Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Za koga ćete da glasate i zašto

    Anonymous
    Guest

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Guest Fri Apr 29, 2016 2:21 pm

    mada ako ne budeš do uveče dobila poziv sa pet različitih tačaka interneta, nemoj ni ići. opozicija ima načina da do uveče napravi viralni poziv na protest. ako to ne uradi, nije im dovoljno stalo i ja u tome neću učestvovati.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by kondo Fri Apr 29, 2016 2:22 pm

    Bonidas Poslednji wrote:
    Kondo wrote:nisam ni ja napisao da treba protestvovati za dveri, naprotiv. samo se radujem svakom dodatnom celzijusu u zatvorenom loncu. a posebno bih voleo da njegova eksplozija ufleka govnare iz ambasada. u tom smislu anti-NATO, anti-Kosovo platforma dveri i DJB (a verujem i levice) ce biti samo takva samarcina kada dodje vreme. a blize je nego sto je izgledalo prosle nedelje....

    ne protest za Dveri nego protest za fer izbore.

    za razliku od drugih mislim da dveri treba da udju u parlament ali necu na ulicu zbog njih, jos su mi sveza secanja sa barikade u bircaninovoj oko CZKD sa prajda od pre par godina. tada sam sa bezbedne daljine (picka sam znam) zafrljacio kamencinu ka tomasevicu, bosku i glisicu, boli me kita da sad bacam kamenje za njih.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by kondo Fri Apr 29, 2016 2:26 pm

    da se razumemo ovo ce verovatno biti opisano ovde kao reakcionaran stav, bonidas je u pravu inace, ovo moje je sasvim licno.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Notorious Fri Apr 29, 2016 2:30 pm

    Plachkica i Bonidas, hvala na informaciji, pripremala sam svoje za put pa nisam stigla da pratim vesti. 
    Sad mi ostaje da osmislim prigodan partizanski autfit za sutrašnji protest, pošto ne bih baš da se bratimim s dverjanima na ulici.
    ficfiric

    Posts : 34250
    Join date : 2012-02-10

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by ficfiric Fri Apr 29, 2016 2:32 pm

    Nadam se da ce i neka od LGBT organizacija izaci, ako bude protesta


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Guest Fri Apr 29, 2016 2:32 pm

    Kondo wrote:da se razumemo ovo ce verovatno biti opisano ovde kao reakcionaran stav, bonidas je u pravu inace, ovo moje je sasvim licno.

    ja mislim da ovde nema etički savršene pozicije. ovo je pitanje suve političke realnosti koja se svodi na pitanje "da li je za moj život u Srbiji bolje da otpočnu pripreme za svinjac na ulicama koji kad tad mora uslediti". ja mislim da je bolje. mi živimo u stravičnom ekspres loncu u kome ljudi ne artikulišu svoje društvene stavove na delatan i vidljiv način ne zato što ih nemaju, već zato što misle da je to uzaludno. ta brana će jednom pući i mislim da je dobro malo opaliti čekićem po njoj.
    паће

    Posts : 40158
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by паће Fri Apr 29, 2016 2:34 pm

    На сваку њихову провокацију и својатање одговарати са "слобода народу!". Пожељан црвен каранфил у реверу као знак.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Notorious Fri Apr 29, 2016 2:37 pm

    ficfiric wrote:Nadam se da ce i neka od LGBT organizacija izaci, ako bude protesta

    To bi bio principijelan gest podrške vladavini prava i razlog za prst na čelo prodverjanima/dverjanima, koliko god na prvi pogled možda delovao paradoksalno. Ipak, nisam sigurna koliko bi to za njih bilo bezbedno.
    Anonymous
    Guest

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Guest Fri Apr 29, 2016 2:38 pm

    Biljana Keller
    2 mins ·

    da budem precizna: ići ću ispred rika da branim demokratsko pravo dveri, baš zato što nisam kao dveri.
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Notorious Fri Apr 29, 2016 2:40 pm

    mikelandjelo wrote:Biljana Keller
    2 mins ·

    da budem precizna: ići ću ispred rika da branim demokratsko pravo dveri, baš zato što nisam kao dveri.

    E, upravo tako.
    Anonymous
    Guest

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Guest Fri Apr 29, 2016 2:41 pm

    kreće viralnost. 
    moglo bi ovo biti, hm, zabavno pošto ne verujem da će protest biti dobro redarski pokriven.
    plachkica

    Posts : 16197
    Join date : 2014-11-06

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by plachkica Fri Apr 29, 2016 2:47 pm

    Mene uhvatio neki optimizam.
    Kao da naslućujem neku tačku preokreta posle koje će malo toga ostati isto.

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by kondo Fri Apr 29, 2016 2:47 pm

    da ponovim ono sto sam pisao na PPP, serem se u softveraske partije koje ovakvu loptu na penalu pred praznim golom ne koriste da dignu novi medij. strimovi, vesti o pritiscima, dizanje temperaturu. djb je ozbiljna stetocina i sebicni neradnik i ne zajebavam se.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Veletin Fri Apr 29, 2016 2:50 pm

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Clipbo12
    Anonymous
    Guest

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Guest Fri Apr 29, 2016 3:01 pm

    to je bolje.
    Anonymous
    Guest

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Guest Fri Apr 29, 2016 3:02 pm

    "Pozivamo i Vuka Draškovića, Rasima Ljajića i Velimira Ilića, ljude sa kojima smo se pre dvadeset godina borili protiv krađe, da nam se pridruže na protestima", rekao je Pajtić.
    plachkica

    Posts : 16197
    Join date : 2014-11-06

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by plachkica Fri Apr 29, 2016 3:11 pm

    Je l se oglašavao bilo ko iz SPS-a ovih dana a oko ove ujdurme?
    Anonymous
    Guest

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Guest Fri Apr 29, 2016 3:21 pm

    jedva cekam da podrzim falsifikatore i namestace ustavnog referenduma od pre deset godina, koji su vrv jos jadnije pokrali od ovog sada sto se desava.

    biljana keler i ostala ekipa zastitnika prava i sloboda  Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 286371741
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by kondo Fri Apr 29, 2016 3:22 pm

    plachkica wrote:Je l se oglašavao bilo ko iz SPS-a ovih dana a oko ove ujdurme?

    kapiram da je vucicu vec stigla ponuda za tehnicku saradnju na organizaciji sledecih izbora, oni ipak dokazano znaju znanje


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    plachkica

    Posts : 16197
    Join date : 2014-11-06

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by plachkica Fri Apr 29, 2016 3:23 pm

    Iznađujuć prilog rts-a o noćašnjem incidentu, zbunjena sam.
    Pustili su snimak, gde Boško urla: "pokrali ste narod!" posle priče o incidentu.
    ficfiric

    Posts : 34250
    Join date : 2012-02-10

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by ficfiric Fri Apr 29, 2016 3:54 pm

    Šesta kolona ‏@haarppp 8m8 minutes ago
    ko nam kriv što smo za demokratiju
    pa sad moramo da budemo uz dveri.


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Filipenko Fri Apr 29, 2016 3:57 pm

    Bonidas Poslednji wrote:taj ustav je donet nelegitimnim metodama ali su mu primena i vreme doneli legitimnost i naravno da ne može biti anuliran posle 10 godina.


    I ne treba da se anulira ustav.

    Samo trebaju da se zabrane stranke koje su učestvovale u falsifikovanju ustava, pohapse rukovodioci, članovi glavnih i izvršnih odbora, šefovima na lokalu da budu oduzeta građanska prava a članovima tih partija u datom trenutku da bude zabranjeno političko delovanje do kraja života.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Filipenko Fri Apr 29, 2016 4:02 pm

    ficfiric wrote:
    Šesta kolona ‏@haarppp  8m8 minutes ago
    ko nam kriv što smo za demokratiju
    pa sad moramo da budemo uz dveri.


    Ima i nas koji nismo, pa ne moramo da budemo tamo Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 1143415371

    Kada su došli po Dverjane,
    iskulirao sam to sasvim,
    jer su komunisti to već prošli


    mikelandjelo wrote:Biljana Keller
    2 mins ·

    da budem precizna: ići ću ispred rika da branim demokratsko pravo dveri, baš zato što nisam kao dveri.


    Jedna od najgroznijih posledica ovih izbora, ako se ne desi nešto lepo u poslednji čas, jeste što će džip koalicija tajkunske partije Čedomira Jovanovića i verskog fanatika Muamera Zukorlića, koja je prošli put ostala bez mesta u parlamentu, sada biti vraćena u isti, doduše ne na zajedničkoj listi.  Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 3405963423
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Erős Pista Fri Apr 29, 2016 4:39 pm

    mikelandjelo wrote:Razumem smisao pitanja nego ti ne razums smisao odgovora- sta ako je neregularan? Nijedna vlada od 2006te nije legitimna, nijedan zakon od 2006te ne vazi, nijedan sudija nije izabran, svi koji su isli u zatvor poslednjih deset godina mogu kucama, nijedan ugovor s drzavom nije vazeci. Ko uopste moze da raspise sad izbore za promenu Milosevicevog ustava koji je jos uvek na snazi?

    To nam je sto nam je, alternativa je potpuna anarhija.

    To je odgovor na pitanje koje niko nije postavio. Svađaš se sa tezom koju niko nije izneo. O tome što čim ponestane argumenata pribegavaš izvrtanju teza, menjanju teme i prizivanju neumitne anarhije, Vajmara, kraja sveta, itd, već smo pričali, pa se ne boih na to vraćao. Neću ni u šta da te ubeđujem, samo vidi sa sobom koju funkciju ovi mehanizmi obavljaju u konstrukciji koju si izgradio.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 7037
    Join date : 2014-11-07

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by zvezda je zivot Fri Apr 29, 2016 4:48 pm

    moj hot tejk: podrzavam deveri cisto da vucic crkne. za demokratiju me bas briga. demokratija je deo problema a ne deo resenja imho.


    _____
    ova zemlja to je to

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 9 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat May 11, 2024 10:35 pm