Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7402
    Join date : 2020-03-05

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Aug 15, 2024 11:15 am

    Bio teniser Amer, poreklom Bosanac. Ne Amir, Amer. Igrao je, pogadjate već, kao Amerikanac.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Aug 15, 2024 11:27 am

    Ima neki Roman u Rumuniji sigurno...
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Aug 15, 2024 11:27 am

    Ima neki Roman u Rumuniji sigurno...
    fikret selimbašić

    Posts : 10144
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Thu Aug 15, 2024 11:27 am

    Vilmos Tehenészfiú wrote:Bio teniser Amer, poreklom Bosanac. Ne Amir, Amer. Igrao je, pogadjate već, kao Amerikanac.

    Amer, pojavili su se krajem šezdesetih i rađali se sve do početka devedesetih, ja poznajem najmanje pet Amera ali nijedan nije mlađi od trideset godina.

    Sad se sjetih da ima i Arman/Armen kod Jermena.


    Nektivni Ugnelj wrote:Ima neki Roman u Rumuniji sigurno...

    Ima sigurno, mada je tu ime starije od nacije, rumunske. Prvi Jugoslav je možda rođen prije same Jugoslavije.

    I obraza i guzice bi dao da se zovem Jugoslav, amidža koji mi je dao ime nije bio dovoljno pijan tog januarskog dana.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Јанош Винету

    Posts : 5420
    Join date : 2016-01-26

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Јанош Винету Thu Aug 15, 2024 12:30 pm

    Херман, Герман.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    kapetanm

    Posts : 5823
    Join date : 2012-02-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by kapetanm Thu Aug 15, 2024 12:41 pm

    Srboljub
    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Thu Aug 15, 2024 12:45 pm

    Italo.
    fikret selimbašić

    Posts : 10144
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Thu Aug 15, 2024 12:46 pm

    kapetanm wrote:Srboljub


    Srbislav,


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    паће

    Posts : 41144
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Thu Aug 15, 2024 12:57 pm

    Ех, у екипи смо имали једног Пољака (ок, презиме Polyák) па смо га од зајебанције звали Ленђел.

    Интерна фора, неразумљива ван контекста.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    fikret selimbašić

    Posts : 10144
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Thu Aug 15, 2024 1:53 pm

    fikret selimbašić wrote:
    kapetanm wrote:Srboljub


    Srbislav,

    I opet nije upoiredivo sa Jugoslav.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Aug 15, 2024 2:00 pm

    Ma nije, Jugoslav funkcioniše na više nivoa
    Del Cap

    Posts : 6828
    Join date : 2019-11-03

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Del Cap Thu Aug 15, 2024 2:02 pm

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 JP_ocp_w380_h276-1
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7402
    Join date : 2020-03-05

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Vilmos Tehenészfiú Fri Aug 16, 2024 12:03 am

    Dvadesetomilionita (jel se tako kaže?) gradjanka Jugoslavije je na rodjenju dobila ime Jugoslava Tanja Pejša. Aj nadjite to na Guglu, kladim se da ni konjski to ne ume.

     Bože dragi čega se ja sve setim u gluvo doba noći.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    One Eyed Bob

    Posts : 2060
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Fri Aug 16, 2024 12:58 am

    Ima, srećom Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 1143415371

    https://tamodaleko.co.rs/zamalo-da-mi-bude-kum-perez-de-kueljar/

    Sad se i ja prisetih toga.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    One Eyed Bob

    Posts : 2060
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Fri Aug 16, 2024 1:02 am

    Tekst sadrži i anahronizme o Yugo autu, pitam se šta je još autor nakitio.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    паће

    Posts : 41144
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by паће Fri Aug 16, 2024 1:09 am

    То са југом је прилично близу, сећам се да смо 1989. узели једног за фирму, а није био нека велика новост ни тада... да, производио се од 1980. Можда је он тек тада чуо? Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 1143415371


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    One Eyed Bob

    Posts : 2060
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Fri Aug 16, 2024 1:29 am

    Kad pričaš sa tim ekipama, možeš svašta da čuješ, znam to iz iskustva. U osnovi - ljudi sa malenim ličnim uticajem a stalno u blizini vlasti i moći. To rađa predispoziciju ka mitomaniji i konfabulacijama. Kažem ja drugu Džemalu, ne sedaj u taj avion, itd.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Fri Aug 16, 2024 3:10 am

    sasi me podsetio na đikija koji je sproveo it revoluciju u srbiji shodno gospodžinoj fascikli Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 2304934895


    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 2692
    Hans

    Posts : 101
    Join date : 2024-06-24

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Hans Fri Aug 16, 2024 8:58 am

    Ovo sa de Kueljarom. E pa tom petomilijarditom su namestili da bude Zagrepčanin za vreme Univerzijade, ako se dobro sećam.
    Ne mogu da izguglam, al sam zato izguglao da Indija ima više stanovnika od Kine, a ja to propustio.


    Edit. Sad sam pročitao ceo tekst sa linka :smajlištoseklepiočelo:
    fikret selimbašić

    Posts : 10144
    Join date : 2020-06-19

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by fikret selimbašić Fri Aug 16, 2024 11:59 am

    Hans wrote:Ovo sa de Kueljarom. E pa tom petomilijarditom su namestili da bude Zagrepčanin za vreme Univerzijade, ako se dobro sećam.
    Ne mogu da izguglam, al sam zato izguglao da Indija ima više stanovnika od Kine, a ja to propustio.


    Edit. Sad sam pročitao ceo tekst sa linka :smajlištoseklepiočelo:

    A onda i Sarajliji.



    Nekoliko godina kasnije, planeta je dostigla broj od šest milijardi ljudi, a interesantno, kao šest-milijardito dijete proglašen je Adnan Mević iz Sarajeva.

    Adnan danas živi u Sarajevu sa majkom Fatimom, a ona je u razgovoru za BBC poručila kako i dalje ima nadrealne uspomene na njegovo rođenje.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    ficfiric

    Posts : 35279
    Join date : 2012-02-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by ficfiric Wed Aug 21, 2024 3:32 am

    Pucnjava u Gimnaziji u Sanskom Mostu, ima mrtvih i ranjenih

    https://www.nezavisne.com/novosti/hronika/Pucnjava-u-Gimnaziji-u-Sanskom-Mostu-ima-mrtvih-i-ranjenih/851661

    SANSKI MOST – Jutros se u ranim jutarnjim časovima dogodila pucnjava u prostorijama Gimnazije u Sanskom Mostu.

    Prema nezvaničnim informacijama ima mrtvih i ranjenih.

    Kako javlja novinar "Nezavisnih novina" sa lica mjesta navodno je pomoćni radnik u toj školi ušao sa oružjem, te je otvorio vatru na profesore koji su u tom trenutku imali sastanak.

    Uskoro opširnije.


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 7700
    Join date : 2017-03-14

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by MNE Wed Aug 21, 2024 3:46 pm

    https://www.cdm.me/hronika/boskovic-osumnjicen-za-ubistvo-supruge-1-avgusta-prijavljen-za-porodicno-nasilje-odredena-mu-mjera-zabrane-prilaska/

    prijetio joj ubistvom pa je...ubio, tužioci iznenađeni
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Aug 21, 2024 3:53 pm

    ficfiric wrote:
    Pucnjava u Gimnaziji u Sanskom Mostu, ima mrtvih i ranjenih

    https://www.nezavisne.com/novosti/hronika/Pucnjava-u-Gimnaziji-u-Sanskom-Mostu-ima-mrtvih-i-ranjenih/851661

    SANSKI MOST – Jutros se u ranim jutarnjim časovima dogodila pucnjava u prostorijama Gimnazije u Sanskom Mostu.

    Prema nezvaničnim informacijama ima mrtvih i ranjenih.

    Kako javlja novinar "Nezavisnih novina" sa lica mjesta navodno je pomoćni radnik u toj školi ušao sa oružjem, te je otvorio vatru na profesore koji su u tom trenutku imali sastanak.

    Uskoro opširnije.

    Sta bi na kraju, jel ima mrtvih?
    ficfiric

    Posts : 35279
    Join date : 2012-02-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by ficfiric Wed Aug 21, 2024 3:59 pm

    Ima

    Mehemed Vukalić (61) koji je ubio troje svojih kolega u Gimnaziji u Sanskom Mostu, a potom pokušao izvršiti samoubistvo danas je operisan.

    ...

    Prema riječima generalnog direktora ove zdravstvene ustanove Vlade Đajića, nakon operativnog zahvata Vukalić je hospitalizovan na Klinici za anesteziju i intenzivno liječenje UKC-a RS, gdje ostaje na daljem liječenju.

    "Sve dalje prognoze u vezi njegovog zdravstvenog stanja su krajnje preuranjene", navode iz UKC-a RS.

    Vukalić je danas ubio direktora škole Nijaza Halilovića, profesoricu engleskog jezika Gordanu Midžan i školsku sekretaricu Nisvetu Kljunić.


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-15

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Aug 21, 2024 4:15 pm

    Ako nista bar nije na nacionalnoj osnovi i nisu stradala deca.

    Jezivo.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 36 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon Sep 16, 2024 1:48 pm