Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Летећи Полип

    Posts : 11445
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 20 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Летећи Полип Yesterday at 1:27 pm

    Ima toga, ali neretko i nemaju sta da otkriju o sebi, jer svoje ponasanje ne podvrgavaju ozbiljnoj refleksiji. A tu je i ona sklonost burzoazije da se povlaci u neku toboze neutralnu analiticarsku poziciju. Tipicni Pedja danas je i politicki analiticar, i sportki komentaror, i filmski kriticar, pa sto da ne i psihoanaliticar.

    I ne, ovo zadnje se mostly ne odnosi na nas ovde. Mostly...
    boomer crook

    Posts : 37428
    Join date : 2014-10-27

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 20 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by boomer crook Yesterday at 2:02 pm

    pa ja bas sebe ne vidim kao neutralnog analitiara a kao i burzuj nesto nisam uspesan. samo mislim da je stoka gadjao devojcice zato sto je tako prioretizovao svoje bezumlje. i to mi je dodatno odvratno.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Летећи Полип

    Posts : 11445
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 20 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Летећи Полип Yesterday at 2:21 pm

    Pa dobro, zasto je onda postedeo onu devojcicu?


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    паће

    Posts : 41356
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 20 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by паће Yesterday at 2:38 pm

    Летећи Полип wrote:Pa dobro, zasto je onda postedeo onu devojcicu?

    Најближе колико могу да приђем таквом менталном стању је оно кад се усвињиш од пића, баљезгаш, лупаш за све паре, преврнеш нешто на столу, и онда пажљиво отресеш пепео тачно у пепељару, и следећу чашу сипаш тачно до црте, колико да себи и остатку свемира докажеш да још увек размишљаш и држиш се неког свог плана.

    Као онај што су га нашли како спава у јендеку, а одећа поред њега уредно сложена у квадрат.


    _____
       cousin for roasting the rakija
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    boomer crook

    Posts : 37428
    Join date : 2014-10-27

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 20 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by boomer crook Yesterday at 2:50 pm

    Летећи Полип wrote:Pa dobro, zasto je onda postedeo onu devojcicu?

    jednu je postedeo a ostale nije. obrces pitanje


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 82437
    Join date : 2012-06-10

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 20 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Erős Pista Yesterday at 3:04 pm

    Vrlo su nezahvalne ove spekulacije. Ne znamo ni blizu dovoljno. Moždao je mrze devojčice/žene - imao je po svemu sudeći baš loš odnos s kevom. Možda su devojčice naprosto bolji đaci pa je veći broj njih video kao konkurenciju. Možda mu je ćale punio glavu mizoginijom (ako ga je već vodio u streljanu -svakako se uklapa u profil). Možda je stvarno nabasao na neke incel forume prateći linkove o school shooterima. Možda je i slučajnost - ovo je ipak baš mali broj. Možda, možda, možda...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3353
    Join date : 2021-09-13

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 20 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Uncle Baby Billy Yesterday at 3:16 pm

    zadesilo se da su baš dve devojčice bile dežurne tog dana, zar ne?

    sećam se nekih priča o tome da su dečaci u većem broju prosto brže zbrisali a devojčice mahom ostale u učionici, ali ne sećam se iz kojih je to izvora doprlo i koliko je pouzdano.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    plachkica

    Posts : 16472
    Join date : 2014-11-06

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 20 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by plachkica Yesterday at 3:23 pm

    sećam se da ema kobiljski nije bila na spisku, a da je stradala jer mu se suprotstavila. devojčice su u tim godinama hrabrije i drćnije.
    Erős Pista

    Posts : 82437
    Join date : 2012-06-10

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 20 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Erős Pista Yesterday at 3:51 pm

    Uncle Baby Billy wrote:zadesilo se da su baš dve devojčice bile dežurne tog dana, zar ne?

    sećam se nekih priča o tome da su dečaci u većem broju prosto brže zbrisali a devojčice mahom ostale u učionici, ali ne sećam se iz kojih je to izvora doprlo i koliko je pouzdano.

    Bilo je, mislim da sam bas ja preneo, ali sad ne znam odakle.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 7731
    Join date : 2017-03-14

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 20 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by MNE Yesterday at 4:58 pm

    boomer crook wrote:pa ja bas sebe ne vidim kao neutralnog analitiara a kao i burzuj nesto nisam uspesan. samo mislim da je stoka gadjao devojcice zato sto je tako prioretizovao svoje bezumlje. i to mi je dodatno odvratno.
    pa upao bi u žensku svlačionicu na fizičkom ili nego drugo mjesto gdje su uglavnom djevojčice, mislim da je dovoljno lud i bez toga i da mu ne treba dodatno učitavati
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7491
    Join date : 2020-03-05

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 20 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Vilmos Tehenészfiú Yesterday at 5:15 pm

    A možda su ga devojčice zajebavale a dečaci nisu?


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    čika Condor

    Posts : 62
    Join date : 2024-08-22

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 20 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by čika Condor Yesterday at 5:19 pm

    Devojčice su, naročito u tim godinama, socijalno zrelije/ aktivnije od dečaka. Ako je osećao neku vrstu ”zavere” protiv sebe, onda je sasvim moguće da je video devojčice kao glavne nosioce toga.
    Erős Pista

    Posts : 82437
    Join date : 2012-06-10

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 20 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Erős Pista Yesterday at 5:36 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:A možda su ga devojčice zajebavale a dečaci nisu?

    Mislim da je ta teorija zajebavanja prilicno brzo otpala. Mada iskreno, ni o tome ne znamo dovoljno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 20 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed Oct 16, 2024 2:29 am