Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crna Gora

    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sergen Yalçın Sat Dec 28, 2019 12:26 pm

    znam. pa, mene ne zanima ni ilinojska vukojebina, a vala ni skotska. sirija vec itekako da.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sergen Yalçın Sat Dec 28, 2019 12:29 pm

    bradilko wrote:nije bas tako. taj crnogorski rezim je vrlo povezan sa  rezimom u srbiji. ispomazu se dobro. iznenadio bi se koliko ti milovi prijatelji "investiraju" u zgrade, hotele, elektrane, rudnike i poljoprivredu. ima  tu kinte i od koxa i od cega hoces.

    svejedno. rezim u srbiji nece pasti zbog bilo cega sto ima veze sa crnom gorom.
    ili makar ja ne mogu da zamislim da se to desi.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50229
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Dec 28, 2019 12:30 pm

    Santino wrote:znam. pa, mene ne zanima ni ilinojska vukojebina, a vala ni skotska. sirija vec itekako da.
     
    Pa ti slobodno udri samo po onome sto te zanima, niko ne brani. Posto Sirija svakako ima vise veze sa Srbijom nego Crna Gora   Crna Gora - Page 40 1861198401
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sergen Yalçın Sat Dec 28, 2019 12:59 pm

    KinderLad wrote:
    Santino wrote:znam. pa, mene ne zanima ni ilinojska vukojebina, a vala ni skotska. sirija vec itekako da.
     
    Pa ti slobodno udri samo po onome sto te zanima, niko ne brani. Posto Sirija svakako ima vise veze sa Srbijom nego Crna Gora   Crna Gora - Page 40 1861198401

    izvini ako si pomislio da vas kritikujem sto pisete o crnoj gori. nije mi to bila namera.

    sto se tice sirije, pobeda islamske drzave bi bila egzistencijalna pretnja po ovaj deo sveta, katastrofa par excellence za evropu a pogotovo balkan. posledice tog rata smo imali prilike da vidimo u srbiji

    ja ne vidim niti mogu da zamislim posledice vladavine mila djukanovica po srbiju, evropu i svet, a ako ih i ima, to je smesno u odnosu na siriju.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    avatar

    Posts : 18439
    Join date : 2014-12-12

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by beatakeshi Sat Dec 28, 2019 1:06 pm

    Da, Sirija, paradoksalno, ima mnogo veći uticaj na Srbiju nego CG.
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Sat Dec 28, 2019 1:18 pm

    nažalost ne
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50229
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Dec 28, 2019 1:25 pm

    Santino wrote:
    KinderLad wrote:
     
    Pa ti slobodno udri samo po onome sto te zanima, niko ne brani. Posto Sirija svakako ima vise veze sa Srbijom nego Crna Gora   Crna Gora - Page 40 1861198401

    izvini ako si pomislio da vas kritikujem sto pisete o crnoj gori. nije mi to bila namera.

    sto se tice sirije, pobeda islamske drzave bi bila egzistencijalna pretnja po ovaj deo sveta, katastrofa par excellence za evropu a pogotovo balkan. posledice tog rata smo imali prilike da vidimo u srbiji

    ja ne vidim niti mogu da zamislim posledice vladavine mila djukanovica po srbiju, evropu i svet, a ako ih i ima, to je smesno u odnosu na siriju.

    apsolutno postoje. i uopste nisu smesne
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sergen Yalçın Sat Dec 28, 2019 1:26 pm

    Mr. Moonlight wrote:nažalost ne

    do elaborate.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sergen Yalçın Sat Dec 28, 2019 1:29 pm

    KinderLad wrote:
    Santino wrote:

    izvini ako si pomislio da vas kritikujem sto pisete o crnoj gori. nije mi to bila namera.

    sto se tice sirije, pobeda islamske drzave bi bila egzistencijalna pretnja po ovaj deo sveta, katastrofa par excellence za evropu a pogotovo balkan. posledice tog rata smo imali prilike da vidimo u srbiji

    ja ne vidim niti mogu da zamislim posledice vladavine mila djukanovica po srbiju, evropu i svet, a ako ih i ima, to je smesno u odnosu na siriju.

    apsolutno postoje. i uopste nisu smesne

    vucic ovde vlada ne zbog mila nego zato sto nemamo krstenu opoziciju. imamo opoziciju koja na dan D dovede majku bake praseta i voda narod po beogradu kao ovce.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50229
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Dec 28, 2019 1:34 pm

    Santino wrote:
    KinderLad wrote:

    apsolutno postoje. i uopste nisu smesne

    vucic ovde vlada ne zbog mila nego zato sto nemamo krstenu opoziciju. imamo opoziciju koja na dan D dovede majku bake praseta i voda narod po beogradu kao ovce.

    zasto sve mi imamo vlast koju imamo je jedna stvar, a to kako vlada i cime i sta se tu sve desava je druga. a veze izmedju dva rezima definitivno postoje, potpuno je ocigledno. a ne mozes da teras ljude da u detalje pisu to po forumima bez dokaza, ali ti ako ne znas ne znaci da ne postoji.
    Јанош Винету

    Posts : 5232
    Join date : 2016-01-26

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Јанош Винету Sat Dec 28, 2019 1:46 pm

    Милов успех легитимише Вучића. Уопште, Милова политика према ЕУ и НАТО је такође саобразна са Вучићевом и то је такође један легитимишући фактор.
    Идиотски је тврдити да Мило нема утицаја у Београду. Има свакако, а постоје и интереси у Београду који ћуте о Миловом лоповлуку и насиљу, само да се не наруши добитничка комбинација статуса кво.

    Цео склоп околних властодржаца је у том, да тако кажем, коруптивном и стабилократском савезу. Нису сви, али постоје јасне преференције, коме одговара која клика.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Mr.Pink Sat Dec 28, 2019 1:49 pm

    I meni je realno xudno zasto je na burundiju jebeni montenegro u trendingu

    Ja prosto nemam objasnjenja za to racionalnog nego da je po sredi opet neka prevara i farsa

    To ko da zuper dodje i prica 3 h na rts o dukljanima, biskupiji katolickoj u baru, pokrstavanju slovena


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50229
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Dec 28, 2019 1:57 pm

    Ma da, stvarno je cudno sto se na ex-YU forumu na kome je vecina clanova iz Srbije prica o - Crnoj Gori. Svasta.
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sergen Yalçın Sat Dec 28, 2019 2:02 pm

    KinderLad wrote:
    Santino wrote:

    vucic ovde vlada ne zbog mila nego zato sto nemamo krstenu opoziciju. imamo opoziciju koja na dan D dovede majku bake praseta i voda narod po beogradu kao ovce.

    zasto sve mi imamo vlast koju imamo je jedna stvar, a to kako vlada i cime i sta se tu sve desava je druga. a veze izmedju dva rezima definitivno postoje, potpuno je ocigledno. a ne mozes da teras ljude da u detalje pisu to po forumima bez dokaza, ali ti ako ne znas ne znaci da ne postoji.

    polako, polako. ja ne kazem da dve vlasti ne saradjuju, niti to mislim. 
    takodje ne kritikujem vas koji pisete, mind you. samo izrazavam svoju nezainteresovanost, koja je takodje stav.

    saradjuje vucic i sa tacijem i sa bilo kojom mafijom koja je voljna da saradjuje s njim. pa sta? sad ispada crna gora nesto jebem li ga sta, i milo ispada neka kljucna figura vucicizma. 

    a za siriju sam ti vec napisao, to je problem za n stepena veci od ovih pilicara. i vucic je nebitan u poredjenju s tim, a kamoli milo djukanovic i amfilohije koji su u drugoj drzavi.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Mr.Pink Sat Dec 28, 2019 2:07 pm

    A prica se o cg zasto tacno? Zbog pravoslavije

    U tom kontekstu jedino ispravno jeste pojacani bol u predelu kurca


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50229
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Dec 28, 2019 2:07 pm

    Ja ne znam sta je jos moglo u Siriji da se desi sto se nije desilo. Jedino neko da je bacio atomsku bombu.

    -------

    https://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.php?t=1603

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri May 17, 2024 6:10 am