Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Блиски исток

    čika Condor

    Posts : 110
    Join date : 2024-08-22

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by čika Condor Yesterday at 6:17 pm

    Erős Pista wrote:
    čika Condor wrote:Apsolutno ti ništa ne podmećem. Ti ovde držiš propalestinsku a to znači, jebi ga, i pro-hamasovsku stranu, a nisi dovoljno glup da ti to nije jasno. Negde ti je jasno i da je to principijelno neodbranjivo, ali si previše uobražen da bi se upustio u introspekciju te vrste. Bujrum. Ja sam rekao šta sam imao, a i opet ću, kad mi dođe takva potreba. Slabo volim ove group-think klubove mržnje.

    A pa nece moci. Pitao sam te gde sam drzao prohamaskmovsku, pa makar i samo propalestinsku stranu. Ti si rekao - kad sam komentarisao "onog advokata". Rekao sam ti sta i kakon sam komentarisao, ti si slagao da nije bilo tako. Sad smo utvrdili da je bilo bas tako kako sam rekao. Dakle ostao si bez argumenata, i umedto da povuces tvrdnju, ti je ponavljas. Nemas prava da je ponavljas, jer se pokazalo da lazes.
    Postoji na desetine tvojih komentara o Izraelu koji su svi do jednog prezrivi, netrpeljivi i ratno-huškački. Da, namerno koristim tu reč iz bliže prošlosti, jer još od 90tih nisam video ovakav stepen netolerantnog jednoumlja, jedinstva u mržnji, i histerične istrage neistomišljenika. I boli me kurac baš da ti dokazujem očigledno, imaš bukvalno stotine strana ove teme kao dokazni materijal.

    And BTW, nisam baš sasvim slagao ni za onog advokata. Prvo si se izrigao po njemu, diskvalifikovao kao ”najglupljeg u svijet”, pa tek onda napisao kao malo (a vrlo pogrešno!) obrazloženje ”presude”. Potpuno komesraski. Slično i Vasa komentariše nekakav dosta korektan tvit jednim kratkim ”Bljuv!” A koje posle odbija da obrazloži. I tu je potpuno u pravu, u kontekstu ove teme je dozvoljeno isključivo prosipanje pune kofe govana po Izraelu, a i samopodrazumevajuće je, brate.


    Last edited by čika Condor on Thu Oct 17, 2024 6:28 pm; edited 1 time in total
    disident

    Posts : 15463
    Join date : 2016-03-28

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by disident Yesterday at 6:18 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    disident wrote:

    Pa ne čini valjda samo to jedno pitanje tj stav nekoga pripadnika Hamasom.


    Ptipadnik je onaj ko je na platnom spisku. Simpatizer je onaj koji nije, ali odobrava cilj i metod postizanja cilja. Onaj ko nije na spisku i ne slaze se sa ciljem i metodom je protiv Hamasa.

    Ovo je na nivou one radikalske, nisu svi Hrvati ustaxe, ali su sve ustaxe Hrvati.


    Last edited by disident on Thu Oct 17, 2024 6:23 pm; edited 1 time in total


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15463
    Join date : 2016-03-28

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by disident Yesterday at 6:21 pm

    čika Condor wrote:
    Erős Pista wrote:

    A pa nece moci. Pitao sam te gde sam drzao prohamaskmovsku, pa makar i samo propalestinsku stranu. Ti si rekao - kad sam komentarisao "onog advokata". Rekao sam ti sta i kakon sam komentarisao, ti si slagao da nije bilo tako. Sad smo utvrdili da je bilo bas tako kako sam rekao. Dakle ostao si bez argumenata, i umedto da povuces tvrdnju, ti je ponavljas. Nemas prava da je ponavljas, jer se pokazalo da lazes.
    Postoji na desetine tvojih komentara o Izraelu koji su svi do jednog prezrivi, netrpeljivi i ratno-huškački. Da, namerno koristim tu reč iz bliže prošlosti, jer još od 90tih nisam video ovakav stepen netolerantnog jednoumlja, jedinstva u mržnji, i histerične istrage neistomišljenika. I boli me kurac baš da ti dokazujem očigledno, imaš bukvalno stotine strana ove teme kao dokazni materijal.

    Država koju pominjes godinu dana ubija civilnu populaciju i sad je već stigla do nekoliko desetina hiljada pobijenih, dok ih mori gladju, zedju i uskraćivanjem medicinske pomoći, sve u cilju da ih protera sa pojasa Gaze, ili ako to ne uspe, pobije sve.
    I to dok ceo svet gleda to u lajv strimu.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    fikret selimbašić

    Posts : 10274
    Join date : 2020-06-19

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by fikret selimbašić Yesterday at 6:27 pm

    Prvih mjesec-dva rata cijela Ukrajina je bila štab Azova.



    Dajte onu sliku palestinskog dječaka sa naci svastikom na rukavu. Dajte i neku sliku Hezbolahovaca kako salutiraju, jako je interesantan način na koji to rade, i odnekud mi poznat jebomatersvo-ju.

    Relativizacije su mi gore od otvorenog likovanja. Lakše varim ppputinofile koji bi da povješaju milione Ukrajinaca nego one koji kače snimke djece koja pjevaju Banderi, slike nazi huligana u ukrajinskoj vojsci, pominju Azov, Desni Sektor itd.  

    Kondorove postove ne samo da čitam već ih i čujem. Čujem iste zvuke koje upucani i komatozni Toni Soprano čuje dok mu  Poli nešto brblja sjedeći kraj njegovog bolničkog kreveta. Upravo taj zvuk čujem čim zađem na ovaj topik i pročitam Kondorovo pisanije.

    Izrael je divljao po Gazi i upadao u Liban i prije nego su nastali Hamas i Hezbolah.

    :saloisahar:

    Ja od prvog dana mislim da je Hamas (Iran takođe), svjesno ili ne, uradio vrhunski pos'o za Izrael. Dao im je ne samo povod da rade ovako raspojasano i dugotrajno već im je za tu raspojasanost dao i opravdanje. Dosadašnja bombanja Gaze bi trajala po par dana i uvjeki bi posao ostao nedovršen, sad je raspašoj koji ima hamasovštinu kao pokriće.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7520
    Join date : 2020-03-05

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by Vilmos Tehenészfiú Yesterday at 6:30 pm

    disident wrote:
    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    Ptipadnik je onaj ko je na platnom spisku. Simpatizer je onaj koji nije, ali odobrava cilj i metod postizanja cilja. Onaj ko nije na spisku i ne slaze se sa ciljem i metodom je protiv Hamasa.

    Ovo je na nivou one radikalske, nisu svi Hrvati ustaxe, ali su sve ustaxe Hrvati.
    Ja sam pitao da li ima Palestinaca na okupiranim teritorijama koji ne podržavaju Hamas i njihovu viziju Palestine. 
    Još uvek čekam odgovor.
    Za Hrvate znamo odgovor, samo na ovom forumu imaš troje koji nisu za ustašluk i žive u Hrvatskoj.
    Što se tiče obrnutog pitanja, da li su sve Ujke Hrvati, odgovor je nisu, mogu da navedem nekoliko ne-Hrvata koji su za vreme WW2 bili Ujatzi.


    Last edited by Vilmos Tehenészfiú on Thu Oct 17, 2024 6:35 pm; edited 2 times in total


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    plachkica

    Posts : 16478
    Join date : 2014-11-06

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by plachkica Yesterday at 6:31 pm

    Erős Pista

    Posts : 82461
    Join date : 2012-06-10

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by Erős Pista Yesterday at 6:35 pm

    čika Condor wrote:
    Erős Pista wrote:

    A pa nece moci. Pitao sam te gde sam drzao prohamaskmovsku, pa makar i samo propalestinsku stranu. Ti si rekao - kad sam komentarisao "onog advokata". Rekao sam ti sta i kakon sam komentarisao, ti si slagao da nije bilo tako. Sad smo utvrdili da je bilo bas tako kako sam rekao. Dakle ostao si bez argumenata, i umedto da povuces tvrdnju, ti je ponavljas. Nemas prava da je ponavljas, jer se pokazalo da lazes.
    Postoji na desetine tvojih komentara o Izraelu koji su svi do jednog prezrivi, netrpeljivi i ratno-huškački. Da, namerno koristim tu reč iz bliže prošlosti, jer još od 90tih nisam video ovakav stepen netolerantnog jednoumlja, jedinstva u mržnji, i histerične istrage neistomišljenika. I boli me kurac baš da ti dokazujem očigledno, imaš bukvalno stotine strana ove teme kao dokazni materijal.

    And BTW, nisam baš sasvim slagao ni za onog advokata. Prvo si se izrigao po njemu, diskvalifikovao kao ”najglupljeg u svijet”, pa tek onda napisao kao malo (a vrlo pogrešno!) obrazloženje ”presude”. Potpuno komesraski. Slično i Vasa komentariše nekakav dosta korektan tvit jednim kratkim ”Bljuv!” A koje posle odbija da obrazloži. I tu je potpuno u pravu, u kontekstu ove teme je dozvoljeno isključivo prosipanje pune kofe govana po Izraelu, a i samopodrazumevajuće je, brate.

    Sta je pogresno u obrazlozenju koje sam dao?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    čika Condor

    Posts : 110
    Join date : 2024-08-22

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by čika Condor Yesterday at 6:38 pm

    fikret selimbašić wrote:Kondorove postove ne samo da čitam već ih i čujem. Čujem iste zvuke koje upucani i komatozni Toni Soprano čuje dok mu  Poli nešto brblja sjedeći kraj njegovog bolničkog kreveta. Upravo taj zvuk čujem čim zađem na ovaj topik i pročitam Kondorovo pisanije.
    Onda ili ja loše pišem ili ti loše čitaš, a najverovatnije oba. Ovo što se dešava u Gazi je stravični zločin, ali je stravični zločin bilo i ono od 7. oktobra. Stravični zločin je i to što i dalje drže taoce, i ne smem ni da zamislim šta im sve rade. BTW, ja zapravo ne pišem o Izraelu i Gazi, ja pišem o tome na koji se način dotična tema procesira na slobodnom forumu Burundi. Tako da i ako misliš da sam apsolutno u krivu i zao u duši itd. - možeš mirno da spavaš. Šteta je minimalna.
    čika Condor

    Posts : 110
    Join date : 2024-08-22

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by čika Condor Yesterday at 6:40 pm

    Erős Pista wrote:
    čika Condor wrote:
    Postoji na desetine tvojih komentara o Izraelu koji su svi do jednog prezrivi, netrpeljivi i ratno-huškački. Da, namerno koristim tu reč iz bliže prošlosti, jer još od 90tih nisam video ovakav stepen netolerantnog jednoumlja, jedinstva u mržnji, i histerične istrage neistomišljenika. I boli me kurac baš da ti dokazujem očigledno, imaš bukvalno stotine strana ove teme kao dokazni materijal.

    And BTW, nisam baš sasvim slagao ni za onog advokata. Prvo si se izrigao po njemu, diskvalifikovao kao ”najglupljeg u svijet”, pa tek onda napisao kao malo (a vrlo pogrešno!) obrazloženje ”presude”. Potpuno komesraski. Slično i Vasa komentariše nekakav dosta korektan tvit jednim kratkim ”Bljuv!” A koje posle odbija da obrazloži. I tu je potpuno u pravu, u kontekstu ove teme je dozvoljeno isključivo prosipanje pune kofe govana po Izraelu, a i samopodrazumevajuće je, brate.

    Sta je pogresno u obrazlozenju koje sam dao?
    Čitava teorija ”proporcionalnog odgovora na terorizam”. Da to postoji ne bi ni bilo terorizma.
    bela maca

    Posts : 11266
    Join date : 2014-10-28

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by bela maca Yesterday at 6:43 pm

    dan gneva takoreći.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    fikret selimbašić

    Posts : 10274
    Join date : 2020-06-19

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by fikret selimbašić Yesterday at 6:43 pm

    čika Condor wrote:
    fikret selimbašić wrote:Kondorove postove ne samo da čitam već ih i čujem. Čujem iste zvuke koje upucani i komatozni Toni Soprano čuje dok mu  Poli nešto brblja sjedeći kraj njegovog bolničkog kreveta. Upravo taj zvuk čujem čim zađem na ovaj topik i pročitam Kondorovo pisanije.
    Onda ili ja loše pišem ili ti loše čitaš, a najverovatnije oba. Ovo što se dešava u Gazi je stravični zločin, ali je stravični zločin bilo i ono od 7. oktobra. Stravični zločin je i to što i dalje drže taoce, i ne smem ni da zamislim šta im sve rade. BTW, ja zapravo ne pišem o Izraelu i Gazi, ja pišem o tome na koji se način dotična tema procesira na slobodnom forumu Burundi. Tako da i ako misliš da sam apsolutno u krivu i zao u duši itd. - možeš mirno da spavaš. Šteta je minimalna.


    Ne, zaista ne mislim da si zlica. U stvari, potpuno mi je je nejsano zašto ovo radiš, odnosno zašto ovako pišeš na Burundiju. Mnogo potcjenjuješ ovih desetak ljudi koji se ovuda motaju. Pišeš i objašnjavaš kao da si u raspravi sa ekipom sa rahmetli gornjemaočkog foruma Put Vjernika.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    čika Condor

    Posts : 110
    Join date : 2024-08-22

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by čika Condor Yesterday at 6:47 pm

    Ne znam ti taj forum, Fikrete, al’ sasvim mogu da ga zamislim. Šta da ti kažem? Mene više boli kada pametni polude… A nije im ni prvi put. Na Burundiju se to, istina je, dešava bitno ređe nego drugde.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7520
    Join date : 2020-03-05

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by Vilmos Tehenészfiú Yesterday at 6:52 pm

    fikret selimbašić wrote:
    Izrael je divljao po Gazi i upadao u Liban i prije nego su nastali Hamas i Hezbolah.
    Hamas je nastao kada se Izrael povukao iz Gaze pre 20 godina i iselio doseljenike. PLO je tada objavio pobedu, u Gazi više nema okupatora. Šta se dogodilo? Došli još ambiciozniji, da nastave rat do konačne pobede u celoj Palestini. 

    Izrael se pre 25 godina povukao iz Libana. Hezbola objavio pobedu, okupator podvio rep i pobegao. E, al to nije kraj, daj sad da gadjamo okupatora na njegovoj teritoriji, raketama koje nam je dao Iran. 

    Da li ovo opravdava Izrael za masakre u Gazi i Libanu leta gospodnjeg 2024? Ne opravdava. Da li ovo ukazuje na razlog zašto se politička elita u Izraelu promenila od 2000. godine? Da.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    čika Condor

    Posts : 110
    Join date : 2024-08-22

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by čika Condor Yesterday at 6:53 pm

    disident wrote:
    Država koju pominjes godinu dana ubija civilnu populaciju i sad je već stigla do nekoliko desetina hiljada pobijenih, dok ih mori gladju, zedju i uskraćivanjem medicinske pomoći, sve u cilju da ih protera sa pojasa Gaze, ili ako to ne uspe, pobije sve.
    I to dok ceo svet gleda to u lajv strimu.
    Samo pazi kad ih ovaj tvoj mali obrnuti fašizam na forumu Burundi spreči u tome!
    čika Condor

    Posts : 110
    Join date : 2024-08-22

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by čika Condor Yesterday at 7:26 pm

    disident wrote:
    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    Ptipadnik je onaj ko je na platnom spisku. Simpatizer je onaj koji nije, ali odobrava cilj i metod postizanja cilja. Onaj ko nije na spisku i ne slaze se sa ciljem i metodom je protiv Hamasa.

    Ovo je na nivou one radikalske, nisu svi Hrvati ustaxe, ali su sve ustaxe Hrvati.
    Ovo da se urami. Najgluplji pokušaj sofizma u istoriji foruma.
    disident

    Posts : 15463
    Join date : 2016-03-28

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by disident Yesterday at 7:29 pm

    čika Condor wrote:
    disident wrote:
    Država koju pominjes godinu dana ubija civilnu populaciju i sad je već stigla do nekoliko desetina hiljada pobijenih, dok ih mori gladju, zedju i uskraćivanjem medicinske pomoći, sve u cilju da ih protera sa pojasa Gaze, ili ako to ne uspe, pobije sve.
    I to dok ceo svet gleda to u lajv strimu.
    Samo pazi kad ih ovaj tvoj mali obrnuti fašizam na forumu Burundi spreči u tome!

    U čemu da ih spreči, u sprovođenju genocida?
    Блиски исток - Page 31 2304934895


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    One Eyed Bob

    Posts : 2213
    Join date : 2015-08-13

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by One Eyed Bob Yesterday at 7:40 pm

    Sinwar definitivno ubijen. Neko bi možda rekao "osvetili smo se, ubili smo 30 za jednog, osakatili pet puta toliko, izgladneli deset puta toliko, ostavili 80% populacije bez posla, uništili bolnice, škole, džamije, infrastrukturu, na kraju smo ubili planera i komandanta te akcije, možda sad da malo popustimo".


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7520
    Join date : 2020-03-05

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by Vilmos Tehenészfiú Yesterday at 7:46 pm

    Mozda sada na celo Hamasa dodje Palestinac koji nece da protera sve Jevreje iz Izraela?


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Летећи Полип

    Posts : 11457
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by Летећи Полип Yesterday at 7:48 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:Mozda sada na celo Hamasa dodje Palestinac koji nece da protera sve Jevreje iz Izraela?

    Covece , da li ti shvatas sta radis?
    bela maca

    Posts : 11266
    Join date : 2014-10-28

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by bela maca Yesterday at 7:49 pm

    Niko ne kaže da na čelu hamasa nisu krvoločni ludaci, ali u palestini nije bilo izbora od 2006.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    паће

    Posts : 41371
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by паће Yesterday at 7:49 pm

    Летећи Полип wrote:
    Vilmos Tehenészfiú wrote:Mozda sada na celo Hamasa dodje Palestinac koji nece da protera sve Jevreje iz Izraela?

    Covece , da li ti shvatas sta radis?

    Држи се тона задатог претходном расправом. Је ли питање било реторско?


    _____
       cousin for roasting the rakija
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    boomer crook

    Posts : 37437
    Join date : 2014-10-27

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by boomer crook Yesterday at 7:51 pm

    plachkica wrote:

    meni ona seksi. citao bih hobita zajedno s njom.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    One Eyed Bob

    Posts : 2213
    Join date : 2015-08-13

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by One Eyed Bob Yesterday at 7:55 pm

    Na izvestan način mi je fascinantna činjenica da je dovoljno da mainstream mediji daju licencu za osudu čitave populacije - dakle, ne moraju ni sami da je šire, samo da je ne osuđuju eksplicitno - pa da se to ovako lako i brzo normalizuje, i to posle 30 godina visokoparnog baljezganja o Srebrenici, ratnim zločinima itd. 

    Inače nešto mi je na vrh jezika već danima, i nisam siguran kako da pristupim tome: čini mi se da Nemačka (akademija, političari, mediji...) iz nekog razloga veruje da im činjenica holokausta daje veća, a ne manja prava da ocenjuju sadašnja dešavanja. Kako to funkcioniše? Da li je to neka posebna vrsta moralne tuposti na koju do sada nisam naišao?


    _____
    Gdje punac drži pive?
    One Eyed Bob

    Posts : 2213
    Join date : 2015-08-13

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by One Eyed Bob Yesterday at 7:58 pm

    boomer crook wrote:
    plachkica wrote:

    meni ona seksi. citao bih hobita zajedno s njom.
    ima divan rimski akcenat.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    boomer crook

    Posts : 37437
    Join date : 2014-10-27

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by boomer crook Yesterday at 8:01 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    disident wrote:

    Ovo je na nivou one radikalske, nisu svi Hrvati ustaxe, ali su sve ustaxe Hrvati.
    Ja sam pitao da li ima Palestinaca na okupiranim teritorijama koji ne podržavaju Hamas i njihovu viziju Palestine. 
    Još uvek čekam odgovor.
    Za Hrvate znamo odgovor, samo na ovom forumu imaš troje koji nisu za ustašluk i žive u Hrvatskoj.
    Što se tiče obrnutog pitanja, da li su sve Ujke Hrvati, odgovor je nisu, mogu da navedem nekoliko ne-Hrvata koji su za vreme WW2 bili Ujatzi.

    recimo ovako: neces naci albanca koji je za povratak RS na kosovo.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started

    Блиски исток - Page 31 Empty Re: Блиски исток

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Oct 18, 2024 10:29 am