Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    USA - США - SAD

    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by plachkica Sun Jul 14, 2024 2:47 pm

    pobedu u ludilu odnosi nikola tomić 

    [img]USA - США - SAD - Page 8 Zme6u1b[/img]
    Erős Pista

    Posts : 82300
    Join date : 2012-06-10

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Erős Pista Sun Jul 14, 2024 2:53 pm

    Neopevano govno placenicko.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Летећи Полип Sun Jul 14, 2024 3:34 pm

    One Eyed Bob wrote:Mislim Okam itd...eno pucača na krovu, leži mrtav, eno snimka pucanja, ne može se stejdžovati pucanje u uvo, Tramp je reagovao kako je reagovao, a sad šta ga je navelo na to umesto da leži na zemlji kao normalan čovek - tipujem da je kombinacija ovoga što MNE kaže i žestokog šoumenskog instinkta.


    Adrenalin, jebi ga.
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by ficfiric Sun Jul 14, 2024 3:43 pm

    One Eyed Bob wrote:Vrlo me zabavlja pijetet trampovaca kojima je inače sve na svetu smejurija, zavera, nameštaljka ili fejk.

    I jos nema niceg na tu temu. Toliki slobodni umovi koje ne mozes prevariti a da niko ne posumnja u namestaljku


    _____


    Uprava napolje!

    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Летећи Полип Sun Jul 14, 2024 3:45 pm

    ficfiric wrote:
    One Eyed Bob wrote:Vrlo me zabavlja pijetet trampovaca kojima je inače sve na svetu smejurija, zavera, nameštaljka ili fejk.

    I jos nema niceg na tu temu. Toliki slobodni umovi koje ne mozes prevariti a da niko ne posumnja u namestaljku

    Kako nema. Namestaljka je da su hteli da ga ubiju.
    паће

    Posts : 41157
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by паће Sun Jul 14, 2024 3:48 pm

    Летећи Полип wrote:
    ficfiric wrote:

    I jos nema niceg na tu temu. Toliki slobodni umovi koje ne mozes prevariti a da niko ne posumnja u namestaljku

    Kako nema. Namestaljka je da su hteli da ga ubiju.

    Па не, питање је да ли је и он хтео.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by plachkica Sun Jul 14, 2024 3:52 pm

    evo  čanak skoro nije gledao jeftiniju predstavu

    avatar

    Posts : 7703
    Join date : 2017-03-14

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by MNE Sun Jul 14, 2024 4:45 pm

    kapetanm

    Posts : 5823
    Join date : 2012-02-10

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by kapetanm Sun Jul 14, 2024 5:32 pm

    Po meni Trampara je otisao u čučanj a ne u pad. Al gde su oni legendarni sto primaju metak prolazilo je vreme dok su mu prisli a nikog i ne videh sa isukanom utokom u trenutku dok se ne zna  broj napadaca. 
    Drugo, genijalni govor Vučića, jedna rečenica žaljenje pa. 15 o kupanju danila uranijumom te da treba dozviliti razlicita misljenja USA - США - SAD - Page 8 1f604
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by ficfiric Sun Jul 14, 2024 5:37 pm

    Zali li se trampstvo na to sto svaka budala moze da dodje do oruzja?


    _____


    Uprava napolje!

    Tovar

    Posts : 526
    Join date : 2022-04-29

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Tovar Sun Jul 14, 2024 6:05 pm

    Del Cap wrote:USA - США - SAD - Page 8 ?url=https%3A%2F%2Fstatic.politico.com%2F82%2F8b%2F2a2593d944819a9f0deed1773c78%2Faptopix-election-2024-trump-07155

    Ikona svetog Donalda. I rođenje novog pozdrava. Podignuta desnica, stisnuta šaka, uz pozdrav 'Heil! Heil! Heil! 'Fight! Fight! Fight!' 

    Orangutan se do kraja kampanje može zabiti u svoju floridsku jazbinu, žderati hamburgere i gledati televizor s kauča uz povremena javljanja uživo u program Foxa. I svejedno će biti izabran. Eventualno, ikonu mogu i šetati po predizbornim skupovima umjesto njega, kultu je ionako svejedno, obavila bi posao. (A ne bi bila ni gori predsjednik.)

    Nadao sam se dobrom cirkusu u kampanji, ali ovo nadilazi sva očekivanja.
    One Eyed Bob

    Posts : 2073
    Join date : 2015-08-13

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by One Eyed Bob Sun Jul 14, 2024 6:11 pm

    Nadao sam se dobrom cirkusu ali da Tramp nekako izgubi na kraju, pre svega jer mislim da bi njegova pobeda bila loša za nas ovde.

    Možda bude još iznenađenja, tek je jul. I ne bih računao da će bump od atentata potrajati mesecima, to ne biva. Ali da - stvari sada stoje izuzetno loše po Trampove oponente. Zapravo, pre atentata su stajale izuzetno loše, a sad su katastrofalne.


    Last edited by One Eyed Bob on Sun Jul 14, 2024 6:13 pm; edited 1 time in total


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Tovar

    Posts : 526
    Join date : 2022-04-29

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Tovar Sun Jul 14, 2024 6:12 pm

    ficfiric wrote:Zali li se trampstvo na to sto svaka budala moze da dodje do oruzja?

    Zašto bi? Politika 'puška ili dvije u svakom domaćinstvu' pokazala se dobitnom.
    Јанош Винету

    Posts : 5427
    Join date : 2016-01-26

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Јанош Винету Sun Jul 14, 2024 6:24 pm

    Структуралне ствари су и даље на делу, сав овај циркус се десио и Болсонару.
    Неки човек са дијагнозом шизофреније га је убо ножем на митингу. Болсонаро се опоравио, био је председник, па се опет потрошила та десничарска екипа око њега, остали су без идеја, очајно су реаговали на корона вирус, привреда се ништа није побољшала, друштвене неједнакости се још више продубиле а безбедност грађана само привремено побољшала услед сипања новца у апарат силе и принуде тј. полицију и судство, дакле третман симптома а без лечења узрока друштвене аномије.

    Проблем је што ће ово гурнути присталице Трампаре у амок и тотално лудило, што ће да залегну још више за Трампа, али не мора да значи да ће придобити и неопредељене. Можда се све издува и потроши до избора, као и многи други скандали до сада. Сагласан сам да ствари делују лоше по Демократе, али има још времена за преокрет.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Tovar

    Posts : 526
    Join date : 2022-04-29

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Tovar Sun Jul 14, 2024 6:32 pm

    One Eyed Bob wrote:Nadao sam se dobrom cirkusu ali da Tramp nekako izgubi na kraju, pre svega jer mislim da bi njegova pobeda bila loša za nas ovde.

    Možda bude još iznenađenja, tek je jul. I ne bih računao da će bump od atentata potrajati mesecima, to ne biva.

    Mislim da griješiš. Kampanja je sad ispražnjena od svakog suvislog sadržaja, iz političke arene sasvim se prebacila u područje vizualnog dojma, prikladno vaktu u kojem živimo. S jedne strane imaš sliku Bidena koji na debati obješene čeljusti tupo bulji u prazno, a s druge strane imaš ratnika s Iwo Jime neustrašivog orangutana koji s prkosom gleda smrti u oči. I te slike će ostati, neće izblijediti vremenom.

    Osim toga, čini mi se da je ovo uništilo glavnu taktiku demokrata, da se Trumpa stalno napada kao egistencijalnu prijetnju Americi i njenoj demokraciji. Kako to raditi nakon što je on bio meta atentata? Stvarno ne vidim kako se iz ovoga mogu izvući, tko god im bio kandidat.
    avatar

    Posts : 7703
    Join date : 2017-03-14

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by MNE Sun Jul 14, 2024 6:44 pm

    dvojica kandidata su sad dobrano ušli u doba kada prirodna smrt ne bi bila neočekivana, ali ako se to do izbora desi bilo kome od njih dvojice niko u to neće povjerovati
    Del Cap

    Posts : 6842
    Join date : 2019-11-04

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Del Cap Sun Jul 14, 2024 7:20 pm

    avatar

    Posts : 18961
    Join date : 2014-12-12

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by beatakeshi Sun Jul 14, 2024 7:22 pm

    Rasisto! USA - США - SAD - Page 8 1233199462
    Летећи Полип

    Posts : 11371
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Летећи Полип Sun Jul 14, 2024 7:36 pm

    Tovar wrote:
    Osim toga, čini mi se da je ovo uništilo glavnu taktiku demokrata, da se Trumpa stalno napada kao egistencijalnu prijetnju Americi i njenoj demokraciji. Kako to raditi nakon što je on bio meta atentata? Stvarno ne vidim kako se iz ovoga mogu izvući, tko god im bio kandidat.

    Dobro, i Hitler je preziveo nekoliko atentata.
    Del Cap

    Posts : 6842
    Join date : 2019-11-04

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Del Cap Sun Jul 14, 2024 7:49 pm

    паће

    Posts : 41157
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by паће Sun Jul 14, 2024 7:50 pm

    „Ма јеби и не питај ништа...“


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Hans

    Posts : 101
    Join date : 2024-06-24

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Hans Sun Jul 14, 2024 7:52 pm

    Mislite li da će se ispisati iz Pariskog sporazuma?
    Ja mislim da hoće.
    ficfiric

    Posts : 35304
    Join date : 2012-02-10

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by ficfiric Sun Jul 14, 2024 10:50 pm

    Otkrivena pozadina atentata

    USA - США - SAD - Page 8 Srpski-telegraf-830x0_1277x940


    _____


    Uprava napolje!

    Del Cap

    Posts : 6842
    Join date : 2019-11-04

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Del Cap Mon Jul 15, 2024 12:12 am

    If Trump hadn't moved his head, the bullet would likely have hit the rear of his head, ending his life.

    Trump says he turned his head to look at the illegal immigration statistics that were on the big screen at his rally.

    "That chart that I was going over saved my life," Trump reportedly said to former White House doctor Ronny Jackson.

    "The border patrol saved my life."

    "If I hadn’t pointed at that chart and turned my head to look at it, that bullet would have hit me right in the head."

    USA - США - SAD - Page 8 298304839

    Nego, da nije okrenuo glavu i da je sada pokojni, kako bi se odvijale stvari u US of A? Ne bi bilo ničega dramatičnog, sem malo dreke iz MAGA ekipe i birača, ili bi se crveni kačketi upregli u neki novi 6. januar ili svoju verziju buna po gradovima, samo dobrano naoružani i trigger-happy?
    zvezda je zivot

    Posts : 7290
    Join date : 2014-11-07

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by zvezda je zivot Mon Jul 15, 2024 12:25 am



    _____
    ova zemlja to je to

    USA - США - SAD - Page 8 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 6:56 pm