Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    kako zajebati radnika

    Anonymous
    Guest

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Guest Wed Jan 04, 2017 5:09 pm

    Jebem ga, to je opasan posao. Ne mora sve da bude teorija zavere sad.
    Erős Pista

    Posts : 81532
    Join date : 2012-06-10

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Erős Pista Wed Jan 04, 2017 5:12 pm

    Nema nikakve teorije zavere, nego postoje neke mere bezbednosti za čije je sprovođenje neko odgovoran. Ako niko nije ništa pogrešio, onda neka tako kažu (a istraga bi trebalo da utvrdi da li govore istinu). Ovo izbegavanje novinara je simptomatično.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by uskok i ajduk Wed Jan 04, 2017 5:13 pm

    Pržun wrote:to je opasan posao

    То је суштина. Сви који заговарају социјализам замишљају како раде у администрацији, а не у производњи где може да се остане инвалид, умре од повреде или "заради" канцер.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Erős Pista

    Posts : 81532
    Join date : 2012-06-10

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Erős Pista Wed Jan 04, 2017 5:16 pm

    Čemu ovo lupetanje?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by uskok i ajduk Wed Jan 04, 2017 5:18 pm

    Теби је лупетање јер вероватно да ниси видео радника уживо. Ја сам био на сахрани неким колегама из фирме у којој сам некад радио и знам тачно од чега им је скраћен животни век.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Erős Pista

    Posts : 81532
    Join date : 2012-06-10

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Erős Pista Wed Jan 04, 2017 5:20 pm

    Uopšte ne razumem šta lupaš.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by disident Wed Jan 04, 2017 5:21 pm

    Ne znam, postoji zanimljiva knjiga nemackog novinara koji se godinama pretvarao da je turcin,i tako iz prve ruke otkrio mere zastite na radu u kapitalistickoj nemackoj zlatnog doba, nije lose za procitati


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81532
    Join date : 2012-06-10

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Erős Pista Wed Jan 04, 2017 5:22 pm

    Naravno, to je pravo pitanje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81532
    Join date : 2012-06-10

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Erős Pista Wed Jan 04, 2017 5:23 pm

    Usotalom, Lev je ovde pisao iz prve ruke kako izgleda bezbednost na rau u kapitalističkoj Srbiji.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by паће Wed Jan 04, 2017 5:30 pm

    disident wrote:Ne znam, postoji zanimljiva knjiga nemackog novinara koji se godinama pretvarao da je turcin,i tako iz prve ruke otkrio mere zastite na radu u kapitalistickoj nemackoj zlatnog doba, nije lose za procitati

    Гинтер Валраф. Од гована да га правимо.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by ficfiric Wed Jan 04, 2017 5:36 pm

    uskok i ajduk wrote:Теби је лупетање јер вероватно да ниси видео радника уживо. Ја сам био на сахрани неким колегама из фирме у којој сам некад радио и знам тачно од чега им је скраћен животни век.

    Ja ne znam kako ti zamisljas nas. Zar mislis da zivimo na Beverli Hilsu? Sta bi tek rekao kada bi pricali o sljakama preko omladinske? Npr, na jednoj od sljaka, gde sam kao "omladinac" radio, jedan kolega iz omladinske je na masini isekao tetive na ruci dok se drugi otrovao olovom.


    _____


    Uprava napolje!

    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Daï Djakman Faré Wed Jan 04, 2017 5:40 pm

    +1

    i ja umalo nisam poginuo na zaduzenju preko omladinske jednom prilikom pre 6,7 godina


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by ficfiric Wed Jan 04, 2017 5:46 pm

    Meni je bas u ovoj firmi prsnula tecnost u oci. Srecom, neko je nesto langarisao pa je ta tecnost bila voda a trebala je biti kiselina. I sve te rizicnije poslove smo radili mi klinci preko omladinske. To je bilo tamo negde 1999-2000.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Guest Wed Jan 04, 2017 5:50 pm

    boli dupe masu za mere bezbednosti, jer u srbiji to funkcionise daj da organizujemo zastitu na radu jer drkaju sa zakonom, a ne daj da organizujemo zastitu da bi zastitili sve zaposlene. onda nadjes ovlascenu firmu za zastitu, pa ugovorite minimum minimuma. ja pre par nedelja pitao lika iz protivpozarne firme kad ce obuka, teorijska i prakticna, on se smeje, u fazonu jbt pa to nas niko ne pita, poslednji put smo radili pre 20 godina.
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by disident Wed Jan 04, 2017 5:56 pm

    Znam kako se zove pace kako zajebati radnika - Page 4 1399639816 , nego malo trol on
    inace, kao neko ko sad pise sa posla koji je raj, situacija sa omladinskim se nije promenila, iz prve ruke. gamad za koju mi je drago da vise sa njom nemam kontakt, i koju treba streljati redom. Btw pre par godina su u namenskoj industriji poginuli omladinci koji su radili na opasnim radnim mestima sa eksplozivnim materijama. A svake godine u srbiji , bar nezvanicno pogine desetak radnika na radnom mestu. Prave evidencije nema. I sto je jos gore, uslovi rada su na nekim mestima takvi, da se posledice po zdravlje ne osecaju odmah, vec kroz par godina
    I drago mi je da je ova tema zivnula


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Guest Wed Jan 04, 2017 6:00 pm

    problem je sto ako radnik zatrazi da se sprovedu propisane mere, a da nisu samo slovo na papiru, ili odbije da radi u neadekvatnim uslovima, uglavnom najebe.
    Anonymous
    Guest

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Guest Wed Jan 04, 2017 6:09 pm

    Ja sam jednom bio u biblioteci kada mi je pala knjiga na glavu. Igrom slučaja sam imao šlem na glavi, inače bi me Tolstoj osakatio.

    Pričate o zaštiti na radu u državi u kojoj su radnici mešali barut lopatama, pa je jedan prilježniji izazvao varnicu pri udaru lopate o beton.

    Radnici su zamenljivi, da ne mora da se poštuje zakon o bezbednosti na radu, verujem da ni 10% radnika ne bi imalo zaštitu, nikakvu.

    Što se tiče konkretnog slučaja, neko mora da bude kriv. To što je neko radno mesto opasno znači samo da mere bezbednosti moraju da se poštuju do poslednjeg slova, a ne da tu mora da se gine povremeno.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Daï Djakman Faré Wed Jan 04, 2017 6:34 pm

    ficfiric wrote:Meni je bas u ovoj firmi prsnula tecnost u oci. Srecom, neko je nesto langarisao pa je ta tecnost bila voda a trebala je biti kiselina. I sve te rizicnije poslove smo radili mi klinci preko omladinske. To je bilo tamo negde 1999-2000.
    meni od 62, 63, 64 kile at time i jednom metalcu jedva jace konstitucije se zalomilo da istovaramo neke fuego ves masine u jednom hangaru na putu za nisku banju. nas dvojica, 2 kamiona dupke punih ves masinama preko rampe na oko 4,5m visine direkt u hangar, pa tamo uredno posloziti i presloziti kako gazda kaze. kad smo videli sta treba da uradimo sami nas dvojica samo smo se pogledali u fazonu "jel su ovi normalni?". kamiondzija nas lepo pozdravio i reko da mu se javimo kad ispraznimo prvi, a ostali magacioneri pozelili srecu.

    eto kad tad nisam izginuo/obogaljio se/zaradio diskus herniju..


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Guest Wed Jan 04, 2017 6:42 pm

    bruno mars kako zajebati radnika - Page 4 3579118792
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Indy Wed Jan 04, 2017 10:53 pm

    Mene je - k'o doktora poljoprivrednih nauka - skroz pesticidima okupao jedan atomizer koji je, ničim izazvan, iznenada naišao u vinogradu... tako da svako može poginuti na radnom mestu. kako zajebati radnika - Page 4 1233199462

    (Bilo mi je malo muka, ali izgleda sam neka gadna živuljka, ništa mi nije.)

    PS. Ehehe Dolo, kad se samo setim, i ja sam preko omladinske radio to isto (ali baš isto, u magacinu u Surčinu).
    Anonymous
    Guest

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Guest Wed Jan 04, 2017 10:55 pm

    ja na ovoj temi tačno vidim ko nikada nije video rad.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Daï Djakman Faré Wed Jan 04, 2017 11:00 pm

    really einstein ?kako zajebati radnika - Page 4 2304934895

    svejedno akcenat je u mojoj prici bio na tome da nas je bilo dvojica i da se doticni posao nije vodio kao teski fizicki poslovi.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by uskok i ajduk Wed Jan 04, 2017 11:17 pm

    ficfiric wrote:


    Ja ne znam kako ti zamisljas nas. Zar mislis da zivimo na Beverli Hilsu? 

    А? Колико се може видети, реплицирао сам искључиво Вилијаму, и то на његово увредљиво: "лупеташ".


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Indy Wed Jan 04, 2017 11:24 pm

    uskok i ajduk wrote: То је суштина. Сви који заговарају социјализам замишљају како раде у администрацији, а не у производњи где може да се остане инвалид, умре од повреде или "заради" канцер.

    To nije generalno tačno. Sindikati (koji su uglavnom u vezi sa laburističkim pokretima, širom sveta, i blizu toga što ti zoveš zagovaranje socijalizma) se najviše bave upravo zaštitom radnika, mislim, ako rade svoj posao onako kako treba da ga rade.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by ficfiric Wed Jan 04, 2017 11:27 pm

    uskok i ajduk wrote:
    ficfiric wrote:


    Ja ne znam kako ti zamisljas nas. Zar mislis da zivimo na Beverli Hilsu? 

    А? Колико се може видети, реплицирао сам искључиво Вилијаму, и то на његово увредљиво: "лупеташ".

    Rekao si i ovo

    Сви који заговарају социјализам замишљају како раде у администрацији, а не у производњи где може да се остане инвалид, умре од повреде или "заради" канцер.

    Znaci, neki "mi" ne znamo sta je rad vec moramo da ga zamisljamo i zamisljamo ga nekako u fazonu - Giga Moravac diktira sekretarici u pauzi izmedju dve kafe.


    _____


    Uprava napolje!

    kako zajebati radnika - Page 4 Empty Re: kako zajebati radnika

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 9:48 pm