Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Kosovo*

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Dec 26, 2023 12:09 am

    The disclaimer in question:

    Kosovo* - Page 21 Slide_1
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by rumbeando Tue Dec 26, 2023 11:57 am

    Del Cap

    Posts : 6842
    Join date : 2019-11-04

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Del Cap Tue Dec 26, 2023 6:01 pm

    Kosovo* - Page 21 20231210
    Kosovo* - Page 21 Screen22
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Dec 26, 2023 6:39 pm

    Dogodine bez tablica
    avatar

    Posts : 7703
    Join date : 2017-03-14

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by MNE Tue Dec 26, 2023 7:45 pm

    dogodine u Draču sa srpskim tablicama
    паће

    Posts : 41156
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by паће Tue Dec 26, 2023 7:45 pm

    Nektivni Ugnelj wrote:Dogodine bez tablica

    Ако ће то да реши проблем, ће д'укине и таблицу множења. Добро, де, не мора баш да га реши, доста би било и да га одложи за недељу-две.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Del Cap

    Posts : 6842
    Join date : 2019-11-04

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Del Cap Wed Dec 27, 2023 7:04 pm

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Dec 27, 2023 7:45 pm

    Ne sumnjam da naš MUP sve to može da joj izda Kosovo* - Page 21 2304934895

    (osim pozivnog br.)
    avatar

    Posts : 18961
    Join date : 2014-12-12

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by beatakeshi Wed Dec 27, 2023 7:46 pm

    Kosovo* - Page 21 3579118792
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by boomer crook Wed Dec 27, 2023 9:26 pm

    mislim gresite po jednom pitanju kada su u pitanju srpski desnicari. ceo njihov gambit je da je sve nebitno dok postoji mogucnost da u trenutku nekog istorijskog prevrata (ruski tenkovi na dunavu, KKK na vlasti u vasingtonu...) na vlasti bude neko ce da pali & kolje.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Dec 27, 2023 9:32 pm

    Pa ono, ne gresimo bas svi. Ali to ne samo da je greh, nefo je i greška.
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by konjski nil Wed Dec 27, 2023 9:33 pm

    pa ono kako vidimo ne mora baš kkk da bude na vlasti Kosovo* - Page 21 2304934895


    _____
    Kosovo* - Page 21 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Kosovo* - Page 21 2692
    Del Cap

    Posts : 6842
    Join date : 2019-11-04

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Del Cap Thu Dec 28, 2023 2:53 am

    boomer crook wrote:mislim gresite po jednom pitanju kada su u pitanju srpski desnicari. ceo njihov gambit je da je sve nebitno dok postoji mogucnost da u trenutku nekog istorijskog prevrata (ruski tenkovi na dunavu, KKK na vlasti u vasingtonu...) na vlasti bude neko ce da pali & kolje.

    To se zove strategijski adventizam - uverenje religijskog (a ne racionalno-analitičko-planskog) tipa da će nešto nekad da se desi samo se ne zna baš tačno kad i kako (kao drugi Hristov silazak na zemlju). Ne znači da se nešto tako izvesno neće desiti, samo kako ispuniti taj nedefinisani i potencijalno višedecenijski, da ne kažem vekovni, period između današnjice i te promene.



    Enivej

    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by plachkica Thu Dec 28, 2023 3:04 am

    to se zove dogodine u jerusalimu/prizrenu, i sad dobijaju sliku kako to treba da izgleda (mada su imali primer i sa nagorno karabahom pre par meseci, manje krvavo) i aplaudiraju izraelu (dok mrze jevreje) i vide da niko obrvu ne diže i jedva čekaju da na njih (nas) dođe red.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Dec 28, 2023 6:48 am

    Del Cap wrote:
    boomer crook wrote:mislim gresite po jednom pitanju kada su u pitanju srpski desnicari. ceo njihov gambit je da je sve nebitno dok postoji mogucnost da u trenutku nekog istorijskog prevrata (ruski tenkovi na dunavu, KKK na vlasti u vasingtonu...) na vlasti bude neko ce da pali & kolje.

    To se zove strategijski adventizam - uverenje religijskog (a ne racionalno-analitičko-planskog) tipa da će nešto nekad da se desi samo se ne zna baš tačno kad i kako (kao drugi Hristov silazak na zemlju). Ne znači da se nešto tako izvesno neće desiti, samo kako ispuniti taj nedefinisani i potencijalno višedecenijski, da ne kažem vekovni, period između današnjice i te promene.



    Enivej


    E joj
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by boomer crook Thu Dec 28, 2023 6:49 am

    tako je. jaci tlaci, sada ja trtim sve, etc.

    to je ono antonicevo 'jednoga dana...' ili onaj tekst cede anti-seksa u politici gde mastari kako albancima na kosovu daje testove srpskog jezika i kultura pa ko ne zadovolji - he he he - prokletije.

    to je doslovce zasto mnogi biraju vucica umesto 'opozicije'. ne uprkos njegovoj proslosti nego bas zbog nje. on sutra moze licno da skida tablice i da izdaje kosovske pasose sa sve hologramskim likom adema jasarija to nece da mu napravi preveliki problem dok moze da signalizira makar malo 'u dubini duse ja sam jos uvek onaj stari'.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Dec 28, 2023 6:53 am

    Nesto ce se mozda i desiti (tipa Kina uzme Tajva, Rusija pola Ukrajine, itd) i to neće promeniti njihove šanse da Gaziraju Kosovo one bit. To je onaj deo što nije greh, nego greška.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Dec 28, 2023 6:55 am

    boomer crook wrote:tako je. jaci tlaci, sada ja trtim sve, etc.

    to je ono antonicevo 'jednoga dana...' ili onaj tekst cede anti-seksa u politici gde mastari kako albancima na kosovu daje testove srpskog jezika i kultura pa ko ne zadovolji - he he he - prokletije.

    to je doslovce zasto mnogi biraju vucica umesto 'opozicije'. ne uprkos njegovoj proslosti nego bas zbog nje.
    on sutra moze licno da skida tablice i da izdaje kosovske pasose sa sve hologramskim likom adema jasarija to nece da mu napravi preveliki problem dok moze da signalizira makar malo 'u dubini duse ja sam jos uvek onaj stari'.

    E, cilj opozicije je da ostane (skoro) samo sa takvima. Onda ce izgubiti izbore. Probllem su neki drugi njegovi gasaci.
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by boomer crook Thu Dec 28, 2023 7:03 am

    Nektivni Ugnelj wrote:Nesto ce se mozda i desiti (tipa Kina uzme Tajva, Rusija pola Ukrajine, itd) i to neće promeniti njihove šanse da Gaziraju Kosovo one bit. To je onaj deo što nije greh, nego greška.

    slazem se. ali pazi to su ljudi - kako na levici tako i na desnici - koji uzbudjeno cucore kada bibi & putin pricaju telefonom kao SADA CE NESTO DA SE DESI! medju liberalima postoji tendencija da se potceni moc a preceni moralni imperativ zapada a kod njih zelja da se preceni moc 'kolektivnog istoka' (potceniti moralni imperativ ruske federacije je gotovo nemoguce).


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Dec 28, 2023 7:09 am

    Veruj mi da ja uopste ne mislim na bilo kakav "moralni imperativ". Postoji veoma siroka "koalicija" da se Srbiji nikad ne dozvoli šutiranje Albanaca, koja, uzevši ih i zajedno i pojedinačno, apsolutno ima "kontrolni paket akcija" na Balkanu. Deo te koalicije je, na primer, i Turska, što tim idiotima savršeno ne pada na pamet.

    I to nema nikakve veze sa tim šta će biti u Istočnom kineskom moru, ili na Dnjepru for that matter.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Dec 28, 2023 7:11 am

    Doduse, Vucic to zna. I njegov cilj je bio da "štrpne" Sever Kosova i to je ono što on čeka.
    Del Cap

    Posts : 6842
    Join date : 2019-11-04

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Del Cap Thu Dec 28, 2023 10:13 am

    boomer crook wrote:

    to je doslovce zasto mnogi biraju vucica umesto 'opozicije'. ne uprkos njegovoj proslosti nego bas zbog nje. on sutra moze licno da skida tablice i da izdaje kosovske pasose sa sve hologramskim likom adema jasarija to nece da mu napravi preveliki problem dok moze da signalizira makar malo 'u dubini duse ja sam jos uvek onaj stari'.

    To je uglavnom i razlog njihove ćutnje oko toga - ako AV, sa takvim svojim "kredencijalima" nije mogao bolje onda možda stvarno nije moglo bolje. Dakle nije razlog "lošost" i "izdajstvo" (što bi bili razlozi da neki "žuti" tako postupaju) nego, eto, objektivne okolnosti. "AV je jedan od nas a niko od nas ne može da izda", i onda se samo, u tihovanju, saučestvuje u bolu i teškim okolnostima.
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by konjski nil Thu Dec 28, 2023 10:31 am

    Del Cap wrote:"AV je jedan od nas a niko od nas ne može da izda"
    +milijun
    2012 mi je 1 viđeni dosmanija rezignirano reko jbg tebra nama se ne prašta ništa a njima se prašta sve Kosovo* - Page 21 2304934895


    _____
    Kosovo* - Page 21 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Kosovo* - Page 21 2692
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Dec 28, 2023 10:43 am

    konjski nil wrote:
    Del Cap wrote:"AV je jedan od nas a niko od nas ne može da izda"
    +milijun
    2012 mi je 1 viđeni dosmanija rezignirano reko jbg tebra nama se ne prašta ništa a njima se prašta sve Kosovo* - Page 21 2304934895

    A ne, to je vec nesto drugo. Oni su bili nesposobne mlakonje na vlasti, ali koje su znali tj morali su znati (jer ako nisu znali onda su i glupaci) da u ovi smrtni neprijatelji i njih i demokratije u srbiji i nisu imali ni hrabrosti, ni znanja, ni, sire, srateske svesti ako pricamo o spoljnoj politici (prodaja NISa Rusima na.primer) da im povratak na vlast ucine nemogucim. Kao sto je Djindjic prosto bio nesposoban da spreci sopstveno ubistvo (i to platio glavom). Na toj strani politickog spektra prosto nema znanja kako stvari zaista funkcionisu, a gde ima znanja nema hrabrosti i svesti o istorijskom trenutku. 2
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Dec 28, 2023 10:43 am

    I, btw, druga strana ih je brzo provalila

    Kosovo* - Page 21 Empty Re: Kosovo*

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 6:05 pm