Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Botovske narodne umotvorine

    Anonymous
    Guest

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Guest Thu Apr 23, 2015 7:47 pm

    ako je ovo bot, onda je to neki za mene novi tip bota, koji ni ne podrzava sns nego samo obesmisljava ono sve Botovske narodne umotvorine - Page 7 1143415371
    plachkica

    Posts : 16193
    Join date : 2014-11-06

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by plachkica Thu Apr 23, 2015 7:48 pm

    Pa to: "Istina je uvek negde na sredini!"

    Odri je možda neki tajni kod. Ko je dokle stigao u nekoj unutartviterovskoj hijerarhiji. Botovske narodne umotvorine - Page 7 1143415371
    (Ili unutartviteraškoj, sad ne mogu da se odlučim koji bi termin bio ispravniji.)
    plachkica

    Posts : 16193
    Join date : 2014-11-06

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by plachkica Thu Apr 23, 2015 7:50 pm

    Pa to i jeste svrha botovanja, obesmišljavanje.
    Prvo ovi otvoreni naprave pičvajz, posvađaju se svima, i onda se pojave "nezavisni" i kao ma batalite gluposti, istina je na sredini.

    Gledam Dnevnik. Nema ništa o Jankoviću prvih 20 minuta.
    RTS ga danas ignoriše u vestima.
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Erős Pista Thu Apr 23, 2015 7:56 pm

    Ova bodljikava ima 1 genijalnu misao (na blogu, ne na tw):



    Još malo o govoru mržnje koji niko ne primećuje, a tiče se pogrdnih nadimaka koji se u tvitovima koriste za određene političare. Tako je Toma Grobar, Vučić Kurčić, Neša Slina dok niko od opozicije nema ovako živopisan nadimak. Ista interesna grupa  koja se na ovaj način obračunava sa političkim protivnicima je godinama koristila digitalno nasilje i Vojislava Koštunicu, jednog od svojih osnivača, prikazala kao stereotip nezainteresovanog i neobaveštenog lika, zadatak je bio potpuno ga marginalizovati.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    choice

    Posts : 65
    Join date : 2015-04-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by choice Thu Apr 23, 2015 8:01 pm

    meni bodljikava ne liči na bota. bacila sam i ja pogled na blog. baš se navrzla na isodoru bjelicu.  Botovske narodne umotvorine - Page 7 3579118792 
    ... ona je sigurno poznata u prosvetnim krugovima ako je tražila sav onaj nadzor o kome piše.
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Erős Pista Thu Apr 23, 2015 8:05 pm

    Da, više liči na dijabolu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Erős Pista Thu Apr 23, 2015 8:39 pm



    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Y151quP3_biggerUglješa Vučićević@Ugljesa_d
    Mnogo je ali u slučaju Janković. Ja sumnjam da se samoubistvo desilo. @brankicamandic @AspidaKosana


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Erős Pista Thu Apr 23, 2015 10:03 pm



    Botovske narodne umotvorine - Page 7 1BZfnTtT_bigger Rudolf Majer Sepija@rudolfmajer6 2m2 minutes ago
    @alex_timeline Janković nije profesionalac, Janković je udarna pesnica DS i čovek koji je u mladosti počinio zločin. @KVucic


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16193
    Join date : 2014-11-06

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by plachkica Fri Apr 24, 2015 12:16 am

    Moj omiljeni bot je stupio u akciju:

    fiumanka_bg ‏[ltr]@fiumanka_bg[/ltr]  4m4 minutes ago

    Čekajte onaj koji je napravio SNS vrlo verovatno će se pojaviti u subotu i govoriti protiv istog?!?! WTF?!?!
    Obrnuo igricu
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Erős Pista Fri Apr 24, 2015 12:23 am

    O kome je reč? Tadi?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Erős Pista Fri Apr 24, 2015 12:29 am

    Inače, sad se setih odakle znam ovu tvoju - često lajkuje Krletove tvitove Botovske narodne umotvorine - Page 7 1143415371


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16193
    Join date : 2014-11-06

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by plachkica Fri Apr 24, 2015 12:40 am

    Ne znam na koga misli, bes je na tviteru zbog Dušana Petrovića.

    A ovo je uradila i pre neki dan, kad je bila frka u Inđiji, izletela je nešto o krivici braće Ješić.
    Oko Jankovića je pisala o njegovom uhlebljenju, dobrom dok smo mi bez ičega.

    (Inače ima preko 5000 pratilaca)

    Krle joj je mera:)
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Erős Pista Mon Apr 27, 2015 4:13 pm

    [list=stream-items-id]
    [*]

    [*]
    Botovske narodne umotvorine - Page 7 SZSRXT5J_biggerНенад Стаменковић@Nenad0406 59s60 seconds ago

    Kesić je sinoć bio predoziran @dadara6 @RadojevGoran. Videće se večeras na licu i pored šminke, sigurno.
    [/list]


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Erős Pista Thu Jun 25, 2015 8:54 pm

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 PdVaHtPp_bigger Željko Čenej@ZeljkoCenej 4m4 minutes ago

    Da su, nedaj bože, @demokrate ostale na vlasti, dali bi Albancima sve što traže. Vučić je za mir i suživot, ali ne da ono što je naše. Bravo


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Guest Thu Jun 25, 2015 8:56 pm

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 1931448533
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Erős Pista Thu Jun 25, 2015 8:57 pm

    Željko Čenej retweeted
    Botovske narodne umotvorine - Page 7 NqwoNUig_bigger Ivan grof od Valjeva@IvanIli4 21m21 minutes ago
    Кад су "Газиводе" у питању, да су #demokrate остале било би "те овако ћемо, деругови, те онако ћемо". #Vucic оштар и конкретан. #KZN


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Erős Pista Mon Oct 26, 2015 7:43 pm

    Goran Djordjevic | 26/10/2015 18:22


    Hajde, razumem, da Amerikanci ispituju daleku prošloslost Malog. Možda su otkrili, kada je pobegao sa časa u srednjoj školi, ali, kada je tako, zašto se ne ispita poslovanje Agro-poslova, Čedomira Jovanovića? Odakle mu najnoviji Mercedes kabriolet, odakle pliva u parama? KRIK mora da ispita i poslovanja ovih "svojih" iz bliže prošlosti, a ne samo jednih, ako ima poštene namere. Ako, ima?

    Denis Jonic | 26/10/2015 18:36


    Želim sveobuhvatno ispitivanje, ne samo eventualnih malverzacija, nego i naklo bogaćenje Zorana Živkovića, posle čega je napustio rodni Niš, iako ga ovde nismo zvali. Preciznije, kolko je miliona uzeo od raznih podsticaja, kada pliva na parama. Zašto je za KRIK poslovanje Čedomira Jovanovića tabu tema. Odakle demokrati Dušanu Elezoviću toliko stanova? Ima još dosta pitanja, ali to KRIK ne zanima. Oni se bave politikom

    Mladen Markovic | 26/10/2015 17:34


    Možda je u detinjstvu, kad je bio mali, uzeo drugu kliker? Sve treba proveriti, da bi se nešto Vučiću naškodilo. Možda, tu postoji neka nepravilnost, ali zašto taj američki KRIK ne ispita "vinogradarstvo" Zorana Živkovića, posle koga je sebi kupio stan na Vračaru od 200 000e u blizini pašnjaka Dragana Šutanovca? Sve treba ispitati i lepo proveriti. Odakle Malom, odakle Šuletu, odakle Zokiju? Odakle, odakle, odakle,...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kaneda

    Posts : 521
    Join date : 2014-12-07

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Kaneda Mon Oct 26, 2015 8:18 pm

    Zar makar opoziciju ne može da istražije vlast sa svojim organima gonjenja? Ovde neko ne kapira osnove funkcionisanja demokratskog društva. Vlast ganja prestupnike a novinari vrše pritisak na vlast. Šta sprečava dr-a da procesuira slučaj Pašnjaci koji je pomenuo premijer neki dan?
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Erős Pista Sat Nov 07, 2015 11:15 pm



    Botovske narodne umotvorine - Page 7 XmDYx1dN_bigger Vikica@VioletaJevtic Nov 5
    Od kada znam za sebe muka mi je bilo od nepismenosti, nekulture, bljuvotina, laži, primitivizma, prostakluka...dotičnog #Kurir-a 1/2



    Botovske narodne umotvorine - Page 7 XmDYx1dN_bigger Vikica@VioletaJevtic Nov 5
    I sada je taj isti #Kurir našao za shodno da prodaje pamet i da kao misli o mladima i o tome ko treba da vodi Srbiju. Bednici svetski. 2/2

    Inače, Vikica ima i blogičić...

    http://fleantina.blogspot.rs/

    Fascinira me šta je u glavama ove SNS omladine - čist fluff - na lajni yu-rok stihovi, foto-tapeti, srculenca, Nole, Ivana Žigon recituje prkosnu pesmu i naravno saopštenja SNS.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34216
    Join date : 2012-02-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by ficfiric Sat Nov 07, 2015 11:36 pm

    William Murderface wrote:
    Fascinira me šta je u glavama ove SNS omladine - čist fluff - na lajni yu-rok stihovi, foto-tapeti, srculenca, Nole, Ivana Žigon recituje prkosnu pesmu i naravno saopštenja SNS.

    Jucerasnji status jednog od istaknutijih sabackih sns botova (nagradjen radnim mestom u elektrodistribuciji)

    Čudan smo mi narod. Žalimo se stalno kako nemamo novca, a svi kafići i klubovi puni. Mladi se žale kako nema posla, a ustvari traže posao, mole Boga da ga ne nadju. Stalno se pametuje o moralnim vrednostima, a gleda se farma, veliki brat i parovi. Mladjim generacijama su uzori Stanija, Soraja, Gastoz, Zmaj i ostali neradnici kojima je rijaliti posao i život. Žalimo se na RTS jer se emituju naše serije više puta, ali se zato rado gleda farma na pinku. Deca nam se druže virtuelno, a ne u parkovima i na igralištima. Stalno se samo nešto žalimo i kukamo, a ne radimo ništa da nam bude bolje. Uvek okrivljujemo druge za naše neuspehe. Da, čudan smo mi narod!

    A u komentarima na taj status je dodao jos

    Ja sam kod sebe promenio mnogo stvari i drugačiji sam, jer sam video svoje greške, koje sam ispravio. Ovo sam napisao jer mislim da ljudi nisu svesni svog ponašanja. Samo sam objasnio kako se naše društvo ponaša. Ako posle ovog mog statusa bar jedno stavi prst na čelo i zamisli se o svemu ovome, pa ispravi nešto kod sebe, ja ću biti zadovoljan. Bar sam nešto postigao onda ovim pisanjem.

    Slažem se da je tema diskutabilna. Ali ja sam u politiku ušao da bih nešto menjao. Ja ne kažem da sam ja taj koji će da promeni svet i da ćemo svi da živimo srećno kao u nekoj bajci. Naša država neće biti bolja dok mi ne budemo bolji. Moramo svi da prvo sebe menjamo. Ja neću da sedim i gledam kako sve ide kako ne treba. Neću da se stopom sa masom. Ja verujem da mi možemo da budemo bolji ljudi. Ja samo mislim da smo sa zapada lako i brzo prihvatili sve što ne valja, a sve ono što je dobro nismo. To je naša greška. Slažem se, nećemo više o tome polemisati ovde. Biće prilike da se ispričamo uzivo. Veliki pozdrav.

    Ja ne smatram da smo najgori narod. Mislim da su svi silni ratovi i borba za goli život uticali na nas da postanemo ovakvi. Mnogi su nam nametali svoje kulture i mešali se sa našim narodom. Ne smatram da smo loši, samo mislim da moramo mnogo da radimo na sebi prvenstveno. Hvala Vam puno.

    :jovicic:


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Erős Pista Sat Nov 07, 2015 11:43 pm

    To je to! Pop psihologija FTW!

    Jel si čitao onaj moj post od pre dve nedelje o rok klubu koji pušta skinjare? Ispalo je da je lik koji organizuje žurke SNS-ovac (radi na železnici - tako je i dobio železnički klub za žurke). I kuka što mu ne dolaze ljudi - ah, niko više ne ceni dobru rok muziku, svi slušaju samo narodnjake... a ispod toga saoštenja SNS i onaj kretenski anti-DS humor.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34216
    Join date : 2012-02-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by ficfiric Sat Nov 07, 2015 11:50 pm

    Los smo narod. Vucic nam terba da nas promeni


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Erős Pista Sat Nov 07, 2015 11:52 pm

    Ovo je već posao za Paće-mena!

    Neću da se stopom sa masom.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40143
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by паће Sun Nov 08, 2015 7:48 am

    William Murderface wrote:Ovo je već posao za Paće-mena!

    Neću da se stopom sa masom.

    Тип икад није видео топ. Топ има масу, ихај!


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Erős Pista Sun Nov 08, 2015 10:57 am



    Botovske narodne umotvorine - Page 7 JqVVBxd6_bigger Aska je vuk@TrollValium 18m18 minutes ago
    Rodiću @KurirVesti, kada si iskren? Kada lažeš, ili kada te Mišković plati? http://bit.ly/1WJhmvy 

    Savršeno nesavršena. Phd. Budna. Mad Cat. Prirodno Beograđanka. Ko je žut, ne budi mu drug.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Botovske narodne umotvorine - Page 7 Empty Re: Botovske narodne umotvorine

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 09, 2024 1:59 pm