Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vlada Srbije kad AV pobedi

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50099
    Join date : 2017-11-16

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Oct 27, 2020 10:58 pm

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 3579118792
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Erős Pista Tue Oct 27, 2020 11:00 pm

    :kafanamod:

    Ja ovo s Popovicem i ono s Merkel uciteljicom nemackog tumacim kao znak da od Trampare nema nista i da se vracamo na stara podesavanja.

    :kafanamodoff:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50099
    Join date : 2017-11-16

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Oct 27, 2020 11:03 pm

    raskiseliše li ti se vektori?
    ficfiric

    Posts : 34186
    Join date : 2012-02-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by ficfiric Tue Oct 27, 2020 11:05 pm

    Ma, nije to sa Trampom bilo nista ozbiljno, nikakav zaokret. Trampu je trebala predstava, priveo je dve poglavice i to je sve. Jos ce on pricati i na ruskom i na kineskom


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Erős Pista Tue Oct 27, 2020 11:16 pm

    Ma cuj, mozda je to njemu bio samo one night stand, al poglavice pocele svako jutro da mu salju skalpove.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Janko Suvar Thu Oct 29, 2020 12:06 am

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Elc6CEaX0AADOSx?format=jpg&name=large
    Anonymous
    Guest

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Guest Sat Oct 31, 2020 3:46 pm

    Jadna sepsa

    Direktor Srbijagasa Dušan Bajatović udaljen je sa sastanka sa ministarkom energetike Zoranom Mihajlović zbog, kako je navedeno u saopštenju njenog Ministarstva, nepoštovanja institucije Vlade Srbije".
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Erős Pista Sat Oct 31, 2020 3:53 pm

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 3579118792 Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 3579118792 Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40131
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by паће Sat Oct 31, 2020 4:11 pm

    Није понео ђубрива да нарани фикус?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    ficfiric

    Posts : 34186
    Join date : 2012-02-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by ficfiric Sat Oct 31, 2020 5:52 pm

    Kurir wrote:NAPUSTITE SASTANAK! Isplivao snimak, pogledajte šta se desilo kod Zorane! Bajatovića izbacilo obezbeđenje (VIDEO)




    BEOGRAD - Direktor Srbijagasa Dušan Bajatović došao je na današnji sastanak potpredsednice Vlade Srbije i ministarke rudarstva i energetike Zorane Mihajlović bez saradnika, njenu molbu da u tom slučaju napusti sastanak je odbio da uvaži, pa ga je obezbeđenje, na poziv ministarke, udaljilo sa skupa.

    To bi u najkraćem, prema ekskluzivnim saznanjima Tanjuga, bio opis onoga što se ranije danas dogodilo kod ministarke Mihajlović, zbog čega je Bajatović udaljen sa sastanka, a za šta je u saopštenju Ministarstva kao razlog navedeno "nepoštovanje Vlade Srbije".

    Kako je došlo do incidenta i kako je ministar Mihajlović "na delu" pokazala - ko se pita? Tanjug je došao do snimka događa, na kojem se čuje da je Mihajlovićeva na početku pitala Bajatovića gde su mu saradnici, s obzirom na jasnu isntrukciju da direktori na prvi, važan sastanak dođu sa najbližim saradnicima, kako bi se upoznali i utvrdili principe rada sa novom ministarkom.

    - Tražili smo da dođete sa saradnicima i nismo to učinili bezveze. Nemate nijednog saradnika?, pitala ga je Mihajlovićeva, prema video snimku do kojeg je Tanjug došao.

    Bajatović je rekao da su mu saradnici bili na putu ili su bolesni ili imaju druge obaveze" i dodao: Šta oni mogu da znaju što ja ne znam? Ili imaju koronu ili druge obaveze, ja sam tu. Osećam se kao da sam u ministarstvu vojnom, rekao je Bajatović.

    - Ovo je Vlada Srbije, ja sam poptredsednica Vlade i ministarka. Ne vidim čemu nervoza i kakav je problem, šta sam ja to tako strašno tražila? Na prvi važan sastanak u resoru zove Vas potpredsednica Vlade i poštovanje prema ovoj Vladi iskazujete na način što dođete sa saradnikom kako je i zatraženo. A saradnika imate, Bogu hvala, dovoljno da je svaki teren na drugom mestu u odnosu na Vladu Srbije, to je prosto ljudski i profesionalno. Ovo je nepoštovanje, ne prema meni, nego prema Vladi Srbije. Molim Vas napustite sastanak, ne možete da prisustvujete, rekla mu je Mihajlovićeva.

    Nakon što je Bajatović odbio da napusti sastanak, na molbu potpredsednice Vlade služba obezbeđenja ga je udaljila sa sastanka.

    Bajatović nije hteo da komentariše događaj.


    _____


    Uprava napolje!

    No Country

    Posts : 11105
    Join date : 2015-05-16

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by No Country Sat Oct 31, 2020 7:16 pm

    Osećam se kao da sam u ministarstvu vojnom, rekao je Bajatović.  
    Bajatović nije hteo da komentariše događaj.
    WTF?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    паће

    Posts : 40131
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by паће Sat Oct 31, 2020 7:25 pm

    Пало постројавање... а можда је после морао и да гази стројку.

    Или је Зоранах требалах да буде министарх војни па у последњем мешању карата испало овако?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    plachkica

    Posts : 16189
    Join date : 2014-11-06

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by plachkica Sat Oct 31, 2020 7:40 pm

    ako sam ja dobro shvatila, izbačen je jer je došao sam, bez saradnika
    No Country

    Posts : 11105
    Join date : 2015-05-16

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by No Country Sat Oct 31, 2020 7:43 pm

    Ма ово је наставак некакве старе свађе, узајамно курчење. Него је мени невероватно шта све српски новинар може да напише на јако мало простора.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    ficfiric

    Posts : 34186
    Join date : 2012-02-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by ficfiric Sat Oct 31, 2020 8:31 pm

    plachkica wrote:ako sam ja dobro shvatila, izbačen je jer je došao sam, bez saradnika

    Izbacen je zato sto joj se moze. Pisanje po sirotinji.




    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Guest Sat Oct 31, 2020 8:36 pm

    kad je osiromašio?
    avatar

    Posts : 18405
    Join date : 2014-12-12

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by beatakeshi Sat Oct 31, 2020 8:51 pm

    Kao što znamo može da mu pljune pod prozor dok Rusi ne odluče drugačije.
    Nova šerifa u gradu, moš' misliti.
    Naravno da se zalažem da im se podele mačete.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Janko Suvar Tue Nov 10, 2020 12:54 am

    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Janko Suvar Sat Nov 14, 2020 8:18 am

    Ministarka rudarstva i energetike Srbije Zorana Mihajlović javno je pozvala danas direktora “Transportgasa”, čiji je vlasnik Srbijagas, Stevana Dukića, na sastanak u Vladu Srbije, jer, kako je navela, dosadašnji pokušaji da sa njim razgovara nisu uspeli.
    Iskoristila bih ovu priliku da javno pozovem direktora ‘Transportgasa’ na sastanak u ponedeljak u 7.30 sati u Vladu Republike Srbije. Razlog što to radim ovako javno jeste što nijedan način koji smo pokušali prethodne dve nedelje nije urodio plodom. Čas njegova sekretarica zna gde je, čas ne zna, čas je na sastanku, čas nije, ne odazivaju se na naše pozive, ne odgovaraju na dopise”, rekla je Mihajlović novinarima posle sastanka sa šefom kancelarije Svestske banke u Srbiji Stivenom Ndegvom.
    Navela je i da “kad neko iz Ministarstva energetike pozove ‘Transportgas’, oni histerično spuštaju slušalicu kad čuju ko zove”.

    Zato, evo načina da zamolimo direktora da u ponedeljak dodje na sastanak, u resorno Ministarstvo, odnosno u Vladu Srbije. Možda postoje razlozi za neku vrstu straha, ali to danas nije tema”, kazala je ministarka.
    Ona je dodala i da želi da poruči ljudima koji su preuzeli odgovornost da vode preduzeća u državnom vlasništvu, posebno u gasnom sektoru, da to “nisu njihova privatna preduzeća ili lične prćije, kako se to u narodu kaže”.
    “Svaki kilometar gasovoda, svaka poslovna zgrada, svaka stolica na kojoj sede, svaki sto na kom pišu vlasništvo su države Srbije i gradjana Srbije. Svaki prihod koji ostvare je prihod države, svaki rashod koji naprave je rashod koji svi plaćamo i pravdamo, svaka plata koju prime moraju da razmisle da li su je zaslužili. Svako primanje ili apanaža koje imaju u skupštinama povezanih društava, nadzornim odborima, koje se mere ne hiljadama dinara, nego hiljadama evra, jeste pitanje da li je to zaista njihovo i da li to treba da bude na taj način”, rekla je ona.
    Poručila je i da “Vlada Srbije nije kafana da dolazite kad hoćete i s kim hoćete, nego dolazite onda kad vas iz Vlade pozovu na sastanak”.
    “Takođe, neka niko u gasnom sektoru ni ne pokušava da svađa predsednicu Vlade, predsednika Srbije ili ministra sa Ruskom Federacijom, zaklanjajući se iza priče da iza njih stoji velika Rusija. Velika Rusija ne stoji iza bahatih direktora”, upozorila je Mihajlović.
    Naglasila je i da je Rusija važan politički i ekonomski partner Srbije.
    “Veliki broj ruskih kompanija radi u ovom i nekim drugim sektorima, ja sam sarađivala sa ‘Ruskim železnicama’, koje su jedna od najvećih svetskih kompanija, i svi su ovde dobrodošli”, rekla je Mihajlović.
    Ona je podvukla i da preduzeća u državnom vlasništvu nisu nagrada, niti trofej koji dobijete zato što ste član partije koja je u koaliciji sa SNS-om.
    “Ne postoje državna preduzeća da biste vi bili direktori, nego da biste na najbolji mogući način vodili ta preduzeća i doneli najviše za gradjane Srbije. Ja sam običan državni službenik, moj zadatak je da služim narodu, kao i svako ko je u Vladi Srbije. To se odnosi i na one koji treba da sprovedu politiku Vlade, odnosno na državna preduzeća”, kazala je ministarka.
    Prema njenim rečima, “nema samoupravljanja, nema socijalizma, samo rad, red i rezultati”.
    “Razumem da je bilo jednostavnije sa prethodnim ministrom, koji je i partijski drug i jedan dobar i miran čovek, a ja to nisam. I znam da ovaj sektor može da donese dva puta veći procenat rasta BDP-a nego što to donosi danas. Početak boljeg rada u energetskom sektoru započinje sastankom”, navela je Mihajlović.
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Erős Pista Sun Nov 15, 2020 8:01 pm

    http://rs.n1info.com/Vesti/a672343/Comic-Saradnju-sa-NATO-razvijati-i-ohrabrivati.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Guest Sun Nov 15, 2020 8:11 pm

    Ako me se sete za nedelju NATO-a, sete....
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Erős Pista Mon Nov 16, 2020 7:24 am

    Hehe, tek sad vidim ekipu iza Goce...

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Gordan10


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40131
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by паће Mon Nov 16, 2020 12:36 pm

    ПадеминаумРЖ да не би било згорег да се дође до АВовог средњошколског сведочанства. Јако ме занима шта је имао из владања.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    plachkica

    Posts : 16189
    Join date : 2014-11-06

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by plachkica Mon Nov 16, 2020 1:25 pm

    j je ništa ne razumem

    Anonymous
    Guest

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Guest Mon Nov 16, 2020 1:58 pm

    menja sistem iznutra.

    a kad usledi potpitanje:

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Giphy

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 24 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 7:17 am