Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Science Fiction

disident

Science Fiction - Page 19 Empty Re: Science Fiction

Post by disident on Wed Sep 09, 2020 11:41 pm

Tri za pocetak. Procitao,treba da završim tu pocnem trecu,jeste prejak serijal(opisi zarobljenika,uf)

_____
Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
Jedini proleter Burundija
Talason

Post by Talason on Wed Sep 09, 2020 11:50 pm

ja sam pokušavao ćerkama da preporučim šta je mastrid i to se nije dobro završilo

na kraju je bilo - morate da pročitate sve, zato što je sve različito

_____
Велики богословски дух „оца Православља” био је далеко свестранији и суптилнији, и далеко „источњачкији”, него што су то били многи једнострани и формални браниоци никејског „јединосушчија” са Запада, који су мећутим догматски посртали и падали тамо где се то није очекивало.
паће

Post by паће on Thu Sep 10, 2020 10:03 am

Па управо сте му рекли оно што бих и сам рекао.

Доста зависи од тога шта је већ у глави, и шта се од тога свидело. У ствари управо и сам гледам шта бих следеће читао. Синоћ сам наставио са Морганом, узео "Тринаест", што као и јесте из истог свемира, али неколико векова пре "Дигиталног угљеника", ал' ту му је крај, немам више. Некако се последњих година боље лепим за дугачке ствари од неколико књига, мање има изградње свемира и излагања поставки, више има шта се у том свемиру догађа. Ал понестаје... Дину сам прочитао већ неколико пута, КС Робинсонов Марс (у три основне боје) ми је лоше оцрован и тешко се чита, Бенксову "Културу" сам исто бар двапут, Рејнолдсов циклус исто двапут... једном сам чак прочитао Асимовљевљевљеве роботе и задужбину и, шгјз, било је то занимљиво док је било ново, сад су остали кратки кримићи. Чак сам, на реч присутних, прочитао и Хиперион, и океј, постаје занимљиво кад се склони Ктулу (дотле је воњало по страви и ужасу, неубедљиво). Па ево зимус и комплет Стругацке, и они су изградили читав 1 свемир... А шта сад, шта ми је следеће?

_____
  сеци редом, милице или не, свеједно
  super squirrel to a rescue
Erzsébet Biszak

Post by Erzsébet Biszak on Thu Sep 10, 2020 10:17 am

Meni je leva ruka tame jako teško išla

_____
napravi imeni kajganu
oguli i meni bananu
паће

Post by паће on Thu Sep 10, 2020 10:19 am

Erzsébet Biszak wrote:Meni je leva ruka tame jako teško išla

Мени само кад сам се трудио да је читам на мађарском. Додатно отежано несташицом струје, тешко ишло уз свећу.

Прошле зиме прочитао поново... и фино тече својим током, као оно кад се топи снег.

_____
  сеци редом, милице или не, свеједно
  super squirrel to a rescue

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Sep 18, 2020 3:03 pm