Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Naprednjakluk

    Anonymous
    Guest

    Naprednjakluk Empty Naprednjakluk

    Post by Guest Wed Feb 13, 2019 1:17 pm

    jel vidite vi sa kakvim govnima naš šef mora da radi Naprednjakluk 3363120308

    plachkica

    Posts : 16170
    Join date : 2014-11-06

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by plachkica Wed Feb 13, 2019 1:58 pm

    https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=02&dd=11&nav_id=1504367&fbclid=IwAR13ruLiU8sGdinY7Inarfzi3hJ-7PiTL52WSN9bmqsmjvwMiTV0OBmuUBo

    Da su žene aktivnije, BDP bi bio za 9% veći: "Nemaju i ne traže posao"

    ...

    Kao razlog malog broja zaposlenosti žena, Rakić navodi neaktivnost i njihovu neaktivnost i ističe da su žene aktivnije, da bi BDP Srbije bio za oko devet odsto veći.

    "Žene nemaju posao, ali ga i ne traže. Većina njih su penzionerke, pa je to razlog zašto ne traže posao. Međutim, imamo 350.000 žena starosti između 25 i 54 godine, koje bi mogle da doprinesu privredi, a koje ne rade", rekla je Rakić za Tanjug.
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ontheotherhand Wed Feb 13, 2019 2:25 pm

    Naprednjakluk 1209505341
    avatar

    Posts : 18348
    Join date : 2014-12-12

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by beatakeshi Wed Feb 13, 2019 3:15 pm

    Fondacija za razvoj ekonomske nauke - 
    Naprednjakluk 1931448533
    K'o iz Alan Forda.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50032
    Join date : 2017-11-16

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 13, 2019 3:37 pm

    K'o iz Alan Forda

    Fondacija za razvoj nerazvijenih i ujednačavanje nejednakih
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by disident Wed Feb 13, 2019 3:53 pm

    Nisu dosledno rezali plate, eto dje je problem sa rodnom ravnopravnoscu


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by disident Wed Feb 13, 2019 3:54 pm

    E treba da nas sve jebu sad razni alici i djordjevici i da kazu, hmmmm zasto su vecina muskarci u javnim preduzecima  a zene apsolutna vecina u administraciji hmmm??


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by disident Wed Feb 13, 2019 3:57 pm

    Nisu dosledno rezali plate od oko 300 400 evra za crnacki posao ciscenja govana, kopanja, asfaltiranja, eto gde je problem.
    A ove zene sto nece da rade nego brinu o clanovima porodice, maloj deci i nepokretnim starcima(jeri to mnogo vole da rade) su isto govno, to da se kamdzijom natera na radna mesta, 9 posto veci gdp, e zato smo tu gde smo


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by disident Wed Feb 13, 2019 3:58 pm

    Staljine sto nisi poziveo samo 20 godina, sliku ti ljubim


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    avatar

    Posts : 18348
    Join date : 2014-12-12

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by beatakeshi Wed Feb 13, 2019 4:03 pm

    disident wrote:Nisu dosledno rezali plate od oko 300 400 evra za crnacki posao ciscenja govana, kopanja, asfaltiranja, eto gde je problem.
    A ove zene sto nece da rade nego brinu o clanovima porodice, maloj deci i nepokretnim starcima(jeri to mnogo vole da rade) su isto govno, to da se kamdzijom natera na radna mesta, 9 posto veci gdp, e zato smo tu gde smo
    Šta ima da se brinu o nepokretnim starcima pored 'vake države Naprednjakluk 2348298330
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista Wed Feb 27, 2019 2:05 am

    Dvojica aktivista Srpske napredne stranke iz Paraćina, Srđan i Slađan Radovanović, koji su pre godinu dana prijavili verbalni napad „Paunovićevih batinaša“ koji su ih navodno vređali i napadali, pa je jedna aktivistkinja završila u Hitnoj, pred sudom su promenili iskaz. Mnogi srpski mediji preneli su saopštenje SNS o ovom „napadu“ a dva brata su u međuvremenu napustila stranku jer, kako kažu nisu dobili posao koji im je obećan
    „Sve je bilo stranački namešteno da bismo podigli stranci rejting. Saša Nikolić, Anđelika i mi, moj brat i ja, bili smo na štandu u centru i prikupljali potpise za smenu Saše Paunovića i raspisivanje vanrednih lokalnih izbora. Došao je čovek i ona ga je pitala da li hoće da da svoj potpis, čovek je u šali pitao „jel imate sendvič“ a Saša Nikolić mu je bahato odgovorio „a što, jel hoćeš da pojedeš taj sendvič“ da bi mu taj čovek rekao „a jel nećeš možda ti ga pojedeš“ i to je sve što se dogodilo. Niko nam nije ni pretio niti nas vređao“ objašnjava Srđan i dodaje da je ova situacija zloupotrebljena tako što je SNS medijima dostavio saopštenje u kome se navodi da su aktivisti napadnuti, da su vređani i verbalno maltretirani.
    On dalje navodi da je izjave u kojima se tvrdi da su napadnuti njima na potpis doneo tadašnji poverenik SNS u ovom gradu, advokat Nebojša Simić.
    „U tim izjavama koje smo potpisali a koje nam je Simić doneo, pisalo je ono što se nije dogodilo, da je čovek rekao da će nam sendviče nabiti u usta, da nas je fotografisao i da nam je pokazivao srednji prst. Mi smo to potpisali jer su nam oni zauzvrat nudili posao, pošteno da kažem. Rekli su nam da će kasnije ceo slučaj da zataškaju a da ćemo mi zauzvrat dobiti posao. Ja i brat nemamo ni dan radnog staža, prihvatili smo. Još uvek nas majka i otac izdržavaju, nemamo nigde dinar. Posao nam je obećao Nikola Krstić, kao i Novica Marković“ kažu braća.
    Oni kažu takođe „da još nisu stigli do kuće, kada su televizije objavile da su napadnuti“.
    „Išli smo na javne radove, Nikola Krstić nas je plaćao kad je hteo, nije bilo redovno. Izgubio sam kola tako što je Krstić doveo čoveka i rekao „to je moj čovek“ i uzeo mi je kola, dinar mi nije dao. Dosta njih je već prebeglo iz SNS jer su prošli kao mi. SNS pomaže samo njihovim prijateljima, a nas ostale što jurimo i trčimo i ne vide. Mi smo najviše jurili i ništa nismo dobili. Bojimo se Milana Ilića i da može nešto da nam se desi, ali sve što smo rekli je istina. Mi smo se iščlanini iz SNS – a.“
    U saopštenju SNS koje su tada preneli i nacionalni mediji navodi se da su aktivisti SNS prikupljali potpise za inicijativu da se raspišu vanrednih lokalni izbori i smeni aktuelni predsednik opštine Saša Paunović, kada im je prišao jedan čovek i vređao ih rečima: „Jel imate sendviče da vam ih ja nabijem u d…?“, nakon čega je ušao u auto i pokazao im srednji prst.
    „Zbog ovakvog nasilničkog ponašanja ljudi Saše Paunovića, potrešena devojka koja je bila na štandu u tom trenutku zbog šikaniranja koje je pretrpela zatražila je lekarsku pomoć, obzirom da ima hronične probleme sa srcem“, navedeno je tada u saopštenju SNS.
    Ova tema je dospela i u Narodni parlament kada je narodni poslanik Aleksandar Marković žestoko optužio predsednika Opštine Paraćin Sašu Paunovića da „predvodi grupu kriminalaca“ koja se nalazi na vlasti u tom gradu.
    Radovanovići se plaše odmazde zbog, kako su rekli, istine koja je isplivala i tokom intervjua izražavli su zabrniutost rečima “znate li vi ko je Milan Ilić”  (reč je o bivšem povereniku SNS, privatnom preduzetniku, za koga se veruje da je važna karika u novom povereništvu SNS-a), ali kažu da oni nisu jednistven slučaj jer je I drugima nuđen posao u zamenu za lažne iskaze, izmišljene napade I hajku protiv paraćinske lokalne vlasti.
    http://www.infocentrala.rs/sns-paracin-napustili-smo-stranku-iskoristili-nas-a-posao-nismo-dobili/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16170
    Join date : 2014-11-06

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by plachkica Wed Feb 27, 2019 2:34 am

    meni nije jasno zašto ds nikada nije gurao sašu paunovića, on mi deluje kao skroz ok lik,
    a isti utisak dele i ljudi iz paraćina koje poznajem.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista Wed Feb 27, 2019 2:46 am

    Koliko znam, trenutno je potpredsednik stranke. Mislim da je pored Dragane Rakić bio jedan od najjačih Lutovčevih aduta u na unutarstranačkim izborima.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Bluberi Wed Feb 27, 2019 3:01 am

    Tanko je ovo. Lagali jednom, sada govore istinu.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by kondo Wed Feb 27, 2019 9:46 am

    jel paunovic jos uvek gradonacelnik u paracinu?
    tamo se i dalje prilicno nenormalno za srpske standarde radi u lokalu, par puta sam se pitao da li je on i dalje na vlasti


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric Wed Feb 27, 2019 9:50 am

    Predsednik opstine


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric Wed Feb 27, 2019 4:34 pm

    Naprednjakluk D0a-F-PXQAAdaYxNaprednjakluk D0a-of9XQAADq9gNaprednjakluk D0a-sohWoAA46Ko


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric Thu Feb 28, 2019 6:49 pm




    _____


    Uprava napolje!

    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Mr.Pink Thu Feb 28, 2019 6:50 pm

    he he

    pametan covek


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista Tue Mar 05, 2019 10:39 pm

    Naprednjakluk D02qxk10


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ♏

    Posts : 4537
    Join date : 2016-06-09

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ♏ Tue Mar 05, 2019 11:00 pm

    … i poznata Sanja bejahaše dominantna, instagram story, haljina sa palma printom, humani hešteg u rukama i photo op na modernom stubištu. Naprednjakluk 1844795956
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by MNE Tue Mar 05, 2019 11:08 pm

    osoba čiji glas proizvodi isti efekat kao drljanje patikama o pločice
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista Tue Mar 05, 2019 11:10 pm

    ♏️ wrote:… i poznata Sanja bejahaše dominantna, instagram story, haljina sa palma printom, humani hešteg u rukama i photo op na modernom stubištu. Naprednjakluk 1844795956

    U palmasto obucena...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16170
    Join date : 2014-11-06

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by plachkica Fri Mar 08, 2019 8:14 pm

    od kad maja gojković koristi titulu NJ.E.?


    [img]Naprednjakluk QIZ6iNN[/img]


    Last edited by plachkica on Fri Mar 08, 2019 8:17 pm; edited 1 time in total
    Anonymous
    Guest

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Guest Fri Mar 08, 2019 8:17 pm

    Neka se spremi NjKV

    Naprednjakluk Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 5:45 am