Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Naprednjakluk

    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista Thu Jun 01, 2023 1:06 pm

    Naprasno se setili?

    Ma oni se bre raspadaju. Ovo je opomena.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18349
    Join date : 2014-12-12

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by beatakeshi Thu Jun 01, 2023 1:23 pm

    Ovo je iz 2016. Jesu li nešto apdejtovali?
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric Thu Jun 01, 2023 1:32 pm

    Ju, pardon, ne videh datum


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista Thu Jun 01, 2023 2:32 pm

    Aaa, onda je to druga stvar


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric Sun Jun 04, 2023 10:06 pm

    „Pijani Milorad Grčić me je ošamario jer nisam znao pesmu“: Popularni pevač o tuči koju je izazvao bivši direktor EPS sinoć u Obrenovcu

    Folker Jovan Joca Stefanović doživeo je neprijatnost u subotu uveče, kada ga je ošamario bivši direktor Elektroprivrede Srbije, Milorad Grčić.

    Kako saznaje Kurir, incident se dogodio u Obrenovcu na jednom privatnom veselju, gde je Joca imao angažman.

    Prema rečima izvora, incident se desio pred kraj zabave, kad je nekadašnji visoki funkcioner tražio od pevača da mu otpeva jednu pesmu, koju ovaj nije znao.

    Grčić je, navodi sagovornik Kurira, bio u alkoholisanom stanju i iznervirao se što Stefanović nije mogao da mu ispuni muzičku želju. Tad je ustao i udario pevača, a ovaj je odlučio da mu ne ostane dužan.

    „Desilo se to da sam radio 18. rođendan, sve je bilo super, veselo… Domaćin me zamolio da ispoštujem njegove prijatelje i došao sam do stola gde su oni bili. Taj čovek je odmah bio neprijatan. Ja nisam znao ni ko je, niti me to zanima, jer ja kad radim, nikad ne pitam ko je i šta je, već ispoštujem svakog maksimalno. Pitao sam čoveka koju pesmu želi, a on mi je onako drsko rekao: ‘Stoj tu!’ Rekao sam: ‘Dobro, stojim. Kažite koju pesmu hoćete’, a on je odgovorio: ‘Reći ću ti ja.’ Od starta je bio drzak i bezobrazan“, navodi pevač i dodaje:

    „Kad je koleginica završila s pevanjem, ja sam ga opet pitao šta želi da otpevam. Zatražio mi je neku pesmu, ja sam rekao da ne znam baš tu i može li neka druga, a on je rekao da mora ta. Ponovio sam mu da ne znam tu pesmu, a on mi je na to rekao: ‘Ako je ne znaš, teraj se u pi.ku materinu!’ Rekao sam mu ‘važi, okej’ i otišao. On je potom ustao i krenuo za mnom. Video sam da mi prilazi, ali ostao sam miran. Tad mi je rekao: ‘Majmune, je.aću ti mater’ i udario me šamarom, a ja sam ga onako refleksno udario pesnicom u glavu… Vratio sam mu udarac! I tu se već rulja stvorila. Izašao sam napolje, a posle su mi se izvinjavali ljudi koji su organizovali proslavu. Od drugih sam čuo da je taj čovek incidentan“, kaže Stefanović za Kurir.

    Pevač je istakao i da nije znao da je reč o Grčiću, kao i da mu je drago što je funkcioner jer treba biti primer drugima.

    „Ja sam morao da mu vratim udarac, da se odbranim. Neću da lažem, tako je kako je. Neki ljudi koji su na funkciji misle da su mnogo bitni. Tu je bilo mnogo ljudi i svi mogu da posvedoče kako je bilo. Čovek je bio skroz pijan, nije znao šta radi i gde se nalazi, nikoga ne poštuje. On je posle toga vrlo brzo otišao i svirka se posle petnaestak minuta završila. Ponavljam da uopšte nisam znao ko je taj čovek, posle sam čuo da je neki funkcioner, i još mi je draže ako jeste, jer mislim da svaki funkcioner mora da zna kako treba da se ponaša i da bude primer drugima“, zaključio je Jovan za Kurir.

    Podsetimo, Grčić je podneo ostavku u janurau 2022. godine, nakon nekoliko havarija u EPS-u. Njegov mandat pratile su razne malverzacije, a tadašnja ministarka energetike Zorana Mihajlović je rekla da je Grčić oštetio EPS za 500 miliona evra.


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric Sun Jun 04, 2023 11:18 pm

    Informer wrote:KAKAV GAZDA, TAKAV SLUGA! Karićev vozač "branio Kosovo" nasiljem na Autokomandi!

    Vozač Dragomira Karića, brata Bogoljuba Karića bio je jedan od nasilnijih učesnika prošlonedeljnog ‘protesta protiv nasilja’ kada su huligani blokirali auto-put na Autokomandi, a sve navodno u znak protesta zbog nasilja nad Srbima na KiM.

    Karićev vozač bio je agresivan prema policiji i upućivao je najstrašnije uvrede i pretnje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i državnom vrhu.

    Dotični vozač (puno ime poznato redakciji) u prethodnim godinama uzeo je od lažne države Kosovo sva dokumenta kako bi mogao nesmetano da putuje po Kurtijevoj ‘republjici’, a onda je velika ‘junačina’ došao da brani srpsko Kosovo blokirajući Autokomandu i nasrćući na srpske policajce!?!


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric Sun Jun 11, 2023 4:24 pm

    Informer wrote:OVAKO SE BORE PROTIV NASILJA?! Posle Lava Pajkića, napadnut i advokat Svetozar Vujačić!

    Samo nekoliko sati posle mučkog napada na Lava Pajkića, člana SNS i državnog sekretara u Ministarstvu rada, strašan napad doživeo je i Svetozar Vujačić (70), advokat i poslanik SNS!

    - Obilazio sam štand SNS koji se nalazio na ulazu u Bajlonijevu pijacu. Tamo smo građanima delili platnene torbe sa natpisima AV i razgovarali sa njima. Zadržao sam se nekih pola sata i onda krenuo ka mojoj zgradi koja je nedaleko odatle. Poneo sam jednu torbu. Išao sam lagano, posle 10 metara osetio sam snažne udarce u rame i u donji deo leđa laktom. Jako me zabolelo. Okrenuo sam se i video trojicu napadača, bili su visoki između 180 i dva metra i nabildovani. Nisu počeli da beže nakon što su me napali jer je to prometna ulica, samo su ubrzali korak. Dok su se udaljavali, psovali su mi majku, Vučića, govorili mi: "Nećete još dugo! Ima da vas nema!" - ispričao je Vujačić.

    Prema njegovim rečima, uveren je da to su bile pristalice opozicije.

    - Jasno je da su počeli da sprovode ono što su najavili! Ja sam napad upravo prijavio policiji. Navikao sam da me oni vređaju, psuju, ali ne mogu da pristanem na to da me biju! Pa ja imam 70 godina, nikad nikom ništa nažao nisam učinio... - rekao je Vujačić.

    Osim Vujačića i Pajkića, sličan napad doživeo je prethodno i poslanik Srpske napredne stranjke Nebojša Bakarec.


    _____


    Uprava napolje!

    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Notxor Sun Jun 11, 2023 4:25 pm

    I ja nađem dan da ne odem na Bajloni...

    a realno se uklapam u "između 180 i dva metra i nabildovan"
    (nabildovan kao Nikola Jokić, hoću da kažem)


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric Wed Jun 14, 2023 2:47 pm

    Djuka vredja akademiju mladih lidera



    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista Thu Jun 15, 2023 8:31 am

    https://nova.rs/vesti/politika/uzasno-nasilje-u-batajnici-jurisnik-sns-davi-decaka-i-odvlaci-ga-u-napustenu-kucu-tinejdzera-spasili-drugovi-video/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jun 15, 2023 8:41 am

    Ološ
    rumbeando

    Posts : 13665
    Join date : 2016-02-01

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by rumbeando Mon Jun 19, 2023 11:48 pm





    I ranije se isticao.

    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric Mon Jun 19, 2023 11:56 pm

    Dje ti ovaj klip



    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista Wed Jun 28, 2023 1:22 am

    https://n1info.rs/vesti/nova-rs-clan-sns-sa-svojim-ocem-udara-oca-bivse-supruge-povredjeno-i-dete-video/

    Kakav sljam sa dna kace.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jun 28, 2023 1:28 am

    Vlast najgorih
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista Wed Jun 28, 2023 1:29 am

    Bukvalno seoske siledzije i sitni krimosi.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Летећи Полип Wed Jun 28, 2023 7:20 pm

    Što kaže Vasilije - majka, guke, kancerogeno čišćenje.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Летећи Полип Wed Jun 28, 2023 8:07 pm

    Btw, ono što se da primetiti kod svakog SRNovca, je manje ili više potisnuta želja za linčom. Da se neko izdvoji i utuče. Od pojedinca sa kojim svako jutro ideš na posao, a ide ti na onu stvar, do kosovskih albanaca, koje samo treba zgromiti prvom prilikom kada Amerikanci ne budu mogli da ih brane. I naravno - opozicija. Ovi moji, kada je bila ova poslednja kriza na Kosovu - prva reakcija je bila da odmah treba iskoristiti priliku i pobiti vođe opozicije + Natašu Kandić.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista Wed Jun 28, 2023 9:50 pm

    Naprednjakluk - Page 7 3579118792


    Dadada, pa ono, mob rules.




    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Notxor Wed Jun 28, 2023 9:55 pm

    Naravno da ovakav film nije mogao biti snimljen u Misisipiju. 
    Snimljen je u Džordžiji ili tako nešto, par decenija posle događaja iz filma.



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric Sun Jul 02, 2023 12:38 pm

    Naprednjakluk - Page 7 F0A3bzFXgAQR6vc?format=jpg&name=largeNaprednjakluk - Page 7 F0A3b_xXoAEPSpy?format=jpg&name=900x900


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista Sun Jul 02, 2023 12:40 pm

    Sljam.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by MNE Sun Jul 02, 2023 2:21 pm

    treba mu otvoriti lobanju kad već ne zna da je koristi
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric Fri Jul 07, 2023 11:43 am

    Na tviteru se vrti ovaj spisak bot naloga. Bacio sam pogled i rekao bih da je tacan

    https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=23D5F79A293C09DC!114&ithint=file%2cxlsx&authkey=!AOXI8BbKYKo9DXY


    _____


    Uprava napolje!

    rumbeando

    Posts : 13665
    Join date : 2016-02-01

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by rumbeando Sat Jul 08, 2023 12:54 pm

    Naprednjakluk - Page 7 F0gfY29XwAECGBA?format=jpg&name=large

    Naprednjakluk - Page 7 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 12:53 am