Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Teretana

    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Indy Fri Sep 18, 2015 4:37 am

    Digno sam na mrtvo 110 kila. Bio je onaj slučaj "koja je budala zavarila teg za patos?!"

    Još je to sve sića, ali kakav sam ja sportista, nije ni loše.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by darling Fri Sep 18, 2015 11:55 am

    ma kakvi lose, odusevljena sam, skoro ko da sam ja digla.  Teretana - Page 13 4101625831
    jel to tvoja tezina? na slepo bih rekla da si laksi...

    fenomenalno mi je sto su te lekari poslali u teretanu posle velike operacije srca.


    @lalinea  probala sam na dva treninga da stiskam saku na bencu a da osetim u ramenima. i super je dok lezim i spremam se, al kad krenem u pokret uspanicim se da necu dici pa opustim stisak i izvrsim pokret po starom. navika. moram da vezbam.


    Last edited by darling on Fri Sep 18, 2015 12:03 pm; edited 1 time in total
    Jir-Lo

    Posts : 396
    Join date : 2012-02-10

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Jir-Lo Fri Sep 18, 2015 11:58 am

    a ako nam indy kojim slucajem krepa dizuci pogresno prevelike tezine, onda ces se praviti ko da nista nisi rekla i samo nastaviti da blebeces, jelda?


    _____
    trt mrt smrt
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by darling Fri Sep 18, 2015 12:04 pm

    pusi kurac.
    Jir-Lo

    Posts : 396
    Join date : 2012-02-10

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Jir-Lo Fri Sep 18, 2015 12:09 pm

    Teretana - Page 13 903208043


    _____
    trt mrt smrt
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Indy Fri Sep 18, 2015 12:11 pm

    darling wrote:
    jel to tvoja tezina? na slepo bih rekla da si laksi...

    Jesam, malo.  Teretana - Page 13 1403342043 Mislim da to nije bog zna šta, prema nekim internet tabelama trebalo bi da dižem oko 150 kg dl kao početnik (prema svojoj težini). Ali, OK, polako.

    darling wrote:
    fenomenalno mi je sto su te lekari poslali u teretanu posle velike operacije srca.
    Oni imaju ovde (u sportskom centru) program za razne. Uključujući i one jako stare, onda mentalno challenged... Neki koji vežbaju se doguraju na onoj hodaljki do sprave.

    Jir-Lo wrote:a ako nam indy kojim slucajem krepa dizuci pogresno prevelike tezine, onda ces se praviti ko da nista nisi rekla i samo nastaviti da blebeces, jelda?

    Nisam čuo da se to događa (da neko umre od prevelike težine) - reci (ozbiljno) ako si čuo za takve slučajeve. Meni je rečeno da moram da pazim na puls (i pazim, ne sme da pređe 125, i dosad nije). Ništa mi nisu rekli za same težine (uglavnom se upozorenja odnose na kardio, kao što mu i ime kaže, to je problem za srce). Sportski fiziolog koja mi daje program vežbanja mi je - istina - dala manje težine (svega 40 kg za deadlift, 50 kg za čučanj). Međutim, ona zna da ja povećavam težine posle zagrevanja (koliko mogu bezbedno), i nije se bunila. Evo, pitaću je opet. Ako kaže da stanem, ja ću da stanem, mislim, nije mi baš najbitnija stvar da dignem 150 kg (ili koliko već). Samo je mnogo zanimljivije tako, ponavljati jedno te isto je malo dosadno.
    паће

    Posts : 40143
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by паће Fri Sep 18, 2015 12:12 pm

    Indy wrote:Digno sam na mrtvo 110 kila. Bio je onaj slučaj "koja je budala zavarila teg za patos?!"

    Još je to sve sića, ali kakav sam ja sportista, nije ni loše.

    Не знам какав си као спортиста, ал' као виљушкар увек можеш да прођеш.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Jir-Lo

    Posts : 396
    Join date : 2012-02-10

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Jir-Lo Fri Sep 18, 2015 12:20 pm

    ama to je najosnovnija logika. velika tezina= veliki napor= veci pritisak, a to svako sa srcanim problemima treba da izbegava. radi jedno 20% ispod svojim mogucnosti sa vise ponavljanja i nema problema. jebiga, teretana jeste dosadna, radis stalno iste pokrete i gledas imbecile oko sebe.  sta ces, takav je i zivot.

    takodje, ne bih ni slepo verovao fizioterapeutima i ostalima sto su zaposleni po teretanama. postoji velika sansa da to bude stazista kog boli kurac ili jednostavno glupak.


    Last edited by Jir-Lo on Fri Sep 18, 2015 12:25 pm; edited 1 time in total


    _____
    trt mrt smrt
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Fri Sep 18, 2015 12:23 pm

    Jir-Lo wrote:jebiga, teretana jeste dosadna, radis stalno iste pokrete i gledas imbecile oko sebe.  sta ces, takav je i zivot.

    omakne se ponekad i tebi koja kvalitetna misao.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Indy Fri Sep 18, 2015 12:54 pm

    Jir-Lo wrote:jebiga, teretana jeste dosadna, radis stalno iste pokrete i gledas imbecile oko sebe.  sta ces, takav je i zivot.

    Upravo zato što je tako ja i pokušavam da unesem malo živosti.

    Mislim, realno i nije neka šteta da odapnem, samo me malo blam.
    паће

    Posts : 40143
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by паће Fri Sep 18, 2015 12:55 pm

    Jordan Rivers wrote:
    Jir-Lo wrote:jebiga, teretana jeste dosadna, radis stalno iste pokrete i gledas imbecile oko sebe.  sta ces, takav je i zivot.

    omakne se ponekad i tebi koja kvalitetna misao.

    Хтео је рећи "такав је и секс" ал' се суздржао.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Indy Fri Sep 18, 2015 4:14 pm

    @Miralem
    Informisao sam se malo više... dakle, to sa većim težinama i pritiskom je tačno za netretirani pritisak (moj pritisak je sad normalan, npr. - naravno zbog lekova). Potencijalni problem su (kao što i sam kažeš) velike težine. Koliko sam video iz "normi" koje se mogu naći, daleko sam ja i od proseka (za svoju telesnu težinu), a kamoli nekih ozbiljnih težina.

    Npr, kaže ovde You shouldn't lift weights if your blood pressure is uncontrolled.

    (Isto, premda je u osnovi tačno da ovi što rade u sportskim centrima mogu biti duduci i takođe nezainteresovani, nisam stekao taj utisak za fiziološkinju(tm) koja je meni dopala.)

    PS. I, da, ovo što ja napišem to je samo "rekord", tj. jedan jedini "rep" (što bi lalinea rekla). Normalno vežbanje je sa znatno manjim težinama (i tako će i da ostane, do daljnjeg).
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by darling Tue Sep 22, 2015 8:58 pm

    ozbiljno razmisljam da promenim trening i da se napravim na superzenu pod stare dane...
    Jir-Lo

    Posts : 396
    Join date : 2012-02-10

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Jir-Lo Tue Sep 22, 2015 9:45 pm

    Indy wrote:@Miralem
    Informisao sam se malo više... dakle, to sa većim težinama i pritiskom je tačno za netretirani pritisak (moj pritisak je sad normalan, npr. - naravno zbog lekova). Potencijalni problem su (kao što i sam kažeš) velike težine. Koliko sam video iz "normi" koje se mogu naći, daleko sam ja i od proseka (za svoju telesnu težinu), a kamoli nekih ozbiljnih težina.

    Npr, kaže ovde You shouldn't lift weights if your blood pressure is uncontrolled.

    (Isto, premda je u osnovi tačno da ovi što rade u sportskim centrima mogu biti duduci i takođe nezainteresovani, nisam stekao taj utisak za fiziološkinju(tm) koja je meni dopala.)

    PS. I, da, ovo što ja napišem to je samo "rekord", tj. jedan jedini "rep" (što bi lalinea rekla). Normalno vežbanje je sa znatno manjim težinama (i tako će i da ostane, do daljnjeg).
    pusti ti norme- nije bitno sta kazu brojke, vec koliko se naprezes sa odredjenom tezinom. ako si neuvezban i mator, 20kg moze da ti bude previse. zato nikad ne idi do (sopstvenog) maksimuma, vec onako kako sam rekao. ionako ti nista ne znaci, nije ti cilj da se pumpas.


    darling wrote:ozbiljno razmisljam da promenim trening i da se napravim na superzenu pod stare dane...
    ne daj da ti se ista ispreci na putu.


    _____
    trt mrt smrt
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by fernoux-h Wed Sep 23, 2015 1:00 am

    Dobro, shvatio je, sam je rekao da samo ponekad odradi maksimalu da vidi gde i kako stoji.

    Čestitke Indiju pošto sam tek sad video post Teretana - Page 13 1143415371


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Indy Wed Sep 23, 2015 1:09 am

    darling wrote:ozbiljno razmisljam da promenim trening i da se napravim na superzenu pod stare dane...

    Ja sam mislio da si već superžena. A to za "stare dane", treba da dođeš u moj sportski centar, da ne kažem teretanu. Tamo sam ja među pionirima, mislim da ima članova od 90 godina. U stvari nisam siguran da li me to motiviše, ili demotiviše, ali se u svakom slučaju ne osećam starim.

    Hvala fernu, i miraleme na savetu... U svakom slučaju, obraćam puno pažnje da ne preteram.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Indy Wed Sep 23, 2015 9:24 am

    A i nije da samo Miralem misli na moje zdravlje:

    Teretana - Page 13 600_IMG_3214
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Wed Sep 23, 2015 3:43 pm

    Konacno imam obraza da se pojavim na ovoj temi. Posle vise od godine dana uzasnih problema sa rukom, vratila sam se sportu. Ovo mi je bila najduza pauza od 1991. Mislila sam da cu se tesko vratiti ali evo, vec mesec dana radim kardio duzine i kardio sa intervalima, to mi kao i uvek najbolje prija. Recimo jutros sam radila sat vremena, sa sest pikova od po 2.5 minuta, puls sve vreme 135-140, u pikovima 170. Posle se istegla najstrasnije Teretana - Page 13 1143415371 Samo se osvrcem da mi se ne vrati povreda i mnogo sam srecna sto se posle dosta vremena osecam da tako kazem - normalno. Nekako zdravo.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Indy Wed Sep 23, 2015 4:36 pm

    170! Pa to k'o voluharica!

    Teretana - Page 13 1233199462
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Wed Sep 23, 2015 4:40 pm

    Idi bre Teretana - Page 13 1399639816
    Nista ja, cuka fercera, ja vrtim u prazno. Bojim se tegova, da nesto ne uradim tom sjebanom prsljenu Teretana - Page 13 1949538119
    Tako da sam za sada kao onaj mis sto vrti tocak u beskraj. I sto je najgore, prija mi.
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Wed Oct 28, 2015 11:01 am

    ajd nije ovo teretana, ali wow  Teretana - Page 13 3137070404


    https://instagram.com/p/9S0mePxbkz
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by darling Wed Oct 28, 2015 11:13 am

    strava je! ocu i ja ovo da radim!
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Wed Oct 28, 2015 11:15 am

    da budes bachelor in circus arts, kao ona  Teretana - Page 13 1233199462
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by darling Wed Oct 28, 2015 11:20 am

    sta bi mi falilo Teretana - Page 13 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Guest Wed Oct 28, 2015 11:21 am

    mnogo je dobra fora, to sam sad video kod drugarice koja ima telo, snagu i kondiciju za sve takve specije. kaze probace cim savlada pole dancing.

    Teretana - Page 13 Empty Re: Teretana

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 10, 2024 5:11 am