Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jun 14, 2024 11:57 am

    Sve ovo ce odlicno uticati na emotivni razvoj sina od 12 godina
    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Fri Jun 14, 2024 12:51 pm

    Toliko o sportskom duhu.
    Nim Chimpsky

    Posts : 168
    Join date : 2024-06-04

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nim Chimpsky Fri Jun 14, 2024 1:12 pm

    Kakav sportski duh to ne postoji. Evo ja znam odrasle osobe, doduse na sabatikalu od pracenja kosarke usled Long Copiuma, kojima je ovaj siledzija superiska

    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Fri Jun 14, 2024 1:46 pm

    Pa što ne kažeš da si funkcionalno nepismen i ne razumeš koncept nužne samoodbrane?
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jun 14, 2024 2:34 pm

    Kreće Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 2304934895


    Oglasila se i majka koja je napala učiteljicu: "Bila je prebezobrazna"

    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Erős Pista Fri Jun 14, 2024 2:36 pm

    PREbezobrazna


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15367
    Join date : 2016-03-28

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by disident Fri Jun 14, 2024 2:37 pm

    Ipak je ovo slučaj vezan sa kastom i njenim ponašanjem, a ne toliko sa opštom populacijom.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    boomer crook

    Posts : 37332
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Fri Jun 14, 2024 2:38 pm

    tu si u pravu ali to je model ponasanja koji ta kasta namece


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 37332
    Join date : 2014-10-27

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by boomer crook Fri Jun 14, 2024 2:39 pm

    Nim Chimpsky wrote:Kakav sportski duh to ne postoji. Evo ja znam odrasle osobe, doduse na sabatikalu od pracenja kosarke usled Long Copiuma, kojima je ovaj siledzija superiska


    kada dobije 4 u nizu debeli slovenac to ce biti nasilje


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    plachkica

    Posts : 16397
    Join date : 2014-11-06

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by plachkica Fri Jun 14, 2024 2:47 pm

    Nektivni Ugnelj wrote:Kreće Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 2304934895


    Oglasila se i majka koja je napala učiteljicu: "Bila je prebezobrazna"



    ovo je drugi slučaj juče, učiteljicu je napala majka bolesnog deteta, jer joj je dete gurnuto na ekskurziji.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jun 14, 2024 3:18 pm

    disident wrote:Ipak je ovo slučaj vezan sa kastom i njenim ponašanjem, a ne toliko sa opštom populacijom.

    Jesteda
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jun 14, 2024 3:18 pm

    plachkica wrote:
    Nektivni Ugnelj wrote:Kreće Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 2304934895





    ovo je drugi slučaj juče, učiteljicu je napala majka bolesnog deteta, jer joj je dete gurnuto na ekskurziji.

    Aha, ovo nije ono sa nastavnicom biologije?
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jun 14, 2024 3:19 pm

    boomer crook wrote:tu si u pravu ali to je model ponasanja koji ta kasta namece

    A kakav bi drugi model gomila primitivnih skorojevica emitovala...

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51875
    Join date : 2017-11-16

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jun 14, 2024 3:27 pm

    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Fri Jun 14, 2024 3:38 pm

    Koja to godina beše (početak XX veka?) kada oficir na ulici naleti na nekog novinara, pa ga prebije?
    ficfiric

    Posts : 35279
    Join date : 2012-02-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by ficfiric Fri Jun 14, 2024 6:53 pm

    B92 wrote:Mediji: Obrt u OŠ "Jovan Dučić; Nastavnica lažirala napad majke đaka?
    https://www.b92.net/info/hronika/31215/mediji-obrt-u-os-jovan-ducic-nastavnica-lazirala-napad-majke-daka/vest

    Majka učenika nezadovoljna ocenom fizički je juče nasrnula na nastavnicu biologije u školi "Jovan Dučić" na Novom Beogradu, a mediji prenose i drugi mogući scenario.

    Stravična istina isplivala je o jučerašnjem incidentu u novobeogradskoj školi "Jovan Dučić", gde je nastavnica biologije S. K. prijavila A. R. (32), majku jednog od đaka, da ju je brutalno napala i teško povredila. Iz istrage su se sada pojavili detalji, pa uz nastavnicu ne može da stoji epitet – žrtva, prenosi 24sedam.rs.

    Nastavnica je mesecima brižljivo pripremala osvetnički plan, koji je kulminirao incidentom posle zaključivanja ocene, piše ovaj medij.

    "S. K. već duže vreme sina A. R. teroriše i maltretira. Koristi sofisticirane načine i trudi se da dečaka što više ponizi i to pred celim odeljenjem", navodi sagovornik portala 24sedam iz "Jovana Dučića".

    U sklopu torture, detetu čak nije dozvoljavala da ide u toalet, iako je dobro upućena da ima problema sa bešikom.

    "Nije mu dozvoljavala da ide u WC, a dete ju je molilo i preklinjalo. Samo ga je bezobrazno odbijala i vraćala u klupu. Nesretno dete se zato uneredilo nasred njenog časa. I to pred punim razredom! Naravno da je to ostavilo posledice na dečaka", detaljno opisuje izvor.

    Nemajući kud, majka A. R. je upravo zbog ovoga prijavljivala nastavnicu školskom psihologu. Tada kreće novi krug pakla za osnovca.

    "Biologičarka je samo razmišljala kako da se osveti A. R. Cilj joj je bio da namami majku dečaka u zamku kako bi se prijava psihologu bacila u drugi plan. Zato je dečaku i zaključila dvojku jer je želela da A. R. lično dođe u kabinet biologije", naglašavaju u osnovnoj školi.

    Tako je i bilo. Dečak je iz biologije u dnevniku imao upisane ocene: 2, 3, 3 i 4. Ali Sabrina mu je zaključila dva! Majka, zbog uplakanog deteta, koje inače ima sve petice iz ostalih predmeta, ponovo dolazi u školu. Biologičarka je to i čekala.

    "Aaaaa! Konačno si stigla", kiselo se nasmejala kada je na vratima učionice ugledala A. R.

    Upitana od majke zbog čega je detetu zaključena dvojka, jer ima i veće ocene iz njenog predmeta, Sabrina je drsko odgovorila:

    "Dvojka je moj subjektivni osećaj o znanju deteta. On, po meni, zna za dva."

    Ono što je istina jeste da nije bilo fizičkog napada, kao što nema ni teških telesnih povreda. Na ovakve odgovore i podsmeh dečakova majka se suzdržavala. Nije bilo udaraca, čupanja za kosu, lupanja glave... Istraga, tačnije patrola policije sa Novog Beograda, utvrdila je da je bilo samo međusobno gurkanje. Nigde drame koja je bombastično odjeknula u medijima. Ali osvetnica pod plaštom nastavnice nastavila je pakleni plan. Odmah je dograbila telefon i pozvala policiju, piše 24sedam.rs

    "Došla su dvojica policajaca i utvrdili da nema osnova da se majka privodi, niti da S. K. treba medicinska pomoć i eventualno zbrinjavanje. To je, na kraju, i potpisano od svih aktera incidenta u učionici", prepričavaju očevici "drame" u osnovnoj školi.

    Posle sat vremena, međutim, u "Jovan Dučić" je došao školski policajac. Mimo kolega koji su već odradili zapisnik, nagovara nastavnicu da ide u Zemunsku bolnicu, ali ni tamo joj lekari nisu konstatovali povrede. Kada je plan biologičarke definitivno propao, inscenirala je povrede, sama je kupila kragnu u apoteci i fotografisala se kako bi uzburkala medije svojom jednostranom pričom ne bi li majka dečaka bila privedena, a ona ispala žrtva, piše 24sedam.rs.


    _____


    Uprava napolje!

    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by konjski nil Fri Jun 14, 2024 7:12 pm

    klasična belolistićarska skočio je sam odbrana Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 2304934895
    Odbrana oca žene koja je brutalno pretukla nastavnicu u OŠ Jovan Dučić: "Sve je izmislila, verovatno hoće da joj nešto platimo"
    14.06.2024 17:47
    Otac uhapšene brani svoju ćerku tvrdeći da je nevina, te da je ceo slučaj "namestila" nastavnica

    Majka dečaka koji ide u OŠ "Jovan Dučić" u Beogradu uhapšena je zbog sumnji da je zlostavljala i mučila nastavnicu biologije, a ovaj slučaj je duboko potresao javnost!

    Međutim, uprkos tome, otac uhapšene za Kurir brani svoju ćerku tvrdeći da je nevina, te da je ceo slučaj "namestila" nastavnica.

    - Sve je namešteno od strane te isfrustrirane žene. Sve su to nasumične, proizvoljne informacije koje sada možemo čuti i sve je netačno. Nikakvih svedoka nije bilo - kaže otac za Kurir koji je inače poznati biznismen i sportski radnik.

    Na pitanje kako zna šta se dogodilo, on kaže da se čuo sa ćerkom i "da zna da to nije ništa istina i da je ta žena sve izmislila".

    Spoiler:


    _____
    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 2692
    Del Cap

    Posts : 6828
    Join date : 2019-11-04

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Del Cap Fri Jun 14, 2024 7:25 pm

    јеР видите шта нам раде
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Erős Pista Fri Jun 14, 2024 7:27 pm

    Napad na Srbiju.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    One Eyed Bob

    Posts : 2060
    Join date : 2015-08-13

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by One Eyed Bob Fri Jun 14, 2024 7:34 pm

    Ovaj će tako odrešiti kesu da će nastavnica na kraju biti krivično gonjena i osuđena za nešto.


    _____
    Gdje punac drži pive?
    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Fri Jun 14, 2024 7:41 pm

    24sedam.rs Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 3579118792 Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 3274312807
    ficfiric

    Posts : 35279
    Join date : 2012-02-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by ficfiric Fri Jun 14, 2024 8:44 pm

    Eto, bagra se ugleda na Vuka Cvijica Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 3402243210


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 35279
    Join date : 2012-02-10

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by ficfiric Fri Jun 14, 2024 9:53 pm

    Lele, lele, kakva info za nasilnicu Anu: - Njen stric Matija Radojičić je, kao sudija za porodične sporove, brzopotezno razveo Vučića od Ksenije i ovaj ga zauzvrat stavi za člana Visokog saveta sudstva, pa za predsednika Trećeg osnovnog suda.


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by beatakeshi Fri Jun 14, 2024 10:11 pm

    https://vss.sud.rs/sr/%D1%87%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8/%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%98%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D1%98%D0%B8%D1%87%D0%B8%D1%9B
    Kekeke
    Del Cap

    Posts : 6828
    Join date : 2019-11-04

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Del Cap Fri Jun 14, 2024 10:36 pm

    Судија. Рођен у Ваљеву.

    To je navodni stric.

    Otac:



    Ime Zorana Radojičića u odbojkaškom svetu nadaleko je poznato, ali ono što mnogi ne znaju jeste da je on rođeni Prigrevčanin o čemu i danas govori sa velikim ponosom.
    -Ja sam rođen davne 1961. godine u Prigrevici, ja sam pravi Prigrevčanin, tu sam išao u osnovnu školu tu mi je i majka bila učiteljica...

    https://www.radiodunav.com/zoran-radojicic-ponosan-sam-sto-sam-sa-ovih-prostora-da-sam-ostao-mozda-bi-vizura-bila-u-prigrevici/

    Dam 20 evra da nemaju veze jedan s drugim.

    Nasilje u Srbiji i tzv Regionu - Page 32 Empty Re: Nasilje u Srbiji i tzv Regionu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon Sep 16, 2024 9:52 pm