Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Na trpezi

    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Mon Dec 11, 2017 4:59 pm

    Nemoj zajebavat, bilo bi dosano bez nje Na trpezi - Page 12 4101625831
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by kondo Mon Dec 11, 2017 5:14 pm

    daj bre gari zar jedan srbijanac i bosanac treba da te uce sta je pogonsko gorivo slaninarske autonomije


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Mon Dec 11, 2017 6:27 pm

    da je bar sa dve crte malo prosarana tanko mesom pa ajde. ta total sapun jeste inace voljenija u bosni.
    ficfiric

    Posts : 35301
    Join date : 2012-02-10

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by ficfiric Mon Dec 11, 2017 6:53 pm

    Blind Lime Pie wrote: Na trpezi - Page 12 3579118792 neka, drugi put cu to. stalo mi je da misionarim o kuvanom kestenju.

    Ipak je bolji iz rerne


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Wed Dec 13, 2017 6:32 pm

    Napunio pile nadevom od: juneceg burgera, chorizo kobacice, libanske mesavine zacina, crnog luka, seckanog susenog paradajza, crvenog pasulja, lista celera i mokrog leba i ispekao gorepomenuto pile.

    Uz to samo kupus salata i Doja prokupac 2015, definitivno moje vino za ovu godinu i pice kojim cu je ispratiti.
    bela maca

    Posts : 11221
    Join date : 2014-10-28

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by bela maca Wed Dec 13, 2017 6:49 pm

    Na trpezi - Page 12 DQe0am-WkAAEGzN

    Blind Lime Pie wrote:Doja prokupac 2015, definitivno moje vino za ovu godinu i pice kojim cu je ispratiti.



    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Wed Dec 13, 2017 7:11 pm

    fali na kraju

    izvadio nadev, a pile bacio
    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Wed Dec 13, 2017 7:48 pm

    Na trpezi - Page 12 3579118792 x2
    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Fri Dec 15, 2017 6:57 pm

    gledajte bi sijevu emisiju, ja ne znam koji je to kanal ali bice na netu 

    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Fri Dec 15, 2017 7:21 pm

    Kitchen TV. Ja ću sigurno gledati, to je moje kuvanje. Moju ženu nervira ovaj čovek iako sam rekao da u njemu vidim duhovnog brata. Zašto ti duhovni brat nije onaj mršavi, žilavi, brzi klinac, šef kuhinje Metropola, a ne ovaj lik.
    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Fri Dec 15, 2017 7:25 pm

    branko je super lik, treba da vas spojimo, za kuvanje imate sigurno stosta da kazete jedan drugom, a pride kod njega gitaru jos mozes da doucis


    imao je u ckm onu rubriku takvog kuvanja
    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Fri Dec 15, 2017 7:31 pm

    A to je isti covek? Da, secam se
    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Fri Dec 15, 2017 7:33 pm

    to je on, da
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by kondo Sun Dec 24, 2017 4:30 pm

    zena i ja zapoceli bozicne carolije ruckom od stvari koje smo spremili za goste koji dolaze od 7. stigla je pecena curka od dobavljaca koji je ove godine nov, i mislim da nismo pogresili. grcki gigantes pasulj, podvarak sa celerom, suhim sljivama, sirupom od zove, onda homemade kimchi, paprika somborka, ren, kiseli krastavcici. i preko toga kolosalna toskanska trombaia iz 2010, jedno od onih vina koje vredi otvoriti samo za posebne prilike jer se covek lako navikne na nesto ovako dobro. svira nam classic fm koji vrti engleske bozicne karole, nazdravili smo i pustili (tesku) suzu za olgu koja nas je napustila pre nepuna dva meseca. ovo badnje vece sa dragim ljudima kod nas svake godine dodje kao proslava da smo preziveli jos jednu. a nismo svi.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Thu Jan 25, 2018 11:31 am

    homemade pasteta od piletine i sargarepe iz supe, malo masl ulja, soli, feta sira, mirodjije, moze i paprike ko voli umesati. odlicna stvar.
    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Sun Feb 11, 2018 3:58 pm

    kuvani integralni pirinač sa prženim tofu sirom u začinima, ljuto kiselo slatkim sosom od jabuka i limuna i sa povrćem začinjenim soja sosom
    паће

    Posts : 41154
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by паће Sun Feb 11, 2018 4:07 pm

    Е свашта сам пробао ал' тофу ме нешто не привлачи. Унук 1. иначе слабо шта једе, одраста на чипсу и помфриту, а данас је чујем поњупао 1 тањир мисо супе, плус тофу из сестрине и мамине супе Na trpezi - Page 12 1143415371.

    Једна у Калифорнији баш волела тофу и хтела да има личне таблице за кола са натписом ILVTOFU и нису јој пропустили цензори.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Sun Mar 11, 2018 8:43 pm

    Kupip kod Pokrajca savršenu mladu jagu, rasekao na kotlete, začinio ruzmarinom, ras al hanutom, kuminom, nanom iz Turske i morskom solju, pobrašnio pa na puter i maslinovo ulje tri minuta svaku stranu plus tri minuta za ivicu...ispekao pogaču sa semenkama, mlekom, jajetom, nasekao šeri paradajz i narendao stari kozji sir, i uz to dodao mladog luka i otvorio Mataljevu Dušicu 2016, sad je savršena. Pustio Tinariwen i prisetio se Sahare, jer u jednom spotu te ekipe kuvaju čaj onako po berberski, sa petljanjem s malim čašama na način koji se uči od detinjstva. Nisam se dugo setio tog čaja. Sve me vratilo u Saharu. I miris mesa, i muzika.

    Ne sećam se kad sam bolje večerao.


    Last edited by Vasilij on Sun Mar 11, 2018 8:46 pm; edited 2 times in total
    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Sun Mar 11, 2018 8:45 pm

    plavaivy

    Posts : 3187
    Join date : 2014-11-21

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by plavaivy Tue Mar 27, 2018 3:49 pm

    cuftice u sosu od smrcka,zelena boranija obarena i zacinjena sa muljem i blukom i salata-zelena/sremus
     
    da sam ponela makaze i rukavicu bile bi koprive al ovako samo smrcak Na trpezi - Page 12 Biggrin
    plavaivy

    Posts : 3187
    Join date : 2014-11-21

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by plavaivy Sat Apr 07, 2018 5:33 pm

    smrcak sotiran na masalcu,varivo od koprive i salata zelena sa masalckom i ljubicicama  Na trpezi - Page 12 3826186726 Na trpezi - Page 12 3826186726


    opasna najezda smrcaka na brdu

    Na trpezi - Page 12 20180407_135716
    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Sat Apr 07, 2018 8:55 pm

    kukuruz večeras, posoljen

    ko nemanjići ftw
    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Sat Apr 07, 2018 9:02 pm

    Jagnjeća plećka juče je prekrivena začinskom mešavinom: turska nana, sedam libanskih začina, biber. U pet ujutru ulazi u glineni pekač, naliva se litar belog vina ispod, okolo kriške limuna, paprike, luk mladi i crveni...zazor se zatiskuje testom i peče se sedam sati na 120 stepeni, i posle se zapeče pod infracrvenim grejačem uz otvorena vrata rerne. Uz to salata od grčkog crvenog gigantskog pasulja, paradajz pelata, mladog luka i sirupa od nara, sremuš sa grčkim kiselim mlekom, pita od sira, i Vasina torta.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by kondo Sat Apr 07, 2018 9:05 pm

    alal ti sevap


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Guest Sat Apr 07, 2018 9:21 pm

    da, ali koja torta? znamo da je vasina, to je suvišna informacija

    Na trpezi - Page 12 Empty Re: Na trpezi

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 3:45 am