Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Parla-parla-parlament

    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista 2018-03-09, 14:03

    Nisam baš siguran. Mislim da nije potrebna neka dodatna motivacija. Primaju plate, vide se u medijima, za mnoge od njih to je jedina vrsta političkog delovanja za koju znaju, pa je se drže k'o pijan plota.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest 2018-03-09, 14:05

    to vidimo se u medijima je njihov stalni izgovor kad ih pitaju zasto ucestvujete. a ako se ne varam, parlamentarne stranke svakako dobijaju neku naknadu nevezano za plate poslanika, mislim ako im je toliko zinulo dupe za lovu, plus 95% poslanika opozicije ima svoje "zamrznute" poslove dok su na radu u skupstini. ako tako postavimo stvari, uvek mi ispadne veoma tanak njihov razlog za nastavak boravka tamo.

    evo im novog nacina delovanja, besmislenu skupstinu napustiti pa od kuce do kuce, mesne zajednice do mesne zajednice, firme do firme.
    vortex

    Posts : 154
    Join date : 2018-03-06

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by vortex 2018-03-09, 23:33

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:šta je tačno razlog što ovo malo opozicije ne bojkotuje ovakvu skupštinu, jel može neko da me podseti?

    Nije resenje samo da bojkotuju skupstinu, bez ikakvog pojavljivanja u javnosti. Skupstina Srbije vec duze vreme, od 2014., nije mesto gde je moguce cuti razlicita misljenja. Ona je poligon za naprednjacka izivljavanja i totalno trolovanje svih mogucih pravila. Koja je razlika da li ce da se pojave tamo ili nece? Ionako se kritika Vucicevog rezima tamo nece cuti.
    Ako ce to da rade, postavlja se pitanje, sto ne bojkotuju ovakve izbore?


    _____
    Yes it's gonna be a cold, lonely summer...
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest 2018-03-21, 23:50

    ovo je već tako reći bajato, ali treba da se ispoštuje Parla-parla-parlament - Page 29 2304934895
    САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ/ 19.03.2018. (2)
    Миленко Јованов
    потпредседник Главног одбора Српске напредне странке
     
     
    Јуче је Саша Јанковић претио Вучићу стрељањем, а Србији грађанским ратом по румунском моделу. Данас би да забрањује Српску напредну странку, која има убедљиво највећу подршку грађана Србије, а сутра би, само када би имао прилику, вероватно и све грађане који подржавају СНС отпремио на неки нови Голи оток, или би им судио по кратком поступку пред преким судовима. 

    Сада је очигледно да Јанковић, пошто нема подршку народа, има идеју да физички елиминише свакога ко не мисли као он и да је реч о човеку који је спреман да Србију гурне у крваве сукобе, погибију и пропаст, само да би се поново дочепао власти и да би опет, заједно са својим партнерима Ђиласом и Јеремићем, народне паре трпао у своје џепове. 

    Позивам и државне органе да обрате пажњу на иступе овог језивог мрачњака оптерећеног смрћу. Ко је једном имао барут и крв на рукама, увек може да пожели да поново доживи то искуство.
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest 2018-03-21, 23:53

    e jbg pogrešio topik, hteo na naprednjakluk da stavim...
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest 2018-03-21, 23:55

    jezicki patroldzija esesovac se javio, lepo 

    Parla-parla-parlament - Page 29 OQKqSS
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista 2018-04-02, 22:01

    http://rs.n1info.com/a376679/Video/Ponovo-stotine-amandmana-vladajuce-koalicije.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista 2018-04-02, 22:09

    Svako ko tvrdi da je Srbija jos uvek parlamentarna demokratija ili je budala ili gad.


    Last edited by William Murderface on 2018-04-02, 22:16; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest 2018-04-02, 22:09

    tzv opozicija i dalje ne bojkotuje to govno? govna su i sami onda, no to je jasno odavno.
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest 2018-04-02, 23:01

    ako već neće da bojkotuju parlament i napuste ga, što ne opstruiraju nekako?
    amandmani plus ovakve stvari:




    zašto jbt to trpe od naprednjaka? mislim, ko ih jebe ako sede i igraju se parlamentarne procedure i dužnosti prema građanima. bolji su od naprednjaka i ne spuštaju se na njihov nivo? ako opstruiraju ili napuste naprednjaci će to da iskoriste da ih predstave kao divljake i/ili neodgovorne? bul-šit. ovim tempom će do kraja godine Martinović i Rističević bukvalno da ih mažu govnima dok sede u klupama. jel ima neka granica posle koje se priznaje da je režim potpuno obesmislio parlament i preselio političku borbu u druge okvire kojima odgovaraju druga sredstva?


    edit. e jebiga, ja pišem-brišem ovde u besu, buljim u druge tabove, kasnim sat vremena za drugim postovima... Parla-parla-parlament - Page 29 3579118792
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest 2018-04-02, 23:05

    Ne žele da izgube unosna radna mesta. Svelo se na to da dobijaju novac kako bi bili statisti u predstavi koja se igra za Johanesa Hana.
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest 2018-04-02, 23:10

    pa neće izgubiti radno mesto ako opstruiraju ovakve sednice parlamenta. mislim, ne moraju da bacaju suzavac, ali neko sranje nek naprave kad ovi počnu da ih mažu govnima. nek duvaju u pištaljke, nek puste sa nekog razglasa Martinovića kako sere po Vučiću, nešto, nešto nek urade sunce im jebem.

    jbg iznervirao sam se
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by ficfiric 2018-04-02, 23:11

    Kada bi bojkotovali, onda bi ovi iz SNS mogli da seru kako su su bolji zutih i kako je skupstina efikasnija, i manje je sukoba otkako je oni vode. Treba da sede i da ih teraju da pokazuju ko su i sta su


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest 2018-04-02, 23:13

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:pa neće izgubiti radno mesto ako opstruiraju ovakve sednice parlamenta. mislim, ne moraju da bacaju suzavac, ali neko sranje nek naprave kad ovi počnu da ih mažu govnima. nek duvaju u pištaljke, nek puste sa nekog razglasa Martinovića kako sere po Vučiću, nešto, nešto nek urade sunce im jebem.

    jbg iznervirao sam se
    Podsetiću te na histeričan strah od uličnih protesta koji je, bez izuzetka, parlamentarna opozicija ispoljila pre godinu dana.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista 2018-04-02, 23:19

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:ako već neće da bojkotuju parlament i napuste ga, što ne opstruiraju nekako?
    amandmani plus ovakve stvari:




    zašto jbt to trpe od naprednjaka? mislim, ko ih jebe ako sede i igraju se parlamentarne procedure i dužnosti prema građanima. bolji su od naprednjaka i ne spuštaju se na njihov nivo? ako opstruiraju ili napuste naprednjaci će to da iskoriste da ih predstave kao divljake i/ili neodgovorne? bul-šit. ovim tempom će do kraja godine Martinović i Rističević bukvalno da ih mažu govnima dok sede u klupama. jel ima neka granica posle koje se priznaje da je režim potpuno obesmislio parlament i preselio političku borbu u druge okvire kojima odgovaraju druga sredstva?


    edit. e jebiga, ja pišem-brišem ovde u besu, buljim u druge tabove, kasnim sat vremena za drugim postovima... Parla-parla-parlament - Page 29 3579118792


    A posle Martinovićevog cirkusa, predsedavajući: "Hvala". Parla-parla-parlament - Page 29 359476144

    Parla-parla-parlament - Page 29 1209505341


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest 2018-04-02, 23:20

    ficfiric wrote:Kada bi bojkotovali, onda bi ovi iz SNS mogli da seru kako su su bolji zutih i kako je skupstina efikasnija, i manje je sukoba otkako je oni vode. Treba da sede i da ih teraju da pokazuju ko su i sta su

    onda nek se konfrontiraju, nek prave sukobe. ima valjda neka granica preko koje kad se pređe sjebavanje parlamenta i dostojanstva narodnih poslanika preteže bilo kakvu korist koja postoji od toga da se vidi kakvi su naprednjaci.

    Vasilij wrote:
    Djamolidine Abdoujaparov wrote:pa neće izgubiti radno mesto ako opstruiraju ovakve sednice parlamenta. mislim, ne moraju da bacaju suzavac, ali neko sranje nek naprave kad ovi počnu da ih mažu govnima. nek duvaju u pištaljke, nek puste sa nekog razglasa Martinovića kako sere po Vučiću, nešto, nešto nek urade sunce im jebem.

    jbg iznervirao sam se
    Podsetiću te na histeričan strah od uličnih protesta koji je, bez izuzetka, parlamentarna opozicija ispoljila pre godinu dana.

    to je tačno. ali rizici od incidenata u parlamentu su manji--bar mi se čini--i ako su razlozi iz kojih nikome ne pada na pamet da im pribegnu iste vrste kao i oni zbog kojih neće na ulicu, onda već može da se razmišlja o tome da oni zapravo svesno i voljno učestvuju u predstavi pred Hanom...
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest 2018-04-02, 23:21

    William Murderface wrote:
    Djamolidine Abdoujaparov wrote:ako već neće da bojkotuju parlament i napuste ga, što ne opstruiraju nekako?
    amandmani plus ovakve stvari:




    zašto jbt to trpe od naprednjaka? mislim, ko ih jebe ako sede i igraju se parlamentarne procedure i dužnosti prema građanima. bolji su od naprednjaka i ne spuštaju se na njihov nivo? ako opstruiraju ili napuste naprednjaci će to da iskoriste da ih predstave kao divljake i/ili neodgovorne? bul-šit. ovim tempom će do kraja godine Martinović i Rističević bukvalno da ih mažu govnima dok sede u klupama. jel ima neka granica posle koje se priznaje da je režim potpuno obesmislio parlament i preselio političku borbu u druge okvire kojima odgovaraju druga sredstva?


    edit. e jebiga, ja pišem-brišem ovde u besu, buljim u druge tabove, kasnim sat vremena za drugim postovima... Parla-parla-parlament - Page 29 3579118792


    A posle Martinovićevog cirkusa, predsedavajući: "Hvala". Parla-parla-parlament - Page 29 359476144

    Parla-parla-parlament - Page 29 1209505341

    jašta. i ima razumevanja za nešto burniju reakciju. #noviemotivističkiporedak
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest 2018-04-02, 23:23

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:
    ficfiric wrote:Kada bi bojkotovali, onda bi ovi iz SNS mogli da seru kako su su bolji zutih i kako je skupstina efikasnija, i manje je sukoba otkako je oni vode. Treba da sede i da ih teraju da pokazuju ko su i sta su

    onda nek se konfrontiraju, nek prave sukobe. ima valjda neka granica preko koje kad se pređe sjebavanje parlamenta i dostojanstva narodnih poslanika preteže bilo kakvu korist koja postoji od toga da se vidi kakvi su naprednjaci.

    Vasilij wrote:
    Podsetiću te na histeričan strah od uličnih protesta koji je, bez izuzetka, parlamentarna opozicija ispoljila pre godinu dana.

    to je tačno. ali rizici od incidenata u parlamentu su manji--bar mi se čini--i ako su razlozi iz kojih nikome ne pada na pamet da im pribegnu iste vrste kao i oni zbog kojih neće na ulicu, onda već može da se razmišlja o tome da oni zapravo svesno i voljno učestvuju u predstavi pred Hanom...


    Nije to ni toliko bitno. Na sledećim izborima ionako prelazimo na sledeći nivo igrice, kao sad u Beogradu pa još gore. Onda ćemo morati da vidimo šta i kako dalje.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Zuper 2018-04-03, 02:34

    Da je podrzala opozicija u Skupstini otvoreno ti bi rekao da neces sa dverima kao i mnogi ovde jer bi Vucic igrao na to. Prvi bi ti to pricao, kao sto redovno cinis.
    Uzgred, dveri su tada podrzale proteste, Bosko je bio na onom najvecem protestu koji je isao na NBGD, ali ne otvoreno bas iz toga razloga da se ne bi uzbudili drugosrbijanci, sto se videlo i na beogradskim izborima.

    Sa vama je skoro nemoguce saradjivati. Mislim kao biracko telo.
    A Vucica vi oboriti nikada necete kao sto nije ni Djindjic mogao vec je morao da se vadi Kostunica na celo kolone...Mada mnogi od vas i ne zele da on ode sto se vidi na primeru raznih Ostojica i Srbijanki Srbljanovic...Ili onih koji govore da ne treba napadati Vucica kada izdaje Kosovo Parla-parla-parlament - Page 29 2304934895

    Pa, srecno vam bilo.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Zuper 2018-04-03, 02:47

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:pa neće izgubiti radno mesto ako opstruiraju ovakve sednice parlamenta. mislim, ne moraju da bacaju suzavac, ali neko sranje nek naprave kad ovi počnu da ih mažu govnima. nek duvaju u pištaljke, nek puste sa nekog razglasa Martinovića kako sere po Vučiću, nešto, nešto nek urade sunce im jebem.

    jbg iznervirao sam se



    I sta sa time?

    A, da, ti si drugosrbijanske provijencije pa samo gledas da li je neki takav organizovao trojke.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Erős Pista 2018-04-03, 02:52

    Oj, Zupere, ti si noćna tica
    Zar se tako pravi porodica?
    Noćom kačiš ruskog mosta slike
    Mesto male da praviš vojnike

    Noć je vreme da se spoje tela
    Da uzavre srpska krvca vrela
    Dok ti misliš na tela biračka
    Usahnuće vrela krv junačka


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest 2018-04-03, 08:39

    Zuper wrote:Da je podrzala opozicija u Skupstini otvoreno ti bi rekao da neces sa dverima kao i mnogi ovde jer bi Vucic igrao na to. Prvi bi ti to pricao, kao sto redovno cinis.
    Uzgred, dveri su tada podrzale proteste, Bosko je bio na onom najvecem protestu koji je isao na NBGD, ali ne otvoreno bas iz toga razloga da se ne bi uzbudili drugosrbijanci, sto se videlo i na beogradskim izborima.

    Sa vama je skoro nemoguce saradjivati. Mislim kao biracko telo.
    A Vucica vi oboriti nikada necete kao sto nije ni Djindjic mogao vec je morao da se vadi Kostunica na celo kolone...Mada mnogi od vas i ne zele da on ode sto se vidi na primeru raznih Ostojica i Srbijanki Srbljanovic...Ili onih koji govore da ne treba napadati Vucica kada izdaje Kosovo Parla-parla-parlament - Page 29 2304934895

    Pa, srecno vam bilo.


    Ama ko smo to mi, ne postoji nikakva Druga Srbija čoveče. Realno mi je prosečni naprednjak bliži (po stratumu društva kome pripada) od Srbljanovićke.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Filipenko 2018-04-03, 09:30

    Vasilij wrote:
    Zuper wrote:Da je podrzala opozicija u Skupstini otvoreno ti bi rekao da neces sa dverima kao i mnogi ovde jer bi Vucic igrao na to. Prvi bi ti to pricao, kao sto redovno cinis.
    Uzgred, dveri su tada podrzale proteste, Bosko je bio na onom najvecem protestu koji je isao na NBGD, ali ne otvoreno bas iz toga razloga da se ne bi uzbudili drugosrbijanci, sto se videlo i na beogradskim izborima.

    Sa vama je skoro nemoguce saradjivati. Mislim kao biracko telo.
    A Vucica vi oboriti nikada necete kao sto nije ni Djindjic mogao vec je morao da se vadi Kostunica na celo kolone...Mada mnogi od vas i ne zele da on ode sto se vidi na primeru raznih Ostojica i Srbijanki Srbljanovic...Ili onih koji govore da ne treba napadati Vucica kada izdaje Kosovo Parla-parla-parlament - Page 29 2304934895

    Pa, srecno vam bilo.


    Ama ko smo to mi, ne postoji nikakva Druga Srbija čoveče. Realno mi je prosečni naprednjak bliži (po stratumu društva kome pripada) od Srbljanovićke.


    ...a Srbljanovicka je realno bliza Vucicu i od mnogih prosecnih naprednjaka Parla-parla-parlament - Page 29 2348298330
    Летећи Полип

    Posts : 11138
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Летећи Полип 2018-04-03, 12:11

    Zuper wrote:Da je podrzala opozicija u Skupstini otvoreno ti bi rekao da neces sa dverima kao i mnogi ovde jer bi Vucic igrao na to. Prvi bi ti to pricao, kao sto redovno cinis.
    Uzgred, dveri su tada podrzale proteste, Bosko je bio na onom najvecem protestu koji je isao na NBGD, ali ne otvoreno bas iz toga razloga da se ne bi uzbudili drugosrbijanci, sto se videlo i na beogradskim izborima.

    Sa vama je skoro nemoguce saradjivati. Mislim kao biracko telo.
    A Vucica vi oboriti nikada necete kao sto nije ni Djindjic mogao vec je morao da se vadi Kostunica na celo kolone...Mada mnogi od vas i ne zele da on ode sto se vidi na primeru raznih Ostojica i Srbijanki Srbljanovic...Ili onih koji govore da ne treba napadati Vucica kada izdaje Kosovo Parla-parla-parlament - Page 29 2304934895

    Pa, srecno vam bilo.


    Njihova najveća naivnost je što veruju da će Vučić biti pušten niz vodu nakon priznanja Kosova. Kao, Zapad će onda početi da pumpa opoziciju. Pošto, jelte, u nadolazećem multipolarnom svetu Zapad najviše voli nestabilnost u svojim kolonijama. Pa jebote, oni guše demokratiju u svojim redovima, a tebe će da filuju dolarima da im rušiš sizerene.
    Anonymous
    Guest

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Guest 2018-04-03, 12:13

    To je preovlađujući mit ovde, da njima Vučić treba dok ne oposli Kosovo, a posle razlaz.  Ne razumem korene toga baš najbolje ali mislim da je u pitanju nesvesna paralela sa Miloševićem. Ta lažna analogija jako opterećuje moju generaciju.

    Parla-parla-parlament - Page 29 Empty Re: Parla-parla-parlament

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is 2024-05-19, 12:41