Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Domaci film

    Anonymous
    Guest

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Guest Sat Nov 30, 2019 7:24 pm

    Jebiga, meni gosti stižu za dvadesetak minuta i neću moći da gledam, a baš sam se bio nameračio. Za to vrijeme jedna gondola na jahorinskoj žičari dobija ime po Emiru Kusturici.
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by beatakeshi Sat Nov 30, 2019 7:36 pm

    Žrtvovaću nekoliko sivih ćelija zarad dobrobiti Burundija.
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by beatakeshi Sat Nov 30, 2019 10:47 pm

    Ne mogu ja ove Kustine duhovitosti. Pola sata od mene puna kapa.
    Anonymous
    Guest

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Guest Sun Dec 08, 2019 11:44 am

    Možda nekom bude zanimljivo

    Domaci film - Page 22 MGOIWwc

    Domaci film - Page 22 Ly2hQzf
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Erős Pista Sun Dec 08, 2019 11:57 am

    Opa, ko bi reko da je Crnobrnja sposoban za ovako fajterski nastup. A sta je to pisao za Tirketa i Tijanica? Zna li neko?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by beatakeshi Sun Dec 08, 2019 1:11 pm

    Verovatno ga zavrnuo Šaper za neke pare. Mada bi i SC mogao da nam nešto pikanto ispriča iz svog "avalskog" perioda.
    Anonymous
    Guest

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Guest Sun Dec 08, 2019 1:51 pm

    Stanko usranko....

    Kad se setim toga! Sve je dobio, pomoć tajkuna, prostorije smart bildingu Komtrejda, nacionalnu frekvenciju dodeljenu na osnovu obećane a nerealizovane dnevne košuljice, velikog maga oštrog ambezveze novinarstva Vladana Alimpijevića,  i i nije uradio ništa s time.

    Uvek je imao prevelike ambicije a sad pizdi na one koji su ga pretekli.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Somlói Galuska Sun Dec 08, 2019 3:22 pm

    beatakeshi wrote:Verovatno ga zavrnuo Šaper za neke pare. Mada bi i SC mogao da nam nešto pikanto ispriča iz svog "avalskog" perioda.

    Zar on ne misli na filmski novi talas? Mada ne znam ko je tu tajkun.

    edit - a ne, 40 godina znači misli na muzički novi talas.
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by beatakeshi Sun Dec 08, 2019 3:43 pm

    Ne znam šta je u tom tekstu koji ga je "isprovocirao".
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Zuper Sun Dec 08, 2019 4:14 pm

    Dragi prijatelji i prijateljice, vec duze vremena vas molim da mi omogucite upoznavanje sa Isidorom Simjonovic. Svi ste ovde neki, sto bi se reklo a da se ne uvredite, kurcevi umetnici a niko nece da pomogne. Svasta mi pada na pamet zbog toga, eto da me mozda ne volite a ja u to ne verujem.
    Ali u svakom slucaju mozete me predstaviti kao: mlad, potentan, inteligentan, tako da se rimuje.
    Nisam obdaren ali sam cuo svakake price obdarenih, to cu vam jednom ispricati kako lose prolaze u zivotu oni sa 20x16cm. Cuo sam da se mnogo tu krvi gubi, hoce vrtoglavica. Nisam visok iako proucavam dinariku. Nisam lep ali sam strasan.

    Drugim recima, momak na svome mestu iako inokosan ali znacajno.

    Hvala vam svima, zivi bili i Bog vas blagoslovio.
    Anonymous
    Guest

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Guest Wed Dec 25, 2019 8:15 pm

    Kusturica odustao.



    U međuvremenu je snimljen film o Jasenovcu i nekako u mojim elementarnim česticama nije bilo dovoljno seratonina za mogućnost delovanja u tom smeru. To je kao i u fudbalu. Jedan ogroman prostor je pokriven da bi se sad u njega uskakalo. Mala je Srbija da bi mogla da ima dve verzije Lakloovih ''Opasnih veza'' kao što je bilo s kraja osamdesetih kada su dva reditelja napravila filomove o jednom istom romanu", kazao je Kusturica.
    On je primijetio da je film o Jasenovcu "mnogo ozbiljnija tema nego pravljenje vodoskoka i popločavanje gradskih trgova".
    "Ne govorim to da bih izvrgnuo ruglu, nego jednostavno te teme se dogovaraju i realizuju na isti način", istakao je reditelj.


    Koji film o Jasenovcu je već snimljen? Koji roman i koji filmovi s kraja osamdesetih?
    Anonymous
    Guest

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Guest Wed Dec 25, 2019 8:22 pm

    Baš sam hteo da okačim. Evo tu me seci da se iz više razloga uvredio zbog Dnevnika Diane Budisavljević. Em što mu taj film zatvara narativno polje, em što mogu da se kladim da je na onoj liniji, koja nije baš mnogo česta ali se dobro primila kod jedne struje srbofašista, a koja tvrdi da je Diana Budisavljević bila oruđe pokrštavanja Srba (izrečena ogavnost) i da bi bilo bolje da su ti Srbi ubijeni nego da budu papisti (i ovo se izgovara, ali ne baš glasno i samo među drugarima).
    Anonymous
    Guest

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Guest Wed Dec 25, 2019 8:32 pm

    Diplomatski(TM).



    "Ali se možda ne bi uklopio u koncepciju svega onoga što je kod druga Tita bilo ''ne''. Mi živimo u novo vreme druga Tita i Miloša Obrenovića gde se uglavnom svemu što može da bude najbolje i dobro kaže ne. Upravo utoliko je možda dobro da se ja ovim filmom ne bavim", zaključio je Kusturica.


    Seratonin?
    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by bradilko Wed Dec 25, 2019 8:47 pm

    ovakve komentare sam i ja cuo. i jos su nadovezali tita na sve to. jos jedna zavera protiv srba.
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Erős Pista Wed Dec 25, 2019 9:06 pm

    Sta prica ovaj covek? 

    I jel mi se to cini ili se stvarno ljutnuo na Vucica?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Guest Wed Dec 25, 2019 9:08 pm

    William Murderface wrote:Sta prica ovaj covek? 

    I jel mi se to cini ili se stvarno ljutnuo na Vucica?

    Miloš i Tito se začas mogu premetnuti u komplient Vučiću. Zato velim, diplomatski.
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by beatakeshi Wed Dec 25, 2019 9:20 pm

    Gaga A. radi Jasenovac. Kusta se sada okreće Mostu na Drini. Ili Panču Vilji. Ili Kazni i zločinu.
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Solus_Rex Wed Dec 25, 2019 9:35 pm

    Ili još verovatnije: pohodu Džingis Kana u koprodukcji sa kineskim narodom.
    Domaci film - Page 22 1233199462


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Anonymous
    Guest

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Guest Sun Dec 29, 2019 8:32 pm

    H-8 pa Službenica PTT-a i sad San o ruži, zaredali danas na RTS-u. Šteta što je snimak Ruže ovoliko loš, odlična scenografija.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Somlói Galuska Sat Feb 29, 2020 8:59 pm

    Gledao sam sinoč Golubovićevog "Oca". Pa, možda je ono i dobro za domaći film, mada je film svakako siromašan u rešenjima. Priča tog čoveka je potresna, i koliko sam čuo i dalje nije uspeo da povrati decu. Film je čemeran i verovatno da Srdan i njegovi scenaristi misle da to tako treba, ali cenim da će obična publika imati problem da film odgleda do kraja - u filmu čovek ide i ide i ide, i dosta je monotono. Film je solidno glumački urađen, Goran Bogdan je stvarno dobar glumac i cenim da je jako teško igrati ono.
    Sve u svemu, nešto tako sam i očekivao.
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by beatakeshi Sat Feb 29, 2020 11:27 pm

    Zvuči dosadno.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by kondo Sat Feb 29, 2020 11:40 pm

    neki moji su se masivno smorili, ponekome se mnogo dopalo


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by boomer crook Sat Feb 29, 2020 11:41 pm

    Anđe'o wrote:Gledao sam sinoč Golubovićevog "Oca". Pa, možda je ono i dobro za domaći film, mada je film svakako siromašan u rešenjima. Priča tog čoveka je potresna, i koliko sam čuo i dalje nije uspeo da povrati decu. Film je čemeran i verovatno da Srdan i njegovi scenaristi misle da to tako treba, ali cenim da će obična publika imati problem da film odgleda do kraja - u filmu čovek ide i ide i ide, i dosta je monotono. Film je solidno glumački urađen, Goran Bogdan je stvarno dobar glumac i cenim da je jako teško igrati ono.
    Sve u svemu, nešto tako sam i očekivao.

    meni je zanimljivo kako srdan uspeva kroz karijeru da se sve vise oslobadja zanrovskih motiva (od apsolutnih 100 do oca) a da pri tome i dalje ostaje monoton i predvidiv u svojim resenjima. sve je tu na svom mestu ali na primer kada gledas film npr. darka bajica, koji je daleko vise i kic i sve, makar mozes da uzivas u svojoj zgrozenosti pa ima i par momenata kada se desavaju neke stvari uprkos tome sta je DBajic zeleo a ovde jebiga nista.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by boomer crook Sat Feb 29, 2020 11:42 pm

    Kondo wrote:neki moji su se masivno smorili, ponekome se mnogo dopalo


    ma ljudi plakali na krugovima a meni neprijatno.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by kondo Sat Feb 29, 2020 11:45 pm

    pa to isto ko onaj film neki kao radnički sa mirom karom od pre par godina svi u transu od angažovanosti i svega a ja neveruem


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    Domaci film - Page 22 Empty Re: Domaci film

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 2:10 pm