vjersku mržnju, razdor ili netrpeljivost među konstitutivnim narodima i ostalima, kao i svim drugima koji žive ili borave u Bosni i Hercegovini, čime je počinio produženo krivično djelo Izazivanje nacionalne, rasne i vjerske mržnje, razdora i netrpeljivosti iz članka 145a stavak 1. Kaznenog zakona BiH, u svezi sa člankom 54. istog Zakona.
    Tužilaštvo BiH navode optužbe dokazivat će pozivanjem devet svjedoka i prilaganjem većeg broja dokaznih materijala.
    Optužnica je proslijeđena na potvrđivanje Sudu BiH, koji ju je potvrdio, saopćeno je iz Tužilaštva BiH.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Del Cap

    Posts : 6144
    Join date : 2019-11-04

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by Del Cap Mon Sep 20, 2021 10:09 am

    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by fikret selimbašić Tue Sep 21, 2021 6:59 pm

    Tex-Mex granica:

    seoba naroda - Page 25 15961325


    Slika mi je prilično Patty Ridenour/Patty Cannon style.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by Sotir Tue Sep 21, 2021 7:04 pm

    Зашто нема ласо? Какав је то каубој?
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by fikret selimbašić Tue Sep 21, 2021 7:10 pm

    Tačno me ne bi iznenadilo da je uredno srolan sa desne strane sedla, kako i priliči. U stvari, ovo što se vidi na slici mi svakako više liči na laso nego na uzde.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by Sotir Tue Sep 21, 2021 7:49 pm

    Узде, од коже су.
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by fikret selimbašić Tue Sep 21, 2021 8:11 pm

    Sotir wrote:Узде, од коже су.


    Bič, kandžija seoba naroda - Page 25 1848198029


    Jebiga, osim na Homicide, mene je slika podsjetila i na Kit Telera. Kit je spašavo odbjegle robove na Floridi. Rasturio KKK bandu na način koji podsjeća na Mississipi u plamenu, jedan od saradnika u rasturanju klana bio je i njegov suborac, rendžer Ibrahim.

    Naslovnica za LMS, samo naslov fali.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by Notxor Tue Sep 21, 2021 8:13 pm

    fikret selimbašić wrote:Kit Telera

    ....ko će prvi? seoba naroda - Page 25 1143415371


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Tue Sep 21, 2021 9:20 pm

    ovom zemari u crnoj majici je upala kita nakazne americke pandurcine
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by kondo Wed Sep 22, 2021 11:21 am

    Notxor wrote:
    fikret selimbašić wrote:Kit Telera

    ....ko će prvi? seoba naroda - Page 25 1143415371


    ...u palati?  seoba naroda - Page 25 899159439


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    seoba naroda - Page 25 Empty Re: seoba naroda

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 3:28 am