Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    seoba naroda

    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Летећи Полип Wed Mar 04, 2020 7:58 am

    Moraću opet da se referišem na Milenčeta, kada kaže da razgovor sa srbskim patriotama nije razgovor sa ljudima, već sa duševnim stanjima.

    Inače, mislim da postaje sve jasnije da ne samo Srbija, nego i Zapad postaju sve ružnije mesto za život. Zavladao je opak mentalitet oskudice, u kome svega ima premalo. Osim ljudi. Ljudi uvek ima previše. Sve mi se čini da u budućnosti više nećemo imati društva, nego čopore, koji trebe svoje redove, i gledaju da otimaju od drugih.


    A čovek više ne zna ni gde da beži...


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    ficfiric

    Posts : 34198
    Join date : 2012-02-10

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by ficfiric Wed Mar 04, 2020 8:06 am

    Летећи Полип wrote:
    ficfiric wrote:

    Kako je kod Milenceta? Hoce li i on da pocne da se bavi migrantima?


    Zapravo, Milenče je tu ispao ok. Pre neki dan je bio u fazonu: " Sad kad se radi o Kosovu, oni se bave migrantima. Kad se bude radilo o migrantima, oni će se baviti Kosovom". Doduse, to je bilo pre ove navale.

    Videcemo, cim se dizu u istom danu, rekao bih da se ponovo odvrnula slavina, ili sta je vec razlog.


    _____


    Uprava napolje!

    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Janko Suvar Wed Mar 04, 2020 8:25 am

    to je istina, stvarno mracno vreme neko. Mislio sam da sam samo ja osetljiviji od kako sam otac i da ono ne mogu da gledam da je toliko okrutno sve, ali nije samo do mene, vreme je gore. 


    Mislim verujem da je to kod nas uglavnom grupa udbasa radi stvari za potrebe dnevne politike, al ono ljudi su okrutni cak i ako ne pisu gluposti na fejsbuku. I nije stvarno stvar islamofobije i ksenofobije (u celosti) isto tako gledaju srpske izbeglice, ko zna koliko ljdi me je ubedjivalo da sam prodao stan u Urosevcu za milion miliona, i sad dosao da ovde kupim stan (sa kreditom na 20 godina seoba naroda - Page 14 1399639816 ). 


    Bukvalno aj svi tucemo ovog slabijeg. Strasno.
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed Mar 04, 2020 8:40 am

    ficfiric wrote:
    Летећи Полип wrote:


    Zapravo, Milenče je tu ispao ok. Pre neki dan je bio u fazonu: " Sad kad se radi o Kosovu, oni se bave migrantima. Kad se bude radilo o migrantima, oni će se baviti Kosovom". Doduse, to je bilo pre ove navale.

    Videcemo, cim se dizu u istom danu, rekao bih da se ponovo odvrnula slavina, ili sta je vec razlog.


    Ne paniči ali baš juče se pitao kako to da migranti ne idu logičnom rutom preko Bugarske, Rumunije i Mađarske ili makar zašto ne idu preko muslimanskih zemalja seoba naroda - Page 14 3274312807 Albanije i FBiH već baš u Srbiju dolaze. Odgovor koji se nameće je da je Vučić dobio neke novce od EU i da zato ne talasa puno o migrantima jer profit. Kasnije je neki od slušalaca najavio ovaj protest u Beogradu koji Milenče pozdravlja ali misli da od toga nema ništa jer Vučić, EU, novci...

    Posebno mu se dopada kako migrante tretira mađarska i hrvatska policija, naročito hrvatska jer osim što ih nalupaju oni im i džepove istrkeljišu i pokradu ono što hoće. Ima razumijevanja za to jer nije hrvatski policajac otišao u Avgaisitan nego je ovaj njemu došao na granicu.
    ficfiric

    Posts : 34198
    Join date : 2012-02-10

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by ficfiric Wed Mar 04, 2020 9:06 am

    Lepo seoba naroda - Page 14 4101625831


    _____


    Uprava napolje!

    disident

    Posts : 15062
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed Mar 04, 2020 9:29 am

    fikret selimbašić wrote:
    ficfiric wrote:

    Videcemo, cim se dizu u istom danu, rekao bih da se ponovo odvrnula slavina, ili sta je vec razlog.


    Ne paniči ali baš juče se pitao kako to da migranti ne idu logičnom rutom preko Bugarske, Rumunije i Mađarske ili makar zašto ne idu preko muslimanskih zemalja seoba naroda - Page 14 3274312807 Albanije i FBiH već baš u Srbiju dolaze. Odgovor koji se nameće je da je Vučić dobio neke novce od EU i da zato ne talasa puno o migrantima jer profit. Kasnije je neki od slušalaca najavio ovaj protest u Beogradu koji Milenče pozdravlja ali misli da od toga nema ništa jer Vučić, EU, novci...

    Posebno mu se dopada kako migrante tretira mađarska i hrvatska policija, naročito hrvatska jer osim što ih nalupaju oni im i džepove istrkeljišu i pokradu ono što hoće. Ima razumijevanja za to jer nije hrvatski policajac otišao u Avgaisitan nego je ovaj njemu došao na granicu.
    Prekljuce mislim seoba naroda - Page 14 2304934895


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed Mar 04, 2020 9:44 am

    disident wrote:
    fikret selimbašić wrote:


    Ne paniči ali baš juče se pitao kako to da migranti ne idu logičnom rutom preko Bugarske, Rumunije i Mađarske ili makar zašto ne idu preko muslimanskih zemalja seoba naroda - Page 14 3274312807 Albanije i FBiH već baš u Srbiju dolaze. Odgovor koji se nameće je da je Vučić dobio neke novce od EU i da zato ne talasa puno o migrantima jer profit. Kasnije je neki od slušalaca najavio ovaj protest u Beogradu koji Milenče pozdravlja ali misli da od toga nema ništa jer Vučić, EU, novci...

    Posebno mu se dopada kako migrante tretira mađarska i hrvatska policija, naročito hrvatska jer osim što ih nalupaju oni im i džepove istrkeljišu i pokradu ono što hoće. Ima razumijevanja za to jer nije hrvatski policajac otišao u Avgaisitan nego je ovaj njemu došao na granicu.
    Prekljuce mislim seoba naroda - Page 14 2304934895

    Moguće da je i prekjuče, ovo mu je svakako šablon.
    disident

    Posts : 15062
    Join date : 2016-03-28

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by disident Wed Mar 04, 2020 9:50 am

    Dada, ispisivanje ulazne vize pendrecima po ledjima i sl


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Летећи Полип Wed Mar 04, 2020 9:51 am

    #Levičar


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed Mar 04, 2020 9:51 am

    inače ovaj Boškov poziv na državni udar zbog migranata mi, gotovo bez ikakve ograde, liči na policijsku provokaciju. ostavljam malu mogućnost da je u pitanju nepatvoreni karijerizam, tj. ulagivanje najhisteričnije ksenofobnom delu javnosti, ali to bi moglo da mu se isplati tek za neku godinu i ne verujem da je sposoban za tako dugoročno planiranje.
    avatar

    Posts : 18414
    Join date : 2014-12-12

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by beatakeshi Wed Mar 04, 2020 10:04 am

    Boškova delatnost ima taj ohranistički prizvuk.
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Летећи Полип Wed Mar 04, 2020 10:12 am

    Boško je palanački mediokritet - oportunista. Gleda na Francusku i misli da će mu ovo doneti neke političke poene. Problem je što nit ima harizmu, nit biračko telo koje bi saslušalo njegovu poruku. Radule je nekako uklopljeniji u mentalitet postmoderne srednje klase u Srbiji.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Janko Suvar Wed Mar 04, 2020 10:18 am

    Vesna Pesic bi do sad, za to vec robijala.
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Erős Pista Wed Mar 04, 2020 10:24 am

    Papa Lazarou wrote:inače ovaj Boškov poziv na državni udar zbog migranata mi, gotovo bez ikakve ograde, liči na policijsku provokaciju. ostavljam malu mogućnost da je u pitanju nepatvoreni karijerizam, tj. ulagivanje najhisteričnije ksenofobnom delu javnosti, ali to bi moglo da mu se isplati tek za neku godinu i ne verujem da je sposoban za tako dugoročno planiranje.


    +1000

    Meni izgleda kao smisljeno sjebavanje vec prilicno sjebanog bojkota.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed Mar 04, 2020 10:26 am

    Pa to. Ostalo je još vrlo malo posla tu, a ovo je finishing touch.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by kondo Wed Mar 04, 2020 10:30 am

    pa boško sigurno prelazi i stari a posebno novi cenzus. ne slažem se da nema harizmu, naprotiv - klasična slavska harizma, domaćin, celiva kolač sa popom, ide u šumu da iseče hrastovu granu za božić, ne koristi elektromotor da mu vrti ražanj nego ručno vrti prase. 

    5.2% zauvek. njemu cenzus sigurno ne odgovara kao radulu koji je nažuljujući testise o potprecednicu pao na 0.52%... njemu ni ulje od kantariona ne pomaže.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Janko Suvar Wed Mar 04, 2020 10:31 am

    pa sad, nije imao sam 5.2 posto bas nikad.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by kondo Wed Mar 04, 2020 10:32 am

    sad sam proverio dveri su na 3% solo, pre kampanje


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Летећи Полип Wed Mar 04, 2020 10:34 am

    Dveri su bile na ivici cenzusa 2012, kad im je Đilas pumpao kampanju. Od tada imaju sve manje i manje glasova, a strah od njih sve veći i veći.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Janko Suvar Wed Mar 04, 2020 10:36 am

    a osim toga svi ljudi koje ja poznajem da su za dveri (a malo je naravno i do mog okruzenja) su iz gradova, vise obrazovani i onako malo bogatiji. A vole mnogo da se tripuju da su svoj pradeda. 


    Kod onog pravog istinskog srpskog nacionaliste, average Srbislava, nemaju upliv. Samo SNS. 


    Nema glasova u ovome za Boska ja mislim. Nema glasova ni u cemu, takodje ja mislim. Samo transakciono, ja ti zaposlim dete u posti ti meni das 10 glasova. Mozda ce ovo pustanje izbeglica da gurne dalje Evropu udesno, al kod nas sve po starom.
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Летећи Полип Wed Mar 04, 2020 10:48 am

    Kondo wrote:

    njemu cenzus sigurno ne odgovara kao radulu koji je nažuljujući testise o potprecednicu pao na 0.52%... njemu ni ulje od kantariona ne pomaže.


    Branku ili Hanu? Ili obe!? :ljaksofon:



    Ja ne bih otpisivao Raduleta. On ima veliki potencijal, pod uslovom da je neko spreman da dugoročno parama zalegne za njega.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Guest Wed Mar 04, 2020 10:50 am

    Nisi primetio da on pomalo ne ume s ljudima, što je kao neki preduslov za uspeh u zanatu koji počiva na tome da umeš s ljudima?
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Летећи Полип Wed Mar 04, 2020 10:55 am

    Pa pazi, Radule je sujetan i autoritaran kao i svaki drugi srpski vođ :tm:. Pitanje je koliko je raspad DJBa bio do njega lično, a koliko do činjenice da je DJB počeo kao neprofilisana "da se uvede sistem" stranka. Na stranu što su se viđeniji ljudi oko njega uglavnom prodali.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    avatar

    Posts : 7498
    Join date : 2017-03-14

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by MNE Wed Mar 04, 2020 10:56 am

    Kondo wrote:ne koristi elektromotor da mu vrti ražanj nego ručno vrti prase. 

     seoba naroda - Page 14 3579118792 seoba naroda - Page 14 3579118792 seoba naroda - Page 14 3579118792
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by kondo Wed Mar 04, 2020 11:14 am

    fikret selimbašić wrote:
    ficfiric wrote:

    Videcemo, cim se dizu u istom danu, rekao bih da se ponovo odvrnula slavina, ili sta je vec razlog.


    Ne paniči ali baš juče se pitao kako to da migranti ne idu logičnom rutom preko Bugarske, Rumunije i Mađarske ili makar zašto ne idu preko muslimanskih zemalja seoba naroda - Page 14 3274312807 Albanije i FBiH već baš u Srbiju dolaze. Odgovor koji se nameće je da je Vučić dobio neke novce od EU i da zato ne talasa puno o migrantima jer profit. Kasnije je neki od slušalaca najavio ovaj protest u Beogradu koji Milenče pozdravlja ali misli da od toga nema ništa jer Vučić, EU, novci...

    Posebno mu se dopada kako migrante tretira mađarska i hrvatska policija, naročito hrvatska jer osim što ih nalupaju oni im i džepove istrkeljišu i pokradu ono što hoće. Ima razumijevanja za to jer nije hrvatski policajac otišao u Avgaisitan nego je ovaj njemu došao na granicu.


    ne znam da li si spreman da primaš precizne informacije i racionalne odgovore

    u februaru je broj ulazaka u srbiju preko kosova po prvi put premasio broj ulazaka preko svih drugih koridora zajedno (MK, bug) i to za jakih 20%

    dosta njih u kosovo nije uslo preko lojana i drugih MK albanskih krijumcarskih bastiona nego iz grckog epira u albaniju pa odatle na kosovo pa u srbiju

    u srbiju se ide zato sto prelaz preko madjarske funkcionise bolje nego ikada za razliku od hrvatske cija murija je u full ratnom modu i brani granicu kao da dolaze cetnici a ne migranti. ide se i preko rumunije, tu je razrađena kombinacija za kurde iz iraka i iz sirije. sve se dogovara na kurmanđiju, potpuno zatvoren krug ljudi, ako ne govoriš ne možeš da se kvalifikuješ. verovatno ne žele da se provali i preseče.

    madjarska granica je prokopana, do sada su otkrivena 3 tunela a ima ih mnogo vise i tu vecina ljudi ulazi, za manje para nego ranijim kombinacijama. madjari dnevno prosecno presretnu 100-nak iregularnih migranata a najmanje toliko prođe neopaženo. mađarski graničari su debelo izbušeni tj podmazani i poznato je da imaju dogovorene delove smena kada sede u barakama i ne izlaze u patrolu dok ovi preskaču ogradu kao zečevi.

    tako da se ne brini, nema nikakve islamske zavere protiv srbije. nismo zanimljivi ni ortacima sa dna balučistanske kace a kamoli nekom ozbiljnom. prolaz kroz srbiju jer je ovde još uvek bitno bolje nego u bosni i što ruta na zapad radi.


    Last edited by Kondo on Wed Mar 04, 2020 11:15 am; edited 1 time in total


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    seoba naroda - Page 14 Empty Re: seoba naroda

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 6:19 am