Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Zlo dana

    Anonymous
    Guest

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Guest Thu Apr 08, 2021 5:38 pm

    Kidaš danas, MNE
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by MNE Thu Apr 08, 2021 5:44 pm

    Hvala na podršci.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Apr 08, 2021 5:48 pm

    Moguće, pogotovo ako su duže čekali a red bio bez razmaka.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Sotir Thu Apr 08, 2021 6:25 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:Moguće, pogotovo ako su duže čekali a red bio bez razmaka.
    Ахаха МНЕ једном покидао Вилмоша, па сад овај клима главом на све његове глупости да се опет не опече.
    Anonymous
    Guest

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Guest Thu Apr 08, 2021 6:25 pm

    red je svuda i uvek u srbiji bez razmaka jer je opštepoznato da će tako ono što čekaš biti brže. dahtanje u vrat nacionalni sport. kad sam se ja naivno ponadao da će one linije pred šalterima pre 15-20 godina srediti stvar, glup i mlad jbg. gluperde već godinu dana ne znaju da stanu ni na one nacrtane tačke i linije
    Anonymous
    Guest

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Guest Thu Apr 08, 2021 6:27 pm

    Osim pred bankomatima. Bukvalno mi se za 10 godina niko u Srbiji nije zalepio pred bankomatom, nebitno gde, u centru, na periferiji, na selu, nigde. U Turskoj su mi se zalepile neke raspale pijane Britanke ali to je OK.
    Anonymous
    Guest

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Guest Thu Apr 08, 2021 6:32 pm

    bankomata se oni srbi što opsedaju šaltere plaše
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Apr 08, 2021 8:31 pm

    Turul madár wrote:red je svuda i uvek u srbiji bez razmaka jer je opštepoznato da će tako ono što čekaš biti brže. dahtanje u vrat nacionalni sport. kad sam se ja naivno ponadao da će one linije pred šalterima pre 15-20 godina srediti stvar, glup i mlad jbg. gluperde već godinu dana ne znaju da stanu ni na one nacrtane tačke i linije
    To je tako bilo do ovog leta. Sad će kad krene red na Adi za bilo šta, sladoled, ćevapi, pivo, you name it, ima da bude ko u Japanu svi maske na lice i 2 metra jedan iza drugog a virus kadar nevera samo se pokrije ušima i laganim troskokom odjebe u daljinu. Pitaj Vinetua da ti objasni, a bemti da citira pre-print koji potvrdjuje da u leto nema zime za nas koji se bojimo virusa.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Solus_Rex Thu Apr 08, 2021 9:16 pm

    MNE wrote:što je i pametno, od ovih što su vakcinisani a umrli vjerovatno je dosta njih pokupilo virus na samoj vakcinaciji

    Hoće centrala jednom da pogreši...

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by kondo Thu Apr 08, 2021 9:18 pm

    žena je dokazana ludača, primila je fajzer ali su joj dali pogrešan papir i sada drami po tviterima pre nego što je proverila


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Guest Thu Apr 08, 2021 9:19 pm

    kako je položila ono pitanje na ulazu "koja vakcina?" pre nego što te forvarduju u određenu sobu da čekaš
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by kapetanm Thu Apr 08, 2021 9:19 pm

    Biće toga sve više. Osoblje je sveže ko cvekla
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Solus_Rex Thu Apr 08, 2021 9:26 pm

    Zlo dana - Page 16 1848198029



    Anonymous
    Guest

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Guest Thu Apr 08, 2021 9:28 pm

    jel moguće da tamo ne pitaju koju vakcinu su primili ili ne gledaju prvi papir već ljudi random upadaju gde hoće? ili daju sve vakcine u istim ordinacijama?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by kondo Thu Apr 08, 2021 9:30 pm

    žena je ekstremna kurva pažnje. pitala je ovu koja je pelcovala da li je fajzer, videla je svojim očima bočicu fajzera ali ne, na papiru piše sinofarm. pritom je likovi lože da ih tuži, što nije isključeno s obzirom na beskrajni bazen mogućih tvitova o tome.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Erős Pista Fri Apr 09, 2021 11:00 am

    Da kazem i ja koju za ove dve vakcine - cak i da je stvarno dobila dve razlicite - a po svemu sudeci nije, vec su samo pogresno upisali ovu drugu - nista joj nece faliti, kombinacija moze da bude cak i bolja, a svakako nije opasna.

    Ja ne mogu da verujem koliki rasplazi ljudi umeju da budu. Dobila je odlicnu vakcini (Fajzer) u vreme kada osobe njenih godina u vecini razvijenih zemalja mogu to samo da sanjaju. U toku je masovna vakcinacija, koja je, realno, jako dobro organizovana. Normalno je da se ponegde desi i neka greska, ali ovo zaista nije strasno. Neka trazi objasnjenja od nadleznih, svakako, ima puno pravo na to, ali ovo histerisanje koje se vec uveliko deli po antivaks mrezama... zaboravite gospodo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Guest Fri Apr 09, 2021 11:02 am

    njoj je to prilika za socijalne poene, nalog joj je sav LOOK AT MEEEEEEEE kako se borim sa nepravdama
    Anonymous
    Guest

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Guest Fri Apr 09, 2021 11:04 am

    ali u prirodi ljudi je da mrljave, kukaju i gunđaju. to je teret samsare koji mi normalni carevi moramo da podnesemo.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Erős Pista Fri Apr 09, 2021 11:09 am

    Zlo dana - Page 16 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by MNE Fri Apr 09, 2021 11:28 am

    Erős Pista wrote:Da kazem i ja koju za ove dve vakcine - cak i da je stvarno dobila dve razlicite - a po svemu sudeci nije, vec su samo pogresno upisali ovu drugu - nista joj nece faliti, kombinacija moze da bude cak i bolja, a svakako nije opasna.

    Ja ne mogu da verujem koliki rasplazi ljudi umeju da budu. Dobila je odlicnu vakcini (Fajzer) u vreme kada osobe njenih godina u vecini razvijenih zemalja mogu to samo da sanjaju. U toku je masovna vakcinacija, koja je, realno, jako dobro organizovana. Normalno je da se ponegde desi i neka greska, ali ovo zaista nije strasno. Neka trazi objasnjenja od nadleznih, svakako, ima puno pravo na to, ali ovo histerisanje koje se vec uveliko deli po antivaks mrezama... zaboravite gospodo.
    a hvala vučiću?
    Anonymous
    Guest

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Guest Fri Apr 09, 2021 11:30 am

    HVALA VUČIĆU!
    Anonymous
    Guest

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Guest Fri Apr 09, 2021 11:32 am

    San Saba Songbird wrote:ali u prirodi ljudi je da mrljave, kukaju i gunđaju. to je teret samsare koji mi normalni carevi moramo da podnesemo.

    Tviter je red kukanja red velicanja najbalnalnijih obicnih stvari i dogadjaja.

    Ispekla sam zuzu
    Tooo legendo carice wooow
    plachkica

    Posts : 16170
    Join date : 2014-11-06

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by plachkica Fri Apr 09, 2021 11:39 am

    to je žena koja je kukala kako su joj priveli muža, pred detetom, zbog fejsub posta,
    na kraju se ispostavilo da su ga priveli zbog dilovanja fejsbuk nema ništa sa tim,
    no par dana drame i kukumeništamiradeukakvojtiranijiživimovučićupederu je zov
    kom je teško odoleti.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8052
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Daï Djakman Faré Fri Apr 09, 2021 11:46 am

    San Saba Songbird wrote:njoj je to prilika za socijalne poene, nalog joj je sav LOOK AT MEEEEEEEE kako se borim sa nepravdama
    kada bi samo postojao pojam koji omedjava takvo ponasanje ljudi na drustvenim mrezama Zlo dana - Page 16 819872012  Zlo dana - Page 16 1861198401

    ali ne taj termin je bio nevaljao i sad cemo tiptoe-ovati oko njega u celim recenicama  Zlo dana - Page 16 2849097393


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Erős Pista Fri Apr 09, 2021 11:48 am

    San Saba Songbird wrote:HVALA VUČIĆU!

    +1


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Zlo dana - Page 16 Empty Re: Zlo dana

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 2:56 am