Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    fikret selimbašić

    Posts : 9616
    Join date : 2020-06-19

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by fikret selimbašić Fri Oct 27, 2023 8:11 pm

    Danijela Lazić, nastavnica geografije u Osnovnoj školi oglasila se na društvenim mrežama zbog napada učenika na nju.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Del Cap

    Posts : 6235
    Join date : 2019-11-04

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Del Cap Fri Nov 03, 2023 11:35 pm

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Nov 03, 2023 11:37 pm

    pakao
    Del Cap

    Posts : 6235
    Join date : 2019-11-04

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Del Cap Sat Nov 11, 2023 10:51 am

    https://javniservis.net/mediji/dnevnici-nedeljnici-mesecnici/nin/treci-maj-za-nas-i-dalje-traje/


    ...
    Miljana: Prvi poziv predstavnika Vlade dobili smo 21. maja i to nakon našeg protestnog pisma upućenog školi i Kabinetu predsednice Vlade RS. Rekli smo da je važno da nas okupe i obaveste kada, gde, s kim i ko će biti prisutan sa njihove strane i šta je na dnevnom redu. U tužilaštvu, 25. maja, kada su bili prisutni predstavnici različitih resornih ministarstava rekli su nam – mi ćemo vas svake nedelje obaveštavati o svemu što se dešava – to se nikad nije desilo. U suštini, samo ako pišemo mejlove ili tražimo neke odgovore oni stignu. A na neka pitanja nisu ni odgovorili. A odgovori se tiču celog društva, bar bi trebalo.

    Ivan: Na prvom sastanku postavili smo im pitanje „jeste li uradili ovo, da li ste proverili ovo“ i bilo je poražavajuće kada smo videli da mi njima dajemo ideje šta oni treba da rade, a oni su kao država, institucija, oni treba da vode računa o nekim stvarima i da razmišljaju za sve nas. Čini mi se da je postojala sa ljudske strane spremnost da pomognu i to su deklarativno izjavljivali, i ja sam želeo da im verujem, ali kada se to stavi u odnos sa njihovom nestručnošću onda je utisak bio da ne znaju odakle da krenu, ne povlače prave poteze, prosto ne postoje institucije, ne postoji sistem koji funkcioniše – sistem kako oni komuniciraju, ko donosi odluke. Vidite da ljudi koji bi trebalo da donose neke odluke ne mogu da ih donesu prosto zato što sve funkcioniše tako da se odluke donose u jednom centru i dok oni ne dobiju amin odatle, ne mogu ništa. Šta god da nam obećaju i što god mi dogovorimo to ne znači da će stvarno tako da bude. I ispostavi se već sutradan da neće biti ništa od toga – ne stiže zapisnik sa sastanka, onda to što smo se dogovorili ni posle dve nedelje niko se ne javi, i onda vidite da je to otišlo u vetar i da sad opet moramo mi da ih vučemo za rukav i da pitamo šta se dešava.
    ...

    Ninela: Mene ovde više ništa ne iznenađuje, ništa, iskreno. Da li me je iznenadilo što Veselin Milić nije odgovarao za to što je objavio spisak? Naravno da ne. Nije me iznenadilo ni što niko osim Ružića nije podneo ostavku, iako je Ružić jedini od političara nazvao sutradan da izjavi saučešće, to moram da kažem. Da li me je iznenadio način na koji su hteli po hitnom postupku da organizuju komemoraciju. Pa je na kraju nikad nije bilo. Ne, nije me iznenadilo. Da li me je povredilo? Pa ne, verovatno zato što me nije ni iznenadilo. Mene najviše iznenađuje nesposobnost ljudi da shvate šta se desilo. Stvarno mislim da svi ti ljudi, i taj Savet roditelja, jednostavno i dalje nisu shvatili šta se to desilo. Ja sam ubeđena da oni jednostavno nemaju kapacitet da shvate jer koje se normalno ljudsko biće, koje je shvatilo šta se desilo, tako ponaša, tako razgovara sa roditeljima ubijene dece i Draganovom porodicom, ko se tako ponaša? Mene je to odsustvo ljudskosti iskreno iznenadilo. A ovo što radi država to nije, baš me briga za njih, za njih mislim „ne može gore“, pa eto to vičemo već godinama. Ali društvo da nema taj kapacitet, to mi je strašno, to me porazilo. Mi se stalno busamo „mi smo Srbi, mi smo ovakvi, mi smo onakvi“, evo sad smo se pokazali šta smo! To me je najviše zabolelo, odgovor škole, roditelja u školi, uključujući i roditelje iz odeljenja u koje su išle Ana i Bojana. Nije bilo nikakve reakcije, ništa, par roditelja sa kojima se družimo privatno su se javili, poštujem, ali kao odeljenje, ne. Pa dve učenice su iz vašeg odeljenja ubijene, da li možete nešto javno da kažete, šta god. Nama je ta podrška bitna, samo znak pažnje, ali i to je izostalo. A to je bukvalno „hvala bogu nije moje, ajmo dalje“. Cela škola treba da promeni ime u „hvala bogu nije moje“. Cela država treba da promeni. Ko se tako ponaša, koje društvo se tako ponaša? Ko je vaspitao te ljude? Kada se naljutim ja kažem da bih tom Savetu roditelja pokazala slike sa uviđaja i pitala ih da li su svesni da se to desilo u toj školi, jer mi se čini da nisu.
    ...

    Zoran: Početkom oktobra dobili smo na uvid zapisnik poverenika o inspekcijskom nadzoru u MUP-u sa datumom 29. 6, koji je trebalo da se odnosi na odgovornost Veselina Milića, a u kome se navodi da identitet maloletnika nije određen objavljivanjem spiska, jer uz ime i prezime nije postojao još neki faktor identifikacije poput JMBG, adrese i slično. Posle čitanja tog izveštaja, postaje vam jasno da bi trebalo da se ispita radna sposobnost onih koji su to potpisali. Pokazan je spisak dece u jasnom kontekstu, trenutno su identifikovana na internetu, koja i dan-danas trpe uznemiravanja, najblaže rečeno. Kakva šteta je stvarno učinjena to samo znaju deca i njihovi roditelji
    ...
    Јанош Винету

    Posts : 5232
    Join date : 2016-01-26

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Јанош Винету Sat Nov 11, 2023 11:16 am

    Држава треба да промени име из Србија у Неће Ваљда.



    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Del Cap

    Posts : 6235
    Join date : 2019-11-04

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Del Cap Sat Nov 11, 2023 11:21 am

    Neće valjda ti što spase
    konjski nil

    Posts : 2577
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by konjski nil Sat Nov 11, 2023 11:30 am

    Mene je to odsustvo ljudskosti iskreno iznenadilo.
    tako je svuda u svetu since mart 2020 Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 2304934895


    _____
    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 2692
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Nov 11, 2023 11:35 am

    razbijeno društvo do osnovne ćelije
    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by паће Sat Nov 11, 2023 12:32 pm

    Није баш тако одједном, ту имаш већ 40 година реган/тачеризма где је солидарност проглашена за ружну реч, социјала за комуњарство, а за то људско саосећање има само 1 канал,  „да се ми прво добро поткожимо а онда да видимо коме ћемо, под којим условима и по којим мерилима да доделимо неку мрвицу са нашег стола“, ака добротвоство.

    Тј није до људи, него до система који уме да их скува.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Nov 11, 2023 2:01 pm

    Jeste, ovde su sustav uvodili i sprovodili Tačer i Regan.
    avatar

    Posts : 18449
    Join date : 2014-12-12

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by beatakeshi Sat Nov 11, 2023 2:25 pm

    Poslednjih 20 godina, da.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Nov 11, 2023 3:00 pm

    ma ljudi bre, ovde se drustvo raspalo 91-00 i nikad se nije sastavilo posle toga.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Filipenko Sat Nov 11, 2023 9:03 pm

    Pa to je Regan i Tacer, svako za sebe i udri.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Nov 14, 2023 9:46 am

    https://javniservis.net/sekcije/drustvo/mali-princ-andriija-cikic/
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Nov 27, 2023 10:25 am

    [size=34][/size]


    [size=34]Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 F_7pkt10
    [/size]
    One Eyed Bob

    Posts : 1465
    Join date : 2015-08-13

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by One Eyed Bob Mon Nov 27, 2023 11:37 am

    Nedeljkovići...da budem blag, nisu baš najtaktičniji aktivisti na svetu, ne uzimaju u obzir tuđe stavove i generalno bih voleo da pređu na neku drugu temu.


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Nov 27, 2023 11:58 am

    ok, prihvatam, ne znam nista o njima. ali ako je istina...
    boomer crook

    Posts : 36996
    Join date : 2014-10-27

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by boomer crook Mon Nov 27, 2023 11:59 pm

    https://www.newyorker.com/magazine/2023/12/04/what-happens-to-a-school-shooters-sister?utm_source=nl&utm_brand=tny&utm_mailing=TNY_Daily_112723&utm_campaign=aud-dev&utm_medium=email&utm_term=tny_daily_digest&bxid=5bea10203f92a40469610386&cndid=49875243&hasha=18c4b0c8fb17f1a9ad5820c730382f06&hashb=c95db282f37e4531af398bf7a3a93d95ecfd1c41&hashc=1457b26cc427f3d3502f89da0e43622b0a56f666b14059beb519c3645931ffde&esrc=lwg-register&mbid=CRMNYR012019


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    bemty

    Posts : 3797
    Join date : 2014-11-12

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by bemty Tue Nov 28, 2023 11:15 am

    ali kako samo laganeze, bez upozorenja i nekako uz sleganje ramenima prelazi na deo gde je u kuci bilo tri pistolja i tako to, pa se odmah vraca na detalje u vezi sa slucajem. Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 129902773


    _____
    Warning: may contain irony.
    No Country

    Posts : 11141
    Join date : 2015-05-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by No Country Tue Nov 28, 2023 5:18 pm

    То није необично за америчку унутрашњост. Има и онај део где гимназијалци долазе у школу са пушкама у колика, за време сезоне лова.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Nov 28, 2023 7:04 pm

    Pickup truck, ne sedan. Za puške postoji gun rack u koji se odlaže puška, a to je pozadi, van kabine.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Nov 28, 2023 7:07 pm

    Btw imam druga, tvoj zema iz Vankuvera. Ima pištolj i ispričao mi koliko ga sve to košta sa raznim proverama. Svakij godinu dana obnavlja dozvolu, a ako se dogodi da je imao susret sa zakonom koji zahteva odlazak na sud, dozvola se suspenduje. E tako se to radi.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    No Country

    Posts : 11141
    Join date : 2015-05-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by No Country Tue Nov 28, 2023 7:17 pm

    Никада нисам имао пиштољ нити знам да пуцам из пиштоља, али ако нас икада спичи тај велики земљотрес од кога сви страхују - знам да ћу пожалити.

    Иначе су Канађани наоружанији од јужних комшија.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    fikret selimbašić

    Posts : 9616
    Join date : 2020-06-19

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by fikret selimbašić Tue Nov 28, 2023 7:43 pm

    No Country wrote:Никада нисам имао пиштољ нити знам да пуцам из пиштоља, али ако нас икада спичи тај велики земљотрес од кога сви страхују - знам да ћу пожалити.

    Иначе су Канађани наоружанији од јужних комшија.

    Mogu li Kanađani da nabave puške kakve imaju južni susjedi?


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Solus_Rex

    Posts : 3516
    Join date : 2018-07-03

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Solus_Rex Tue Nov 28, 2023 8:18 pm

    Darkweb dot kom


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 14 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 6:42 pm