Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Kosovo*

    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by ficfiric Sun Oct 01, 2023 10:10 am

    Sme li novinar Politike na svoju ruku da napise na primer izvestaj sa Zvezdine utakmice u Ligi sampiona? Videli smo da ne moze, videli smo da cak i na toj temi mora da pise izvestaj u skladu sa uputstvima koje dobiju od zna se koga.

    Ni rezimski mediji nisu slobodni, ni slobodniji od onih na Kosovu. Ok, novinarima Politike niko ne obija stanove kao novinarima Krika, Politika nije stavljena na listu organizacija koje sponzorisu terorizam ali daleko od toga da njihovi novinari mogu slobodno da rade svoj posao


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Sun Oct 01, 2023 10:17 am

    slowačka forumašica NDH plachkica. A kad kažem slowačka, mislim srbomrzačka.

    Molim da se poštuje moje pravo na mišljenje. Hajde sad da diskutujemo sa međusobnim poštovanjem i uvažavanjem o našim različitim koncepcijama javnog interesa.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18439
    Join date : 2014-12-12

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by beatakeshi Sun Oct 01, 2023 10:23 am

    Ma JankoŠ samo sladostrasno uživa u "trigerovanju" "burunđanskih drugostbijanskih autošovinističkih liberala". 
    Pozvoni-na-interfon-pa-pobegne huligan.
    boomer crook

    Posts : 36968
    Join date : 2014-10-27

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by boomer crook Sun Oct 01, 2023 10:33 am

    politika je juce imala naslovnicu 'kurtijevi besni psi i dalje kidisu na srbe'. kao i informer, kurir i alo to uopste nisu novine.

    mislim secate se kada pok. irinej, cini mi se, izjavio da su srbi u CG u gorem polozaju nego u NDh i onda su svi ti mediji to prenosili kao vest? e to nije novinaratvo.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Sun Oct 01, 2023 10:49 am

    "U roku od 24 sata" Vučić.

    https://n1info.rs/vesti/vucic-imamo-iskaze-ocevidaca-o-ubistvu-srba-videcete-u-roku-od-24h/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36968
    Join date : 2014-10-27

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by boomer crook Sun Oct 01, 2023 11:49 am

    pa da. kao sto ga je vec euleks demantovao tako ce i ovo da se zaboravi. srecom samo patriotski mediji natapaju plodno tle srpskog rodoljublja i nema prolaza srbomrscima.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by Улични ходач Sun Oct 01, 2023 12:02 pm

    hk1 wrote:
    Mór Thököly wrote:Nije ironija nego je jasno i logicno da su najbolji oni na koje zvanicni Bgd nema uticaj
    naravno

    a u sirem smislu, jedina sansa za srpsku zajednicu na kosovu je da zvanicni beograd (makar ovaj trenutni, a male su sanse da ce se nesto drasticno promeniti u bliskom periodu) izgubi ikakav, pa makar i posredan uticaj
    iz tog razloga sam navodio primer istocne slavonije i uspesne reintegracije unutar hrvatske

    Свакако,

    Kosovo* - Page 40 8085_profimedia-0170991625-vukovar-1000x0_f
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by Улични ходач Sun Oct 01, 2023 12:05 pm

    ficfiric wrote:
    Janko Suvar wrote:tamo gde su Srbi neljudskim nasiljem svedeni na jedva primetnu manjinu

    Vidis, "tamo gde su Srbi neljudskim nasiljem svedeni na jedva primetnu manjinu" izgleda da postoji veca sloboda za srpske medije nego u majci, najlepsoj bajci Srbiji

    Мислио сам да су н1 и нова с слобдне. Немој тако.
    Мада, зашто нова с н н1 не говоре о томе како је Радончић упсе то се да сагради на КиМ за време нато власти или ко га је извуако из Бањске.
    Можда ти ипак збориш истину.
    boomer crook

    Posts : 36968
    Join date : 2014-10-27

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by boomer crook Sun Oct 01, 2023 12:13 pm

    Улични ходач wrote:
    ficfiric wrote:

    Vidis, "tamo gde su Srbi neljudskim nasiljem svedeni na jedva primetnu manjinu" izgleda da postoji veca sloboda za srpske medije nego u majci, najlepsoj bajci Srbiji

    Мислио сам да су н1 и нова с слобдне. Немој тако.
    Мада, зашто нова с н н1 не говоре о томе како је Радончић упсе то се да сагради на КиМ за време нато власти или ко га је извуако из Бањске.
    Можда ти ипак збориш истину.

    uh kada bi miuca pucnula bicem odma bi se svi postrojili


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50229
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Oct 01, 2023 12:15 pm

    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by Улични ходач Sun Oct 01, 2023 12:18 pm

    Хвала ти на овоме, величанствено сазнање.
    Tovar

    Posts : 448
    Join date : 2022-04-29

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by Tovar Sun Oct 01, 2023 12:21 pm

    plachkica wrote:ima neke ironije u tome (ovo sam ja kao bazdulj) da su dva najbolja medija na srpskom, portali/novine manjinske srpske zajednice, kossev i novosti

    Ima ironije i u tome da je najbolji hrvatski portal - portal srpske zajednice. Odlični autori, što Šuvar reče, 'pišu stvari s kojima se slažem'. Kosovo* - Page 40 1233199462  Osim toga, urednici su stara škola, nema klikbejt bulšita. Dizajn jednostavan, čitljiv, odmor za oči. Kad kliknem na druge sajtove malo mi fali do napada epilepsije. Jedini portal na kojeg svratim svaki dan, pogotovo kad sam na poslu, da se malo razbistrim i pročitam nešto dobro.
    Летећи Полип

    Posts : 11132
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by Летећи Полип Sun Oct 01, 2023 12:25 pm

    Ne funkcionišu na komercijalnoj osnovi.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Sun Oct 01, 2023 12:51 pm

    https://n1info.rs/vesti/dacic-o-snegu-u-videu-radoicica-u-banjskoj-pogresio-sam-rekli-su-mi-da-je-stariji-snimak/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by Улични ходач Sun Oct 01, 2023 1:27 pm

    Данас ново хапшење. Сваки дан буквално. Неће остати тамо Срба, исељавање је већ кренуло и само ће се убрзати. Изгледа да се то и жели.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by rumbeando Sun Oct 01, 2023 1:49 pm

    ​Ovo je jučerašnje saopštenje kosovske vlade za koje je Vučić rekao da je laž:
    „Jedinice Druge brigade Vojske Srbije krenule su iz pravca Raške ka severnoj granici naše zemlje, jedinice Treće brigade Vojske Srbije krenule su iz rejona Niša ka severoistočnoj granici naše zemlje, a jedinice Četvrte brigade krenule su iz rejona Vranja ka istočnoj granici Republike Kosovo“, napominje se u saopštenju kosovske vlade.
    Kako dalje dodaju, vojne jedinice Vojske Srbije rasporedile su juče svoje vojne i žandarmerijske kapacitete u 48 isturenih operativnih baza, koje se nalaze uz liniju sa Kosovom, nekoliko kilometara duboko u teritoriju Srbije.
    Tvrde da u okviru raspoređivanja jedinica, uključeno je i raspoređivanje protivvazdušnih sistema i teške artiljerije.
    „Mnogo puta smo iznosili zabrinutost za postojanje ovih 48 prednjih baza srpske vojske i žandarmerije i isticali već dokazanu činjenicu da ove baze služe kao podrška mogućoj vojnoj agresiji na Kosovo. Vlada Kosova je u stalnom kontaktu sa SAD i zemljama EU u vezi sa ovom ozbiljnom pretnjom iz Srbije i reakcija SAD na ovaj agresivni pristup Srbije bila je trenutna i direktna“, ističu u kosovskoj vladi.
    https://kossev.info/kosovska-vlada-vojska-srbije-krenula-iz-tri-pravca-ka-kosovu/


    -------
    Since too many posts were made, this topic has been divided automatically. You can find the rest of this topic here :
    https://vasudeva.forumburundi.com/t2228-kosovo

    Kosovo* - Page 40 Empty Re: Kosovo*

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri May 17, 2024 6:53 am