Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Rat u Ukrajini

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50149
    Join date : 2017-11-16

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Apr 29, 2019 8:04 pm

    to cemo da vidimo koliko je tacno kad dodje vreme da se menja vladar. 

    a da je sistem tako stabilan ne bi hapsili ljude koji protestuju i zatvarali i ubijali opoziciju.
    Anonymous
    Guest

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Guest Mon Apr 29, 2019 8:06 pm

    još uvek prosejavaju, zato i skvikne poneki s vremena na vreme
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50149
    Join date : 2017-11-16

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Apr 29, 2019 9:01 pm

    Ne znam. Meni tu ne izgleda da postoji bilo kakav plan, samo stara banda koja je otkrila novi nacin da zauvek vrsi vlast. 

    Sa kojim periodom na Zapadu da ih poredimo? Nije Rusija neka bivsa africka kolonija koja je prekjuce postala nezavisna i koja ne ume da proizvede nesto. Mi pricamo o drugoj sili sveta tokom prethodna 2-3 veka, koja kad hoce ume da proizvede najbolje na svetu u tome sto proizvodi.  Ne pitam ja njih sta su radili indijancimacecenima, pitam ih zasto 90% najobrazovanijih Rusa zeli da ode iz zemlje. Ne znam gde je na Zapadu to tako islo. Uostalom, zivi bili pa videli.
    Anonymous
    Guest

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Guest Mon Apr 29, 2019 9:04 pm

    žele da odu tih 90% zato što je rusija odvratna za život, a ne verujem da je postojao period kada je bila ok

    ne poredim ni sa kojim periodom, jednostavno, na zapadu se formirao sloj ljudi koji vladaju, u rusiji se taj proces odvija sada

    možda brutalnije, prostačkije, svejedno, to je samo tehnika rada, rezultat će da bude isti
    паће

    Posts : 40158
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by паће Mon Apr 29, 2019 9:16 pm

    Mr. Moonlight wrote:žele da odu tih 90% zato što je rusija odvratna za život, a ne verujem da je postojao period kada je bila ok

    ne poredim ni sa kojim periodom, jednostavno, na zapadu se formirao sloj ljudi koji vladaju, u rusiji se taj proces odvija sada

    možda brutalnije, prostačkije, svejedno, to je samo tehnika rada, rezultat će da bude isti

    Шта, онда ће и са запада 90% људи да жели да збрише?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Guest Mon Apr 29, 2019 9:22 pm

    a ti ne znaš lolo
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50149
    Join date : 2017-11-16

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Apr 29, 2019 9:27 pm

    Mr. Moonlight wrote:žele da odu tih 90% zato što je rusija odvratna za život, a ne verujem da je postojao period kada je bila ok

    ne poredim ni sa kojim periodom, jednostavno, na zapadu se formirao sloj ljudi koji vladaju, u rusiji se taj proces odvija sada

    možda brutalnije, prostačkije, svejedno, to je samo tehnika rada, rezultat će da bude isti

    U rusiji je poceo da se odvija pre 300 godina. Pa pre 150 godina. Pa pre 100 godina. Pa pre 30 godina. Pa pre 20 godina. To sto se kod njih kontinuirano "odvija" nema veze sa onim na zapadu. Ili istoku. Oni trace onakve resurse sa kojima bi neko drugi uveliko vladao svetom, a tamo bi svi hteli da zive. Drugim recima - oni ne znaju sta rade.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Zuper Mon Apr 29, 2019 9:33 pm

    KinderLad wrote:Ne znam. Meni tu ne izgleda da postoji bilo kakav plan, samo stara banda koja je otkrila novi nacin da zauvek vrsi vlast. 

    Sa kojim periodom na Zapadu da ih poredimo? Nije Rusija neka bivsa africka kolonija koja je prekjuce postala nezavisna i koja ne ume da proizvede nesto. Mi pricamo o drugoj sili sveta tokom prethodna 2-3 veka, koja kad hoce ume da proizvede najbolje na svetu u tome sto proizvodi.  Ne pitam ja njih sta su radili indijancimacecenima, pitam ih zasto 90% najobrazovanijih Rusa zeli da ode iz zemlje. Ne znam gde je na Zapadu to tako islo. Uostalom, zivi bili pa videli.

    To sa postenog rojtera ili bbc, galupa...
    Ja sam milsio da Britanci masovno napustaju odvratno kisno ostrvo poslednjih godina u velikim brojevima.
    Sa druge strane ne znam bas koliko su tacna istrazivanja sto ko zeli, vrlo manipulativno, ali znam da je Rusija zemlje koja je posle SAD medju sa najvecim brojem ljudi koji imigraju u Rusiju.

    Countries With the Largest Immigrant Populations
    Rank Country Foreign-Born Population
    1 United States 46,627,102
    2 Germany 12,005,690
    3 Russia 11,643,276
    4 Saudi Arabia 10,185,945
    5 United Kingdom 8,543,120

    Vidi, pa smrdljivo ostrvo je iza.

    Uzgred, Rusija daje pasose za ljude sa istoka Ukrajine da bi drzali populaciju u Rusiji na stabilnom nivou.

    A da si bio nekada u Potregradu ili Moskvu video bi koliko imigranta zivi u njima narocito ako bi posetio gradilista ili pijace.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Zuper Mon Apr 29, 2019 9:39 pm

    A da si bio nekada u Potrogradu ili Moskvi video bi koliko imigranta zivi u njima narocito ako bi posetio gradilista ili pijace.
    Znas, ono prozapadno rasisticko govno koje stalno visi po BBC i drugim perjanicama zapadnih postenih medija, Navaljni, se upravo zalaze za proterivanje imigranata iz Rusije jer ih ima puno.
    Zato ga tako vole na zapadu.
    Mozda je medju tih 90% Rusa za odlazak zbog prljavih centralnoazijaca koji im drze ekonomiju.

    Sta ti mislis posto si strucnjak za Rusiju?
    Anonymous
    Guest

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Guest Mon Apr 29, 2019 9:46 pm

    iz rusije ljudi žele da odu iz istog razloga kao i iz srbije ili hrvatske

    nije glavno trbuhom za kruhom, nego nedostatak lične sigurnosti u okviru sistema

    o rusiji može lepo da piše samo neko ko nije radio u pomenutoj
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50149
    Join date : 2017-11-16

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Apr 29, 2019 9:51 pm

    Zuper wrote:
    KinderLad wrote:Ne znam. Meni tu ne izgleda da postoji bilo kakav plan, samo stara banda koja je otkrila novi nacin da zauvek vrsi vlast. 

    Sa kojim periodom na Zapadu da ih poredimo? Nije Rusija neka bivsa africka kolonija koja je prekjuce postala nezavisna i koja ne ume da proizvede nesto. Mi pricamo o drugoj sili sveta tokom prethodna 2-3 veka, koja kad hoce ume da proizvede najbolje na svetu u tome sto proizvodi.  Ne pitam ja njih sta su radili indijancimacecenima, pitam ih zasto 90% najobrazovanijih Rusa zeli da ode iz zemlje. Ne znam gde je na Zapadu to tako islo. Uostalom, zivi bili pa videli.

    To sa postenog rojtera ili bbc, galupa...
    Ja sam milsio da Britanci masovno napustaju odvratno kisno ostrvo poslednjih godina u velikim brojevima.
    Sa druge strane ne znam bas koliko su tacna istrazivanja sto ko zeli, vrlo manipulativno, ali znam da je Rusija zemlje koja je posle SAD medju sa najvecim brojem ljudi koji imigraju u Rusiju.

    Countries With the Largest Immigrant Populations
    Rank Country Foreign-Born Population
    1 United States 46,627,102
    2 Germany 12,005,690
    3 Russia 11,643,276
    4 Saudi Arabia 10,185,945
    5 United Kingdom 8,543,120

    Vidi, pa smrdljivo ostrvo je iza.

    Uzgred, Rusija daje pasose za ljude sa istoka Ukrajine da bi drzali populaciju u Rusiji na stabilnom nivou.

    A da si bio nekada u Potregradu ili Moskvu video bi koliko imigranta zivi u njima narocito ako bi posetio gradilista ili pijace.

    Ja pricam za Ruse. Za same Ruse. Ubacis se u pola i uopste ne citas sta se pise.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Zuper Mon Apr 29, 2019 9:55 pm

    Razumem ja tebe.
    Rusi i samo Rusi.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50149
    Join date : 2017-11-16

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Apr 29, 2019 9:58 pm

    Zuper wrote:Razumem ja tebe.
    Rusi i samo Rusi.

    Pa zapravo ne, nego Putin i samo Putin. I jos nekoliko ekipa. Rusi su prve zrtve toga sto se kod njih desava. U par gradova Las Vegas, ostalo tama.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Zuper Mon Apr 29, 2019 10:00 pm

    U stvari je najbolje u "zabitima" tipa zapadni Sibir ili Sahalin ali nemoj to da te obeshrabri da pises o Rusiji i Rusima i samo Rusima.
    Anonymous
    Guest

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Guest Mon Apr 29, 2019 10:00 pm

    Zuper wrote:U stvari je najbolje u "zabitima" tipa zapadni Sibir ili Sahalin ali nemoj to da obeshrabri.

    Jesi bio tamo? Lično?

    (ne preko interneta)
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Zuper Mon Apr 29, 2019 10:01 pm

    Ti si neki novi jogi-jo.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50149
    Join date : 2017-11-16

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Apr 29, 2019 10:02 pm

    Zuper wrote:U stvari je najbolje u "zabitima" tipa zapadni Sibir ili Sahalin ali nemoj to da te obeshrabri da pises o Rusiji.

    Jasno, te oblasti statisticki verovatno imaju najvece plate u Rusiji (Z.Sibir). Samo sto je i dalje tama. Visedimenzionalna. Na milionima kilometara kvadratnih.
    Anonymous
    Guest

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Guest Mon Apr 29, 2019 10:03 pm

    par godina sam imao neslavnu dužnost da obilazim fabrike kože po tim bespućima

    ne mogu da razumem nikoga ko tvrdi da je tamo nešto dobro
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Zuper Mon Apr 29, 2019 10:04 pm

    KinderLad wrote:
    Zuper wrote:U stvari je najbolje u "zabitima" tipa zapadni Sibir ili Sahalin ali nemoj to da te obeshrabri da pises o Rusiji.

    Jasno, te oblasti statisticki verovatno imaju najvece plate u Rusiji (Z.Sibir). Samo sto je i dalje tama. Visedimenzionalna. Na milionima kilometara kvadratnih.

    I na ostrvu stalno pada kisa, depresivno.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Sotir Mon Apr 29, 2019 10:11 pm

    Mr. Moonlight wrote:par godina sam imao neslavnu dužnost da obilazim fabrike kože po tim bespućima

    ne mogu da razumem nikoga ko tvrdi da je tamo nešto dobro
    Ko te je terao da merkaš direktorovu ženu.
    (Valjda se tamo i dalje šalje po kazni, ideološki otpada tako da ostaju samo žene).
    No Country

    Posts : 11125
    Join date : 2015-05-16

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by No Country Mon Apr 29, 2019 10:13 pm

    У Енглеској стално пада киша, у Канади ради грталица, а у Русији лова до крова. Није Зуперишка мрдно дупе даље од интернета, а и то српског.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Zuper Mon Apr 29, 2019 10:17 pm

    Rat u Ukrajini - Page 30 1
    Anonymous
    Guest

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Guest Mon Apr 29, 2019 10:23 pm

    Sotir wrote:
    Mr. Moonlight wrote:par godina sam imao neslavnu dužnost da obilazim fabrike kože po tim bespućima

    ne mogu da razumem nikoga ko tvrdi da je tamo nešto dobro
    Ko te je terao da merkaš direktorovu ženu.
    (Valjda se tamo i dalje šalje po kazni, ideološki otpada tako da ostaju samo žene).

    bilo je u fazonu, ajd da držiš ove po rusiji dok ne nađemo čoveka

    posle je bilo ako ne nađete čoveka do kraja kvartala, slobodno tražite dva

    idem u fabriku na sastanak, krenem u nedelju, vratim se u subotu, beži bre, nikad više
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50149
    Join date : 2017-11-16

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Apr 29, 2019 10:25 pm

    Mr. Moonlight wrote:
    Sotir wrote:
    Ko te je terao da merkaš direktorovu ženu.
    (Valjda se tamo i dalje šalje po kazni, ideološki otpada tako da ostaju samo žene).

    bilo je u fazonu, ajd da držiš ove po rusiji dok ne nađemo čoveka

    posle je bilo ako ne nađete čoveka do kraja kvartala, slobodno tražite dva

    idem u fabriku na sastanak, krenem u nedelju, vratim se u subotu, beži bre, nikad više

    eto vidis, ruje vec resile i problem putovanja kroz vreme
    Anonymous
    Guest

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Guest Mon Apr 29, 2019 10:27 pm

    jbg, ozbiljan sam nažalost, kada odem tamo, praktičko sam radio samo sredom

    ostalo otpadne na putovanje

    Rat u Ukrajini - Page 30 Empty Re: Rat u Ukrajini

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat May 11, 2024 10:04 pm