Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Za koga ćete da glasate i zašto

    avatar

    Posts : 18429
    Join date : 2014-12-12

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by beatakeshi Sun May 01, 2016 12:10 pm

    plachkica wrote:A ti se zezaš, dobro Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 1143415371


    Nego, kakva je uloga i ko je uopšte i čiji je i ko ga plaća Vladimir Božović?
    Svugde je, sa klerom, sa monarsima, sa Tomom, sa Vučićem?
    Koja mu je funkcija?
    Službenik sa dna kace. Koliko se ja sećam časni SPO ga je uveo na scenu.

    Dajem vinjak za onu njegovu fotografiju kada je u odelu (letnjem) a na nogama - sandale.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Veletin Sun May 01, 2016 12:46 pm

    plachkica wrote:A ti se zezaš, dobro Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 1143415371


    Nego, kakva je uloga i ko je uopšte i čiji je i ko ga plaća Vladimir Božović?
    Svugde je, sa klerom, sa monarsima, sa Tomom, sa Vučićem?
    Koja mu je funkcija?

    Специјални саветник председника владе Србије за регионалну сарадњу и верске заједнице.
    avatar

    Posts : 18429
    Join date : 2014-12-12

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by beatakeshi Sun May 01, 2016 12:51 pm

    Veletine, kakva je tvoja procena oko regularnosti izbora na Kosovu? Ako se kralo, gde, kako i koliko?
    plachkica

    Posts : 16195
    Join date : 2014-11-06

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by plachkica Sun May 01, 2016 12:59 pm

    Veletin wrote:
    plachkica wrote:A ti se zezaš, dobro Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 1143415371


    Nego, kakva je uloga i ko je uopšte i čiji je i ko ga plaća Vladimir Božović?
    Svugde je, sa klerom, sa monarsima, sa Tomom, sa Vučićem?
    Koja mu je funkcija?

    Специјални саветник председника владе Србије за регионалну сарадњу и верске заједнице.


    Kakva munjevita karijera.
    Sad sam guglala, Amfilohije mu preporuka.
    Gmaz.
    ficfiric

    Posts : 34242
    Join date : 2012-02-10

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by ficfiric Sun May 01, 2016 1:09 pm

    Prvi put sam ga zapazio u vreme onih nemira na Kosovu 2004. Mislim da je tih dana bio gost u bar 75% emisija na svim kanalima.


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16195
    Join date : 2014-11-06

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by plachkica Sun May 01, 2016 1:17 pm

    I ja ga se sećam iz tog perioda, pa naslovi u novinama: najpoželjniji beogradski neženja!
    I zaboravila sam da postoji dok nije bio prinčals ™, tad se pojavio sa mantijašima,
    i od tad je na svakom skupu negde u pozadini, kao utvara. Zastrašujuć lik
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Veletin Sun May 01, 2016 1:19 pm

    beatakeshi wrote:Veletine, kakva je tvoja procena oko regularnosti izbora na Kosovu? Ako se kralo, gde, kako i koliko?

    Ne mogu da dam realnu procenu, ali obzirom da je OEBS učestvovao u sprovođenju izbora i da je   falsifikovanje izbornog materijala  izvršeno tek kada je prebačen u Vranje i Rašku verujem da su na samim biračkim mestima pokrali isto koliko i drugde širom Srbije gde opozicija nije imala članove biračkog odbora i kontrolore.





    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Veletin Sun May 01, 2016 1:26 pm

    E sad, kako se kralo ranije. Nema tu nikakve razlike u odnosu na ostale delove Srbije.
    Sa krađom na izborima sam se susreo već kod prvih izbora na kojima sami imao pravo glasa. Radi s o izborima za savezne poslanike u Veće građana Savezne skupštine SRJ 1996 održanim 3. novembra 1996.
    Iako sam prethodno proverio da li nas ima u biračkom spisku, na dan izbora se na biračkom mestu ispostavilo da na spisku nema ni mene ni moje starije sestre koje je redovno glasala još od 1992. godine.
    Obišao sam još 5 najbližih biračkih mesta kako bih proverio da nije došlo do neke greške ali je rezultat bio isti.
    Kako nisam mogao da pronađem nikoga u gradskom odboru SPO-a otišao sam u gradski odbor SRS gde sam posle pet minuta shvatio da su oni u dilu sa SPS-om.
    Zatim odlazim u Gradsku izbornu komisiju gde su utvrdili da se nalazim u biračkom spisku na i da trebam da glasam na mestu gde sam prvi put pokušao da glasam.
    Kako se približavalo 20 h i vreme kada će biračka mesta biti zatvorena ponudio sam da odvezem nekog od članova komisije do biračkog mesta kako bi se uverio u moju priču.
    Nakon pola sata dvojica članova komisiju odluče da se ozbiljno pozabave slučajem i kreću svojim automobilom prateći me do biračkog mesta.
    Iako sa radi o večernjim satima i biračkom mestu na periferiji Prištine tamo zatičemo dvojicu visokih funkcionera SPS-a.
    Članovi komisije pregledaji birački spisak i utvrđuju da se radi o falsifikatu, tzv. dupli birački spisak. Naravno da nisam hteo da teram dalje jer nije bilo nikakve svrhe.
    avatar

    Posts : 18429
    Join date : 2014-12-12

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by beatakeshi Sun May 01, 2016 1:36 pm

    Veletin wrote:
    beatakeshi wrote:Veletine, kakva je tvoja procena oko regularnosti izbora na Kosovu? Ako se kralo, gde, kako i koliko?

    Ne mogu da dam realnu procenu, ali obzirom da je OEBS učestvovao u sprovođenju izbora i da je   falsifikovanje izbornog materijala  izvršeno tek kada je prebačen u Vranje i Rašku verujem da su na samim biračkim mestima pokrali isto koliko i drugde širom Srbije gde opozicija nije imala članove biračkog odbora i kontrolore.





    Ugrubo, oko 10% glasova je "promenilo vlasnika".
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Veletin Sun May 01, 2016 1:46 pm

    beatakeshi wrote:
    Ugrubo, oko 10% glasova je "promenilo vlasnika".

    Nadam se da će opozicija detaljno pročešljati kompletan izborni materijal uključujući i biračke spiskove jer se radi o relativno malom broju birača i biračkih mesta i verujem da će se doći do broja od 20% pokradenih glasova.
    avatar

    Posts : 18429
    Join date : 2014-12-12

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by beatakeshi Sun May 01, 2016 1:54 pm

    Mada i sa (odnosno bez) tih 20% SNS je iznad svojih prosečnih rezultata na nivou celokupne države.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Veletin Sun May 01, 2016 2:04 pm

    to svakako, ali,

    izlaznost na kosovu i metohiji

    2012- 35277
    2014 - 35349
    2016 - 47449
    avatar

    Posts : 18429
    Join date : 2014-12-12

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by beatakeshi Sun May 01, 2016 2:12 pm

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 3579118792
    Sad vidim da je to izlaznost od 44% (2016), ima tu još prostora za širenje.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Veletin Sun May 01, 2016 2:24 pm

    ma, pokradeni su izbori i 2014. nego se u onoj euforiji olako prešlo preko toga.

    glasovi za sns na kosovu i metohiji.

    2012 - 6953
    2014 - 18180
    2016 - 31833
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Filipenko Sun May 01, 2016 2:27 pm

    plachkica wrote:
    Veletin wrote:

    Специјални саветник председника владе Србије за регионалну сарадњу и верске заједнице.


    Kakva munjevita karijera.
    Sad sam guglala, Amfilohije mu preporuka.
    Gmaz.


    To je još jedan slučaj koji bi se rešio lako kada bi država rešila da se razračuna sa migrantima sa jugozapada i eksponentima milogorštine u državnim, javnim, studentskim i podzemnim kanalima ove zemlje.
    disident

    Posts : 15071
    Join date : 2016-03-28

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by disident Sun May 01, 2016 4:11 pm

    http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=05&dd=01&nav_category=11&nav_id=1126447
    Saga se nastavlja


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Veletin Mon May 02, 2016 1:27 am

    Veletin wrote:
    beatakeshi wrote:Veletine, kakva je tvoja procena oko regularnosti izbora na Kosovu? Ako se kralo, gde, kako i koliko?

    Ne mogu da dam realnu procenu, ali obzirom da je OEBS učestvovao u sprovođenju izbora i da je   falsifikovanje izbornog materijala  izvršeno tek kada je prebačen u Vranje i Rašku verujem da su na samim biračkim mestima pokrali isto koliko i drugde širom Srbije gde opozicija nije imala članove biračkog odbora i kontrolore.

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 1848198029

    Услови за изборе су апсолутно били нерегуларни јер је чак и посматрач OSCE-а попио шамаре од чланова Српске напредне странке када је покушао да спречи изборну крађу. О томе би најбоље могао да посведочи Срђан Ђерић члан OSCE-а задужен за изборе у Косовској Митровици. Уопште, OSCE како смо и говорили није имао капацитета да организује поштене изборе него је својим индолентним понашањем постао саучесник у изборној крађи.
    http://www.nspm.rs/politicki-zivot/na-kosovu-i-metohiji-se-dogodila-velika-izborna-pljacka-av-da-ispuni-obecanje-i-podnese-ostavku.html
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Filipenko Mon May 02, 2016 8:13 am

    Neko je pitao šta se dešava sa Nikolom Samardžićem? Šta je tražio, to je i dobio...






    Tu je naravno i grupica "sindikatlija" koje, gle čuda, američka televizija promoviše...


    Anonymous
    Guest

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Guest Tue May 03, 2016 3:36 pm

    Novi Nebojša Milenković
    2 hrs · 

    U prilog (ne)doslednosti i potpunoj vrednosnoj i političkoj konfuziji u kojoj se nalazi srpska opozicija (može i takozvana srpska opozicija) svakako ide i sutrašnje ponavljanje glasanja i poziv da se glasa za Dveri DSS:
    - Ukoliko Dveri/DSS sutra na dodatnom glasanju pređu cenzus (što će se verovatno dogoditi) da li onda rezultati izbora više neće biti tako/toliko brutalno pokradeni?!
    - Ukoliko i nakon ponovljenog glasanja Dveri/DSS ostanu ispod cenzusa da li će onda izbori biti pokradeni još i više nego što su to bili u redovnom glasanju?!
    - Otkada to da li su izbori pokradeni ili nisu zavisi od pojedinačnih izbornih rezulata? Šta će se onda dogoditi s "visokom principijelnošću", i kako to da će ukoliko svi uđu u Skupštinu to što su pokradeni u tom slučaju moći i da se "istoleriše"... 




    Bice ko srpska fudbal liga, ove godine je prvenstvo regularnije nego prethodne
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by kapetanm Sat May 07, 2016 8:33 pm

    Mislim da su oni generalno pokradeni a samo su Dorsi upali u oci i teralo se ograniceno, do i zbog njihovog cenzusa. Realno, svakom iz opozicije je strpnut po procenat - dva, na razne nacine.
    паће

    Posts : 40153
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by паће Sat May 07, 2016 9:27 pm

    Ја некако највише верујем оном стању које су одмах увече имали сви осим АВа. Све после тога је цењкање и натезање.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by 1088 Thu Jun 09, 2016 2:34 pm

    đurđević podneo ostavku. opet.
    Anonymous
    Guest

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Guest Thu Jun 09, 2016 2:38 pm

    nego šta bi sa krađom 200.000 glasova? 

    Tomini džakovi 2.0

    Za koga ćete da glasate i zašto - Page 18 Empty Re: Za koga ćete da glasate i zašto

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat May 11, 2024 4:26 pm